|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 14:05:18   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85
BE:SE VIDI KAko ste uživaliuser posted image


zdej je pa že skrajni čas user posted image

o kakšni glaskih to skoz govorite???
o teh http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=291&

aha, sem se zdej še jz registrirala... a pa to so slike vaših otročičkov al kako?? še nisem preštudirala, sem samo na hitr pogledala??

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 14:06:32   
Blueeyes
ŠE ZA VAS EN LUŠKAN FILMČEK:

user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 14:12:35   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85
BE:SE VIDI KAko ste uživaliuser posted image


zdej je pa že skrajni čas user posted image

o kakšni glaskih to skoz govorite???
o teh http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=291&

aha, sem se zdej še jz registrirala... a pa to so slike vaših otročičkov al kako?? še nisem preštudirala, sem samo na hitr pogledala??
ja to so naši krofki in jagode.

kak dobra reklamca.Sam kok so pa to lahko tok dobro računalniško obdelal.Vsaka jim časuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 14:16:20   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85
BE:SE VIDI KAko ste uživaliuser posted image


zdej je pa že skrajni čas user posted image

o kakšni glaskih to skoz govorite???
o teh http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=291&

aha, sem se zdej še jz registrirala... a pa to so slike vaših otročičkov al kako?? še nisem preštudirala, sem samo na hitr pogledala??
ja to so naši krofki in jagode.
kak dobra reklamca.Sam kok so pa to lahko tok dobro računalniško obdelal.Vsaka jim časuser posted image

to so pa računalniški mojstri user posted image  user posted image  zdej mal gledam tole spletno stran, samo se še ne znajdem... kje najdem te slikce?? pod kaj morm jz?? Moj otrok???

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 14:37:19   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

glaski oddani,se potepamo zunaj in vroče nam je. 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo junonca in kpmk pa že uživata na morju s svojo družino
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jim kr mal zavidam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 15:13:12   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes
poročilo s uz pregleda... oba kolka sta 1A... tko da smo končali s širokim povijanjem user posted image  user posted image  

pa še slikce z našega včerajšnjega uživanja

user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za pregled in včerajšnje čofotanje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 15:31:38   
m..tina
IZVIRNO SPOROČILO: jernejav

IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Čav punce!

No, Korošice, kje ste? A že vemo kdaj pa kje se dobilmo?




Js sem za, bova vidli, kaj bodo rekle še ostale!
Kaj pravite v sredo ob 17h, v kavarni.?user posted image

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 15:36:14   
sonček85
Naj se pohvalim da sem že na svojih kilogramčkihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu m..tina)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 15:36:16   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85
BE:SE VIDI KAko ste uživaliuser posted image


zdej je pa že skrajni čas user posted image

o kakšni glaskih to skoz govorite???
o teh http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=291&

aha, sem se zdej še jz registrirala... a pa to so slike vaših otročičkov al kako?? še nisem preštudirala, sem samo na hitr pogledala??
ja to so naši krofki in jagode.
kak dobra reklamca.Sam kok so pa to lahko tok dobro računalniško obdelal.Vsaka jim časuser posted image

to so pa računalniški mojstri user posted image  user posted image  zdej mal gledam tole spletno stran, samo se še ne znajdem... kje najdem te slikce?? pod kaj morm jz?? Moj otrok???
ja pod moj otrok,potem pa natečajji in tam imaš pol bolj spodaj glasuj za naj fotografijo.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 16:21:28   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85
Naj se pohvalim da sem že na svojih kilogramčkihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pridna user posted image user posted image user posted image -> zaupaš kakšen recept user posted image


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 17:02:45   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: ninica23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85
Naj se pohvalim da sem že na svojih kilogramčkihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pridna user posted image user posted image user posted image -> zaupaš kakšen recept user posted image

user posted image user posted image ga pa ni.Vse normalno jem ,veliko hodim na sprehode .Sn misla da bom redno delala trebušnjake  k je še malo mehko okoli trebuščka in sem jih do sedaj samo 1 dan user posted image nekako ne najdeem časa.

user posted image Mislim pa da se mi nerkaj najavla M,a ve ste tkoj dobile uno močno rdeče ali ste imele kaj rjavo?user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 19:16:42   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Naj se pohvalim da sem že na svojih kilogramčkihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bravo... men še manjka do tega... še 8 kg morm jt dol

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 19:18:27   
Blueeyes
A MOGOČE KATERA OD APRILČIC HODI V ZD BEŽIGRAD?? me zanima mnenje glede ene pediatrinje

