|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   En spodoben šotor- pomooooč!
5.7.2008 15:48:10   
*žaži*
Lepo vas prosim, če mi kdo svetuje kje najti šotor, da je kvaliteten, dovolj velik (za 3 os.) in s ceno okrog 100 eur??? V fun&sun sm gledala...pa je eden , ki bi nam zlo ugajal....sam kaj k stane 179 eur-tale http://www.sun-fun.si/slike/sotori/Ancona_tn.jpg
Mormo pa še ogromno stvari nabavit, ker bo letos 1. dopust v kampu.

Aja še to- ima kdo blazino roll up, od Dormea? Kakšna je?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: En spodoben šotor- pomooooč!
5.7.2008 15:51:19   
*žaži*
...smo pa že vse trgovine tu okrog prečekirali- nič pametnega, kar bi našim zahtevam ugajalo....Hervis, Sport 2000, Gigasport..

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: En spodoben šotor- pomooooč!
5.7.2008 17:14:23   
norge
Mi smo ful dobrega in zlo prostornega nabavili letos v Hofru za 99 eur. Je pa res lušten in prostoren. Sicer ne vem, če ga v kakšnem Hofru še imajo, lahko pa poskusiš. Ga gremo pa konec tedna sprobat.

Veliko srečeuser posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: En spodoben šotor- pomooooč!
6.7.2008 12:21:14   
hella
Mi smo tur trije, pa prvič kampiramo in sem šotor naročila preko e.bay.de. Na začetku sem se malo zapletala pol pa je šlo. Plačala in ga v 4 dneh dobila.user posted image

Imajo veliko tega in izbire.  Ostalo pa malo gledaš in kupiš ko je akcija. Mi smo se začeli s tem ukvarjat okol 1. maja in do sedaj smo večino kupili.

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: En spodoben šotor- pomooooč!
10.7.2008 1:09:12   
spiderman
svetujem ti pokukaj v inter šport zanimivo kvalitetno mi smo v 4 šotor ga mamo že 5 sezon v uporabi

(odgovor članu hella)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: En spodoben šotor- pomooooč!
11.7.2008 17:56:17   
*žaži*
Hvala vam za nasvete....smo se odločili in nabavili tistega k sm zgoraj pokazala....je zelo fajn....fenomenaln user posted image ....prostora kokr češ....marsikaj se lahko počne not user posted image ...takle je  http://www.sun-fun.si/slike/sotori/Ancona_full.jpg
..koomaj čakam    komaj čakaaaam user posted image


(odgovor članu spiderman)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: En spodoben šotor- pomooooč!
18.7.2008 15:19:28   
Mišni
Žaži, mi imamo tega, danes je preživel deževni krst. Super prostoren šotor, čeprav ni velik po dimenzijah. Bi pa jaz raje Amalfija, ker ima intergrirano dno in nikjer nič noter ne teče, tudi če ne skoplješ jarkov. Pa ga niso več imeli. Moram gledat, če ga sedaj slučajno imajo, pa če bodo kakšne razprodaje, kdo ve ....

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: En spodoben šotor- pomooooč!
18.7.2008 22:40:13   
*žaži*
A tut mate tega? user posted image ...ja mi smo ga že sprobali...tut v dežju user posted image ...smo šli v Šobec za vikend...zanimivo, ni kaj..

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?