|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.4.2009 23:03:08   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sarar
bomo videli, majči, hmalu. mogoče pa le si user posted image ? moj si je tudi premislil, je rekel da mogoče pa še le bi enega user posted image  tako da začnemo hmalu delatuser posted image .


Bomo videli nekje čez 8 dni. Si res želim, da user posted image ne bi bilo.... Bomo videli.  Ti pa kar čimprej v akcijo in veliko veliko user posted image    user posted image user posted image

Zdaj pa grem spat, še komaj gledam. Lepo nedeljo vsem skupaj! Lahko noč

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.4.2009 21:28:47   
neja.mat
hej!
tako, mirena odstranjena user posted image
res ni nič bolelo. G ni bla glih navdušena nad mojo odločitvijo, saj je baje to ful draga zadeva, pa sm malo pojasnila okoliščine in tako, pa je kr prikimala, tako da ni panike! jo ne menjam! user posted image
tako, zdaj morem še malo potelovadit in fizično malo razgibat telo pol pa user posted image
mislim, da bo potrebno kupit teste za ovulacijo (čeprav sm rekla, da jih ne bom user posted image ), kr nisem imela user posted image že 2 meseca
mi lahko priporočate katere?
tako, toliko, da sem se javla...

in kako ste drugače? mi se mamo z Ajdo mega ko je tak lep sonček ceu dan! kr sanjamo o morju...  in seveda o user posted image

uživajte v sončku!


_____________________________

Ajda je naš prvi sonček (7.2.2008)
drugega čakamo 11.2.2010 :)

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.4.2009 22:29:38   
majčyca
Dober večer vsem skupaj!

Pa da se še jaz malo javim...

neja.mat - me veseli, da je tudi tvoja mirena odstranjena, zdaj pa kar veselo na delo user posted image user posted image   Tudi jaz sploh nisem imela user posted image ko sem imela vstavljeno mireno, potem pa sem jo takoj dobila, tako da je moj predlog, da najprej počakaj na user posted image preden kupuješ teste... Mislim, da smo jo vse dobile hitro po odstranitvi mirene, tako, da upam, da boš jo tudi ti...

Vreme pa je zdaj res super. Moram pa vam povedat, da so danes v Nemčiji že imeli točo user posted image Tako, da vprašanje kako bo letos s točo pri nas. Upam, da je ne bo spet toliko kot lani. V tisti vasi, kjer moj lubi živi (v Nemčiji) so zaradi toče danes zvečer ostali celo brez elekrtike in to cela vas user posted image
Mi smo pa danes popoldan imeli priprave za krst za nečaka. Krstil pa ga bo vojaški duhovnik - to je bila sestrina želja, ker je ona vojaška policistka user posted image

Zdaj pa grem počasi spat, da jutri zjutraj ne zaspim...

Lepo noč vsem skupaj in čudovit jutrišnji dan! čaouser posted image

(odgovor članu neja.mat)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: odstranitev mirene in zanositev
7.4.2009 7:06:05   
sarar
jutro punce! no, fajn neja da si brez mirene. jaz bi ti svetovala tako kot je rekla majči, da počakaj kdaj boš dobila prvo user posted image . če bi pa raje že prej začela,. pa ti jaz povem da sem si kupila ovul.teste ''CHECK IT'' v lekarni. so se obnesli, so pa kar dragi. mislim da jih v dm-u ceneje prodajajo. mal se pozanimej. upam da ti čimprej rata!user posted image
majči, kako e bilo na pripravah? saj ni tako težko, a ne?
lepo se imejte. čaw

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: odstranitev mirene in zanositev
7.4.2009 7:07:55   
sarar
aja, majči, ne znam našga seznamčka popravt za nejo k je dala mireno ven. a boš ti? hvala ti, čaw

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: odstranitev mirene in zanositev
7.4.2009 9:34:06   
lillchy123
oj!

zunaj sonček in jst sem tud kj boljše volje user posted image

na genetiki je blo pa tko. mava tri možnosti.prva je biopsija horionskih resic, druga amnio, apak pri obeh, če bi se odločila za prekiitev, bi morala otroka v bistvu roditi. to pa ne grem. sva pa tudi kandidata za umetno oploditev, kjer bi v bistvu že oplojena jajčeca pregledali in bmi vstavili dva zdrava. ampak na postopek čakaš nekje pol leta in kljub temu, da sva drugače oba zdrava in nimava problemov z zanositvijo, je pri tej vsrti UO prav zaradi testiranj, možnost zanositve samo 25%.user posted image user posted image  zdej bova najprej počakala dva tedna, da dobiva izvide, da sva res oba nosilca tega gena, potem pa se bova odločla kako in kaj.
pri kteri kej novga?
greva zdej zuser posted image  pa s psom mal na sončka. lepo se mejte!

