|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 16:55:36   
tinč407
iz mene v maju ne bo nič! user posted image   user posted image  še sicer nimam, ampak če bom roza al plava bom zvedla komaj v juniju. Zdi se mi, da sem pred 8 dnevi imela komaj ovulacijo. Sem sicer že 40 dan ciklusa, ampak glede na izračun, ki sem si ga naredila za primer če bi imela ciklus dolg 44 dni kot prejšnji mesec ta sovpada z mojimi ugotovitvami o ovulaciji user posted image user posted image  zamotano in zmotano user posted image  

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 17:01:33   
witto
Pozdravljene punce, po kratkem oddihu, se vam javljam,da vidim kako ste? Vidim, da je kar neklaj novih nosečk,user posted image user posted image user posted image user posted image . Jast sem ta mesec pavzirala, in se totalno odklopila od vsega,  pa dobro, glih od vsega neuser posted image ........user posted image  sem veselo, ampak tisto bolj na lahko varijanto, iz čistega užitka, in kadar mi je zapasalo. Brez klomifena, brez injekcij.....brez vsega. Sproščeno. No, ko sem jo pa čakala 27.5. pa glej user posted image , nje ni, en dan, pa drugi dan, pa tretji dan............user posted image user posted image user posted image user posted image  (poglejte današnji rezultat v moj album)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 17:04:02   
spps
witto čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image želim ti vse naj naj... predvsem pa zdravo nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 30.5.2008 17:05:32 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 17:06:25   
tinč407
witto čestitke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zgleda da si živi dokaz, da psiha res vpliva na nas..
želim ti najlepših user posted image  in najlepšega zdravega user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 17:07:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407

iz mene v maju ne bo nič! user posted image   user posted image  še sicer nimam, ampak če bom roza al plava bom zvedla komaj v juniju. Zdi se mi, da sem pred 8 dnevi imela komaj ovulacijo. Sem sicer že 40 dan ciklusa, ampak glede na izračun, ki sem si ga naredila za primer če bi imela ciklus dolg 44 dni kot prejšnji mesec ta sovpada z mojimi ugotovitvami o ovulaciji user posted image user posted image  zamotano in zmotano user posted image  
bomo zate držal pesti,da M sploh ne dobišuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 17:10:03   
tinč407
bomo zate držal pesti,da M sploh ne dobiš


user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala user posted image user posted image user posted image user posted image
upam da res bo nekaj user posted image user posted image user posted image  mi je tako vse čudno kot mi še nikoli ni bilo user posted image user posted image user posted image user posted image
križ pa tako že konstantno boli več kot teden dni... zgleda da od O naprej

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 17:11:32   
tinč407
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407

IZVIRNO SPOROČILO: witto

Dober večer, dekleta kako ste? A ste lepo preživele praznike? No,jast sem jih bolj žalostno. Natanko 3 dni prezgodaj me je obiskala user posted image , 30.4.user posted image . Tako, da z 2 iui, nebo nič. Odločila sem se, da si bom vzela malo pavze, in se odpočila od vsega skupaj, ker to je bilo pa malček preveč. user posted image  bom kadar me bo volja in ko mi bo pasalo. Tudi klomifen bom ta mesec pustila pa štopke, tako sem se dogovorila tudi z Zdravnico. Bom pa vneto navijala za vse vas 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pravijo, da baje rata glih tedaj ko se sprostiš in vse odmisliš...
mogoče pa je tudi tebi to namenjeno in bo zdaj pokazalo en velik user posted image user posted image user posted image user posted image  ko boš najmanj pričakovala

v vsakem primeru ti želim to kar si sama, saj sama veš kaj je najboljše za tebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



witto, mam čarovniške sposobnosti!
sem ti že 3.5. napovedala kaj te čaka!! user posted image user posted image
a mogoče napovem še kateriuser posted image user posted image user posted image  ??

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 17:12:03   
witto
tinč407user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 17:12:52   
tinč407
hvala witto!! pridem za tabo, pa bova šle skupa v rim user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 17:12:59   
witto
pa res je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 17:19:40   
tinč407
spps, vzamima si zgled po witto in ji sledma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 17:22:08   
Anonimen
Witto, čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinč407)
  Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 17:30:55   
ursa30
witto, bravouser posted image user posted image , čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 18:04:01   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407

spps, vzamima si zgled po witto in ji sledma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem takoj zauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 19:47:48   
sonček85
witto, mam čarovniške sposobnosti!
sem ti že 3.5. napovedala kaj te čaka!!
a mogoče napovem še kateri ??
ja meni prosim,prosimuser posted image

witto:kaj naj rečem,tako sem vesela za vaju in srečn o in predvsem lepo nosečnost.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 20:02:37   
lily32
witto čestitke!!! user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 20:14:52   
Bivy
Witto, iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Zdravo nosečnost in zdravega user posted image , ti želim.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 20:37:31   
tinč407
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

witto, mam čarovniške sposobnosti!
sem ti že 3.5. napovedala kaj te čaka!!
a mogoče napovem še kateri ??
ja meni prosim,prosimuser posted image



draga sonček85!

