|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 7:18:40   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: nmagk


Detelja tebe pa popolnoma podpiram v vsem,jaz prekleto vem kako je imeti žleht taščo in tasta,samo ne pusti se jima.



hvala ti...zdaj pa je še moj dragi tako čuden, da več ne vem s kom drži in s kom ne....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu nmagk)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 7:44:09   
Pat74
Lepo jutro, sicer mrzlo, a ne?

Nmagk hvala in uživaj še naprej, mi bomo šele v 2. polovici avgusta na dopustu.

Detelja praviš, da je dragi čuden - saj po eni strani razumljivo, ker je kot med dvema ognjema - razdvojen med starši in vama, ampak jest mislim, da bo moral nujno tastarima začet tud sam "kajle" nazaj spuščat, pa čeprav je očka srčni bolnik - tole me tako spominja na psihično odvisnost in občutke krivde, ki jo zbujajo takšni starši pri svojih otrocih! - kot sem že enkrat napisala ODRASTI mora - zdaj sta vidve z Majo njegova družina!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 9:30:44   
L & L
Dobr jutrčk
Evo mi smo vsi skupaj doma, moj user posted image ima 14 dni dopusta user posted image user posted image user posted image , danes bomo kar doma mormo it še neki zrihtat za avto.
Detelja user posted image user posted image user posted image
Nena
super za 5 kilc in spanje ponoči, naš je tut začuda dones zdržal od 8 do 4-ih
Sonček super za kilce, joj jaz sem bla tut že na prejšni teži, že en teden po porodu, zdej bi pa sam jedla, in seveda grejo kilce gor user posted image user posted image
Jernejav upam da ste uživali na krstu
nmagk super da je Karolina tako pritkana, joj užitkarica si na morju, jest bi tut, pa bolj govorim mojmu pa ne vem a me ne sliš al pa me noče slišat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image MOREJEEEEEEEEEEEE.
Upam da sem vas vse pofočkala, zdej morm pa mojmu 4 letniku računalnik predat da bo mal on na netu, otroške stvari seveda.
Aja danes mamo še obisk je sosedova punčka v varstvu in je taka pridna pupika user posted image user posted image user posted image
No mejte se in uživajte.


_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 10:41:37   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Detelja škoda, da si popustila - upam, da najdete župnika, ki je bolj odprt. Sploh pa, ne vem, zakaj je tak problem, če si evangeličanske vere, ker je tudi ta del Cerkve. Najbrž se dobesedno držijo Katekizma, da je boter lahko samo tisti, ki je trden vernik - torej, če si katolik je ok, drugače pa ne.


veš nimam več energije za take bedne ljudi...vem, da ni prav, da sem popustila še prej pa je naredil veliko napako moj dragi...kot je ena napisala moram ga pustit, da sam ugotovi, kdo je kdo in s kom bo živel in kdo ga bo prej zapustil....maja me rabi veselo mamico ne pa da skoz joka, je žalostna itd...ni vredno...in veš kake posledice pusti maji moja žalost itd...bom pa povedala starima, da se naj nehajo vmešavat in da nisem vsega jaz kriva, da sem tako odreagirala, ampak od enega starega gospoda tudi ni fer, da te napizdi itd...tudi meni ni jasno zakaj delajo tako razliko med verami...nismo si sami krivi, če smo krščeni pač v drugi cerkvi...bog pa je itak en...sam katoliška cerkev je še vedno ful konzervativna...in pol meni stara dva pravita, da nimata nič proti  če sem ev.vere...seveda nimamo nič proti nikomur, dokler nam ne podere plane, načrte, zamisli....imam prav???? prijatejlica mi je rekla, da kao to sploh več ne bi smel bit problem za vpis botre druge vere ker so se baje cerkve neki združile, ampak nekateri so itak še zategnjeni...

se popolnoma strinjam!!! - js mam celo tak primer,da moja dobra prijateljica,ki je poročena (tu so njegovi strašno verni in zategnjeni...),njen mož je tut bil kolega,ker je bil od moje sošolke brat in smo se dosti družili v OŠ in SŠ,zdaj pa niti ne govori več z mano - pa mi je bilo vse skupaj čudno,saj sem njega poznala že pred njo,šele nato sem spoznala njo in sma se ful ujeli,tut zato,ker sva bili obe skoraj istočasno noseči,pa sva se že veselili,da bova skupaj vozičkali... in sem izvedela,da me "ne pozna več" zato,ker mam otroka in nisem poročena - baje ni hujšega greha kot to... in ker pač zdaj živim v takem grehu,ne govori več z mano,pa še s prijateljico sva zaradi tega morali omejiti stike... ker če živiš po veri,moraš vsako nedeljo k maši in bit poročen,da lahko maš otroka,tako pač pri njih to gre... po pravici povedano naju že mineva,da bi sploh še hodila v cerkev,ker je otrok v neporočeni zvezi greh - HALOOO??? kako je otrok lahko greh,če je nastal iz ljubezni med dvema?!? in ker nisva poročena,ni hujšega greha... mislim,kam gre ta svet... user posted image