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: odstranitev mirene in zanositev
8.4.2009 6:37:50   
sarar
dobro jutro punce! joj, lilči, upam da bo vse ok in da čim pre prideta do svojega tako zaželjenega user posted image . imaš prav, če je sonček zunaj se človek takoj bolje počuti. tudi jaz sem nabita s pozitivno energijo, pa čeprav moram popoldne ta teden delat, zunaj pa tako lepo... poletje se je pa zgodaj začelo?
koledarček mi kaže da pri meni O nastopi od danes dalje pa bo treba začet user posted image . sem napisala kot da je to nujno zlo user posted image . sem do danes mojega lubija šparala, je baje več varijant za user posted image ,
majči, tvoj dan nepričakovane user posted image  se pa tudi bliža, a ne?
lep dan vam želim vsm skupaj!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: odstranitev mirene in zanositev
8.4.2009 21:57:09   
majčyca
Zdravo punce!

Da se še jaz malo javim... včeraj sem cel dan delala in sem bila tako utrujena zvečer, da sem samo padla v posteljo in mi ni uspelo prit sem, da bi vas pozdravila. Danes sem sicer tudi utrujena, ampak mi daje energijo misel, da gre moj lubi jutri proti večeru iz Nemčije (končno pride domov user posted image )...

sarar - na pripravah za krst sploh ni bilo hudo, prej kot to je bilo kar fajn, smo se malo nasmejali in malo pogovarjali, je bilo prav lušno user posted image ja, moj dan (ne)pričakovane user posted image se kar približuje (v nedeljo bi jo naj dobila). Malo upanja še imam, da je ne bo, ampak vseeno mislim, da bo prišla, ker se mi zdi, da imam prsi spet malo napete in res čisto malo občutljive (prejšnji mesec sem jih tudi imela pred user posted image ), količina izcedka se je sicer zmanjšala (ga skoraj več ni), tako da,... bomo videli, pustimo se presenetit user posted image

lillchy123 - se pridružujem željam sarar... tudi jaz ti (oz. vama) želim, da čimprej dobita svojega zelo zaželjenega in zdravega user posted image držim pesti, da bo vse ok in da vama čimprej uspe (za katerikoli način se bosta odločila)! user posted image user posted image

Kako ste kaj ostale punce? Anonimna user posted image , kako se kaj počituš?

Pri meni ni drugače nič novega, zdaj se prav veselim teh praznikov, ker bo vreme še lepo, moj lubi pride domov, tako da bodo dnevi prečudoviti (vsaj upam user posted image ).
Glede vremena pa se jaz tudi strinjam, da takoj ko posije sonček, je povsod čisto drugačna energija in veliko bolj prijetno vzdušje. user posted image user posted image sonček user posted image

Zdaj pa grem počasi spat, jutri še cel dan delam, v petek da imam prosto, da bova z lubijem lahko skupaj user posted image

Lep četrtek in veliko sončka user posted image lahko noč

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: odstranitev mirene in zanositev
8.4.2009 22:09:00   
majčyca

Z velikimi željami.................do novega člana.......
 user posted image

nick     št. otrok in starost   odstranitevM  kdaj ne "M" plusek

  Sarar ,         2 user posted image  (5, 18m)        22.1.09
        28.3.                     

Anonimen,     2 user posted image  user posted image                    5.3.09          20.3.    +(21.3.)  user posted image
Anonimen1,   2 user posted image  user posted image                    4.2.09                               

Mayčica,                                        12.2.09         12.4.

miškamaška,  1                             16.1.09

lillchy123,      1 user posted image   (1)               20.3.09

Anonimen2,    1
                            konec maja

neja.mat,        1 user posted image    (14m)           6.4.09
user posted image
 
user posted image
zvesta navijačica: 
  

Anonimna1

user posted image



Zdaj pa user posted image  do prvih user posted image

user posted image
user posted image
NOSEČKE 
 
Anonimnauser posted image   3.n. (user posted image ,user posted image )  
 
user posted image  
 
 
 






(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: odstranitev mirene in zanositev
8.4.2009 22:10:27   
majčyca
sarar - prosim javi mi novi datum nepričakovane user posted image , da popravim v seznamčku.