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 19:24:12   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: ninica23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85
Naj se pohvalim da sem že na svojih kilogramčkihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pridna user posted image user posted image user posted image -> zaupaš kakšen recept user posted image

user posted image user posted image ga pa ni.Vse normalno jem ,veliko hodim na sprehode .Sn misla da bom redno delala trebušnjake  k je še malo mehko okoli trebuščka in sem jih do sedaj samo 1 dan user posted image nekako ne najdeem časa.

user posted image Mislim pa da se mi nerkaj najavla M,a ve ste tkoj dobile uno močno rdeče ali ste imele kaj rjavo?user posted image

sonček85: js sem mela ful močno in res živo krvavo - mi je vse premočlo,pa trajala je celih 8 dni,sem bila čist boga ... user posted image pol druga je pa bila mal bol normalna,sam še vedno dolga 6 dni  -> je pa res,da me ni prej nič kaj črvičilo v trebuhu,le po vsaki hrani sem morala takoj na wc user posted image zdaj mam pa že 2 tedna mireno in bomo vidli,kaj bo dalo user posted image


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 21:00:43   
Anonimen
Dober večer babuške!

Včeraj sem morala kar sredi pobegniti, ker se mi je mudilo. Sem namreč dopoldan imela najprej jaz pregled pri G (vse ok! user posted image ), potem pa popoldan še z Elo pri P. Pravi, da se naša gospodična lepo razvija in je vse ok. Ker je bila še malo nahodna nismo dobili pikeca, pa tudi povedali smo P, da prvo leto gotovo ne želimo nobenega cepiva, najverjetneje pa tudi potem ne in ni bilo nobenega problema user posted image user posted image user posted image . Mere za seznam: 5.050 g in 61 cm. Naša miška je že petkategornica user posted image user posted image user posted image .

Šele danes sem nekako ugotovila, da Ela že kakšnih 10 dni spi od večera do 5.30, 6h ali celo 6.30, da se ponoči sploh več ne zbuja ob 3h ali 4h, kot se je prej vsako drugo noč. Yeah! user posted image Sem pa danes tudi ugotovila, da je naša gospodična že postala ljubiteljica pravljic. Sem jo namreč dvakrat uspavala tako, da sem ji pripovedovala pravljico (ki si jo seveda vedno sproti zmišljujem user posted image ) in jo je moje pripovedovanje tako umirilo, da je zaspala v par minutah, pa še jamrala je zelo malo, ker jo je zanimalo, kaj ji razlagam user posted image user posted image user posted image . Tako da očitno smo že prišli k pravljicam.

No, grem sedaj še za nazaj prebrat, ker sem prej ostala kar nekje vmes, da vidim, kako ste kaj ve in vaši srčki ...

(odgovor članu ninica23)
  Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 21:03:52   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: malcekvita

jutrooo,
ne vem, kaj je z mojim dragim otročičkom, ampak čez dan mi ful manj poje kot včasih, zvečer po uspavanju pa se po dveh urah zbudi v joku, mu ponudim zizi, malo poje, pa spet zaspi za ene dve uri, pol pa spet ponovi vajo, pol se pa sprašujem, kaj če mi bo zmanjkalo mleka, ker imamo tako čudno pitje čez dan in zvečer...?!
Kolkokrat na dan vaši user posted image pijejo iz zizike, jst namreč samo dojim?



moj pije čist odvisno ... včasih tudi 20x zizauser posted image user posted image user posted image ,..  včasih 10 .... kak mu paše.... če je vroče mu večkrat ponudim .... in zaradi tega imam potem čez dan dva več mleka .... (več bo zizal, več mleka boš mela)
se pa ne obremenenjujem s tem in ne štejem .... prilagajem se potrebam malega user posted image

tudi mi smo imeli zdaj tako obdobje zizanja ponoči kot vi ... 3 noči je že boljše ... že trkam na les ...user posted image

pomoje je samo poskok v rasti pa žeja zaradi vročine

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 21:11:18   
Nalini
za nami je lep dan

smo čofotali v velikem bazenu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... mali je fuuuuuuuuuuuuul užival, brcal, se smejal...... prav fletno je bilo ..... malo je bil v obroču, malo na rokah .......

tudi mi imamo tak pisan bazenček, vendar ga danes nismo rabili, ker je bilo v velikem bazenu lepše user posted image  .....


