|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test VIOLA
17.10.2008 19:50:52   
kaminek
punce, je že katera probala s testom VIOLA, ki se ga kupi v mullerju?kako zanesljivi so rezultati?
jst sm namreč danes probala in so se pojavile II.
kaj pa ve?
sm malo prebirala po forumu, pa odgovora nism našla.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test VIOLA
17.10.2008 22:55:12   
Barbara_L
Kolikor vem od prijateljic, je ta test zelo uredu, tako da ti lahko že kar čestitam!

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test VIOLA
17.10.2008 23:02:55   
Trish
Kakor je meni znano, drži. Vsaj pri kolegici je user posted image  Zdaj pa čaka na malo user posted image

Čestitke user posted image

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test VIOLA
17.10.2008 23:10:17   
*Junona*
Poleg CB je ta najboljši test. Meni je pokazal user posted image 2 dni pred nepričakovano M.


Čestitkeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Trish)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test VIOLA
18.10.2008 6:50:50   
kaminek
hvala za čestitke od vseh. še zdej ne dojamem, da se je res to zgodilo. tolk sem vesela!oz. sva oba z možemuser posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?