|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 22:11:59   
tosja


user posted image   user posted image   IVF, ICSI - Januarčice, februarčice user posted image  user posted image    
 

1) pika 74 - začetek špikanja 31.12., 2.IVF, LJ (dr. Drobnič)punkcija: 29.01. user posted image TRANSFER: 03.02. (sobota)
2) Neža 81 - začetek špikanja 4.1., IVF, MB (dr. Reljič), punkcija: 27.01 user posted image   TRANSFER: 01.02. (četrtek)
3) Dalija - punkcija februar???
4) Taja 79 - začetek februarja, 2. ICSI
5) Vesna_2 - 27.01., začetek špikanja; UZ 12.2.
6) Elysabeth: začetek špikanja december 2006, punkcija januar, 2. IVF user posted image , priprave na 3. postopek (april)
7) Crnitulipan - 9.1 STOP injekcija, punkcija (četrtek) user posted image , marca po zamrznjenčke user posted image
8) Mijavček: začetek špikanja 23.1., začetek špikanja
9) čiška - 2. IVF - 9.1. punkcija user posted image
10) Ursulca - dogovor o 2. ICSI, 03.02. začetek špikanja
11) leli - začetek špikanja 11.1., punkcija 06.02.,
TRANSFER: 11.2 (nedelja) ali 16.2 (petek)
12) nenna - 15. 1.posvet pri Rešu, IVF, 05.02. UZ, 7.02. punkcijauser posted image  TRANSFER: 12.02.(ponedeljek)
13)  Ninika1 - 15.1. začetek špikanja, ICSI
14) sayuri - feb. posvet, 1.ICSI
15) Bety upa - 4.ICSI, 01.02.punkcija, TRANSFER: 04.02.
16) citrončica user posted image  aprila v nove boje user posted image , LJ Dr. Drobnič
17) soni - 31.01., superfact spreJ-dolg postopek, 1.ICSI
18) škatlica - 25.1 začetek špikanja, 1.IVF, LJ (dr.Zorn)
19) Špelka - 12.2. dobi "municijo"
20) ija - 4. ICSI, 07.02. začetek špikanja
21) petraps - 07.02. začetek špikanja, 21.02 UZ
 
  

seznam NAVIJAČIC user posted image  user posted image  user posted image  
 
  • tosja
  • mojca9000
  • soncek.djukelica
  • koala
  • Tia-na
  • Anitka




user posted image  user posted image user posted image  Neža greje Jankota user posted image  in Metko user posted image  
 
 user posted image  user posted image  user posted image   Pika pa Mihca user posted image  in Urško user posted image
 
           user posted image  user posted image  user posted image    Bety pa Gašperja user posted image  in Ano user posted image  

 

 Dajmo punce: NEŽA, PIKA in BETY (trenutno vodilne), ker že grejejo - vsaka svoj parček user posted image  user posted image     user posted image user posted image     user posted image user posted image
 
Ostale borke, pa pogumno naprej - naj se nadaljuje lepa zgodba, polna user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

                                           TRANSFER:                     TEST:

 1) Neža 81                  01.02. (čet.) user posted image  user posted image
 
 2) pika 74                    03.02. (ned.) user posted image  user posted image
 
 3) Bety upa                  04.02. (ned.) user posted image  user posted image
 
 4) leli                            11.02. ali 16.02.
 
 5) nenna                        12.02. (pon.) 

 
Pupike naredila sem še en seznam user posted image  - tako bomo lažje preštele vse dojenčke user posted image  user posted image  user posted image , če bo šlo tako naprej
 user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Sporočite datume testov, da bomo še bolj stiskali user posted image  user posted image




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 6:43:22   
pika74
tosja... se bojim, da mojga testa niti ne bo treba delat user posted image

Kot veste, sem včeraj dobila prvi manjši izcedek (take čokoladne barve)... ki lahko naznanja vgnezditev al pa menstruacijo... in glede na to, da pri meni še kar traja in imam filing, da ga je celo malo več, kot včeraj... imam občutek, da je samo vprašanje minutke, kdaj se bo M vlila v vsej svoji popolnosti... in naznanila konec upanja za tokratni postopek...
pa sva spet dobra tja do oktobra...user posted image

ja, tak ti to dojde... včeraj je blo mal solzic... dons sem že boljš... sem se že prej pripravila na ta neuspeh... pa je mal lažji zdej...

držte se!

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 7:06:31   
Anonimen
Pika ne obupat,do zadnjega upaj.
Držim pesti,da se bo dobro izteklo.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 8:08:13   
Bety upa
Pika74....naredi test...Jaz sem v isti situaciji kot ti imela test pozitiven in nosečnost celo do 9.tedna. Kar ne morem verjeti, da bi tako kmalu bil konec. Ne morem verjeti. Jajčniki izločajo progesteron 12-16 dni od punkcije, ki absolutno preprečuje pojav M. Pa še dodatno jemlješ progesterona. Naredi test, pa bo, kar bo. Pa uradni test imaš šele čez 7 dni. Vse skupaj absolutno prekmalu.

