|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 9:18:15   
Sulfinija
Pika74!

Ti samo lepo počivaj in ne vrži puške v koruzo.Dokler ni user posted image  je še vedno upanje.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 9:20:56   
Mijavček
O Pika74 !
Pa si le prilezla s kavča user posted image

Un tvoj flekec bi bil lahko kakšna vgnezditev, a ne?  Ko bi le bil!
Ampak nč se ne ubadej preveč... pejt mal dremat, pa bo hitrej minil!user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 9:20:58   
Marina_
user posted image

Draga Neža-bodi zdrava in vesela ! Vse najboljše!!!!



'user posted image

< Sporočilo je popravil Frizerka -- 9.2.2007 9:21:33 >


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 9:25:26   
soncek.djukelica
boun giorno,
Neža, vse najboljše za rojstni dan! user posted image user posted image user posted image
Sej bi ti tortico poslala, pa ne delajo smeškoti! user posted image
Mijavček, sej bo vse v redu!Ne skrbi preveč! Vse bo tako,kot mora biti! user posted image
Pika, a ti si se pa vrgla kar v delo! Sej maš prav,da vsaj mal pozabiš na vse možne znake, ki pridvidevajo user posted image !Čeprav ti iz srca privoščim,da postaneš user posted image !
lep pozdrav vsem!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 9:30:11   
pika74
O đon borno soncek.djukelica

mijavček - a ti pa jutr punkcijo user posted image  - nč bat. bo tko hitr minil, da še vedla ne bošuser posted image . Zvečer vzem tist apaurin in pol boš zaspala kot angelčkuser posted image . Zjutrej pa čim bolj sproščeno na stolu. Bolj, ko se poskušaš sprostit, manj boli.

mojca - glede puške - velja - je ne bom vrgla, ker... je škoda koruze user posted image user posted image  (mal heca mora bituser posted image )

Frizerka - tvoja Karin pa kar raste user posted image . Mislm, kok gre hitr cejtuser posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 9:35:30   
pika74
No, zdej grem pa nazaj pod koutar dremat... da me ne boste iskale user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 9:43:55   
Sulfinija
Pika74!

Ok,pa lepo počivaj in dremaj.Lepo,da si se nam javila,ker nas je resno skrbelo zate,pa še se kaj javi in poročaj.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 9:44:58   
Bety upa
Prvo Neža - vse najboljše za rojstni dan in naj bosta Janko in Metka edino darilo, ki ga boš dobila....drugo ne rabiš....user posted image

Mijavček - srečno na punkciji in želim ti čimveč oplojenih in the best blastocist!!!

Pika74....jaz edino, kar nikoli ne počnem, je laganje in vlivanje lažnega upanja. Dobila si morule in ravno zdaj je čas njihovega vgnezdenja. Izcedek ni hormonskega izvora, temveč je znak 100% vgnezditve. Jaz držim pesti, da se tvoje bebice razvijajo še naprej in ti ni treba več nikamor iti, samo preselitev na sosednji forum, Čvekanje v pričakovanju - Oktoberke!!!
Potenje in druge štorije pa so znaki hormonskega neravnovesja. Uporabljaj progesteron, da bo nosečniški hormon prevladal nad vsemi drugimi.

Držim fige, pesti....!!!!

LP

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 9:45:02   
soncek.djukelica
Pika74,
izgleda,da se boš naspala za naprej in nazaj!user posted image user posted image
Vseeno se pa kdaj kdaj oglasi, da bo bolj pestro!user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 9:47:55   
soncek.djukelica
Bety upa,
hvala za koristne inf.! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 10:27:25   
Saša27
Neža vse naj naj user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 10:30:29   
Sulfinija
Punce se vam ne zdi,da bi nas Neža lahko povabila k sebi na tortico?Gremo že hitimo in že zvonimo naši Neži,Jankotu in Metki na vrata.Hočemo kavico in tortico.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 10:55:38   
Neža81
Vljudno vabljene - če ste se že glih same povable user posted image user posted image user posted image
Torte ravno ne bo, boste pa doble kuhane domače klobase (njami), pa pečene kurje lejtance in bedrce. Če pa ste sladkega vajene, pa skočim v Merkator po zagrebške kremšnite user posted image user posted image .

