|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 9:09:54   
freha
Napočil je čas, da se preselim v ne čakajoče na user posted image  v oktobru, pa nisem našla teme,
zato jo zdaj odpiram!

m ne pričakujem 2.10. !

imam dober filing da nam bo oktobra pa uspelouser posted image
zato vsem želim veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. prosila bi da ena punca ki to zna naredi tak lep seznamček, lahko je zeleni (za zeleno lučuser posted image )
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 9:11:06   
Anonimen
No, pa sva že dve. Jaz je ne čakam 1 oktobra.

(odgovor članu freha)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 9:30:19   
marjana.r
no...že, ki je forum odprt se dam tudi jst na čakalno listo, sam točno datuma ne vem, ker še pijem dabroston, pa ne vem točno kdaj se mi bo pojavla user posted image bom še javila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 9:37:28   
Naty*
Oktobra je ne pričakujejo:

xx.10 marjana.r

01.10 nati
02.10 freha

Zveste navijačiceuser posted image :
- Naty*

Evo sm si vzela minutko za seznamček user posted image in se uvrstila v seznam navijačic.

Js vam iz srca želim, da bi vas bilo čimveč roza!!!!! Veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo!!!!!


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 9:45:12   
KAHLO
OJ Naty* kako si se vredu počutiš?!?!?

Jaz bi tudi bla navijačica, sam.....mogoče bom pa pol tudi vajina soborka.....!! user posted image



(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 11:03:43   
Erin
Evo meneeeeeeeeeeee....že prihajam....user posted image
Jaz bi bla tud user posted image ...pa upam, da se k vam ne preselim...brez zamere...user posted image user posted image


Že vnaprej pa vsoooooo srečo vsem ki boste na seznamčku!!!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 11:22:41   
Inigo
zvesto navija tudi Inigo user posted image user posted image user posted image

dajmo punceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee in jajčeca user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 11:30:31   
Lupita
Super Naty - to je pa ful fino, da navijaš z nami user posted image user posted image user posted image user posted image . Ta prava srčna navijačica si!!! user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 11:40:11   
Naty*
ojla KAHLO! Vredu, vredu, ampak tooooolk lačna skozuser posted image . Dons sem že ene štiri zajtrke pojedla user posted image ... Pa najrajš bi šla spat domov, drugače pa gre!

Pa ti, a je že kej znakovuser posted image ? Mam sodelavko, ki ima skupi z mano nosečniške znake (pa ni noseča) user posted image user posted image user posted image . Je bla čist šokirana...prejšnjič ko sem bila noseča, ji je M prvič v življenju zamujala štiri dni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 11:41:16   
Erin
Oktobra je NE pričakujejo:

xx.10 marjana.r

01.10 nati
02.10 freha



user posted image Zveste navijačice :user posted image

- Naty*
- KAHLO
- teejaa
- Inigo



(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 11:41:55   
Erin
Si nisem znala pomagat da nebi dala navijačic zraven, hihi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 11:49:31   
KAHLO
Naty popolnoma nobenih znakov nič, nada, niente,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa nevem no razen tistka špikanja tam doli ampak to vem da je O kriva

Lakota...no tega znaka si pa jaz lih preveč ne želimuser posted image če bo treba pa pač bom jedla neuser posted image
Daj mi povej kavico še spiješ kakšno al še samo to iz ringarajeuser posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 11:53:31   
KAHLO
Tejaaa, jaz si želim da bi tudi pri navijačicah ostala!!!!user posted image

Seveda vsem oktbrkam pa držim pesti, pa dobro pripravte teren če pridem po 18.9 k vam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 12:00:29   
Naty*
Lupita seveda user posted image user posted image !!!! Men so septembra navijačice "prinavijale" pozitiven test, zdej morm pa še js vam!!!!user posted image

Veliiiiiiiiko sreče oktoberke!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 12:03:56   
Naty*
KAHLO a veš, da mi kava ni pasala takoj po zanositvi in je tko ostalo en teden. Zdej pa že tud ono nevirtualno pijem user posted image user posted image user posted image . Ampak tako z veliko mleka.

Glede znakov se pa ne sekiraj, sej veš, da ni povsod isto. Men so se pojavili takoj po O, ene jih pa nimajo še en mesec ko jim že M zaostaja. Tko da....nikol ne veš user posted image .




