|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj storit?
21.6.2007 20:55:29   
Anonimen
se najprej opravičujem za anonimnost.Danes sem razrešila mojo oz.partnerjevo skrivnost.Naj povem da se je vse skupaj začelo z tel.računom,na katerem je bila grozljiva cifra za poslana sporočila.Je rekel da bo zahteval izpiske,nakar čakamo teden,dva izpiskov ni.Se pozanimam in kaj??Vse je priznal,skratka kao en tedn si je z neko deklinco pisal sporočila,trdi da nič ni z njo imel,da je prekinil vse stike,da želi bit z mano in otrokom.Sploh ne vem kaj naj storim.Po eni strani mi je odleglo ko je povedal resnico,po drugi strani pa je še vse huje.Naj še povem,da sva oba stara malo čez 30,sva skupaj 10 let in imava otroka.Kaj storit v tem primeru??Nadaljevat zvezo,čeprav me do kosti razjeda nezaupanje v njega,ali pustit vse skupaj.Se opravičujem zmedenemu pisanju,pa prosim samo za kak nasvet.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj storit?
21.6.2007 21:01:58   
total
Si siguuurna da so bili sam SMS-i?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj storit?
21.6.2007 21:03:06   
Anonimen
kako naj bom sigurna???user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj storit?
21.6.2007 21:03:32   
tanikaa
Pa saj piše na računu.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj storit?
21.6.2007 21:04:51   
Anonimen
No če je priznal vsaj se mu pol oprosti.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj storit?
21.6.2007 21:04:57   
total
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Pa saj piše na računu.


Vem da piše za sms,sam če je to sam to bilo?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj storit?
21.6.2007 21:04:58   
Anonimen
pa saj ga nisem videla,izpiskov seveda.Zato pa je priznal

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj storit?
21.6.2007 21:06:16   
Taula
Odvisno kaj sta se pogovarjala. Verjetno kaj delikatnega, če ti je skrival.user posted image

Važni so njegovi nameni, ne samo dejanja, Mogoče pač ni imel časa in priložnosti da naredi kaj več.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj storit?
21.6.2007 21:07:02   
urška
ne moreš bit. ampak vem, da lahko, če želiš, tudi dejstvo, da te je tkole nalagal oz. prevaral pozabiš in odpustiš. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj storit?
21.6.2007 21:08:02   
karamela
Se vedno zamislim pri takik zadevah, kaj bi jaz naredila pa si rečem o pišuka nimam pojma kaj bi naredila. V kolikor je  šlo res samo za sms sporočila, pa bi se z njim resno pogovorila in na podlagi vsega skupaj odločila, a končat to vezo a nadaljevat.

Želim ti da se pravilno odločiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj storit?
21.6.2007 21:08:38   
Anonimen
ja je reo da je nekje dobila njegovo cifro,ampak da mu ni do nje,da ve da ni naredil prav.Naj še povem,da mi v življenjo ene stvari ni priznal,pa če se ubiješ(smo kot najstniki)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj storit?
21.6.2007 21:12:50   
Taula
Aja..pa na izpisku točno piše koga si klical in koliko časa je trajal pogovor. Tako da če jo je klical piše na izpisku. Piše tudi za vse SMS-e...točen dan in uro ko je bil poslan.

Moški in priznanje...to sta dva pojma.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj storit?
21.6.2007 22:39:38   
trojči
Jaz bi najverjetneje raziskala. Poklicala bi jo, jo vprašala, kaj sta imela, kaj ji je govoril o tebi, če sploh kaj, zakaj bi ga ona klicala, ker ponavadi moški "napadejo", mislim, da prej ne bi bila mirna.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj storit?
21.6.2007 22:49:53   
Anonimen
on ima firmo,tako da je cifra njegova kar javna.zdaj pa me vse zanima,on pa govori,prisega da  ni bilo nič,da ji je rekel da ima družino,in da ne misli imet nič z njo.Na tak način se je baje končalo to pisanje.NI pa mi jasno,kdaj in kako,saj je nonstop delal,utrujen,nenehno na poti,doma pa vedno "čist" zrak.On pa sms-ji,niti natipkat ga ni znal pravuser posted image .(vsaj tako sem mislila)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj storit?
21.6.2007 22:54:07   
total
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

Jaz bi najverjetneje raziskala. Poklicala bi jo, jo vprašala, kaj sta imela, kaj ji je govoril o tebi, če sploh kaj, zakaj bi ga ona klicala, ker ponavadi moški "napadejo", mislim, da prej ne bi bila mirna.


