|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   komunalni prispevek
25.4.2007 20:46:35   
joma
Ali mi lahko zaupate, koliko ste svoji občini plačali komunalnega prispevka in ali se splača pritožit oz. se pogajat. Je komu to uspelo? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: komunalni prispevek
25.4.2007 20:54:31   
Anonimen
Odvisno od občine do občine. Nekatere občine sploh nimajo komunalnega prispevka.

Drgač pa dilanje ni fora. Imeti moraš papirje in 'dokaze' zakaj nižaš KP. Kar na lepe oke, ker ti cifra ni všeč ti ne bo nihče znižal plačila.

(odgovor članu joma)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: komunalni prispevek
25.4.2007 21:49:08   
natalia
218.000 starih sit. jaz sem pogledala na naši spletni strani od občine,kjer je vrednost za kp izračunana glede na to koliko kvadratov je velika hiša in koliko je ovrednoteno tisto območje na katerem stoji hiša. 

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: komunalni prispevek
25.4.2007 21:49:56   
natalia
aja, ni mi uspelo nič nižat, ker je že vse določeno in ni izjem.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: komunalni prispevek
25.4.2007 21:54:47   
darinkan
Okoli 100.000 sit. Nič se ne da pogajati, ker je vse določeno z odlokom v Uradnem listu.

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: komunalni prispevek
25.4.2007 22:19:00   
darjasova
Ja od kod pa ste ve, da je komunalni prispevek tako nizek? Ali morda katera ve koliko znaša KP v Ljubljani?user posted image

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: komunalni prispevek
26.4.2007 1:59:22   
cincamarinca
jaz sem dala za stanovanje 130 m2 bruto ca. 1.800.000 sit. v LJ

LP!

(odgovor članu darjasova)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: komunalni prispevek
26.4.2007 8:47:35   
Olivija
po najinih izračunih naj bi bil tam okoli 8000 - 10000 EUR. Nižji bo, bolj bova vesela. Če bo pa višji, bo pa kriza.

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: komunalni prispevek
26.4.2007 11:13:43   
žlička
nadomestna gradnja...občina Ljubljana 1 mio sit, če bi bila pa novogradnja pa 4mio sit....da pop....

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
26.4.2007 13:52:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: komunalni prispevek
26.4.2007 18:57:33   
bamby



Mi smo pa imeli srečo, da smo jo odnesli brez komunalnega prispevka user posted image .



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: komunalni prispevek
27.4.2007 22:32:15   
Anonimen
za 488 kvadratov zemlje neki čez 5 mio bivših sit!user posted image

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: komunalni prispevek
28.4.2007 12:44:25   
natalia
ponekod so cene res kriminalne!! mi smo potem res še imeli srečo...glede na ostale

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: komunalni prispevek
28.4.2007 17:07:15   
robinzon
A ni tako, da se plača komunalec od uporabne površine objekta in ne od velikosti parcele?

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: komunalni prispevek
28.4.2007 17:12:09   
natalia
ja. 

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: komunalni prispevek
28.4.2007 19:50:08   
mika
A ni tako, da se plača komunalec od uporabne površine objekta in ne od velikosti parcele?


mislim, da  je (že kakšni dve leti), uporabna površina, cela parcela. včasih pa je bilo tloris hiše+ 4m okoli-naj me katera popravi.

mi smo plačali 150.000. so bili tako prijazni, da so mi rekli naj počakam, ker je cena takrat, ko sem hotela plačati, znašala 1milijon, potem pa so se dogovorili koliko od tega bo krila občina.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: komunalni prispevek
28.4.2007 21:42:20   
Anonimen
ne! oziroma je odvisno od posamezne občine celo od posameznega dela v občini. pri nas so bile parcele komunalno urejene z vsemi priključki, na novo asfaltirano cesto z dvema pločnikoma, javno razsvetljavo v glavem popolnoma novo ustvarjeno naselje . in so nam kar na kvadrat zemlje usekal komunalca in to božanskega

(odgovor članu robinzon)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: komunalni prispevek
4.5.2007 13:45:46   
tehnofil
Po izračunu bi moral biti 500.000 SIT
Dali so popust, tako da je bilo 450.000 SIT
Soseda se je na občini skregala in jim grozila z inšpekcijo. Njen izračun je bil 400.000 SIT.

Vendar v isti občini je na območju z zazidalnim načrtom, komunalni prispevek na m2 zemljišča in znaša za 1.000m2 = 9.000.000 SIT (in to 40km iz Ljubljane). So pa vračunali BODOČE pločnike, BODOČE ulične svetilke in BODOČE otroško igrišče in BODOČO kanalizacijo. ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: komunalni prispevek
7.5.2007 7:30:36   
honey
5 let nazaj 750.000 starih SIT.

Sosed je dobil pa 1.500.000,00 SIT za plačilo, pa se je pritožil, ker so mu vračunali cesto, ki je privat lastnina, samo bo enkrat menda občinska, pa se je pritožil in so mu znižali na 1.000.000 SIT.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: komunalni prispevek
7.5.2007 8:04:30   
Cacka02
Mi smo plačali skoraj 7 mio bivših SIT.user posted image user posted image user posted image Res se je za zjokat. Naselje ima svojo kanalizacijo, plnovod, nov pločnik, otroško igrišče in javno razsvetljavo. 

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: komunalni prispevek
7.5.2007 9:21:51   
Anonimen
Koprska občina je en velik lopovuser posted image
Naši novi sosedje se spravljajo gradit hiško,v naselju kjer ni komunalno opremljeno,še cesta,ki stoji že več,kot pedeset let ni vrisana v občinske načrte,tako,da kao nimajo dostopa do pracele iz javne površine,nimamo kanalizacije,vodovod je,ampak še iz časa Musolinija,tako,da cevi pogosto pokajo,elektrika je,ampak ob sobotah in nedeljah žarnice slabo svetijo,ker so vsi priklopljeniuser posted image skratka zelo porazno.So pa dobili račun za komunalni prispevek za vsoto 11.tisoč eurou.
Prav tak račun naj bi plačali tudi mi,če bi nad garažo dvignili še eno stanovanjeuser posted image

< Sporočilo je popravil neva6 -- 7.5.2007 9:22:49 >

(odgovor članu Cacka02)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: komunalni prispevek
18.1.2008 20:44:48   
joma
Komunalnega prispevka so mi naračunali za 10.000 eur. A je to normalno? Nimamo kanalizacije, ne pločnika, pa še na svoji parceli ob stari hiši gradimo, tako, da smo za obstoječo cesto pred leti že prispevali z delom zemljišča za cesto in prispevkom za asfalt, sicer ga ne bi bilo. Nimamo pa dokazil, ker so se stvari takrat drugače urejale, na občini so pa drugi ljudje. Da pop...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: komunalni prispevek
18.1.2008 21:39:54   
cukr07
V naši občini znaša 45€ za kvadratni meter.

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: komunalni prispevek
20.1.2008 0:11:37   
Drnula
za 488 kvadratov zemlje neki čez 5 mio bivših sit!

user posted image user posted image

Mi smo plačali skoraj 7 mio bivših SIT.

user posted image user posted image user posted image

Mi smo dali  1 mio sit in še od tega se nama je vrtelo v glavi. Še dobro da sva plačala na dan poroda da nama ni prišlo posebej do živega


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: komunalni prispevek
25.1.2008 10:33:04   
travica
1,500.000 lani za 800 m2user posted image

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?