|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 21:00:08   
tinč407
draga spps!
do delam izključno le v dobrodelne namene! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sem vesela, če sem kateri polepšala dan ali vsaj kako urco

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 21:02:21   
Arual
res ti hvala tinč407user posted image user posted image user posted image
So še dobri ljudje na svetu.
Poslal sem ti še eno zs.
Zdaj pa se moram it pridno učit je že čas, kr sem danes pa sama.

Lp

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 21:06:00   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407

draga spps!
do delam izključno le v dobrodelne namene! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sem vesela, če sem kateri polepšala dan ali vsaj kako urco
tako je pravuser posted image user posted image user posted image user posted image pozitivizem,nobeni od nas ne bo škodiluser posted image user posted image user posted image user posted image pol še pa zame kaj napiši,da ti ne bo dolgččasuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 21:12:19   
tinč407

hvala za lepe besede!!!!!!!!! iz tvojih ust.....hm... v moj trebušček hvala ti!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
z veseljem vas malo razveselim




_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu mala_pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 21:15:32   
tinč407
IZVIRNO SPOROČILO: Arual

res ti hvala tinč407user posted image user posted image user posted image
So še dobri ljudje na svetu.
Poslal sem ti še eno zs.
Zdaj pa se moram it pridno učit je že čas, kr sem danes pa sama.

Lp


arual, sma na istem! tudi jaz bi se mogla učit, ker mam mir ko je moj dragi v nočni, pa mi nekako ni preveč do tega user posted image user posted image user posted image user posted image
ko bova mela otroka se ne bo nič kaj spremenilo, ker se itak ne morem učiti ko je moj dragi doma, ker nonstop nekaj hodi okrog mene in me takrat vedno najbolj rabi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 21:16:21   
diamantina
Takole pupe, jaz se selim v junij pod XXX datum, ker je še ni in je danes ziher ne bo, mi je pa padla BT in mislim, da bo čez dan, dva tukaj. user posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 21:34:47   
Hijacinta
Punce vsem hvala za cestitke, vsem tistim ki jim je tudi uspelo user posted image tistim ki pa ni uspelo ta mesec vam bo pa naslednji. Ne obupat in ne prevec razmisljat pa bo. Jaz sem ta mesec naredila 5 ovulacijskih testov in niti eden mi ni pokazal ovulacije. Pa sem si mislila da je verjetno ta mesec sploh ne bo in sva cisto neobremenjeno user posted image rezultat pa je bil plusek.

Pozdravcek vsem

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 21:37:54   
tinč407
hijacinta iz srca ti čestitam! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa zdravega user posted image  ti želim!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Hijacinta)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 21:44:53   
Anonimen
Punce, maj je takorekoč že mimo, še enkrat čestitke vsem majčevskim nosečkam, upam da bo še kakšna zelenka naknadno sporočila da jo je treba prebarvat na roza. Vsem, ki ste se preselile med junijke (z mano vred), pa srčno želim da bi bil junij uspešen, uspešnejši glede procentov pa skorajda mora biti. 

(odgovor članu tinč407)
  Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 21:50:48   
tinč407
draga spps!

si zelo zrela oseba, ki točno ve, kaj hoče od življenja. Ker si zelo karizmatična, si vzgled mnogim mladim ženskam. Zaradi tvoje vihrave osebnosti si po tebi jemlje zgled marsikatera najstnica. Si tudi večni optimist. Ko ti ne gre kaj po načrtih, te to sicer trenutno potre, vendar le za kratek čas. Si oseba, katera se sama pobere z minimalno podporo bližnjih. bližnjih z svojimi težavami tudi ne obremenjuješ, ampak  probaš težave zadržati zase in jih tudi poskušaš sama rešiti. Ljudje enostavno občudujejo tvojo zagnanost in energijo.
V tvojem življenju vidim tudi nekoga, ki ti daje smisel in ki te kljub tvoji popolnosti še dopolnjuje do svojega nadjaza. občutek imam, da si zelo navezana na enega otroka in on nate. v prihodnosti te vidim kot srečno mamico treh otrok. Tretji otrok vaju bo z partnerjem zelo presenetil, saj ne bo načrtovan, vendar bo ljubljen enako kot prvi in drugi. Drugi otrok bo punčka.