nenalena ... bravo za user posted image pregled in spanje

blueeyes ... tudi mi mamo tak bazenček ... ampka mali je danes užival v ta velikem user posted image

sonček ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... mene se pa 1 kg drži kot klop ..... pa ne gre in ne gre ... sem pa zadnje čase taka lenoba ... nič ne telovadimuser posted image

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
24.7.2009 21:45:56   
Anonimen
srečanje Korošic - Bravo, tako se dela! user posted image  user posted image  user posted image
malcekvita - Super, da sta doma user posted image user posted image user posted image . Pa upam, da čim prej odpravita te krvave nitke. Madonca user posted image . Ne vem no, vse kar ti lahko svetujem je, da poskusi čim bolj zdravo jesti: nič bele moke, nič mleka in čim manj mlečnih izdelkov, nič svinjine, nič sladkarij (vem, ta je težka kot hudič user posted image user posted image user posted image ) in sladkorja. Pa bodi pozorna, morda pa je kriva kakšna kozmetika ali kaj podobnega, kar pride v tvoj organizem in potem preko mleka v Jakoba. Ni kaj, naši otročki so zelo občutljiva bitja in zaznajo vsako kemijo. user posted image Kako pa je ugotovila, da ima začetek rahitisa? Ker mi tudi ne dajemo D vitamina. Je pa res, da smo na umetni hrani, ki ga ima dodanega.
Pa upam, da se spanje ponoči čim prej zrihta! user posted image Glede slabšega hranjenja čez dan, pa je mogoče kriva vročina. Morda je pa žejen in zato noče jesti. Mu daješ kaj vode? Ela namreč zadnji dni ful pijem in sem ugotovila, da ji moram eno uro po vsakem hranjenju ponuditi vodo in vedno nekaj spije.

Pat74 - Vse najboljše! user posted image user posted image Pa hvala za torto. Moj kos je bil čokoladen, za ostale pa ne vem user posted image user posted image user posted image .
Sonček85 - Čestitke za frizurco! In za atija, ki je tako pridno dal Aleksa spančkat! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa seveda za tri mesece! user posted image Kako čas beži, a ne? Še malo pa bodo naši srčki začeli papcat GH, se plazit in hodit. Joj, komaj čakam! user posted image user posted image user posted image
Cepljenje pa smo odklonili, ker sva se z dragim informirala na to temo na spletni strani od SVOOD, se pogovarjala s starši, ki niso cepili, poznam par zgodb, kjer se cepljenje ni končalo lepo ... v glavnem oba sva se odločila, da je tveganje za morebitne posledice po cepljenju večje kot tveganje, da zboli za katero boleznijo, proti kateri cepijo. Plus tega, da raziskave kažejo, da cepljenje sploh ni tako 100% učinkovito kot trdijo, nasprotno, cepljeni otroci za določenimi boleznimi, za katere so bili cepljeni, celo pogosteje zbolijo kot necepljeni. Vem, ni logike, toda takšna so dejstva. Je pa to odločitev vsakega starša in midva z dragim se HB strinjava, da cepiva ne.
Aja, pa mi lahko pošlješ request na FB? Saj imaš moje ime in priimek, a ne? Če ne, ti pošljem na ZS, potem bom pa do ostalih prišla preko tebe. user posted image
Pa super za kg! user posted image user posted image user posted image Jaz imam še vedno dobre tri več, sem na 53, toda babuške moram priznat, da sploh ne vem, kje so, saj se mi zdi, da imam sedaj boljšo postavo kot pred nosečnostjo (če odštejem trebušček seveda, ki ga bom morala še spraviti v ravno pozicijo user posted image user posted image user posted image ). Tako da očitno materinstvo koristi user posted image user posted image .
Miška2006 - Čestitke za pregled! user posted image Ampak veš, naše jagode morajo imeti visok ton, da bodo lahko preglasile svoje dedce user posted image user posted image user posted image . Pa mater, vi ste pa zgodnji za sprehod user posted image . Takrat mi še orng očk ne moremo odpret user posted image user posted image user posted image . HB je Ela po meni in je prava zaspanka, tako da lahko skupaj "drnjohava" user posted image user posted image user posted image . Danes sva se pridno vstali ob 7.30, toda sva bili obe ob 8.30 tako zaspani, da sva obe popadali v par minutkah in spali kot dva polhka dve uri user posted image user posted image user posted image .

