|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: odstranitev mirene in zanositev
23.3.2009 16:02:03   
Anonimen
Z velikimi željami.................do novega člana.......
 user posted image

nick     št. otrok in starost   odstranitevM  kdaj ne "M" prvi znaki   

 
Sarar ,         2 user posted image  (5, 18m)        22.1.09                             

Anonimen,     2 user posted image  user posted image                    5.3.09          20.3.    +(21.3.)  user posted image
Anonimen1,   2 user posted image  user posted image                    4.2.09                               

Mayčica,                                        12.2.09         12.4.

miškamaška,  1                             16.1.09

lillchy123,      1 user posted image   (1)               20.3.09

Anonimen2,    1
                            konec maja


user posted image
 
user posted image
zvesti navijačici:
 
Sarar
Anonimna1

user posted image



Zdaj pa user posted image  do prvih user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: odstranitev mirene in zanositev
24.3.2009 9:16:12   
sarar
ojla punce! končno mi je uspelo. računalnik popravljen, sam en program mi še manjka pa mi nagaja. pa bo tudi to hmalu urejeno. upam da mi uspe poslati sporočilouser posted image
najprej čestitke anonimni za user posted image ! me veseli da naletim na tako lepo novico ko pridem po ''dolgem'' času gor na forum. upam da boš imela lepo nosečnost ter da bo vse ok!
kako pa ste ostale? lilči, kako je s tabo zdaj ko ni več mirene? upam da se ti uredi čimprej. majči, kdaj (ne)pričakuješ user posted image ? upam da sta bila s tvojim uspešnauser posted image . če ne pa naslednji mesec. držim pesti zate.user posted image
lepo se imejteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: odstranitev mirene in zanositev
24.3.2009 20:29:29   
majčyca
Zdravo punce!

Evo še mene tukaj... moj lubi je najprej imel namen it včeraj nazaj v Nemčijo, pa je ostal doma še do danes in je šel danes popoldan user posted image Zdaj pa se ravno vozi.

sarar - hvala za lepe želje, jaz tudi upam, da sva bila uspešna... user posted image pa (ne)pričakujem 12.4., pa upam, da je takrat res ne bo, ker takrat lubi pride domov user posted image Pri tebi je kaj novega?

anonimna - kako si povedala tvojemu dragemu za user posted image ? Je bil tako vesel kot ti? Res ti želim čim lepšo user posted image in da bo vse ok!!!

Pri meni pa se je zdaj spet začelo veliko dela, ker sem zdaj, ko je bil lubi doma,  bolj malo delala user posted image zdaj pa spet na polno, da bom čez slabe 3 tedne spet imela malo prosto, ko spet pride domov user posted image user posted image

Kako ste kaj ostale punce? Je pri kateri kaj novega?

Uživajte pa lep večer vsem user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.3.2009 8:57:08   
sarar
ojla majči! bomo pa fejst pestke do 12.4. držal da tvoje tečke user posted image  ne bo. jaz jo do dobim(al pa ne) okol 28.3., ne vem točno ker nimam rednega cikla. sam nimam nobenih znakov, tko da kar pride po moje. edino jem kot pujsika, sam to pa po moje zato ker sem doma na bolniški s tamavmu pa sam na hrano mislim. a se še keri zgodi da ko je doma na npr.bolniški se zredi? meni vedno ratauser posted image
lepo se imejte pa javite se še kaj...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.3.2009 9:41:52   
Anonimen
Z velikimi željami.................do novega člana.......
 user posted image

nick     št. otrok in starost   odstranitevM  kdaj ne "M" prvi znaki   

 
Sarar ,         2 user posted image  (5, 18m)        22.1.09        28.3.                     

Anonimen,     2 user posted image  user posted image                    5.3.09          20.3.    +(21.3.)  user posted image
Anonimen1,   2 user posted image  user posted image                    4.2.09                               

Mayčica,                                        12.2.09         12.4.

miškamaška,  1                             16.1.09

lillchy123,      1 user posted image   (1)               20.3.09

Anonimen2,    1
                            konec maja


user posted image
 
user posted image
zvesti navijačici:
 
