|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
3.5.2012 18:18:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Samsam, čestitke user posted image In ja, tole je lepa črtica user posted image Ker če ne bi bilo nosečnosti, ne bi se druga sploh obarvala in bi bil kvadratek prazen user posted image


2. okence (manjše) je kontrolno in če se ne obarva, je test neveljaven (verjetno narobe narejen ali pa test z napako).
http://www.clearblue.com/si/images/pregnancy_colour_tip_1.jpg
http://www.clearblue.com/si/images/pregnancy_colour_tip_2.jpg

< Sporočilo je popravil katka_ -- 3.5.2012 18:20:11 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
6.5.2012 17:57:16   
metulčica99
waaa čestitke za user posted image user posted image user posted image . Želim ti čim lepšo in brezkrbno user posted image :) Mi smo pa nazaj v akcijiuser posted image upamo da se nakoncu meseca tudi meni tisti dve čtici že enkrat prikažeta:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
14.5.2012 11:50:01   
lana83
Pozdravljene!

A mi mogoče lahko katera pove ali je možno, da mi First Sign pokaže dve črtici pred izostankom menstre? Res da je ena rahlo roza, niti približno ne tako kot druga, ampak je vidna s prostim očesom!? user posted image Amapk nisem in nisem mogla čakati na sredo, ko bi mogla dobiti menstro ker sem se sama sebi zdela "čudna". Npr. nikoli nisem zelo oboževala mesa, sploh sem ga uživala zelo redno...sedaj bi ga pa non stop jedla! In še en "opomin " je bil...ko sem stopila v kunijo sem čutila vonj od gobice za pomivanje posod, čeprav je bila menjana kakšne dva-tri dni prej!

Torej je to sploh možno? Glede na to, da nimam niti še izostanka menstre in nobenih drugih znakov! user posted image

< Sporočilo je popravil lana83 -- 14.5.2012 11:56:41 >

(odgovor članu metulčica99)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
14.5.2012 13:34:11   
HeLenčica
Itak da je možno, zakaj ne bi bilo! Če je črtica, potem je to to, znaki itak niso najbolj zanesljiv pokazatelj nosečnosti. Jaz sem jih imela takrat, ko nisem bila noseča več, kot zdaj ko sem. Počakaj še kak dan, naredi CB (da ne bo dvoma) in je to to! Ampak mislim, da ti lahko že čestitam user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu lana83)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
14.5.2012 20:54:01   
lana83
Jst tud upam, da bo CB pokazal plus user posted image Hvala!! user posted image user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
17.5.2012 10:02:06   
Matejkaa
Še ena punca, ki je v dvomih ...user posted image  menstruacijo  bi morala dobit včiraj, ker imam cikluse zelo redne.. trebušček me je špikou čudno...in joškii nenormalno boleli oziroma bli napihjeni...ponavadi en dan pred menstro me tko boli, da obležim v postelji..  Učirej pa res čudne "bolečine"pa joški me nikol ne bolijo.. ... Bi bilo fajn, da bi dns naredila kšn testek ne..:)
Je mela kšna punca podobno situacijo?:)

Upam, da zagledam user posted image !!

(odgovor članu lana83)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
17.5.2012 12:02:50   
lana83
Evo mene user posted image Absolutni plus na CB user posted image

Matejkaa le naredi test, zdaj bo zihr že kaj pokazalo user posted image Držim pesti!!

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
17.5.2012 12:12:26   
Matejkaa
Lana83 ..user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravoooooo:) Zdej ti pa želim lepo user posted image user posted image
upam, da danes tudi jst sporočim veselo novicoooo, bom pa prav tako delala z CB testom, ko pridem domou..Vsa neučakan sem... user posted image user posted image sm hotla it že v lekarno, da bi na delu naredila test, ampak se mi ne zdi ql.. tko da počakam tisto 17huser posted image , da bom doma user posted image

(odgovor članu lana83)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
22.5.2012 16:52:26   
lana83
Matejkaa kao kaže pri tebi? Jaz sem se preselila kar k Januar 2013 user posted image

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
24.5.2012 10:56:43   
Matejkaa
Ojlaaa... user posted image  je prišla :/ tako, da zdej, ko je mimo se pa začne user posted image user posted image user posted image user posted image  :)))

Kako si ti nosečka?:) Jst upam, da se pridruzim Februarkam 2013:) Kok si pa stara in skje pa si, če smem prašat?:) Lep soončen dan

(odgovor članu lana83)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
24.5.2012 14:18:37   
Teya D.
Vsem novim user posted image iskrene čestitke user posted image za tiste ki pa to še boste pa navijam user posted image da čimprej ugledate user posted image user posted image .