v tebi vidim neko žalost, ampak ne praznino. tvoje življenje je kljub neskončnemu pričakovanju otroka zelo polno. Okrog tebe je polno ljudi, ki te imajo radi in te vzpodbujajo! Lahko se zaneseš nanje! v mesecu juliju bo v tvoje življenje stopila nova oseba, ki jo boš imela možnost spoznavati še nadaljnih 8 mesecev, vendar brez vizualnega kontakta. Ko pa boš to osebo zagledala se boš v trenutku zaljubila vanjo in s tabo bo do konca tvojega življenja!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
30.5.2008 21:35:46   
witto
Hvala dekleta, sem ravno govorila z mojo ginekologinjo. je glih dežurna, in prvi pregled in uz imam 24.6. user posted image  stiskam pesti, da se mi kmalu pridružite, navijam za vsako posebejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 0:42:20   
Orhideje
No, konec meseca nas user posted image le ni zgrešila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

WITTO - ISKRENE ČESTITKE.
Želim ti zdravo nosečnost in mirnih user posted image .  Ja, res je, takrat ko se sprostiš rata. Sam to ni vedno najlažjeuser posted image

HIJACINTA user posted image user posted image    -user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Kje ste ostale zmajčice? Dajmo finiš user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 0:49:12   
Orhideje
Jaz user posted image še vedno nisem dobila. No, sedaj je že 53. dan. Ja, verjetno čaka na dopust naslednji teden. Pa sploh ne morem verjet, da me ta user posted image vedno dobi na dopustu user posted image .
Mislim, da upanja na user posted image   ob dveh testkih ni več. Ma, naj se že ta izcedek konča in naj priteče, da ne bom več tečna in sitna user posted image user posted image user posted image

Lopona, kako je s tabo?


(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 7:42:52   
Orhideje
Sem se mal zmotila ponoči. Saj že sploh več ne štejem prav, odkar je bil test negativen. Danes je že 60.dan. Pa še vedno nič. Prava ludnica user posted image
Nič zdaj pa moram biti še malo pridna in rožce do konca zalit, pa na njivo,... Upam, da zvečer spet pričakam kakšno user posted image

< Sporočilo je popravil Orhideje -- 31.5.2008 7:48:41 >

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 7:45:24   
Orhideje
Punce, dobro jutro!

Vidim, da še ni nobene tle gor. Zato sem vam skuhala kavico user posted image in čajček user posted image za naše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 9:20:28   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

witto, mam čarovniške sposobnosti!
sem ti že 3.5. napovedala kaj te čaka!!
a mogoče napovem še kateri ??
ja meni prosim,prosimuser posted image



draga sonček85!

v tebi vidim neko žalost, ampak ne praznino. tvoje življenje je kljub neskončnemu pričakovanju otroka zelo polno. Okrog tebe je polno ljudi, ki te imajo radi in te vzpodbujajo! Lahko se zaneseš nanje! v mesecu juliju bo v tvoje življenje stopila nova oseba, ki jo boš imela možnost spoznavati še nadaljnih 8 mesecev, vendar brez vizualnega kontakta. Ko pa boš to osebo zagledala se boš v trenutku zaljubila vanjo in s tabo bo do konca tvojega življenja!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

draga tINČ407:

nAJ SE TE TVOJE BESEDE POZLATIJO IN GREDO IZ TVOJIH UST RES JULIJA V MOJ TREBUŠČEK,DA BOM POTEM SPOZNAVALA TO DETECE 8 MESECEV POTEM SE PA ZALJUBILA V NJEGA.sO MI KAR SOLZE STOPILE V OČI KO SEM PREBRALA IN SEVEDA ŠE VEDNO MI SEDAJ KO PIŠEM.tAKO BI RES BILA VESELA DA BI V JULIJU ZVEDELA DA SEM NOSEČA.Res pa je da so okoli mene ljudje za katere vem da me imajo res radi in teh je kar nekaj,srečna sem a hkrati res žalostna ker se že dve leti trudiva.Če bom do avgusta že res srečka nosečka ti povem da pridem h tebi in greva na pijačko  pa četudi si ne vem kje,te bom že našla in bova poklepetali.

mogoče bom pa že na pregledu 16.7 videla malo pikico -jupi.Kako bi bila vesela.

Pa se opravičujem če sem prej na vrhu se drla ,sam sem tako vesela bila kar sem prebrala da sem se morala dreti.Držim sama seb pesti da bo res in seveda za vse ostale da bi bile skupaj z mano srečke nosečke.

oj orhideje :kako si pa ti kaj.Ja tebe pa res ta tečka že res jezi in upam da ne pride drugi teden ko boš na dopustu.Naj še počaka en teden ,če je že zdajtako dolgo čakala,naj se ji ne mudi.




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 9:41:38   
sonček85
naj še odgovorim na zgoraj napisane stavke;mislim da je to neko znamenje,ki se bo v juliju res oresničilo.Opazila sem da mi je tinč napovedala vse te lepe stvari na strani 85 in moj nick je sonček 85.Mislim da ima vsaka stvar svoj pomen in naj se vse to uresniči.

hvala


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 položajev za manj potenja med seksom
Preverite seksualne položaje, s katerimi vam bo med seksom najmanj vroče ter si boste tako zagotovili najmanj neprijetne...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?