Sarar
Anonimna1

user posted image



Zdaj pa user posted image  do prvih user posted image

(odgovor članu sarar)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.3.2009 12:05:11   
Anonimen
No vam še jaz povem svojo zgodbo. 29.01. so mi odstranili mireno, 27.02. sem dobila user posted image , zdej jo pa ne pričakujem več. Danes sem naredila test (CB), ki je bil negativen. Ali imam še kej upanja, sem ga naredila prekmalu ??? Kdaj bi ga ve delale na mojem mestu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.3.2009 12:48:52   
neja.mat
Hej vsem puncam!
Prosila vas bi za vaše mnenje. Z fantom imava skoraj 14 mesecev staro punčko Ajdo, ki ji želiva za njen 2. rojstni dan "pokloniti" user posted image user posted image . Pred malo več kot 4meseci sem si dala ustaviti Mireno, saj nisva niti približno razmišljala o drugem user posted image . Krvavela sem cca. 2 meseca, potem sem imela rahlo user posted image , zdej je pa več sploh nimam. Včerej sem poklicala G, da ji povem, da bi si dala odstranit M, pa me je sestra okregala, da kako to... Sem ji povedala, da bi rada zanosila in ni bla ravno navdušena (sem bila ceu dan kr malo žalostna..., mah dobro). Tako sem naročena 6.4., da mi jo odstrani. Rada pa bi zanosila tam okrog 1. maja, tako kot z Ajdo. Sedaj pa vas sprašujem ali moram počakat user posted image ali naj takoj začneva user posted image user posted image ? Glede na to, da imam M samo 4 mesece, sem brala da rabi pol leta da se pravilno ugnezdi... je to res? Ali je lahko z otročkom kaj narobe, če takoj zanosiš?
Zelo se veseliva tega, da bi rodila v začetku februarja, sva pa na zelo tesno z časom, če je treba res čakat 2 meseca preden zanosim... :) mi2 se pa res na hitro odločiva :)

hvala vam za odgovor! ;) upam, da mi katera odpiše ;)


_____________________________

Ajda je naš prvi sonček (7.2.2008)
drugega čakamo 11.2.2010 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.3.2009 15:57:33   
Anonimen
Hojla bejbe!

Hvala vsem za čestitke...počasi dojemam da sem res user posted image in sem ful vesela da je tako na hitro ratalouser posted image
Majčyica-seveda držimo pesti, da bo 12.4 en velik in debel plusek...se pa dnevi do testa ponavadi ful vlečejo-vsaj meni so se...
anonimna-seveda je možno da si prehitro delala test..jaz sem ga delala 34 dan(imam pa bolj pozne O) pa je 34 dan komaj bil rahel plus..res rahel..pri drugi čebelici mi je šele 3 test 16 dni po O pokazaluser posted image ..tako da nič še ni izgubljeno! se spomnim da mi je 3 dni pred pozivnem testu tudi krvni test pokazal neg...se je vrjetno lih tisti dan ugnezdilo ker krvni test sem delala zjutraj, drugi dan so me noro začele prsi bolet..čez 2 dni pa je urinski pokazaluser posted image , tako da nič ni za prehitevat, ker potem smo tok razočarane!
neja.mat-jaz sem zanosila takoj...5 dni po odstranitvi mirene sem imela O, in 16 dan po odstranitvi mi je test že pokazal pozitivno! Tako Pušenjak kt moj G je rekel, da če se je ugnezdilo nimama za kaj skrbet(ker šele ko se ugnezdi je poz. test)..da nima kej bit, ponavadi pa zato priporočajo 1 mesec za se sluznica zdebeli in je pripravljena na vgnezditev! Če se pa prime pa ok, ker po odstranitvi mirene hormoni menda v 24 urah niso več prisotni v telesu! Z otročkom pa zaradi mirene nima bit kej narobe!
Sarar-držim pesti da ne bo M...in da boš kmalu sporočila da si srečka user posted image

Zdej pa šibam dokonmčati kosilo...

(odgovor članu neja.mat)
  Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.3.2009 16:44:40   
sarar
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No vam še jaz povem svojo zgodbo. 29.01. so mi odstranili mireno, 27.02. sem dobila user posted image , zdej jo pa ne pričakujem več. Danes sem naredila test (CB), ki je bil negativen. Ali imam še kej upanja, sem ga naredila prekmalu ??? Kdaj bi ga ve delale na mojem mestu?


kolikor sem na zelooo hitrco izračunala se mi zdi da si test delala malce prehitro, zato je po moje možno da četudi si user posted image  ti še nebi pokazalo. počakaj še kak dan. mislim da sve na prbližn glih user posted image . nared ga še enkrat čez cerka 5 dni. in seveda sporoči!
neja, nič ni narobe če takoj zanosiš- kot je povedala moja predhodnica, če se jajčece ugnezdi nima biti zaradi mirene kaj narobe, saj se hormoni nehajo sproščati takoj po odstranitvi mirene. ne bi bila prva ki bi takoj zanosila, a ne anonimnauser posted image ?user posted image  drugače pa brez skrbi, tudi mene je ginekologinja okregala ko sem hotla mireno ven dat. pač eni nimajo oćitno smisla za delo z ljudmi. tako da se ne sekirajuser posted image
lep pozdrav vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.3.2009 19:43:19   
majčyca
Zdravo punce!