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
26.6.2012 8:28:22   
tina098
Pozdravljene!!!

Na to temo imam tudi jaz eno vprasanje. S fantom ze 1 leto in pol delava na tem da bi dobila user posted image .
Nekje pred 2tednoma sem občutila nekako povečan apetit (a je morda to bilo zaradi vročine), tudi spala sem veliko, utrujena (morda je tudi to blo zaradi vročine) user posted image
Nekajkrat sem začutila nekakšno zbadanje v trebuhu. Včeraj je bil točno 28.dan,tako da bi morala dobitiuser posted image , AMPAK me ze cel teden zeeeelo bolijo prsne bradavice na dotik. Nikoli prej me niso....
Tudi danes se ni user posted image
sem morda ???? user posted image


(odgovor članu Samsam)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
26.6.2012 8:58:48   
Anonimen
Če si pred 2 tednoma (=v času ovulacije) imela povečan apetit in te druge znake, to nima veze z morebitno nosečnostjo, ker takrat še nisi bila noseča :) . Boleče bradavičke bi lahko bile znak nosečnosti, lahko pa tudi znam bližajoče M. Glede na to, da ti M že zamuja (imaš redno?), naredi test in ti bo najbolj sigurno pokazalo stanje :). Držim pesti user posted image .

< Sporočilo je popravil katka_ -- 26.6.2012 8:59:42 >

(odgovor članu tina098)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
26.6.2012 15:15:18   
Tippi


sem morda ???? user posted image



Jaz pravim, da si user posted image , čist ziher bo vedel pa testekuser posted image

(odgovor članu tina098)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
28.6.2012 13:55:34   
tina098
M je vedno prisla na 28dni, naredila sem test in je bil negativen user posted image
tako sem nocoj tudi dobila user posted image ,ampak me skrbi ker mam močne bolečine in temno kri, katere je čisto malo je podobna izcedku... user posted image user posted image

Še malo pa bo 2leti odkar iz meseca v mesec upam na user posted image ....

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
28.6.2012 16:41:33   
Anonimen
Hejla! že nekaj časa delava na user posted image in me zanima ali je tudi katero iz med vas nekaj dni po O imelo bolečine v jajčnikih (enem ali obeh)? mene je začel že ponoči boleti desni jajčnik bolečina je takšna da ko se usedem me zaboli, ko vstanem pa isto, ko hodim rahlo čutim, predvsem me tudi boli ko grem po stopnicah!

mislite da je kaj na tem?


LP anonimna

(odgovor članu tina098)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
30.6.2012 10:04:13   
Anonimen
jaz ko sem imela O sem imela grozne bolečine 2 dni v levi jajčnik in desni potem nič več
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hejla! že nekaj časa delava na user posted image in me zanima ali je tudi katero iz med vas nekaj dni po O imelo bolečine v jajčnikih (enem ali obeh)? mene je začel že ponoči boleti desni jajčnik bolečina je takšna da ko se usedem me zaboli, ko vstanem pa isto, ko hodim rahlo čutim, predvsem me tudi boli ko grem po stopnicah!

mislite da je kaj na tem?


LP anonimna


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
2.7.2012 23:49:07   
Anonimen
Pozdravljene. Zanima me, ce ima katera podobno izkusnjo kot jaz. S fantom se trudiva ze 2 leti, naredila sem ze malo morje testov, vsi negativni do danes! Danes sem 8. dan cikla, sicer je M bila, ampak skoraj neboleca, kar pa se pri meni NE dogaja. Navadno 1.&2. dan prelezim na mocnih tabletah, tokrat nisem, krvavitev pa je bila normalna. Danes me je nekaj bolel trebuh in kar nekaj mi pravi ze 3 dni, naj naredim test... FS mi je danes pokazal 2 crtici Ful sem zmedena, ker teoreticno ni moznosti, da bi bila noseca, ce sem pravkar imela M! A mislite, da bi lahko pokazal O? Moji cikli so drugace dolgi okoli 30 dni, tako da je tudi za O prehitro. Naj se povem, da se je najprej izrisala črtica, ki potrjuje nosečnost, šele potem pa kontrolna, sicer je kontrolna močnejša, ampak nobena pa ni ful mocna!?
Cez 2 dni definitivno ponovim z jutranjim urinom, ampak zanimajo me vase izkusnje z FS!
JE ZE IMELA KATERA LAZNO POZITIVNEGA?
za vsak odgovor bom hvalezna.
LP, anonimna

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
13.7.2012 16:33:06   
xocoatl
jaz sem pred časom nekje brala o vgnezditveni krvavitvi pa ovulacijski... je pa tut možna 'menstruacija menda, kljub nosečnosti....

