|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 8:39:43   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

MauMow no sj jst isto .. tok mi nabija, da rabm sam temo pa če sm na šihtu me ponavad kr slabost še napade in sploh ne morm funkcionirat user posted image


No js za to tableto vzamem ker drugače še hodit ne morem... Tako vem da ni blo uspešno in da bo M prišla. Ko sem bila noseča ni blo enega glavobola nikoli... user posted image


Men drug kokr aspirin migran sploh ne pomaga ... drgač sam skupej lezm user posted image


Meni lekadol pri tem ne pride ampak samo Nalgesin... Ampak sej sem rekla itak je to sam enkrat na mesec pač takrat vzamem... Moj sicer ne razume sam ko on nima takega glavobola da ne moreš nič.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 8:40:56   
Janchek81
MauMow mah kje, men tud Lekadol ni šans ... tud Nalgesin mi žal ne pomaga user posted image mam vedno v službi in doma samo Aspirin migran in me pol res mal manj boli ... pa kr hitr prime...tko v roku pou ure user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 8:42:09   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

MauMow mah kje, men tud Lekadol ni šans ... tud Nalgesin mi žal ne pomaga user posted image mam vedno v službi in doma samo Aspirin migran in me pol res mal manj boli ... pa kr hitr prime...tko v roku pou ure user posted image


AHa no pri meni je v preteklosti lekadol prijel... No sedaj samo nalgezin, ki tudi k sreči prime v pol ure... Upam da bo še držal nekaj let da ne bo treba še na močnejše...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 9:29:09   
Lumpa91
Živijo, punce.

Sem nova tukaj in tudi midva čakava user posted image v marcu in sicer okoli 28.3. :)

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 9:41:50   
biba85
Moja M je prišla, tako da se selim v drug mesec. Čestitke vsem za pluske

(odgovor članu Lumpa91)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 9:50:53   
perla*
Biba85 se vidimo v aprilu! Pošiljam ti en kup optimizma! Akcija dalje, glavo gor!user posted image


Lumpa91 dobrodošla! user posted image

Janchek81, MauMow vidve sta mi pa sumljive s temi glavoboli user posted image Ob rednih migrenah že iz OŠ sem naštudirala svoje telo in prišla do zaključkov: ne smem biti lačna ali žejna, če hitim in sem živčna se mi glava začne javjati, malo zaprem oči in meditiram, ponavadi me boli 2. dan M, sicer pa v primerjavi z včasih skoraj nič več. Spanje je pri meni pomembno. Pomaga pa Nalgesin, včasih migran. Ko seumirim in zadiham, je bolje.

MauMow, ni mi vsec tvoj nacin razmisljanja, se ves da smo ze veckrat ugotovile, da so znaki pred M velikokrat podobi tudi drugim znakom? Verjamem da čutis, ves in poznas svoje telo, ampak sej ves...dokler se ne ulije. user posted image zato malo preklopa v glavi naredi, prosim! Hvala user posted image

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 9:56:31   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: perla*


MauMow, ni mi vsec tvoj nacin razmisljanja, se ves da smo ze veckrat ugotovile, da so znaki pred M velikokrat podobi tudi drugim znakom? Verjamem da čutis, ves in poznas svoje telo, ampak sej ves...dokler se ne ulije. user posted image zato malo preklopa v glavi naredi, prosim! Hvala user posted image


Problem je da sem mela zdle par dni že tolk našponan da sem komaj se dohaja - kaj šele da bi veliko razmišljala. Včeraj pa še kino bil zvečer... In ja danes pa za budnico glavobol... Res je da sem tudi nahodna že 5 dni vrjetno mal posledično.

Ma telo mam preveč dobro naštudirano ker mi samo kaže kako in kaj user posted image - tudi če nebi hotla razmišljat kdaj mam O mi samo pove, in me ene 5 dni obupno zvija... M se pa tudi napove, večino z glavoboli in izcedki... Ma bo že.... enkrat user posted image Zdle bom mela od sredi aprila pa do konca maja itak tk našponan da še spat ne bom mela cajta kaj šele razmišljat.

Itak zdej gledam na to kaj boma še naredila, kam boma kaj šla sama dva. Tako je veliko lažje ker se ful veselim stvari in nekak otrok ni tolk pomemben. Tako da ja ko bo cajt bo že prišel tako ali drugače user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 12:57:37   
She1
Čestitke vsem!!! user posted image user posted image Ta mesec je pa veliko user posted image user posted image ;) Joj, včeraj sem pisala post pa se je očitno nekje zalomilo, da ga ne najdem na strani ... v glavnem napisala sem, da sem včeraj že dobila rahel izcedek, sredi dneva, ko sem šla lulat (zjutraj še nič) sem na hlačkah opazila res minimalno obarvanega izcedka in beli tok, ki ga je kar veliko bilo. Ko sem se obrisala s papirjem tudi je bilo opaziti rjavo. Potem do konca dneva nisem kaj veliko opazila, pričakovala sem, da bo danes še vedno izcedek prisoten in torej da se bo nadaljeval v user posted image ampak temu ni tako. Izcedek popolnoma izginil. Ovulacijo sem imela nekje 14. oz. 15. dan ciklusa, včeraj je bil pa 24.dan ciklusa (zato mi je bilo čudno, da že tako hitro izcedki in da imam spet nekaj pobrkano). Torej ta izcedek je bil nekje 9./10.dni po O. Kaj je mogoče to bila lahko vgnezditvena? Ampak govorim res o minimalnem obarvanem izcedku in res malo na papirju, ko se bolj globoko obrišeš. Danes pa tega ni.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 12:59:44   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: She1