kimmii - Najverjetneje ima poskok v rasti ali prestopa kakšno razvojno stopničko in rabi več hrane. Baje je to čisto normalno, da se vsake toliko ritem poruši in potem spet sestavi nazaj. Tako da nič skrbet! user posted image

matcar - Ti pošljem ZS za srečanje. Če boš še kaj rabila, pa kar javi. user posted image
blueeyes - E glej jo, mi smo se pa srečali na UZ kolkov! user posted image user posted image user posted image Sem te prepoznala na slikici user posted image . Madona, kako dolgo sva rabile, da sva ugotovile, da sva hodile celo na isto materinsko šolo user posted image user posted image user posted image . Pa kako Gaja uživa, glej jo lepotičko! user posted image user posted image user posted image Naši kolki so tudi 1A. user posted image Pa midve hodiva v ZD Bežigrad k dr. Rusovi in je odlična! user posted image user posted image user posted image Boljše pediatrinje si res ne znam niti predstavljati: nežna, umirjena, razumevajoča, vse razloži, prisluhne ... Res kapo dol. user posted image
Nalini - Super za čofotanje! user posted image user posted image user posted image Kdaj pa ste se kopali in ali ste imeli bazen na sončku?

No, pa sem se prebila do konca user posted image user posted image user posted image . Lepe sanje vam želim, naj sončki pridno spančkajo in pridno jejo, pa se tipkamo kaj drug teden, ker se bomo čez vikend potepali user posted image ,
NenaLena





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 9:06:23   
ninica23
dobro jutro vsem skupaj user posted image

user posted image


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 10:08:17   
ninica23
... še kavica in posladek za lepši dan ...

user posted image

user posted image


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 11:49:28   
klavdyk
IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

IZVIRNO SPOROČILO: jernejav

IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Čav punce!

No, Korošice, kje ste? A že vemo kdaj pa kje se dobilmo?




Js sem za, bova vidli, kaj bodo rekle še ostale!
Kaj pravite v sredo ob 17h, v kavarni.?user posted image



Lahko sreda. a to mislita kavarno v sgju?men se ne dopade, ko ne moreš tk fajn z vozeki blizu miz. no ne vem. user posted image

(odgovor članu m..tina)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 11:54:37   
klavdyk
hello

kako kaj na ta deževen dan? malo paše osvežitve, sm ne tako močne. upam, da posije malo sonček iz oblakovuser posted image

ka kej počnete?js pospravljam-no zdaj trenuto ne-me kr net privabi.user posted image user posted image si bom mogla sobo v kateri mam rač zaklenit, če ni se kr dov poknem na stol pa že brskam. user posted image user posted image tamali se sam sabo pogovarja, tavečji je zravn atija, da ma mami miruser posted image user posted image

nič zdaj pa res grem še mal delat

lp

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 12:31:42   
m..tina
IZVIRNO SPOROČILO: klavdyk

IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

IZVIRNO SPOROČILO: jernejav

IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Čav punce!

No, Korošice, kje ste? A že vemo kdaj pa kje se dobilmo?




Js sem za, bova vidli, kaj bodo rekle še ostale!
Kaj pravite v sredo ob 17h, v kavarni.?user posted image



Lahko sreda. a to mislita kavarno v sgju?men se ne dopade, ko ne moreš tk fajn z vozeki blizu miz. no ne vem. user posted image



To pa res ja. Js sem ful študirala, kje je kak fajn plac, pa so vsepovsod neke stopnice al pa je vse tk stišano. Ka pa Salvador, tam majo zuni mize, pa še ena vrsta al dve sta, tk da bi se lahko privozičkale do miz. user posted image

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 13:05:04   
klavdyk
IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

IZVIRNO SPOROČILO: klavdyk

IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

IZVIRNO SPOROČILO: jernejav

IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Čav punce!

No, Korošice, kje ste? A že vemo kdaj pa kje se dobilmo?




Js sem za, bova vidli, kaj bodo rekle še ostale!
Kaj pravite v sredo ob 17h, v kavarni.?user posted image



Lahko sreda. a to mislita kavarno v sgju?men se ne dopade, ko ne moreš tk fajn z vozeki blizu miz. no ne vem. user posted image



To pa res ja. Js sem ful študirala, kje je kak fajn plac, pa so vsepovsod neke stopnice al pa je vse tk stišano. Ka pa Salvador, tam majo zuni mize, pa še ena vrsta al dve sta, tk da bi se lahko privozičkale do miz. user posted image



ne me kregat... kje je Salvador?!?user posted image

(odgovor članu m..tina)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 13:43:02   
m..tina
Salvador je bvši Jurček pa ne vem ka je še vse tam blo. Aja, Klik! Ti to kaj pomaga? Al pa gr na vrhu je bil 199! Zdej veš? user posted image

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?