Tak se zmenmo: če izvem na valentinovo lepo novico (user posted image  al pa user posted image user posted image ), se bomo zmenle za termin in vas povabim na tortico v Pohorsko kavarno v Mb.  Če bo pa razočaranje, pa bomo tudi šle .... ko bom boljše voljeuser posted image
OK?

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 11:22:24   
Sulfinija
user posted image Neža,lahko tudi jaz?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 11:30:19   
Neža81
Mojca9000, se nisi ravno ti prva povabla? user posted image user posted image user posted image  Seveda tudi ti! Vse vljudno vabljene. Od kod sploh ste? Napišite.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 11:44:42   
Sulfinija
Ja,Neža kako da ne?Ravno jaz sem rekla,da se vabimo.Oh,ne bi šlo ravno danes doma sem iz MS,lahko pa se zmenima,ko bom šla na razgovor za iVF v kratkem v roku dveh tednih pa se pol dobima na kavici,velja?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 11:50:34   
soraja
jaz se vam bom kr malo prištulila,krr vidim,da je pri vas tako lepo,ne bit jezne,ker sem za vas verjetno še nova pa nisem še toliko ulaufana v vaše debate.Na kavico pa itak ne morem,ker sm predaleč(obala)user posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 11:51:47   
soraja
aja pa lepo pozdravljena in Neža vse naj naj ti želim

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 11:58:16   
Sulfinija
Soraja!

Dobrodošla med nami klepetulajmi in borkami ki smo na čakanu.Preberi vse in se nam pridruži v tejle debati boš videla kako lepo se imamo.Lahko tudi z nami tečeš v temi Katera bo tekla z mano novi krog.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 12:01:54   
soraja
ja hvala,sej sm vas tudi tam enkrat obiskala in res sm vesela,da sm našla toliko fejst punc s katerimi mi je lažje vse skupaj prenašt in čakat nauser posted image  super steuser posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 16:48:39   
citrončica
Neža, vse naj naj.....za darilo pa itak veš, kaj ti želimo,jaz sem iz gorenjske, do Mb pa res ni daleč, če boš imela tako lapo novico!!!!...(ej, prejle so pa smeški delal, zdej pa ne več!!!)
Ija, držim pestke za uspešen postopek,
Mijavček, srečno jutri,
Pika 74 ti lepo počivaj,pa se pusti presenetiti, pesti itak me držimo,
user posted image (delajo!!!)tortica je zate, Neža!!!
Soraja,dobrodošla!!user posted image

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 19:55:19   
pika74
Jaz imam še vedno tak čokoladni izcedekuser posted image ... saj je čisto malo... ampak upam, da bo kmalu nehalo...

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 20:13:36   
Sulfinija
Punce,morem vam sporočiti,da sem se zdalje tuširala in kaj opazila izcedek,ki nakazuje mojo user posted image .Tkole,da bom komaj čvekala med aprilčicami,majčica ojej kje je še tole no.
Če bo razgovor med 16.2 in 23.02 začnem pri marčevski M.
LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 22:08:43   
Nila
Pozdravljene! Jaz pa imam jutri punkcijo in me je malo,čisto malo strah. Vesela sem da je tako hitro. Šele decembra lani sva šla prvič k Rešu. Mene je minim. stimuliral ker ne vemo če bo pri biopsiji sploh kakšna celicauser posted image Kar bo bo. Seveda pa si želim da bi bila. Držite pesti . Hvala

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.2.2007 22:09:24   
tosja
user posted image   user posted image   IVF, ICSI - Januarčice, februarčice user posted image  user posted image    
 