In ostale, če pri kateri kak podatek ni pravilen, naj prosim javi ali kar sama popravi.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: odstranitev mirene in zanositev
8.4.2009 22:40:29   
sarar
ojla! majči, hvala ker si se potrudilauser posted image . moja naslednja nepričakovana user posted image  naj bi bila 25.4. danes sva  z mojim delala na user posted image , upam da se prime kajuser posted image . danes sem na rr-ju brala porodne zgodbe in sem kar jokala zraven. kak je to lepo bratuser posted image . kako ste ostale punce? majči, me veseli da tvoj jutri že pride in se boš lahk fajn melauser posted image . komaj čakam nedeljo in upam da sporočiš da user posted image ni... če bi se meni danes prijelo bi user posted image  dobila skoraj za novo letouser posted image . bom morala kar dva tedna počakat da vidim če bo kaj. lepo se imejte vse skupaj in eno lahko nočko vam želim!

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: odstranitev mirene in zanositev
9.4.2009 22:55:11   
majčyca



Z velikimi željami.................do novega člana.......
 user posted image

nick     št. otrok in starost   odstranitevM  kdaj ne "M" plusek

  Sarar ,         2 user posted image  (5, 18m)        22.1.09
        25.4.                     

Anonimen,     2 user posted image  user posted image                    5.3.09          20.3.    +(21.3.)  user posted image
Anonimen1,   2 user posted image  user posted image                    4.2.09                               

Mayčica,                                        12.2.09         12.4.

miškamaška,  1                             16.1.09

lillchy123,      1 user posted image   (1)               20.3.09

Anonimen2,    1
                            konec maja

neja.mat,        1 user posted image    (14m)           6.4.09
user posted image
 
user posted image
zvesta navijačica: 
  

Anonimna1

user posted image



Zdaj pa user posted image  do prvih user posted image

user posted image
user posted image
NOSEČKE 
 
Anonimnauser posted image   3.n. (user posted image ,user posted image )  
 
user posted image  
 




(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: odstranitev mirene in zanositev
9.4.2009 23:01:23   
majčyca
Oj!

Da se še na hitro malo javim, potem pa hitro spat, da bo hitro jutri in bo moj lubi končno doma user posted image Zdaj je na poti in je baje nenormalna gužva (verjetno zaradi praznikov).

Ja jaz tudi upam, da bom lahko sporočila v nedeljo, da ni user posted image ... Bomo videli, še 3 dni, pa bo že kaj več jasno. Zdaj se bom probala čim manj obremenjevat s tem. Pa saj mislim, da sploh ne bom imela časa, da bi se s tem zdaj obremenjevala, ker me bo lubi zaposlil user posted image

Zadnje dni se mi dogaja, da zjutraj takoj, ko se zbudim, me začne zvijat v trebuhu, pa potem tudi čez dan občasno, pa karkoli pojem, me potem zvija user posted image danes mi je bilo dopoldan malo slabo, proti večeru pa me je začela bolet glava in bila sem čisto bleda user posted image že zelo dolgo imam težave z želodcem (preveč kisline) in mi je zdravnica prejšnji teden dala neke tablete in zdaj ugotavljam, ali je razlog za moje čudno počutje te tablete ali kaj se dogaja user posted image

Zdaj pa grem res spat!
Lepo se imejte vse in javite se kaj še ostale punce!

Čao user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: odstranitev mirene in zanositev
10.4.2009 22:41:49   
sarar
IZVIRNO SPOROČILO: majčyca


Zadnje dni se mi dogaja, da zjutraj takoj, ko se zbudim, me začne zvijat v trebuhu, pa potem tudi čez dan občasno, pa karkoli pojem, me potem zvija user posted image danes mi je bilo dopoldan malo slabo, proti večeru pa me je začela bolet glava in bila sem čisto bleda user posted image že zelo dolgo imam težave z želodcem (preveč kisline) in mi je zdravnica prejšnji teden dala neke tablete in zdaj ugotavljam, ali je razlog za moje čudno počutje te tablete ali kaj se dogaja user posted image




mogoče pa to ni znak, da ti želodec nagaja ampak da si user posted image ? upam ful ful ful da si, komaj čakam na nedeljo ali pon. pa upam da nimaš kakih takih tablet ki jih med user posted image  ne bi smela jest? saj veš, za vsak slučaj? je pa prav da se ne obremenjuješ preveč s tem ali si ali nisi user posted image , to je po moje najslabše. blagor tebi k že v nedeljo zveš ali si... jaz pa moram dva tedna še čakatuser posted image  se mi bosta vleklauser posted image  nič, lepo se imejte punce in veliko dobrot za veliko noč vam želim!user posted image   čaw