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 10:56:39   
Nalini
ojla

nenalena ... velik bazen je vedno na soncu .... tak, da je voda bila več kot 30 stopinj,...... mali bazenček smo uporabili samo enkrat,.. smo ga pa dali pod senčnik .....

nmagk ... uživajte še naprej ...user posted image

L&L ... uživajte v skupnih trenutkih ...user posted image

detelja ... dragi je naredil genaralno napako, da je popustil .... morala se bosta pogovorit in položit karte na mizo .... čimprej .... drugače pa en velik user posted image

ninica23 ... sto ljudi sto čudi .... mah eni so pa res kreteni ... pri takih primerkih se lahko samo smeješuser posted image  in si misliš svoje ....

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 11:02:12   
Nalini
mali je pa danes dopolnil 4 mesece user posted image  ... ne morem verjet kak grejo dnevi ... prehitro, prehitro ....

je pa že dva dni tak tečko .... nimam pojma kaj mu je .... 10 minut je tak dobre volje, te pa opet tečka .... pa noče se sam igrat .... želi, sa sem vedno ob njem ... ehhhhhh .... pa na rokah bi rad bil, ker potem vse vidi in uživa .....
malo sumim dlesni, ker so prsti neprestano v ustih,..... no, upam, da bo boljše .....


danes že drema drugo rundo .....

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 11:31:03   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini

mali je pa danes dopolnil 4 mesece user posted image  ... ne morem verjet kak grejo dnevi ... prehitro, prehitro ....

user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image za krofka,pa kako slikico še pripopaj,da ga vidimo  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 11:40:43   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: ninica23


user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image za krofka,pa kako slikico še pripopaj,da ga vidimo  user posted image user posted image user posted image




na facebooku jih imam veliko ... na rr jih pa iz preventivnih razlogovuser posted image ne lepim ...


(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 13:19:43   
L & L
Ninica ja groza kakšn folk, pol smo mi oh in sploh grešniki, neporočena pa še otroci niso krščeni joj joj grešniki mi. Pa sem jaz verna in imam vse zakramente no ja nimam poroke user posted image pa moji so tut verni, moj pa nima nič pa še njegovi so ločeni in pol vse skupej dobit to je pol bolnica. No pa itak me ni je vseeno a so otroci krščeni ali niso, se lahko še kasneje sami če bodo želeli. Kar se pa poroke tiče mi je pa vse lepo in prav samo za enkrat nama takole čist zadošča, če bo pa kdaj obojestranska želja po tem bova pa tut to zrihtala brez kakšnega pompa. Je pa res da moji niso nič težili glede krsta in poroke tko da so pustili nas primiru da živimo kot hočemo.
Nalini user posted image user posted image user posted image čestitke za 4-kico
Mi smo pokosilu sosedka spančka tavelike2 falota bosta tudi zdej zdej zaspala Orson in ati se pa malo hecata, pol bo pa tut on mal šeu u mižule.
Aja pa še to Nalini ne bi bilo nič čudnega če so zobeki moj Patrik je prvega dobil pri 4,5 mesecih.
Upam da tečkica hitro mine.
LP in uživajte.


_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 13:39:40   
Pat74
Ninica kar doživljaš, sem jaz tud, saj sem poročena šele 5 let, torej 3 leta koruzništva in en otrok - z razliko, da sem jaz še bolj grešila, ker sem teologinjauser posted image user posted image user posted image - men je šla pa vedno naživce ta krščanska dvoličnost, da si dokler si brez otrok, ti noben nič ne reče, ker je vse ok, pa čeprav vsi vejo, da seksaš - pa naj bi blo pred poroko prepovedanouser posted image - ko dobiš pa otroka, sploh ženska ga dobi, za moške itak navjo nič rekli, pol si pa ta večja "****" ... pa še kaj. Jest imam čisto vest, sem se poročila takrat, ko je men pasalo oz. obema, pa me briga kaj natolcujejo.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 14:34:26   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: ninica23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Detelja škoda, da si popustila - upam, da najdete župnika, ki je bolj odprt. Sploh pa, ne vem, zakaj je tak problem, če si evangeličanske vere, ker je tudi ta del Cerkve. Najbrž se dobesedno držijo Katekizma, da je boter lahko samo tisti, ki je trden vernik - torej, če si katolik je ok, drugače pa ne.