Na hitro sem vas prišla malo pozdravit, ker sem ful utrujena danes, je bil ful naporen dan...

sarar - to glede hrane pa se meni tudi dogaja, da če sem nekaj dni doma, se mi zdi, da sem potem že cela napeta in da sem se zredila, tako da nekaj naslednjih dni jem malo manj user posted image pa to se mi tudi zgodi, ko pride lubi domov, ker jaz imam navado, da zvečer ne jem, ker mi preprosto ne paše, ko pa je lubi doma, pa se njemu včasih pozno zvečer kaj zalušta in še jaz kaj zraven njega pojem, potem pa sem čisto napeta user posted image
Zdaj pa sem si naredila res zeeellooo dober sadni napitek - kivi, banane, jagode in mleko sem spasirala s paličnim mešalnikom in je to res tako dobro, pa ful sitostno je, tako da potem res ne moreš bit več lačen user posted image

anonimen - jaz ti žal ne morem nič svetovat, ker še nimam niti izkušenj s testi, ker user posted image še nimam, pa zdaj je bil 1. krog, ko sva z lubijem poskušala... ampak vseeno močno držim pesti, da vama je uspelo. Naredi tako, kot si svetovale druge punce, pa seveda javi rezultat! Držim pesti user posted image user posted image

Joj, zdaj pa bomo res naše ANONIMNE morali nekako označiti, da jih bomo še lahko ločevali user posted image user posted image

neja.mat - tudi jaz mislim, da lahko greta kar takoj v akcijo user posted image , ker kar veliko ginekologov pravi, da ne rabiš nič čakat po odstranitvi mirene... Držim pesti, da vama čimprej uspe user posted image user posted image Te lahko dodamo na naš seznamček?

anonimna user posted image - mislim, da se bodo meni tudi vlekli dnevi do 12.4., sicer pa se ful veselim tistih dni, ker 10.4. pride lubi spet domov (mi je danes dopoldan že vedel to povedat user posted image ).

Zdaj pa še malo pregledam mail-e, potem pa se bom podala kar v vodoraven položaj, ker me jutri čaka spet zelo naporen dan user posted image

Lep večer vsem skupaj! čao

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.3.2009 21:31:58   
neja.mat
Hvala punce!
Do konca aprila bova počakala, potem pa veselouser posted image
In ko bom user posted image bom imela še eno motivacijo več, da v roku diplomiram in nato uživam z user posted image .
Komaj čakam, da sem spet noseča, tokrat bom mela 2 ob sebi, ki bota božala bušita, iiiiiiii
JA, lahko me dodate na seznam ;)

Ste mi polepšale večer! naj se priprave začnejo user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.3.2009 22:25:28   
majčyca


Z velikimi željami.................do novega člana.......
 user posted image

nick     št. otrok in starost   odstranitevM  kdaj ne "M" prvi znaki   

 
Sarar ,         2 user posted image  (5, 18m)        22.1.09        28.3.                     

Anonimen,     2 user posted image  user posted image                    5.3.09          20.3.    +(21.3.)  user posted image
Anonimen1,   2 user posted image  user posted image                    4.2.09                               

Mayčica,                                        12.2.09         12.4.

miškamaška,  1                             16.1.09

lillchy123,      1 user posted image   (1)               20.3.09

Anonimen2,    1
                            konec maja

neja.mat,        1 user posted image    (14m)           6.4.09
user posted image
 
user posted image
zvesti navijačici:
 
Sarar
Anonimna1

user posted image



Zdaj pa user posted image  do prvih user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: odstranitev mirene in zanositev
26.3.2009 10:51:00   
Anonimen
Neja.mat- vidva kar v akcijo, naj vama čimprej uspe. Moja G. je tudi rekla, da ni treba čakat, če sluznica pač še ni odebeljena ne pride do zanositve, če pa je, pa je tako ali tako vse pripravljeno. Pa nikar se ne sekiraj zaradi ginekologinje, ker gre to v njihove stroške nekaj komplicirajo, jaz pa sem privat, pa mi ni nič rekla, pa je tudi nisem imela dolgouser posted image .