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: odstranitev mirene in zanositev
11.4.2009 19:54:43   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sarar

IZVIRNO SPOROČILO: majčyca


Zadnje dni se mi dogaja, da zjutraj takoj, ko se zbudim, me začne zvijat v trebuhu, pa potem tudi čez dan občasno, pa karkoli pojem, me potem zvija user posted image danes mi je bilo dopoldan malo slabo, proti večeru pa me je začela bolet glava in bila sem čisto bleda user posted image že zelo dolgo imam težave z želodcem (preveč kisline) in mi je zdravnica prejšnji teden dala neke tablete in zdaj ugotavljam, ali je razlog za moje čudno počutje te tablete ali kaj se dogaja user posted image




mogoče pa to ni znak, da ti želodec nagaja ampak da si user posted image ? upam ful ful ful da si, komaj čakam na nedeljo ali pon. pa upam da nimaš kakih takih tablet ki jih med user posted image  ne bi smela jest? saj veš, za vsak slučaj? je pa prav da se ne obremenjuješ preveč s tem ali si ali nisi user posted image , to je po moje najslabše. blagor tebi k že v nedeljo zveš ali si... jaz pa moram dva tedna še čakatuser posted image  se mi bosta vleklauser posted image  


Joj, ko bi se le uresničile tvoje besede, jaz bi bila presrečna!!! Jutri bomo videli kaj bo (jaz res upam, da ne bo user posted image , čeprav še vedno mislim, da je bolj malo možnosti, ker mislim, da je lubi malo prehitro odšel v Nemčijo - malo pred mojo O). Že vidim, da če jutri sličajno ne bo user posted image , da bom vsa nestrpna čakala ponedeljek in upala, da je ne bi bilo user posted image Glede tablet pa v navodilih sicer piše, da bi se v nosečnosti glede jemanja morala posvetovat z zdravnikom in da niso ravno najboljše za nosečnost. Sem pa jih zdaj 2 dni že pozabila vzet, tako da bom še počakala do jutri ali do ponedeljka in če slučajno ne bo user posted image , tablete takoj letijo v koš user posted image user posted image

Saj boš videla, da ti bota ta dva tedna minila še prehitro. Saj veš, da dnevi tako letijo, da je to kar groza.

Lepo praznično nedeljo želim vsem skupaj in veliko sončka!


< Sporočilo je popravil majčyca -- 11.4.2009 19:55:44 >

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: odstranitev mirene in zanositev
11.4.2009 20:45:39   
sarar
ojla! udi jaz bi na tvojem mestu počakal s tabletami da vidiš če si user posted image . v ponedeljek nam boš pa rezultate sporočila, a ne? pri meni najbrž ni nič, ker mi je danes ovul. test pokazal zelo rahlo črtico. pa drug mesecuser posted image . kje ste ostale punce? najbrž uživate v praznikih.
majči, jutri bodi kar zrelaksirana pa sporoči kaj se kaj dogaja pri tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: odstranitev mirene in zanositev
12.4.2009 13:39:02   
majčyca
Oj!
Evo mene na brzino tukaj user posted image Pri meni še nič novega, user posted image še ni. Sicer pa še ima vedno čas, da se prikaže user posted image Ko bo kaj novega, pa vsekakor sporočim (upam, da kakšno veselo novičko) user posted image

sarar - ti pa imaš še vedno čas, da ta mesec kaj uštimata user posted image Razen če ciljaš na punčko po tisti teoriji user posted image Hitro v akcijo zdaj user posted image   user posted image user posted image

Lep preostanek nedelje in lep praznični ponedeljek vsem skupaj! user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: odstranitev mirene in zanositev
12.4.2009 21:09:30   
sarar
oj! upam da pri tebi še nič novega? saj veš, user posted image . jaz se na hitrco javim potem pa malo poležat in pocrkljatuser posted image . jaz danes čutim na jajčnikih ovulacijo. upam da se bo kaj prijelo user posted image . danes pa ne bom več user posted image  ker ciljam na punčko. če rata. lepo se imejte in lep večer še naprej!