Jaz še vedno upam, da pomeni vgnezditev.

Tosja...popravi pri Piki74, ker je ET 3.2. SOBOTA.

Nežaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! Kje si? Kako je s tabo?

Nila, punkcije se ne boj. Hitro gre mimo. Držim pesti, da pri možu dobijo kakšnega paglavčka.

Drugim pa vztrajno držim pesti!!!

Pri meni nič novega. Eno veliko zatišje. Upam, da to ne pomeni slab konec. Nikoli nam ni prav. Če so krči, se bojimo M. Če ni nič, pa tudi strah, da ne bo nič. Jaz sem samo vesela, ker imaš še vedno boleče joškice. Čeprav pa to absolutno ne pomeni nič, pa vendar. ČLovek se oprime za eno slamico in plava....

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 8:11:08   
Sulfinija
Pika,nikar puške v koruzo.počivaj misli pozitvno in boš videla,da bo vse v najlepšem redu.
Kaj pa vem kaj naj ti drugega rečem pri meni se je izcedek začel 7.dan po ET,8.dan pa se je oreng vlilo kljub povečani dozi Utrogestana pa so mi še vseeno vlivali upanja,da je mogoče vsaj eden ostal.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 10:13:54   
citrončica
Pika74, drži se še malo, no!!!
Če pa user posted image res pride...zakaj bi do oktobra čakala?!Jaz sem bila en mesec pred tabo, kličem aprila....že konec marca, če bo takrat user posted image ,kolegica, ki je bila mesec pred mano, je ta teden poklicala, pokliče prvi dan user posted image v marcu!!Saj si ti tudi v Lj, izgleda da imajo dovolj zdravil...si kar hitro spet na vrsti, čeprav jaz še vedno upam, da ti nebo treba!!!user posted image

Tudi ostalim pozdravček, kako se držite....glede na vreme, upam da ne tako kislouser posted image .

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 11:07:32   
soncek.djukelica
ojla,

Pika, ne obupaj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dokler se ne vlije, ni še nič izgubljeno!user posted image
naj te tele rožice mal potolažijo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
Sej boš tudi ti enkrat ugledala user posted image user posted image  in boš srečna mamica user posted image !

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 11:16:19   
Taja79
Punce pozdravljene,

da se še jaz malo oglasim: sem v 2.ICSI postopku pri dr.Rešu, včeraj sem imela transfer dveh user posted image user posted image . Tako da se lahko vnese ta sprememba na seznamu user posted image user posted image user posted image .

Pika, ne obupaj dokler se res ne vlije - mogoče se je samo eden poslovil!!!

Držim pesti za vse!!! Upam, da nam tokrat končno uspe zagledati user posted image user posted image !!!

LP

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 11:28:21   
pika74
punce hvala za vse...

moj "čokoladni" izcedek se je malo umiril... vendar imam kar filing, da zvečer pride v večji količini na obisk... in da bo s sabo pripeljal še kako teto francko s krvavca...

tale razlaga, da se je mogoče eden poslovil, je prav simpatična... sam se kar ne upam verjet...

citrončica - zakaj oktobra... zračunala sem, lej, lani sem bla junija, in do februarja je minilo 8 mesecev, če upoštevam še dopuste in še kak teden zraven. Se pravi od februarja dalje + 8 mesecev pa hitro pridemo na oktober. Če pa praviš, da naročajo hitreje pa kapo dol user posted image user posted image user posted image  in juhu - bomo pa prej na vrsti.

Ja tko je to... zdaj greva pa mal na špancir... da mal možgančke prevetrimo user posted image

Lep vikend!


Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Taja79)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 11:55:54   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: Taja79

Punce pozdravljene,

da se še jaz malo oglasim: sem v 2.ICSI postopku pri dr.Rešu, včeraj sem imela transfer dveh user posted image user posted image . Tako da se lahko vnese ta sprememba na seznamu user posted image user posted image user posted image .


Navijamo tudi zate in za tvoji user posted image user posted image .Sporoči nam tudi datum tvojega testa.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image
Pika, ne obupaj dokler se res ne vlije - mogoče se je samo eden poslovil!!!

Držim pesti za vse!!! Upam, da nam tokrat končno uspe zagledati user posted image user posted image !!!

LP


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Taja79)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 12:00:12   
Sulfinija
user posted image

tale razlaga, da se je mogoče eden poslovil, je prav simpatična... sam se kar ne upam verjet...


Pika!