Sarar, jaz te bom kar izločila iz "navijačic", saj si že v tem, da kmalu zagledaš +user posted image .

Anonimna, a se že kažejo kakšni bolj nazorni znakci nosečnosti? Uživaj!

Anonimna2- mogoče je bilo pa zares prekmalu, čez nekaj dni še enkrat poskusi s testom in nam sporoči.

Majčyca lep dan, pa seveda tudi ostalim.

(odgovor članu majčyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: odstranitev mirene in zanositev
26.3.2009 11:07:21   
Anonimen
Z velikimi željami.................do novega člana.......
 user posted image

nick     št. otrok in starost   odstranitevM  kdaj ne "M" prvi znaki   

 
Sarar ,         2 user posted image  (5, 18m)        22.1.09        28.3.                     

Anonimen,     2 user posted image  user posted image                    5.3.09          20.3.    +(21.3.)  user posted image
Anonimen1,   2 user posted image  user posted image                    4.2.09                               

Mayčica,                                        12.2.09         12.4.

miškamaška,  1                             16.1.09

lillchy123,      1 user posted image   (1)               20.3.09

Anonimen2,    1
                            konec maja

neja.mat,        1 user posted image    (14m)           6.4.09
user posted image
 
user posted image
zvesta navijačica: 
  

Anonimna1

user posted image



Zdaj pa user posted image  do prvih user posted image

user posted image
user posted image
NOSEČKE 
 
Anonimnauser posted image  2.n. (user posted image ,user posted image )  
 
user posted image
 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: odstranitev mirene in zanositev
26.3.2009 11:09:38   
Anonimen
Z velikimi željami.................do novega člana.......
 user posted image

nick     št. otrok in starost   odstranitevM  kdaj ne "M" prvi znaki   

 
Sarar ,         2 user posted image  (5, 18m)        22.1.09        28.3.                     

Anonimen,     2 user posted image  user posted image                    5.3.09          20.3.    +(21.3.)  user posted image
Anonimen1,   2 user posted image  user posted image                    4.2.09                               

Mayčica,                                        12.2.09         12.4.

miškamaška,  1                             16.1.09

lillchy123,      1 user posted image   (1)               20.3.09

Anonimen2,    1
                            konec maja

neja.mat,        1 user posted image    (14m)           6.4.09
user posted image
 
user posted image
zvesta navijačica: 
  

Anonimna1

user posted image



Zdaj pa user posted image  do prvih user posted image

user posted image
user posted image
NOSEČKE 
 
Anonimnauser posted image   3.n. (user posted image ,user posted image )  
 
user posted image  
 
 
 
.............se opravičujem za napakico..................



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: odstranitev mirene in zanositev
26.3.2009 16:02:03   
neja.mat
HEJ!
Ma to o odstranitvi sem se pogovarjala s G sestro, ko sem se naročila... in me je vprašala koliko časa jo imam in zakaj bi jo odstranila... A je to njena stvar? To bi povedala G, ni tako? Čče se bo tudi moja G kaj zmrdovala, da hočem dat mireno stran, jo definitivno zamenjam. Kaj ni to nekaj najlepšega, če si ženska želi otroka?
Daj mi povejte tiste, ki ste dale mireno stran, je to boleče? Se to običajno dela med user posted image ? ker je nimam več...
Vstavljanje me je kr bolelo...user posted image bomo že potrpeli ;)
Lep dan vsem!!!



_____________________________

Ajda je naš prvi sonček (7.2.2008)
drugega čakamo 11.2.2010 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: odstranitev mirene in zanositev
26.3.2009 16:37:33   
sarar
ola punce! joj, anonimna, hvala za 'spremembico'. iz tvojih ust v božja ušesa, ampak mislim da je možnosti bolj malo da sem res že user posted image . ampak hvala vseeno, se mi je fajn zdelo ko sem to videla.
neja, odstranitev prav nič ne boli. mene ni in mislim da tudi ostale punce tu na forumu so rekle da je bilo neboleče. tako da kar pogumno. meni je pa gin. ful grdo rekla, ko sem jo ven dala da naj ne mislim da mi jo bo dala še kdaj not, ker to ni poceni stvar user posted image . ko bom user posted image  jo definitivno zamenjam

(odgovor članu neja.mat)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: odstranitev mirene in zanositev
26.3.2009 16:40:51   
sarar
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Z velikimi željami.................do novega člana.......
 user posted image

nick     št. otrok in starost   odstranitevM  kdaj ne "M" plusek

  Sarar ,         2 user posted image  (5, 18m)        22.1.09
        28.3.                     