veš nimam več energije za take bedne ljudi...vem, da ni prav, da sem popustila še prej pa je naredil veliko napako moj dragi...kot je ena napisala moram ga pustit, da sam ugotovi, kdo je kdo in s kom bo živel in kdo ga bo prej zapustil....maja me rabi veselo mamico ne pa da skoz joka, je žalostna itd...ni vredno...in veš kake posledice pusti maji moja žalost itd...bom pa povedala starima, da se naj nehajo vmešavat in da nisem vsega jaz kriva, da sem tako odreagirala, ampak od enega starega gospoda tudi ni fer, da te napizdi itd...tudi meni ni jasno zakaj delajo tako razliko med verami...nismo si sami krivi, če smo krščeni pač v drugi cerkvi...bog pa je itak en...sam katoliška cerkev je še vedno ful konzervativna...in pol meni stara dva pravita, da nimata nič proti  če sem ev.vere...seveda nimamo nič proti nikomur, dokler nam ne podere plane, načrte, zamisli....imam prav???? prijatejlica mi je rekla, da kao to sploh več ne bi smel bit problem za vpis botre druge vere ker so se baje cerkve neki združile, ampak nekateri so itak še zategnjeni...

se popolnoma strinjam!!! - js mam celo tak primer,da moja dobra prijateljica,ki je poročena (tu so njegovi strašno verni in zategnjeni...),njen mož je tut bil kolega,ker je bil od moje sošolke brat in smo se dosti družili v OŠ in SŠ,zdaj pa niti ne govori več z mano - pa mi je bilo vse skupaj čudno,saj sem njega poznala že pred njo,šele nato sem spoznala njo in sma se ful ujeli,tut zato,ker sva bili obe skoraj istočasno noseči,pa sva se že veselili,da bova skupaj vozičkali... in sem izvedela,da me "ne pozna več" zato,ker mam otroka in nisem poročena - baje ni hujšega greha kot to... in ker pač zdaj živim v takem grehu,ne govori več z mano,pa še s prijateljico sva zaradi tega morali omejiti stike... ker če živiš po veri,moraš vsako nedeljo k maši in bit poročen,da lahko maš otroka,tako pač pri njih to gre... po pravici povedano naju že mineva,da bi sploh še hodila v cerkev,ker je otrok v neporočeni zvezi greh - HALOOO??? kako je otrok lahko greh,če je nastal iz ljubezni med dvema?!? in ker nisva poročena,ni hujšega greha... mislim,kam gre ta svet... user posted image



ko sem to prebrala sem se 5x prekrižala, čeprav se sploh ne znam (evangeličani se ne križamo)....da ne bo kake pomote, jaz nimam proti nobeni veri, nimam nič proti, če gre kdo 5x na dan v cerkev itd...me pa moti, če nekdo zaradi svojega prepričanja in življenja sili druge, da živijo tako!!!


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 14:35:36   
detelja
Nalini čestitke za 4. mesece...glih sem mojemu rekla, da bi lahko naslednji teden se oglasili pri vas, seveda, če želiteuser posted image user posted image user posted image in če boste doma...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 16:21:05   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

Nalini čestitke za 4. mesece...glih sem mojemu rekla, da bi lahko naslednji teden se oglasili pri vas, seveda, če želiteuser posted image user posted image user posted image in če boste doma...


ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

da Aleksej vidi svojo lubiko user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 16:32:12   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

Nalini čestitke za 4. mesece...glih sem mojemu rekla, da bi lahko naslednji teden se oglasili pri vas, seveda, če želiteuser posted image user posted image user posted image in če boste doma...


ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

da Aleksej vidi svojo lubiko user posted image


sem si že mislila, da zaradi naših težav nočeš več, da sem tvojemu sinu taščauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker sem preveč zlobna - cel zmaj...ampak brez skrbi, ko bom jaz imela tako veliko hčerko bom srečna, če bo ona srečna drugače pa se ne bom vmešavala v njeno življenje raje bom v senci ležala in držala noge v luftuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image seveda pa bom srečna, če bo prišel zet in mi prinesel kak sladoled, vinčka, pivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zahtevala bom sam da mojo hčero spoštujeuser posted image user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 17:42:53   
Anonimen
Pozdravljene babnice user posted image ,