Vse je možno tkole so meni pojasnili v MB naj ne vržem puške v koruzo,ker je le mogoče en ostal vendar pri meni se tole čudo žal ni zgodilo no.Sem pa imela tudi jaz izcedek,ko sem naravno zanosila in bila nosečka.Počivaj,počivaj!!!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 12:16:17   
Nila
Hello! Sem že doma . Žal,jajčece je počilo in nismo mogli nič.Še en mesec negotovosti.Ne vem kako je možno saj sem dosledno upoštevala navodila dneve itd. 2 dni prj sem bila pri Rešu in videla sva ful lep jajček. Pa še rekla sem mu da imam občutek da bo prej. Ampak stop injekcija mora biti pač 36 ur. Ne vem,user posted image razočarana sem. Hvala Bogu pa imam zlategauser posted image partnerja, res je srček. In ko me on potolaži, mi je takoj lažje.Držim pesti za vse vas. Zelo ste prisrčne. Aja ,še to: kaj mislite o dr.Rešu?A ni mal hiperaktiven? Saj za nas je to dobro ker vse zelo hitro poteka, ampak vprašam se kdaj ta človek sploh spi in je. Lepo se imejte 

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 12:38:14   
citrončica
Nilauser posted image ,upajmo da bo naslednjič bolje, ne!!?user posted image
Pika74, meni so takoj rekli naj aprila pokličem za naslednji postopek,še bolj pa me je presenetila ta kolegica, ki lahko drug mesec spet začne....user posted image res super za nas, če so čakalne vrste krajše!!user posted image

(odgovor članu Nila)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 13:00:56   
tosja
user posted image   user posted image   IVF, ICSI - Januarčice, februarčice user posted image  user posted image    
 

1) pika 74 - začetek špikanja 31.12., 2.IVF, LJ (dr. Drobnič)punkcija: 29.01. user posted image TRANSFER: 03.02. (sobota)
2) Neža 81 - začetek špikanja 4.1., IVF, MB (dr. Reljič), punkcija: 27.01 user posted image   TRANSFER: 01.02. (četrtek)
3) Dalija - punkcija februar???
4) Taja 79 - , 2. ICSI (dr. Reš), user posted image TRANSFER: 09.02. (petek)
5) Vesna_2 - 27.01., začetek špikanja; UZ 12.2.
6) Elysabeth: začetek špikanja december 2006, punkcija januar, 2. IVF user posted image , priprave na 3. postopek (april)
7) Crnitulipan - 9.1 STOP injekcija, punkcija (četrtek) user posted image , marca po zamrznjenčke user posted image
8) Mijavček: začetek špikanja 23.1., začetek špikanja
9) čiška - 2. IVF - 9.1. punkcija user posted image
10) Ursulca - dogovor o 2. ICSI, 03.02. začetek špikanja
11) leli - začetek špikanja 11.1., punkcija 06.02.,
TRANSFER: 11.2 (nedelja) ali 16.2 (petek)
12) nenna - 15. 1.posvet pri Rešu, IVF, 05.02. UZ, 7.02. punkcijauser posted image  TRANSFER: 12.02.(ponedeljek)
13)  Ninika1 - 15.1. začetek špikanja, ICSI
14) sayuri - feb. posvet, 1.ICSI
15) Bety upa - 4.ICSI, 01.02.punkcija, TRANSFER: 04.02.
16) citrončica user posted image  aprila v nove boje user posted image , LJ Dr. Drobnič
17) soni - 31.01., superfact spreJ-dolg postopek, 1.ICSI
18) škatlica - 25.1 začetek špikanja, 1.IVF, LJ (dr.Zorn)
19) Špelka - 12.2. dobi "municijo"
20) ija - 4. ICSI, 07.02. začetek špikanja
21) petraps - 07.02. začetek špikanja, 21.02 UZ
 
  

seznam NAVIJAČIC user posted image  user posted image  user posted image  
 
  • tosja
  • mojca9000
  • soncek.djukelica
  • koala
  • Tia-na
  • Anitka




user posted image  user posted image user posted image  Neža greje Jankota user posted image  in Metko user posted image  
 
user posted image  user posted image  user posted image   Pika pa Mihca user posted image  in Urško user posted image
 
           user posted image  user posted image  user posted image    Bety pa Gašperja user posted image  in Ano user posted image  
 
 user posted image  user posted image  user posted image  Taja 79  pa Mateja user posted image  in Evo user posted image


 

 Dajmo punce: NEŽA, PIKA74,  BETY in TAJA 79 (trenutno vodilne), ker že grejejo - vsaka svoj parček user posted image  user posted image     user posted image user posted image     user posted image user posted image     user posted image  user posted image
 
Ostale borke, pa pogumno naprej - naj se nadaljuje lepa zgodba, polna user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

                                           TRANSFER:                     TEST:

 1) Neža 81                  01.02. (čet.) user posted image  user posted image   1.) radovednost:
                                                                             11.02. (ned.)
                                                                        2.) VALENTINOV
                                                                             TEST
 
 2) pika 74                    03.02. (sob.) user posted image  user posted image
 
 3) Bety upa                  04.02. (ned.) user posted image  user posted image     18.02. (ned.)
 