Mene zanima podobno... cel teden sem že utrujena, danes bi morala dobit menstruacijo (imam redno - največ +-2 dni, pa še to redko - cilus torej na 26 do 28 dni). Ponavadi prekipevam od energije, tudi če spim 3 ure... zdaj pa grem v službo za 4 ure in ostalo prespim... pa celi teden po malem krče... bolj švoh kot ponavadi pred menstruacijo. S tem, da jih prej nikoli nimam. Danes sem naredila test... in zagledala user posted image črtici... jutri opravim še enega.... Črtica je bla dobro vidna, ne pa tako kot 'testna'.
Je to ziher nosečnost??? Ker danes imam krče še kar naprej... ne vem, a naj povem kaki kolegici ali je prezgodaj? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
14.7.2012 9:32:21   
astrid1
Če je test pokazal user posted image , je to nosečnost! Krči so normalen pojav v prvih treh mesecih.

Jaz bi še malo počakala, vsaj do prvega pregleda, pa potem povedala kolegici.

Drugače pa NE, menstruacija v nosečnosti NI možna. Krvavitev ima vzrok drugje.

(odgovor članu xocoatl)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
14.7.2012 19:59:11   
Anonimen
Ta mesec sem pa jaz malo nervozna. 27. dan, pa nič še ne kaže, da bi user posted image prišla. Sicer imam redne na 26-28 dni, pred M pa skoraj brez izjeme 3-5 dni rjavega izcedka, ki mi greni življenje user posted image . Danes zjutraj sem naredila First Sign test in je bil bel kot sneg. Ne vem, a je blo prezgodaj, ali pa je M prijazna in bo ta mesec brez izcedka user posted image .
Otrok bi sicer bil zaželjen, ker ga itak v kratkem načrtujeva, ampak bi pa bila zelo presenečena, če sem res noseča, ker to pomeni, da sva oba zelo zelo plodna. Nampreč, 13. dan me je zvečer fejst špiknilo v desnem jajčniku, da sem si rekla "opa, to je pa sigurno ovulacija" in en dan pred tem sva se mogoče malo preveč igračkala (malo seksa brez kondoma, prišlo mu je v kondom, potem ga je šel umit in lulat in sva šla drugo rundo brez in mu niti ni prišlo).
Imam neke občasne blage krčke, ampak mislim, da jih je veliko manj kot ponavadi, tudi blažji so, drugih znakov pa nič (bradavičke me itak zelo zelo redko bolijo pred M). Razen, če se povečan apetit šteje kot znak N. user posted image Resno, še nikoli mi ni uspelo v restavraciji pojest vsega, brez da bi potem skoraj počila. In tako je že cel teden.
Saj zdaj, ko sem naredila test in se tu potožila, bo sigurno prišla v roku 2 dni. user posted image

(odgovor članu astrid1)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
17.7.2012 12:34:35   
Anonimen
Pri meni še vedno nič novega ... že 30. dan. V četrtek naredim še en test (če tetka prej ne pride). Do takrat pa uživam in se ne sekiram, ker karkoli bo, bo vredu :) .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali bi to lahko bila nosečnost?
10.9.2012 23:43:19   
Daisy88
Živijo!..
Sem nova tle,pa kr naprej prebiram pa berem...pa sem se odločla da se obrnem k vam po en nasvet :D
S partnerjem sicer delama na user posted image in je tkole :
Julija sem imela M 24 in je trajala 5 dni, potem pa sem 1. avgusta dobila rjavkast izcedek, kateri je trajal 2 dni, treji dan je bil, vendar zelo malo, nato pa sem dobila M 13 avgusta...
Malo mi je cudno ker imam redne M že skoraj 2 leti...
A mogoče kej pomeni,ali pa samo malo hormoni nagajajo?
Najlepša Vam hvala za odgovor oz. mnenja :D
LP!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?