|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice
25.5.2007 21:48:40   
TONČI.
Mala pikica, ti čist vrjamem dasi po celem dnevu utrujena. Ma meni se ful pozna da sem sedaj doma.
Sedaj me še nič na hrano ne meče. V 1 nosečnosti sem pa morala vsaj 100g čokolade z lešniki pojest. Vsak dan. Je tud scal z neba, pa sem šla peš na oddaljen Petrol

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Januarčice
25.5.2007 22:09:23   
mala pikica
Mene vsaj zaenkrat na srečo nič sladko ne mika, sicer bi pa bila verjetno kriza, bi že zdaj bila kot da sem 6 mesecev noseča user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   [Brisano sporočilo]
25.5.2007 22:18:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Januarčice
26.5.2007 7:02:19   
klaja
Jutro!

Tudi mene glede poroda ni nič strah. Saj je prvič potekalo hitro in me sploh ni nič bolelo.  Da pa ne omenjam popadkov, ti pa mi niso nič pri srcu. So mi pa v porodnišnici rekli, da ko bom drugič noseča in se mi bodo pričeli popadki, da naj takoj pridem not, ker drugače lahko kje med potjo rodim, če bo šlo še malo hitreje  kot prvič.

Ne vem, jaz imam občutek, da mi roke in noge zatekajo. Pa ful dosti tekočine spijem. Najhujše je zjutraj ko se zbudim, potem čez dan pa mine. Očitno bom morala še ponoči pit vodo.

Ponoči se vsaj enkrat zbudim, da grem lulat, tako da se še da zdržat.

Še nekaj me zanima, a mislite vprašat za spol user posted image ?
Midva sva že prvič vprašala in nameravam tudi sedaj. Nisma pa povedala nikomur in se mi je ful zanimivo zdelo, ko so naju poskušali zmesti, da bi se izdala. No,  moja mami je potem že slutila, ker sma začela stvari kupovat v roza barvi, ampak ni bila sigurna.

Lep vikend vam želim in čim manj slabosti!

< Sporočilo je popravil klaja -- 26.5.2007 7:07:20 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Januarčice
26.5.2007 7:08:54   
puri
Hvala vam za čestitkeuser posted image
Sva si kar lep večer naredila. Ja, poročena sva 5 let, skupaj sva pa drugače že 12 let (od mojega 15-ega leta)

Mala pikica
, zelo lepo si izpopolnila seznamuser posted image . user posted image user posted image

Tudi jaz moram ponoči vsaj 1x na WC,......samo res pa je, da se mi zdi, da tudi več popijem.

Glede poroda,.......mene prvič ni nič skrbelo, ker nisem vedela kako bo,.....ko je prišlo do tega sem se kar malo prestrašila in za to, sem vso bolečino še bolj čutila,maske sploh nisem znala uporabljat, ker sem bila preveč prestrašena....in zato sem se drugega poroda zelo bala, sem pa tudi veliko prebrala o tem, da je treba vsak popadek in bolečino zelo lepo in čim bolj sproščeno sprejet, zraven dihat in se ne ob bolečini zviti skupaj. In tako mi je bil drugi porod veliko lažji, pa še masko sem znala uporabit, ki mi je zelo pomagala, ker se kar malo zamotiš. Takrat, ko je bil popadek, sem se kar bolj na masko osredotočila. No in tako se tretjega poroda nisem nič bala,....še več sem prebrala o tem in se skušala še bolj sprostiti in vsak popadek kljub bolečini sprejeti z veseljem in tako je tudi veliko manj bolelo, porod je bil hiter in najlažji. Upam, da bo tudi v četrte tako.

Pomojem, da to res pomaga. Samo sedaj ne vem, kje sem že to brala,....če bom najdla, vam bom dala za prebrat!


uživajteuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Januarčice
26.5.2007 8:46:51   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: puri
Ja, poročena sva 5 let, skupaj sva pa drugače že 12 let (od mojega 15-ega leta)

Midva z mojim sva tudi že 12 let skupaj. Poročena še nisva in tudi ne veva, če se bova sploh poročila. Trenutno živiva v izven zakonski skupnosti, ki je čisto enaka kot če se poročiva. Mogoče kdaj v prihodnosti. Mi to ni najbolj pomembna stvar na svetu.