Čestitke vsem!!! user posted image user posted image Ta mesec je pa veliko user posted image user posted image ;) Joj, včeraj sem pisala post pa se je očitno nekje zalomilo, da ga ne najdem na strani ... v glavnem napisala sem, da sem včeraj že dobila rahel izcedek, sredi dneva, ko sem šla lulat (zjutraj še nič) sem na hlačkah opazila res minimalno obarvanega izcedka in beli tok, ki ga je kar veliko bilo. Ko sem se obrisala s papirjem tudi je bilo opaziti rjavo. Potem do konca dneva nisem kaj veliko opazila, pričakovala sem, da bo danes še vedno izcedek prisoten in torej da se bo nadaljeval v user posted image ampak temu ni tako. Izcedek popolnoma izginil. Ovulacijo sem imela nekje 14. oz. 15. dan ciklusa, včeraj je bil pa 24.dan ciklusa (zato mi je bilo čudno, da že tako hitro izcedki in da imam spet nekaj pobrkano). Torej ta izcedek je bil nekje 9./10.dni po O. Kaj je mogoče to bila lahko vgnezditvena? Ampak govorim res o minimalnem obarvanem izcedku in res malo na papirju, ko se bolj globoko obrišeš. Danes pa tega ni.


Lahko je šlo za vgnezditveno, zakaj pa ne ... velikokrat pa vgnezditev prepoznaš po močnem belem toku, v belem toku pa je en tak 'kot pajkec' rjav izcedek .... ne znam opisat user posted image mi je to enkrat kazala ginekologinja ....

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 13:03:03   
She1
Aja, vem kako misliš ja, no tega nisem opazila. To je bil tak izcedek kot da bi bil obarvan bel tok, kak dan ali dva preden nastopi M, veš ko se v notranjosti obrišeš. Rumeno rjavo no ... seveda brez vonja. Ne vem, po dnecvih gre skupaj. Samo čudno mi je, da me prsi bolijo že nekje 3 do 4 dni, če bi bila to res vgnezditvena bi taki znaki komaj zaj nastopili ne pa toliko prej ne. Test je drugač negativen danes, delan med dnevom.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 13:04:36   
MauMow
She1 držim da je to pri tebi. Drugače pa če je to to bo test pozitiven šele nekje 2-3 dni po tej krvavitvi

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 13:05:47   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: She1

Aja, vem kako misliš ja, no tega nisem opazila. To je bil tak izcedek kot da bi bil obarvan bel tok, kak dan ali dva preden nastopi M, veš ko se v notranjosti obrišeš. Rumeno rjavo no ... seveda brez vonja. Ne vem, po dnecvih gre skupaj. Samo čudno mi je, da me prsi bolijo že nekje 3 do 4 dni, če bi bila to res vgnezditvena bi taki znaki komaj zaj nastopili ne pa toliko prej ne. Test je drugač negativen danes, delan med dnevom.


Če M še ne bo, ponovi test čez kakšne 2 dni ...

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 13:07:23   
She1
Hvala! Ja, bomo videli. Naj bi dobila M nekje okrog 23. ...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 13:08:14   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: She1

Hvala! Ja, bomo videli. Naj bi dobila M nekje okrog 23. ...


Čaki....M dobiš nekje 23., ti si pa test delala danes???user posted image

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 13:44:01   
She1
Ja, zato kr sn včeri dobla to "krvavitev", ta madež, zato sem naredila :S

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 13:45:08   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: She1

Ja, zato kr sn včeri dobla to "krvavitev", ta madež, zato sem naredila :S


Tudi če je bila vgn. Bo trajalo vsaj 3 dni da ti bo hormon dovolj zrastel. Držimo pesti!!!!!!

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 14:05:49   
She1
Hvala :) upam, da bo!

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: II pričakujemo marca 2015
18.3.2015 14:52:52   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: She1

Hvala :) upam, da bo!


Ti kr nared 24. test, če je še ne boš prčakvala .. al pa kakšen dan kasneje ...
Držimo pesti user posted image

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: II pričakujemo marca 2015
19.3.2015 7:32:40   
hribovkati
pri meni ni nc novega, mesntruacije se kar ni, testa ne bom več delala.... ner ostane drugega kot čakanje...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: II pričakujemo marca 2015
19.3.2015 9:30:00   
telly
Moja user posted image je danes prišla, tako da se selim v april.

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: II pričakujemo marca 2015
19.3.2015 22:49:49   
bubu_
Pozdravljene dame, že kar nekaj časa vas berem in sem se odločila priključiti, ker vidim da si svetujete in podpirate. Z mojim se trudiva že nekje od avgusta za user posted image pa kar ne rata user posted image . Sedaj je ne pričakujem 22.3., držim pesti za vse ki user posted image v marcu še čakate, da je ta mesec ne bo :)

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   [Brisano sporočilo]
20.3.2015 8:20:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 8:22:32   
MauMow
Kar veliko plusekov se je nabralo user posted image user posted image

Pri meni ne kaže dobro tako da mislim da bom med minusi....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 8:34:47   
Marčevka2010
Kdaj pa naj bi jo dobila? Upam, da je ne bo. user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 8:40:13   
MauMow
Jaz v ponedeljek ampak dala sem tukaj datum v sredo, zato ker če slučajno ne bi prišla do srede pol bom test nardila, ampak vem da bo prišla. V pon je 13 dni od O nekje user posted image Tako da tak čas nekje se vedno prikaže user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?