Lep pozdrav

Tinč user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 21:54:26   
tinč407
danes je zadnji dan maja, moje M pa še od nikoder. Upam, da je tudi ne bo. Imam kar dober občutek ta mesec, ker je vse nekako drugače... Pa apetita nimam, kar je za mene res nekaj zelooooooo čudnega user posted image user posted image  tak da se nekaj pripravlja user posted image

drugače pa mam v skrajnem primeru za naslednji mesec že vse naštudirano!
K čebelarju bom šla po matični mleček, kupila bom vitamin E in pila Krvomočnico!!! Pa ni vrag, da ne uspe, ker enostavno MORA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 21:57:07   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407

draga spps!

si zelo zrela oseba, ki točno ve, kaj hoče od življenja. Ker si zelo karizmatična, si vzgled mnogim mladim ženskam. Zaradi tvoje vihrave osebnosti si po tebi jemlje zgled marsikatera najstnica. Si tudi večni optimist. Ko ti ne gre kaj po načrtih, te to sicer trenutno potre, vendar le za kratek čas. Si oseba, katera se sama pobere z minimalno podporo bližnjih. bližnjih z svojimi težavami tudi ne obremenjuješ, ampak  probaš težave zadržati zase in jih tudi poskušaš sama rešiti. Ljudje enostavno občudujejo tvojo zagnanost in energijo.
V tvojem življenju vidim tudi nekoga, ki ti daje smisel in ki te kljub tvoji popolnosti še dopolnjuje do svojega nadjaza. občutek imam, da si zelo navezana na enega otroka in on nate. v prihodnosti te vidim kot srečno mamico treh otrok. Tretji otrok vaju bo z partnerjem zelo presenetil, saj ne bo načrtovan, vendar bo ljubljen enako kot prvi in drugi. Drugi otrok bo punčka.

Lep pozdrav

Tinč user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobro napisanouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 22:21:51   
tinč407
nič, skočim na svojo metlo in jo odvihram v noč user posted image
Dobro spite deklice zale in se zjutraj zbudite spočite user posted image user posted image user posted image user posted image
lahko noč

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 22:58:11   
sonček85
tinč407:hvala hvala hvala hvala.se vidiva avgusta na kaaaaaaaaaaaaaaavvvvvvvvvvvvviiiiiiiiiiiicccccccccccciiiiiiiiiii



orhideje:se kmalu vidiva in bova občudovale najine bušije.




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 23:35:37   
Joob
naša Tinč407 je pa neverjetna...od kje ji to???user posted image  Noooro...kaj pa jest...kaka sem pa jest...kdaj bo posijalo sončece???...tok sem že nestrpna...m ne pričakujem 28.6., takrat bom ravno na morju...upam, da ko pridem nazaj...da bojo sami pluski letel...nič, grem ajat...lepo se imejte, pazite nase in sreeeečno!!!

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
31.5.2008 23:52:27   
pearl_shell
spps hvala....saj bo, saj vem...Enkrat:)
tinč kar za vse povej, kaj nas čaka user posted image

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
1.6.2008 0:06:54   
*Junona*
Evo, pa smo v juniju 2008.

Zdej pa čakamo na majske user posted image , da nam z zamudo sporočijo lepe novičke, da povišamo procenteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
1.6.2008 0:08:07   
Anonimen
tinč407, mene pa v juniju/juliju čkata dvojčici, ane! user posted image In potem bomo z reprodukcijo zaključili, zato bomo obrt vrnili. user posted image

(odgovor članu pearl_shell)
  Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
1.6.2008 9:31:32   
sonček85
ja naša tinč407 je res neverjetna.

Vse kar mi je napovedala drži in upam da bo tudi za bebico držalo,saj bi potem rodila aprila in bi bilo to najlepše darilo vseh časov-še ena trma večuser posted image

no a se bo kaka majske zamudnica javila ali bomo začele kar z junijskim borkam-roza seveda




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
1.6.2008 10:14:56   
*Junona*
Kje ste, majske nosečke? Hitro se javite, spps komaj čaka, da vas obarva v rozauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
1.6.2008 10:22:37   
mala_pupika
user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407

nič, skočim na svojo metlo in jo odvihram v noč user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ti si pa faca!

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
1.6.2008 10:53:22   
~Biba~
majčicam se izteka čas user posted image

(odgovor članu mala_pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
1.6.2008 11:04:27   
sonček85
nobeneuser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj je sedaj ja boste pa v juniju nosečke.jupi.nas bo več



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
1.6.2008 11:26:51   
spps
ojla punce!Maja je konecuser posted image user posted image user posted image user posted image Ajde šibajmo v JUNIJ barvat na rozauser posted image user posted image user posted image user posted image



Zelenke v maju-še navijamo vedno za vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
1.6.2008 14:11:40   
sonček85
majuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image javite se zamudnice

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




ime za punčko
akvalina

katero ime se ti zdi najlepše?

Ela (45%)

Lea (27%)

Pia (28%)


Število vseh glasov: 305

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!