Mala pikica tvoja evidenca je pa huda. Vidim, da nas resno spremljaš in, da ni user posted image  in user posted image , ki bi ti ušel.user posted image user posted image user posted image

Jaz sem od prijateljice dobila nasvet naj v nosečnosti samo uživam. Naj se ne obremenjujem s porodom, naj ne brskam preveč po internetu, ker se ti lahko glih zmeša od vseh mogočih komplikacij, ki lahko nastopijo. Uživaj, verjami, da bo vse ok in počakaj do poroda. Če se že zdaj obremenjujete s porodom to res nima smisla. Dojenček bo na tak ali drugačen način prišel ven. Prav, da veste kaj želite, vendar se ne preveč obremenjevat. Jaz sem vedno mislila, da se bom celo nosečnost obremenjevala z porodom, pa da boli, pakako bo ... se sploh ne ukvarjam s tem. Sem in tam pomislim kje bi rodila in kako, da bi bilo tudi zame z čim manj bolečinami in to je vse.
UŽIVAJTE teh 9 mesecev, ker bodo še prehitro minili.

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Januarčice
26.5.2007 12:11:18   
TONČI.
ojla, ma vse hodite tolk lulat. Jaz za enkrat še ne toliko. Kaj boste kaj počele danes v tej vročini? Men se nič ne da.
Ja glede spola pa ne vem. V prvi nosečnosti sem na NS vprašala dr. Pušenjaka. Pa je rekel, da se še ne vidi. Potem pri 20 tednih sem si pa rekla, če do sedaj nisem vedela, pa tud zdaj ne bom. Mogoče me bo zamikal vprašat, mogoče pa ne. Raje ne bom nič rekla.user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Januarčice
26.5.2007 14:08:27   
Anonimen
No midva sva tudi že skupaj 12 let, poročena pa slabo leto.

Kar se spola tiče, bom jaz sigurno hotla vedeti, ker sem preveč firbčna. Tamala nas je fino držala v nevednosti, se je pokazalo šele na četrtem pregledu, prej pa ni in ni hotela pokazat kakšnega spola je.user posted image

Drugače pa vse po starem, malo slabosti. A vam B vitamin kaj pomaga? Jaz ga še nisem kupila. Zatekam pa na srečo še ne. meni takrat ni pomagalo nič, tudi pitje vode ne, tako da sem to vzela v zakup, da pač paše zraven. Aja zatekat sem pa začela na morju, kjer je bilo zelo vroče in dolga pot s  plaže do kampa. Gremo pa zato letos v malo manjši vročini - junija.

Anonimna 2

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Januarčice
26.5.2007 14:12:35   
TONČI.
B vitamin? Zakaj pa naj bi pomagal? Za še večje balone? Ne hecam se, res ne vem zakaj.
Jaz sem morala v prvi nosečnosti piti magnezij. Ta pomaga pri krčih.
Na morju pa jaz lažje zdržim, kot doma. Tu je poleti taka smotana supara

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   [Brisano sporočilo]
26.5.2007 15:08:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Januarčice
26.5.2007 16:31:55   
mala pikica
Uh ta vročina, je prav neznosno, kaj bo šele poleti user posted image  Pa še slabost me daje cel dan. Groza!

Glede spola, midva bova tudi vprašala. Jaz sigurno ne bi vzdržala 9 mesecev. Upam samo, da se bo videlo. Mogoče že na NS.

Na morje greva prvih 10 dni v juliju, upam samo, da ne bo kakšnih 35 stopinj, ker potem ne vem, kako bom vzrdžala. Pa upam, da ne bo več slabosti...