Točno tako,razišči,vsaj jaz bi,ker vem da ne bi bla mirna sam z temi sms-i.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj storit?
21.6.2007 23:05:58   
Anonimen
ja pa kako,če nimam izpiskov,v tel.pa ni cifre njene.kako,kakouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj storit?
21.6.2007 23:15:32   
Anonimen
Ne vem kaj naj ti rečem, jaz sem bila nekoč tista druga. Poskusi ponovno zahtevati izpise na Mobitelu. Ko ti pošljejo obrazec, mislim da moraš priložiti kopijo osebnega dokumenta in podpisati zadevo. Kliči na mobitel (oz. kjer ima operaterja) in se pozanimaj. Samo ne povedati zakaj kličeš. Vem da na Debitel pokličeš in dobiš obrazec za naročilo izpisov, potem ga izpolneš podpišeš in vrneš s kopijo osebne izkaznice. Ampak podpise preverjajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj storit?
21.6.2007 23:15:45   
Anonimen
Ja pokliči tja, pa zahtevaj, da ti po pošti pošlejo izpiske, to bodo storili!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj storit?
21.6.2007 23:17:11   
Anonimen
Če je on naročnik ne bodo poslali. Mora pomoje izpolniti obrazce. Gre za ful stroga pravila, glede tajnosti podatkov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj storit?
21.6.2007 23:20:40   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

.Kaj storit v tem primeru??Nadaljevat zvezo,čeprav me do kosti razjeda nezaupanje v njega,ali pustit vse skupaj.


Tu si si že sama odgovorila. Ali mu boš zaupala  ali pa vse skupaj pustila. Vso to dolgovezenje in  igranje detektiva, ne bo prineslo ničesar bistvenega.

Aja, pa jaz mu ne bi verjela, kaj ti je natvezil....Žal....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj storit?
21.6.2007 23:50:56   
Anonimen
Pri Simobilu ga pošiljajo z računom vred.. Je pa odvisno, od operaterja... user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj storit?
22.6.2007 0:09:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Naj še povem,da sva oba stara malo čez 30,sva skupaj 10 let in imava otroka.Kaj storit v tem primeru??


Razni flirti (zdaj moderni smsi user posted image ) se večinoma ne začnejo toliko zato, ker bi bil nekdo drug tako zelo privlačen, lep, zabaven,....in oh in sploh boljši od nas, ampak zato, ker se mi nehamo truditi za zvezo, ker zapademo v rutino, ker nam je zveza samoumevna.

Ni samoumevna. Ne bodite jezni, ker je partner našel drugo/drugega. Raje prevzemite svoj del odgovornosti, da bodo stvari klapale in da boste v življenju s partnerjem napredovali. Točno pol te odgovornosti nosi vsak. In če jo imate, če aktivno gradite odnos, ni nezaupanje posledica intenzivnega tipkanja smsov. Je posledica vsega tega, na kar sta v skupnem življenju pozabila oba. Takšen flirt je lahko konec zveze, lahko pa njen ponoven začetek, če si upata spet biti odkrita drug do drugega. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj storit?
22.6.2007 0:28:00   
lelaval
Razni flirti (zdaj moderni smsi ) se večinoma ne začnejo toliko zato, ker bi bil nekdo drug tako zelo privlačen, lep, zabaven,....in oh in sploh boljši od nas, ampak zato, ker se mi nehamo truditi za zvezo, ker zapademo v rutino, ker nam je zveza samoumevna.

Ni samoumevna. Ne bodite jezni, ker je partner našel drugo/drugega. Raje prevzemite svoj del odgovornosti, da bodo stvari klapale in da boste v življenju s partnerjem napredovali. Točno pol te odgovornosti nosi vsak. In če jo imate, če aktivno gradite odnos, ni nezaupanje posledica intenzivnega tipkanja smsov. Je posledica vsega tega, na kar sta v skupnem življenju pozabila oba. Takšen flirt je lahko konec zveze, lahko pa njen ponoven začetek, če si upata spet biti odkrita drug do drugega.

Se bom kar podpisala, ker sama mislim isto.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj storit?
22.6.2007 7:55:59   
Mina1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja je reo da je nekje dobila njegovo cifro,ampak da mu ni do nje,da ve da ni naredil prav.Naj še povem,da mi v življenjo ene stvari ni priznal,pa če se ubiješ(smo kot najstniki)


draga moj, vem da boli, ampak gotovo niso bili samo smsji, tudi pri meni ne, mam podobno zgodbo za sabo, seveda sta se noro pedenala takrat, nismo več skupaj, kako le...kako še zaupati in tako.

Upam, da uredita...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj storit?
22.6.2007 8:05:02   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja je reo da je nekje dobila njegovo cifro,ampak da mu ni do nje,da ve da ni naredil prav.Naj še povem,da mi v življenjo ene stvari ni priznal,pa če se ubiješ(smo kot najstniki)


bogi revež in potem je po nesreč še nanjo "padel" user posted image  

če kaj ne maram, je to ravno sprenevedanje in laži. resnico prenesem, pa če je še tako huda in boleča, ampak laži... jaz bi ga privila do konca, slabše itak ne more biti. predvsem pa tak moški ni ravno zrel dec, ki bi sprejel odgovornost za svoja dejanja.

sodelavec ga je fajn zabluzil z eno češpljo. seveda je dolgo skrival ženi, na koncu je ona itak izvedela in sta šla narazen. no...ne za dolgo. je prišel nazaj, sta se pogovorila in sta odnos razčistila. torej ni nemogoče, zahteva pa iskrenost in zrelost z obeh strani. in danes oba odprto govorita o tem, ker se je to zgodilo obema. prav občudujem ju.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




ime za punčko
akvalina

katero ime se ti zdi najlepše?

Ela (45%)

Lea (27%)

Pia (28%)


Število vseh glasov: 305

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!