_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 12:08:46   
KAHLO
OH naty* , saj vem ...ampak mora bit zanimivo če tam čudiš da se nekaj dogaja!!? a ti čutiš da se kaj dogaja!?!?user posted image user posted image sem full radovedna kaj se tega tiče..sorči če te bom morilauser posted image user posted image user posted image user posted image ampak si prva prjatlca in srečka nosečka k jo poznam samo v podobi hudičevke in na rruser posted image user posted image in da se lahko s tabo o tem pogovarjam user posted image user posted image

Sem pa pr septembrskih ravnokar prebrala slabo novico.............joj Naty pazi se in na tvojo pikico......če te bo ker za juser posted image ....reče da me poznaš.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 12:58:25   
lejca
Ciao punce..
se vam lahko pridruzim?Tokrat je ne cakam 5.oktobra....kaksno nakljucje....lani 5.oktober je bil prvi dan moje zadnje menstruacije ...na zalost se je tudi moja nosecnost koncala zalostno in z mozekom sva sedaj ze v 5.krogu ...pa se vedno nic...kaj naj naredim?

lp lejca

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 13:51:05   
Naty*
se opravičujem za izostanek, ampak služba noče čakat user posted image user posted image user posted image . KAHLO a veš kako je...vsake tolk čutim malo špikanja, pa enga tazga pritiska. Pa trebuh mam ful velik!!! A veš kolk mi je to čudno! Hlač nimam nobenih, ki bi mi bile prav. Prej sm bla vedno ozka v pasu in tud trebuha nism mela (so pa rit pa noge tolk bolj konkretne user posted image user posted image user posted image ), zdej mam pa ful bušija. Upam, da je to normalno, ker mam že zdej kr odpet fršlus, pa majčko čez user posted image .

Pa KAHLO veš, da ne boš morila! That's what friends are foruser posted image . Se mi pa zdi, da me tale nosečniška tečnoba zdej sploh dela hudičko user posted image user posted image . Moj je mislu, da zdej ne bo več tistga tedna PMS-a na mesec, je dobu pa devet mesecev PMS-a user posted image user posted image user posted image user posted image .

Je pa skor vsak mesec poleg roza novičk tud kaka slaba user posted image in tega me je ful strah. Sploh me je strah prvega pregleda, pa šele 25. ga mam. Joooj kolk sm živčna, tol bi rada, da bi zdej videla user posted image . Takrat ga nisem user posted image ... Se pa pazim, da vsaj ne bi sama kej zagrešila.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 13:56:17   
Erin


Oktobra je NE pričakujemo:

xx.10 marjana.r

01.10. - nati
02.10. - freha
05.10. - lejca



user posted image Zveste navijačice :user posted image

- Naty*
- KAHLO
- teejaa
- Inigo




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 16:09:11   
marjana.r
Naty* a veš da se je tudi meni kava v nosečnosti zamerla? nikak je nisem mogla in komaj zdaj, ko je skoraj en mesec od ss sem začela spet s kavo in to je tak malo kave not, da se komi opazi, kaj pa šele občuti user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 16:44:30   
sonček33
teejaa - mene tudi daj med navijačice pls



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 16:50:12   
nanka
Še ena za na seznam in sicer recimo da je ne pričakujem 3.10. ( vsak mesec se mi podaljša za kakšen dan)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 19:25:43   
Erin
Oktobra je NE pričakujemo:

xx.10. - marjana.r

01.10. - nati
02.10. - freha
03.10. - nanka
05.10. - lejca



user posted image Zveste navijačice :user posted image

- Naty*
- KAHLO
- teejaa
- Inigo
- sonček33



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.9.2007 20:52:33   
*Mojca*
Tudi jaz je ne pričakujem v oktobru, glede na zmedo v avgustu si pa ne bi upala napovedat datuma, enkrat tam v začetku meseca bo po mojem  user posted image

teejaa, upam da ostaneš med navijačicami in da user posted image user posted image  ugledaš v septembru

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
6.9.2007 1:22:52   
petrca26
Nažalaost se tudi jaz podajam v drugi krog in jo ne pričakujem 1.10.user posted image Upam da bo sedaj kaj več sreče in bomo kmaluuser posted image

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?