Uživajte, punce, kolikor se le da!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Januarčice
26.5.2007 17:06:18   
Ketrin24
živijo user posted image

Da se vam še jaz pridružim. Tudi jaz sem zagledala user posted image , pri ginekologu še nisem bila, grem v četrtek 31.5.07, vendar predvidevam kolikor sem sama si izračunala datum poroda da bo to nekje med 20 in 26 januarjem 2008. user posted image

Vsem skupaj želim srečno in zdravo user posted image in upam, da se še kaj slišimo.

lp

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Januarčice
26.5.2007 18:00:49   
TONČI.
Ketrin user posted image user posted image user posted image  zauser posted image . Upam, da boš lahko v čet. že zagledala bitje srčka tvojega deteca.


Mene pa še nekaj zanima. Imate tud ve tako močen bel tok. Vsakič se mi kar ulije in jaz vedno cviknem zaradi misli na user posted image .

(odgovor članu Ketrin24)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Januarčice
26.5.2007 18:08:42   
mala pikica
Ketrin user posted image user posted image user posted image  Upam, da boš uživala v klepetanju z nami user posted image

Meni je res grozno slabo danes, ne vem, če ne bom kmalu letela proti stranišču user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Januarčice
26.5.2007 18:15:47   
Sunny Morning
Ketrin24 čestitike tudi z moje strani. user posted image

Jaz sem danes kupila B6 in v navodilih glede nosečniških slabosti nič ne piše, sem pa prebrala v eni knjigi, da naj bi res pomagal pri tej stvari. Sem se odločila, da bom jemala po eno tableto na dan, ker ni navedenih nobenih negativnih posledic. Bomo videli, če bo kaj pomagalo. Meni bi bilo kar fajn.

Jaz za enkrat nimam nobenih težab z belim tokom. Moram priznat, da sem imela pred nosečnostjo več težav z njim. Mogoče je tako tudi zato, ker sem pri g dobila neke globule za v nožnico, ker so se mi naredile gljivice in mi je dala zaradi preventive. Pravi, da je to normalna stvar v nosečnosti in tudi sodelavka mi je rekla, da je imela v drugi polovici obeh nosečnosti gljivice.

Vse stvari, ki imajo pas me tiščijo in sem si danes kupila prve nosečniške stvari (lanene hlače in krilo). Bom lahko nosila celo poletje in še jesen. Moje majčke bom pa kar lepo pokoristila. Nič ne pospravljamo, razen hlač, ki tiščijo. To bo praznina v omari.

Uživajte v vikendu, veliko tekočine in sence, pa počivajte.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Januarčice
26.5.2007 22:09:08   
TONČI.
Mala pikica, sem že mislila, da si šla k ferbuarčicam. Ima pa ena le zelo, zelo podoben nick.
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Januarčice
26.5.2007 22:25:18   
mala pikica
Tonči vztrajam pri januarčicah in se ne dam od tukaj user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Januarčice
27.5.2007 13:58:32   
TONČI.
Lo lepo mala pikica. Jaz se danes prvič počutim obupno. Bi spla, pa nebi spala. Slabo mi je,.............. Po moje je kriva pizza, ki sem jo zvečer pojedlauser posted image user posted image . Joj kolk mi je včer zapasala. Sem jo morala takoj naročit.
Danes ne bom počela nič. Še ležat se mi ne da. Nalin, upam da uživate v zoo-ju

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Januarčice
27.5.2007 15:15:29   
Ketrin24
jurto!

Kako ste? jaz vsa tečna in zaspana, sploh nevem kaj bi počela. Zadnič mi je ena napisala upam,da boš slišala srček svojega otročka. V četrtek mam prvič ginekologa zadnjo user posted image sem pa imela 19.4.07 ali mislite da grem prehitro na pregled. Kdaj se sploh sliši srček na ultrazvoku? jaz predvidevam da sem noseča tam ene 5 tednov. Ali zna katera to drugače zračunat?user posted image

lp

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Januarčice
27.5.2007 16:04:45   
mala pikica
Tonči jaz sem včeraj imela tak dan, ko mi je bilo obupno slabo cel dan, še zvečer ob enajstih nisem mogla prav spati. Groza! Danes je malo boljše, sem zdaj tudi uspela kosilo pojest, mi je prav pasalo.