Anonimen,     2 user posted image  user posted image                    5.3.09          20.3.    +(21.3.)  user posted image
Anonimen1,   2 user posted image  user posted image                    4.2.09                               

Mayčica,                                        12.2.09         12.4.

miškamaška,  1                             16.1.09

lillchy123,      1 user posted image   (1)               20.3.09

Anonimen2,    1
                            konec maja

neja.mat,        1 user posted image    (14m)           6.4.09
user posted image
 
user posted image
zvesta navijačica: 
  

Anonimna1

user posted image



Zdaj pa user posted image  do prvih user posted image

user posted image
user posted image
NOSEČKE 
 
Anonimnauser posted image   3.n. (user posted image ,user posted image )  
 
user posted image  
 
 
 
.............se opravičujem za napakico..................




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: odstranitev mirene in zanositev
26.3.2009 17:35:46   
lillchy123
ojla bejbe in user posted image !user posted image

jst mam tako norišnico, da nimam časa za rr user posted image  me moj škrat polno zaposli, pa včeri sem končno dobila avto, pa v hiški smo pridni in delamo...

tista, ki je delala test, po moje si ga res mal prehitro nrdila. mi smo našga mučka tud v prvo nardil, sam sem jst ugotovila da sem user posted image  šele v osmem tednu! Prej sem pa sko mislila, da so to znaki prihajajoče user posted image ! user posted image user posted image  

odstranitev mirene nič ne boli, sm pol lohk mal krvaviš.

midva mava pa drug teden genetsko posvetovalnico. komi čakam, da se mal pogovorimo in da povejo mal kakšne možnosti mamo. pol bo treba verjetn še mal na krvne izvide počakat, pol pa akcija. ajin sinko je namreč gluh in med preiskavami so ugotovili, da je dedno in da imava v vsaki user posted image  25% vrjetnosti, da bo otrok gluh. user posted image  tko da bojo še naj testirali, da potrdijo diagnoo, pol pa upam, da nama povejo kako varianto, kaj lahko nardimo, da mamo zdravga dojenčka. ena možnost- ta najbolj sigurna je umetna anositev, pa ne vem, če sva kandidata. skratka vse zveva 2.4.
tko. zdej sem se mal razpisala, pa upam, da nisem ktero kej zamorila. ker v bistvu ni nč grozenga. je moj sinko res en tak enkraten sonček, da če mi podpišejo, da bo drug otrok tud tak, mam koj še deset takih.

uživajte, mi gremo še mal na sončka

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: odstranitev mirene in zanositev
26.3.2009 20:03:02   
neja.mat
lillchy123
sem vidla, maš podpis, da si dobila sončka 6.2. Mi pa našo Ajdo 7.2 :) in zdaj gremo spet v akcijo user posted image (tokrat načrtovano) v istem času, kak cute ;) bomo meli otročke isto stare user posted image in zdrave! ne? želim vam najboljše rezultate in informacije!!! srečno!!!


_____________________________

Ajda je naš prvi sonček (7.2.2008)
drugega čakamo 11.2.2010 :)

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: odstranitev mirene in zanositev
27.3.2009 7:24:45   
sarar
ojla bejbe! da vas še jaz malo pozdravim! danes bo tako lep sončen dan, da sem že zdaj polna energijeuser posted image user posted image user posted image
lilči,ne bom napisala da mi je hudo zate, ker vidim da si s sinčkom prav srečna. najbrž je bil šok ko sta izvedela? no, važno da si ti tako pozitivna mamica, kakšna bi se vdala... želim ti prav iz srca eno fejst punčko(no, al pa fantka)user posted image
lepo se imejte vse skupaj pa se še beremo! čaw

(odgovor članu neja.mat)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: odstranitev mirene in zanositev
28.3.2009 8:11:46   
sarar
živjo! moja tečkauser posted image je prišla. malo sem sicer razočarana, pa ne preveč ker imam vsaj ''reden'' cikel in bom lažje ovulacijo izračunala. kje ste vse punce? no, lep dan vam želim vsem skupaj

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: odstranitev mirene in zanositev
28.3.2009 10:11:27   
majčyca
Zdravo punce!

