|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: odstranitev mirene in zanositev
2.6.2009 14:06:13   
sarar
ojla! evo mene! user posted image  jaz še kao delam na punčki, sam po metodi tri dni pred O user posted image , pa bomo videli če se bo kaj prijelo, in kaj se je prijelo user posted image
neuradno lahko povem, da je imela majči danes pregled in da je vsa srečna, ker je vse ok. bo pa zihr prišla še sama povedat.
kako pa je kaj s tabo?

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: odstranitev mirene in zanositev
3.6.2009 17:01:26   
majčyca
Zdravo punce!
Evo, da se še jaz malo tukaj oglasim po dolgem času user posted image tako, kot je že sarar napisala, sem imela včeraj pregled in je najina pikica velika 0,84 cm in videla in tudi slišala sem njen/njegov srček user posted image skoraj sem se razjokala zraven, ko sem gledala srček in ga poslušala user posted image zdaj pa naj samo pridno raste naprej in da bo vse ok...
Kako pa ste kaj ostale punce? Je pri kateri kaj novega? Javite se kaj in povejte kaj se dogaja...

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.6.2009 12:49:59   
miškamaška
Majčyica čestitam! user posted image

Drugače moram pa popravit podatek iz seznama, to je moja 2. user posted image . V prvo sem rodila user posted image .

Moram pa poročat, da jutranje slabosti počasi minevajo, utrujeost pa se še pojavi sem ter tja. Npr. zdaj bi šla mal pančkat, namesto da delam v službi. user posted image

Puce ste se preselile na kakšno drugo temo? Ima katera od vas mogoče rok decembra (tako kot jaz)?

Si pišemo

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: odstranitev mirene in zanositev
5.6.2009 13:02:25   
neja.mat
zdravo zdravo!
nekaj časa nisem imela pravega razloga, da vam pišem...
evo ga, sem user posted image , vsaj test je pokazal + danes zjutraj. ne znam kolko mu zaupat, ker user posted image bi mogla te dni pridet oz. NE ;) upamo, da je ne bo. tako, to je iz moje strani.

kako ste kaj ostale? res ne znam, kaj se dogaja na forumu, ker že lep čas nisem bila gor. ste vse zanosile? upam, da ja, in da uživate! nč, sedaj se bom pa večkrat oglasla tu gor :)

lep dan!


_____________________________

Ajda je naš prvi sonček (7.2.2008)
drugega čakamo 11.2.2010 :)

(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: odstranitev mirene in zanositev
5.6.2009 19:08:33   
sarar
čestitke neja!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  pa želim ti, da bo tudi pri tebi vse ok.
jaz še nimam nič novega za povedat... žal. kako se pa kaj počutite punce? še posebej nosečke?

(odgovor članu neja.mat)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: odstranitev mirene in zanositev
5.6.2009 20:08:44   
mulan
Bravo Neja! Tebi se je pa kar hitro 'prijelo'!!! Čestitam!! Pa ne skrbi, user posted image  ne bo, če je bil test +!!!!
Me kar mika, da bi še jaz imela enega user posted image .
Povejte mi punce, kaj vam je bilo kdaj slabo z mireno? Meni se zdi, da mi je vsak drugi teden par dni slabo. Vedno bolj. Prav neprijetno mi je. Mogoče so to samo hormoni, ma kaj, ko ne vem, kdaj ovuliram, kdaj naj bi imela menstruacijo, nič ne vem, ker nikoli ne krvavim... Mireno imam zdaj 15 mesecev not in sem je počasi naveličana... Nočem pa nobenih drugih hormonov (slabe izkušnje), samo s kondomi pa ne mislim user posted image . Smo se preveč razvadili user posted image

Še enkrat čestitke, Neja!! 

Zdaj pa si še ti na vrsti, Sarar user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: odstranitev mirene in zanositev
5.6.2009 20:23:57   
sarar
ja, da bi vsaj tudi meni hmalu uspelo user posted image
jaz sem se pogovarjala s sestrično, ki dela v lekarni, in je rekla, da čim dalj od mirene in njej podobnim stvarem. je rekla, to je vse umetno, in da se njej ne zdi fajn. drugače pa meni ni bilo slabo po njej. imam pa še zdaj neke čudne stvari, ki se mi dogajajo in za to krivim mireno, ker teh težav nisem imela nikoli prej-neki čudni izcedki pred in po user posted image , ovulacije pa zgleda nimam tko k bi mogla met. se mi že nakazuje, potem pa se izkaže, da do nje (ovulacije) sploh ne bo prišlo... tko da, moj nasvet je, da če si je naveličana si jo dej čimprej ven. pa mogoče probi varianto ''sej pazimo''. če se ti dojenček lušta, pa splohuser posted image

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: odstranitev mirene in zanositev
5.6.2009 20:32:34   
eva1
O punce kake lepe novičkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Majčica-čestitam za prvi pregleduser posted image user posted image user posted image

neja-čestitam za + user posted image user posted image user posted image

miškamaška čestitam za user posted image user posted image user posted image user posted image

Kak lepo, da sem šla mal za firbec pogledat sem gor...sara-sedaj še zate močno držimo pesti...in za vse ki še delate na  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem v 13 tednu zakrvavela-ful, lilo je iz mene, tako da sem bila par dni v bolnici, potem pa so mi jasno dali vedeti, da ni kaj narediti-kar bo-bo..tako da sem šla dam..ampak je potem bilo vse ok..imela sem velike hematome v maternici iz katerih sem krvavela..sedaj sem v 15 tednu in se počasi umirja vse skupaj-dojenček veselo miga, na vsakem UZ kaj  novega pokaže....rok so mi prestavili na 2.12.2009, kar je logično, ker sem zanosila kasneje(mireno sem dala šele 15-16 dan ciklusa vn..zanosila pa sem nekje 22 dan po M! Trebuh že  lepo raste! Držte pesti da bo vse ok..sedaj malo več počivam, ampak samo da bo vse ok!