Ketrin če sem prav izračunala, potem si noseča 5T4D, v četrtek bi potem bila noseča točno 6T, mogoče dovolj, da se bo slišal srček. Nič pa ne obljubim. Na mojem zadnjem pregledu sem ga slišala, vendar sem bila en teden več noseča kot boš ti. Držim pesti, da ga boš slišala user posted image  Sporoči še nam, koliko si stara, pa če bo to tvoj prvi otroček, da te damo na naš seznamček.

(odgovor članu Ketrin24)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   Januarčice
27.5.2007 20:43:29   
karatina
Pozdravjene souser posted image in dobodošle vse nove.

Se po dolgem času spet malo javljam.
Žal se ne morem več pohvaliti s tem, da se dobro počutim, ker je tudi mene doletela user posted image , ki se pojavi v najbolj neprimernem času. Mi včasih kakšna hrana ful zadiši, si jo privoščim, ko pa krožnik skoraj spraznim, bi lahko vse skupaj zbruhala nazaj, ker mi naenkrat zasmrdi user posted image . Daje me tudi utrujenost, ki jo trenutno še nekak krotim .

Mislim, da bodo v službi že tudi počasi pogruntali, saj sem po malici vidno user posted image  in tečna, saj mi postane v želodcu ful neprijetno, pa spodaj v trebuhu me po dolgem sedenju grozno tišči, tako da sedim in se nagibam po stolu kot kakšen pijanček user posted image . Sem že parkrat poskušala zbrati pogum in šefu povedat za user posted image , enkrat sem bila s tem namenom že pri njem v pisarni, pa sem hitro našla drug izgovor za obisk, ker me je ful groza reakcije.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   [Brisano sporočilo]
27.5.2007 21:20:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karatina)
  Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Januarčice
27.5.2007 22:15:09   
mala pikica
Nalin, res škoda, verjetno je bilo vreme krivo. Pa upam, da Žan ni bil preveč žalosten.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Januarčice
28.5.2007 6:13:40   
TONČI.
Hvala Bogu, da je včerajšnjega dneva konec. Ma jaz zaspana, user posted image  zaspan in siten, vsi zaspani in tečni. Danes ponoči mi sploh ni ratal zaspat. Upam, da bo danes kaj bolje. Zgleda da je bil včeraj tak čuden dan.
Ketrin, upam, da ni prezgodaj. Da boš izvedela same dobre stvari. Jaz sem bila prezgodaj in se na uz sploh ni nič videlo. Samo test je kazal na nosečnost. Sedaj me pa vedno po malem skrbi, če je vse ok. Skrbi me predvsem glede krčev. V prvi nosečnosti sem bila v 8 tedenu na pregledu in se je vse lepo videlo.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Januarčice
28.5.2007 6:52:50   
puri
Dobro jutro!

Ketrin, jaz sem bila v prejšnji nosečnosti na pregledu, ko sem bila noseča 6t in 3d, pa se je že videl tudi utrip srčka,....ampak tukaj se gre za dneve, tako da lahko da se še ne bo videl utrip, ker pred šestim tednom ne vem, če se že vidi. Če je v maternici, se bo pa sigurno že videlo.

Mi smo pa čez vikend nekaj preurejali v stanovanju in sem bila čisto hinuser posted image ,....težka dela je itak moj opravil, samo pospravljala sem pa potem jaz in na koncu me je kar mal zaskrbelo, da pretiravam, ker sem bila res zelo zmatrana, pa še kar nekaj me je bolelo v spodnjem delu trebuha (tako, kot pred user posted image ,......vem, da je to normalno, ampak včeraj je bila bolečina mal močnejša) Bo treba mal bolj počivatuser posted image



(odgovor članu Ketrin24)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?