Končno mi je uspelo prit sem. Sicer sem vas včeraj zvečer tako na hitro prebrala, ampak nisem imela več moči, da odpišem, ker sem bila preveč utrujena.

neja.mat - meje je vstavljanje mirene res ful bolelo, tudi skupaj sem padla, ko mi jo je vstavil, odstranitve pa sploh nisem čutila user posted image Tako, da kar brez skrbi. Pa tudi jaz ob mireni nisem imela več user posted image , odstraniš pa mislim da jo lahko kadarkoli.

IZVIRNO SPOROČILO: sarar

lilči,ne bom napisala da mi je hudo zate, ker vidim da si s sinčkom prav srečna. najbrž je bil šok ko sta izvedela? no, važno da si ti tako pozitivna mamica, kakšna bi se vdala... želim ti prav iz srca eno fejst punčko(no, al pa fantka)



se podpišem user posted image

sarar - glede na to, da si dobila user posted image , je vsaj ena pozitivna stvar to, da boš zdaj bolj točno vedela, kdaj je O. Držim pesti, da čimprej zagledaš +!!

Kje ste ostale punce. Anonimna user posted image , kako je kaj počutje?

Lep vikend želim vsem!

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: odstranitev mirene in zanositev
28.3.2009 16:37:03   
lillchy123
ojla user posted image

ne, kot sem napisala, nismo nič bogi. je bil hud šok ja, kar nekaj solz je preteklo, ampak pol pa počasi začneš spoznavati drugačen svet in ugotoviš, da ni konec sveta. tko da mi ni žal. najin sin je uresničenje vseh mojih želja. sam tok, da sem vam povedala, da razmišljamo tudi o umetni oploditvi. še par dni, pa bo že več jasnouser posted image

drugač jst spet krvavim user posted image  pa ne vem, a je too že kr user posted image  al kaj, ker sem jo mela pred dvemi tedniuser posted image

Luka bi mogu drug tedn začet z vrtcem, pa majo vsi škrlatinko, tko da bo še mal doma. dobr, da mam še tok dopustauser posted image

doma tud dogaja, sadimo rožce, drug teden bo kuhna fertiguser posted image

tok o nas.user posted image  kako pa naša user posted image ?

majčica, a tvoj bo skoz tok časa v tujini? ker z user posted image  je kar naporno, sploh če si sam. sej vem, da maš blizu family, sam vseen. pa te nočem nič strašit, sam da nej si pol proba saj prve mesce kej drugač organizirat, pa koristit starševski dopust... piše, kot da si že user posted image , ne? pa sej še ne vem, a je tko? držimo pestuser posted image i!
neja.mat, sem vidla, da mate vi tud februarčico!user posted image  men je blo tko fajn, d bi res rada mela še kazga februarčka!user posted image

nč, lep vikend, moj sonček se je zbuduuser posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: odstranitev mirene in zanositev
28.3.2009 17:19:26   
majčyca
No pa sem jaz spet tu - se vidi, da je vikend, da imam več časa user posted image

lillchy123 - jaz mislim, da je to zdaj tista prva user posted image po odstranitvi mirene. Zdi se mi, da smo jo vse imele kar hitro po odtsranitvi. Jaz sem jo dobila 2 dni po odstranitvi... Moj lubi trenutne dela tako ja, da je nekje 3 tedne v Nemčiji in potem 1 teden doma, ampak potem ko bo pa user posted image tukaj, pa si bo drugače poskusil uredit, da bo večkrat vmes prišel domov in da bo sploh več doma, ker si bo tudi sam želel biti čimveč zraven user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

piše, kot da si že , ne? pa sej še ne vem, a je tko? držimo pest i!


ne razumem čisto točno, kaj si mislila s tem? žal še nisem user posted image , vsaj ne da bi vedela user posted image   ampak hvala, da držiš pesti user posted image Tudi jaz držim pesti, da boš tudi ti kmalu spet user posted image    user posted image user posted image user posted image
Kako to, da si ti komaj v osmem tednu ugovotila, da si noseča? Si imela user posted image prva dva meseca?

Zdaj pa grem še malo ven na zrak, ker jutri to ne bo možno, če bo cel dan deževalo user posted image


< Sporočilo je popravil majčyca -- 28.3.2009 17:20:33 >

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?