Mulan-moja dva sončka sta stara user posted image 4 leta in 3 mesece, user posted image pa 2 leti in pol....ja res sem komaj dobro zadihala, pa vendar sedaj sem v tem-otročarijah pa itak sem mnenja, da ni dobro prevelikh razlik med otroci delat, tako da smo se odločili še za enega sedaj pol pa dost!!!user posted image

Tok od mene zaenkrat..vsem želim lepo in zdravo nosečnost, pa seveda tistim ki še čakate na user posted image user posted image naj se čimprej izrišejo pluski na testu!!!!

< Sporočilo je popravil eva1 -- 5.6.2009 20:33:28 >

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.6.2009 21:07:34   
mulan
Sarar, kaj pa pravi tvoja sestrična glede mat. uložkov brez hormona? Je to kaj boljše ali je isto sranje? Al to pa izloča kakšne kovine? user posted image   Varianta 'sej pazimo' nam je bila uspešna dokler nismo zavestno zanosili, se pravi skoraj 3 leta. Ampak po mojem ne znamo več!!!user posted image

Eva1, tvoji otroci so starejši od mojih... Ta velika jih bo imela komaj 3, mali pa ima leto in pol. Ti si se vsaj malce zadihala prej user posted image . Pa še službo iščem user posted image .

Po mojem bom kar kmalu klicala ginekologinjo, ker jaz se s hormoni ne igram več!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.6.2009 21:51:32   
sarar
nisem je nič vprašala o teh materničnih vložkih, obljubima pa, da jo bom in ti napišem. po moje si se pametno odločila. ne vem, vsaka zase najbolj čuti kaj ji odgovarja in kaj ne, sam jz na mireno ne grem nikol več. veste kaj se mi zdj dogaja... kriza...
v čet delam O test-rahla črtica. v petek elam še enkrat, črtice ni... enako v petek. ko pa sem ga danes čist za štos delala, je bila spet rahla čertica-mislim groza, po moje je to samo znak da mi hormoni ne štimajo. in sem žalostna. v ponedeljek se bom probala vpisat drugi gin, pa naj me fejst pregleda in da vidimo kaj bo... mam pa ful filing, da user posted image user posted image  še nekaj časa ne bom videlauser posted image .

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.6.2009 21:54:47   
sarar
IZVIRNO SPOROČILO: eva1
sara-sedaj še zate močno držimo pesti...in za vse ki še delate na  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Jaz sem v 13 tednu zakrvavela-ful, lilo je iz mene, tako da sem bila par dni v bolnici, potem pa so mi jasno dali vedeti, da ni kaj narediti-kar bo-bo..tako da sem šla dam..ampak je potem bilo vse ok..imela sem velike hematome v maternici iz katerih sem krvavela..sedaj sem v 15 tednu in se počasi umirja vse skupaj-dojenček veselo miga, na vsakem UZ kaj  novega pokaže....rok so mi prestavili na 2.12.2009, kar je logično, ker sem zanosila kasneje(mireno sem dala šele 15-16 dan ciklusa vn..zanosila pa sem nekje 22 dan po M! Trebuh že  lepo raste! Držte pesti da bo vse ok..sedaj malo več počivam, ampak samo da bo vse ok!


hvala, da držiš pesti še zameuser posted image . kako pa si ti zdaj? o kakih krvavitvah to berem? upam da si zdaj ok. sicer sem pa jaz v obeh nosečnostih do zdaj krvavela, in je bilo vse ok, tako da verjamem, da bo tudi pri tebi takouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: odstranitev mirene in zanositev
2.3.2011 15:42:50   
PIA4
Tudi jaz si grem odstraniti mireno 10.3. in me je kar malo strah. Imam že dva sončka doma, z možem pa si želiva še tretjega. Upam da nama bo uspelo. Glede na to, da imava dva user posted image bi sprememba v družini še kako prišla prav in bi dobila še user posted image . Še vedno pa je zdravje na 1. mestu. Srečno vsem, ki se odločate za otroka.

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: odstranitev mirene in zanositev
11.7.2014 14:16:31   
Marčevka2010
Se je kateri zgodilo, da bi po parih letih uporabe Mirene začela kar normalna menstruacija? Imam jo 3 leta in 8 mesecev in sedaj sem 2x imela normalno krvavitev. Tudi prej mi je občasno malo packalo, ampak nikoli toliko. Je bilo kakšno leto, ko je bilo 2 dni malo rjavo na vložku to je bilo pa vse. Je možno, da je popustila ali kaj? Sicer jo imam namen ven vzet in zanosit, ampak mi je čudno.

(odgovor članu PIA4)
Neposredna povezava do sporočila: 338
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?