 4) Taja 79                    09.02. (pet.) user posted image   user posted image

 5) leli                            11.02. ali 16.02.
 
 6) nenna                        12.02. (pon.) 
 

 
Pupike naredila sem še en seznam user posted image  - tako bomo lažje preštele vse dojenčke user posted image  user posted image  user posted image , če bo šlo tako naprej
 user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Sporočite datume testov, da bomo še bolj stiskali user posted image  user posted image





_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 13:02:11   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Pika ne obupat,do zadnjega upaj.
Držim pesti,da se bo dobro izteklo.
user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image [

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 16:01:12   
soni
Naj se vam malo javim, danes sem poleg suprefacta začela še s špikanjem - Menogonom. 

Držim pestke za vse soborke user posted image !!!!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 16:28:51   
leli
pozdravljene punce!!!!!!!!!!!!!!!Moram povedati da od 9.2. naprej grejem tri pikice v svojem trebuščku,za tri pa bodo jutri vedeli ali bodo zamrznjenčki.Neža malo pozno ampak vse najboljše.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 18:24:27   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: leli

pozdravljene punce!!!!!!!!!!!!!!!Moram povedati da od 9.2. naprej grejem tri pikice v svojem trebuščku,za tri pa bodo jutri vedeli ali bodo zamrznjenčki.Neža malo pozno ampak vse najboljše.


O,super novička kaka žurka bo pri vas kar user posted image user posted image user posted image  naenkrat no.Držim pesti.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu leli)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 18:25:28   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: soni

Naj se vam malo javim, danes sem poleg suprefacta začela še s špikanjem - Menogonom. 

Držim pestke za vse soborke user posted image !!!!



Super same lepe novičke na tole lepo soboto.Želim ti čimmanj boleče špikanje in čimmboljši pridelek.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 20:28:42   
Sulfinija
Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiika,bo kaj dobrih novic v temle sobotnem večeru.Upam,da se je izcedek 100% poslovil od tebe.Poročaj.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 20:39:04   
Mijavček
ejla,

s kavča pišem, pa bo marde kej napak.... bla na punkciji.. groznoooo boooleelooouser posted image , znesla 4 celice - samo user posted image
transfer, če bo - bo v četrtek 15-tega.

Sem prav zmahana in grem počivat.... Ne vem zakaj je mene tok bolelo, bile sta še dve punci, pa sta bile čist ok user posted image .

Mislim na vas,
Mijavček

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.2.2007 20:43:24   
Sulfinija
user posted image Mijavček!

Lepo,da si se nam javila in nam poročala.Žal mi je ,da je bilo tkole hudo.Sedaj pa le pridnso počivaj in se pusti razvajati,ter pozitvne misli na plan.Naj se tvoje celice vse oplodijo pa držim pesti.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
11.2.2007 7:59:20   
pika74
Mijavček, mogoče te je bolelo, ker so bili folikli bolj na vrhu oz. bolj za ovinkom. Jaz sem jih imela 18 in me skoraj do konca ni bolelo, tazadnji so bli pa tam za ovinkom (tako je rekel Tomaževič user posted image ) in so bli prou pasji in je bolel k strela.

Držim pesti za tvojo četverico, da se lepo oplodiuser posted image .

Neža81 - a so te že zasrbeli prsti? Si delala test? Sej veš, babji firbec...user posted image  Jaz navijam že celo jutro, da zagledaš user posted image user posted image .

Moj čokoladni khm... je še vedno pri meni in ne morem rečt, da ga je več al manj... nekak isto ostaja... najbrž bo danes kaj več... po en stran sploh nočem razmišljat. Sam zoprno je, ker moraš bit skoz na stendbaj... pa z vložki opremljen.

Držte se pa kej dobrga pojejte dons user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
11.2.2007 8:12:02   
Sulfinija
Neža81!

Poročaj si delala test,ali pa še sladko spiš???

Pika boš videla tvoje user posted image user posted image  se imajo pri tebi prav lepo,izcedek jih sploh ne ovira in zato naj tudi tebe ne skrbi.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
11.2.2007 9:55:31   
Neža81
Drage moje!

Čeprav se ne upam prehitro veseliti, mislim da mi je uspelo. sva dni mi je že slabo, ko se zbudim,danes pa sem delala test Baby mini .... neka takega.. druga črtica se sicer pojavi, ampak je zelo svetla. Ne vem, če je to to. Jutri naredim  še en test in javim.

Trenutno sem v 9 nebesih  user posted image . Upam, srčno upam. da bo jutri črtica močnejša. V sredo bom zagorovo vedela.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?