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: odstranitev mirene in zanositev
14.4.2009 13:57:29   
neja.mat
ojla punce!

kak ste? moja mala panka, pa mam malo časa zase preden grem kosilo kuhat...
v sredo sem dobila user posted image , je trajala do sobote, tako da ne znam ali je bila to prava user posted image al samo pač krvavitev po odstranitvi? in kdaj bom mela zdaj ovulacijo... problemi a? user posted image
sarar, kako je to z delanjem punčke? katera je to teorija? v pravo se je samo posrečlo, v drugo bi tud rajši (priznam) punčko user posted image tako, da bi blo pametno preštudirat kako se to trefi :) naj vama rata čimprej +
majčyca, pr tebi kaj novega?

lepo bodite!



_____________________________

Ajda je naš prvi sonček (7.2.2008)
drugega čakamo 11.2.2010 :)

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: odstranitev mirene in zanositev
14.4.2009 21:10:42   
sarar
oj neja! saj eno tako krvavitev sem imela tudi jaz. pa dan nič, pol pa user posted image . za ovulacijo boš pa počakala dve user posted image  oz. dva cikla pa ti bo bolj jasno. recimo... tako kot meniuser posted image .
to za punčko je pa najboljš da greš pogledat na forum pod 'želimo si novega člana'', na temo 00nekaj osnovnih navodil za zanositev'' ali nekaj takega. tam pušenjak v zvezi z ovulacijo pa spolom piše. zanimiv za prebrat, ne pa jemat 100%. jaz ssem rekla da bom probala pol bom pa vidlauser posted image .
majči, a še zdaj nič ne veš? joj, kolk sem jaz neučakana a si user posted image ?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neja.mat)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: odstranitev mirene in zanositev
14.4.2009 22:12:49   
majčyca
Zdravo punce!

Evo mene končno tukaj user posted image Moj lubi je že na poti v Nemčijouser posted image , tako da imam spet več časa za forum user posted image
Pri meni še vedno nič novega, user posted image še vedno ni (zdaj mi zamuja že 2. dan - morala bi jo dobit v nedeljo), tako da zdaj ugotavljam, ali je to urejanje cikla ali pa mogoče res user posted image (joj kako bi bila vesela). Jutri grem kupit test, pa bomo videli kako bo. Me je kar malo strah delat test, ker ne bi rada bila preveč razočarana, če bo minus user posted image Sem pa že ful neučakana user posted image javim jutri, kaj bo pokazal test...
Nimam pa nobenih znakov ne za user posted image , ne za user posted image (čeprav teh pri sebi še ne poznam, ker upam, da bom zdaj videla svoj prvi + user posted image ), razen prsi imam občutljive že nekaj dni. V jajčnikih me nič ne špika, pa druga tudi nič. Bomo videli...

Kako ste kaj ostale punce? Zgleda, da so nas vse naše tri anonimne zapustile user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: odstranitev mirene in zanositev
14.4.2009 22:47:27   
sarar
majči, tudi boleče prsi so znak za user posted image . komaj čakam jutriuser posted image user posted image user posted image
res so nas vse zapustile, samo medve še vztrajave. grem zdaj pod tuš pa se vrnem če bo še kera gor

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: odstranitev mirene in zanositev
14.4.2009 23:05:32   
sarar
oj! sem že nazajuser posted image  
kaj sem hotla napisat-a ja, majči, če slučajno ne bo pluska ne smeš bit preveč razočarana... se bomo pa drug mesec spet trudile. jaz tukaj ti pa v nemčiji, a ne? user posted image  ampak ne prehitevajmo, bomo videli kaj bojo testki jutri pokazali

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: odstranitev mirene in zanositev
14.4.2009 23:10:37   
majčyca
Ja res je, mogoče pa bo jutri vseeno moj najsrečnejši dan user posted image   drugače pa sem lubiju že povedala, da če ne pride konec meseca domov, da pridem jaz v Nemčijo (imam ravno konec meseca predvideno O) user posted image user posted image Tako da bo takrat lušno (čeprav še imam malo upanja za +).

Zdaj pa grem kar spat, jutri imam celo popoldne in zvečer nečaka, ker ima sestra izpit na fax-u in bom potrebovala energijo user posted image

Jutri javim, kaj bo pokazal test. Držite pesti, da bo +...

Lep večer vse skupaj! lahko noč user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: odstranitev mirene in zanositev
14.4.2009 23:15:50   
sarar
srečno in lahko noč!user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?