1) pika 74 - začetek špikanja 31.12., 2.IVF, LJ (dr. Drobnič)punkcija: 29.01. user posted image TRANSFER: 03.02. (sobota)
2) Neža 81 - začetek špikanja 4.1., IVF, MB (dr. Reljič), punkcija: 27.01 user posted image   TRANSFER: 01.02. (četrtek)
3) Dalija - punkcija februar???
4) Taja 79 - začetek februarja, 2. ICSI
5) Vesna_2 - 27.01., začetek špikanja; UZ 12.2.
6) Elysabeth: začetek špikanja december 2006, punkcija januar, 2. IVF user posted image , priprave na 3. postopek (april)
7) Crnitulipan - 9.1 STOP injekcija, punkcija (četrtek) user posted image , marca po zamrznjenčke user posted image
8) Mijavček: začetek špikanja 23.1., začetek špikanja
9) čiška - 2. IVF - 9.1. punkcija user posted image
10) Ursulca - dogovor o 2. ICSI, 03.02. začetek špikanja
11) leli - začetek špikanja 11.1., punkcija 06.02.,
TRANSFER: 11.2 (nedelja) ali 16.2 (petek)
12) nenna - 15. 1.posvet pri Rešu, IVF, 05.02. UZ, 7.02. punkcijauser posted image  TRANSFER: 12.02.(ponedeljek)
13)  Ninika1 - 15.1. začetek špikanja, ICSI
14) sayuri - feb. posvet, 1.ICSI
15) Bety upa - 4.ICSI, 01.02.punkcija, TRANSFER: 04.02.
16) citrončica user posted image  aprila v nove boje user posted image , LJ Dr. Drobnič
17) soni - 31.01., superfact spreJ-dolg postopek, 1.ICSI
18) škatlica - 25.1 začetek špikanja, 1.IVF, LJ (dr.Zorn)
19) Špelka - 12.2. dobi "municijo"
20) ija - 4. ICSI, 07.02. začetek špikanja
21) petraps - 07.02. začetek špikanja, 21.02 UZ
 
  

seznam NAVIJAČIC user posted image  user posted image  user posted image  
 
  • tosja
  • mojca9000
  • soncek.djukelica
  • koala
  • Tia-na
  • Anitka




user posted image  user posted image user posted image  Neža greje Jankota user posted image  in Metko user posted image  
 
 user posted image  user posted image  user posted image   Pika pa Mihca user posted image  in Urško user posted image
 
           user posted image  user posted image  user posted image    Bety pa Gašperja user posted image  in Ano user posted image  

 

 Dajmo punce: NEŽA, PIKA in BETY (trenutno vodilne), ker že grejejo - vsaka svoj parček user posted image  user posted image     user posted image user posted image     user posted image user posted image
 
Ostale borke, pa pogumno naprej - naj se nadaljuje lepa zgodba, polna user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

                                           TRANSFER:                     TEST:
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 1) Neža 81                  01.02. (čet.) user posted image  user posted image    1.) radovednost
                                                                          11.02.(nedelja)
                                                                         2.) VALENTINOV
                                                                              TEST user posted image  user posted image
_______________________________________________________________________
 2) pika 74                    03.02. (ned.) user posted image  user posted image
 
_____________________________________________________________________
 
 3) Bety upa                  04.02. (ned.) user posted image  user posted image    18.02.(nedelja)
                                                                                  user posted image  user posted image
______________________________________________________________
 
 4) leli                            11.02. ali 16.02.
 
_______________________________________________________________

 
 5) nenna                        12.02. (pon.) 
 
______________________________________________________________


 
Pupike naredila sem še en seznam user posted image  - tako bomo lažje preštele vse dojenčke user posted image  user posted image  user posted image , če bo šlo tako naprej
 user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Sporočite datume testov, da bomo še bolj stiskali user posted image  user posted image



NEŽA: Vse najboljše za tvoj rojstni dan. Želim ti dobro čago, ker user posted image  user posted image  user posted image  naslednji rojstni dan boš morala praznovati bolj mirno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  . Z dvema malima piškotkoma user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
PIKA:uživaj, počivaj in verjemi, da boš letos mamica user posted image  user posted image  user posted image
 
BETY: upam, da še naprej uživaš na dopustu, meditiraš,....
 
Teden, ki te loči do testa bo hitrooooooooo minil user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Vsem borkam, ki ste v nizkem štartu, pa želim: izkoristite to pravljično sedmicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in postanite srečke user posted image





_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?