Za nami je kar naporen vikend user posted image . Smo se namreč potepali na Štajerskem, bili cel dan zdoma in je bilo očitno za Elo preveč oz. v nepravem času, saj je bila čisto razštelana: ni prav jedla, sploh ni hotela zaspati, niti v vozičku, čeprav je bila zelo zaspana (beri: sitna, nič ji ni pasalo user posted image ). Tako da sem bila zvečer popolnoma izmučena, tako da se je potem še uspavanje zavleklo do 21.30. user posted image V nedeljo pa smo poskusili s prvo kapljico D3 in šli v Tivoli, pa spet ista zgodba: Ela ne bo spala, četudi je tako zaspana, da niti očk ne more odpreti. Sedaj pa ne vem, ali je to bilo še od porušenega ritma v soboto, ali je možno, da bi bila kriva že ena kapljica, saj je več prdala kot običajno. Mislite, da je to možno? Ker sedaj si ne upam nadaljevati. user posted image

Danes je že boljša, toda ni kaj, očitno je pri nas največja težava uspavanje user posted image . Ko Ela postane zaspana, je nobena igračka več ne zanima, tudi z mano ji ni do pogovora in igric, knjigice ne bi gledala, tudi če jo nosim ni ok ali zibam na ležalniku ... v glavnem vse jo moti, mane si očke, jamra in noče zaspati, je pa več kot očitno, da je zaspana. Seveda po kakšnih 10 minutah jamranja v mojem naročju (zraven ji pomirjevalno nekaj govorim, pojem, razlagam, jo vsake toliko stisnem k sebi ...) zaspi, toda meni se to ne zdi najbolj optimalna pot do spanca. Zato imam za vas eno mini tekmovanje user posted image user posted image user posted image : katera si bo izmislila metodo, ki jo bom lahko uporabila za uspavanje Ele brez, da bi jokala in se tako zelo branila spanca. user posted image Aja, pri nas fen, sesalec in podobno ne deluje user posted image user posted image user posted image . Mora obvezno biti v naročju, drugače sploh ne zaspi, razen v vozičku, pa še to vedno redkeje in seveda vedno preden zaspi, nekaj jokca. Zmagovalka dobi ... enega nepozabnega pomočnika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Vas grem še malo prebrat, potem pa hitro pomivat posodo, dokler moja mucka še spančka. user posted image

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 18:17:11   
Anonimen
detelja - Po mojem mnenju bi kar znale biti krive kapljice AD3 za krče. Jaz bi šla kar nazaj na nižjo dozo, če ji ni povzročala težav. Mi smo se ustavili že pri eni kapljici user posted image  user posted image  user posted image . Glede na to, da sta vidve tudi na AM, lahko brez težav jemljeta D3, saj je te nama P predpisala od samega začetka in sicer 2 kapljici na dan. AM ima namreč že dodane vitamine, zato ni tako velike potrebe po teh kapljicah. Če pa sta vsak dan vsaj 10 minut na dnevni svetlobi, potem pa tako ni panike. Glede dnevne pa sem najprej pomislila na vročino. A je v dnevni najbolj vroče? Zagotovo pa Maja čuti tudi energijo, saj imajo otroci izjemno razvit ta čut, ki ga mi odrasli potem kar nekako potlačimo in zanemarjamo (t.i. intuicija, ki ji kar nočemo slediti, če ni v skladu z razumom). Lahko pa je tudi, da čez dnevno tečejo kakšni tokovi, ki energijsko niso ok in Maja to čuti?! user posted image
Glede dragega, tasta in tašče, pa joj user posted image . Očitno te čaka še orng bitka, toda bolj ko boš mirna, lažje jo boš izborila. Važno je, da slediš sama sebi in to je to. user posted image Pa da čim prej zrihtaš glede krsta, da bo kon'c te sekirancije. Od tega, da je sestra botra tako in drugače, pa tudi jaz ne bi odstopila, če ste se že vse dogovorili. Ker potem bosta pa dobila orng potrdilo, da res lahko vse dosežeta, kar se jima zahoče. Če sta le dovolj vztrajna (beri: tečna in težka user posted image ).

Sonček85 - Nisem dobila nobenega requesta na FB?! user posted image Saj imaš moje pravo ime in priimek, a ne? Javi mi, če ne ti pošljem na ZS. Ker ne vem, kako naj pridem do vas na FB-ju, ker najbrž nimate odprtih profilov na tele nickname iz rr. Ali pač? user posted image Pa super za krst! user posted image user posted image user posted image Kako pa je ati? user posted image

kg - Jah, Sonček85 20 kg manj gor ali dol, včeraj me je spet neka panika grab'la, ker sem si ponovno poskušala obleči vse svoje ozke (beri super ozke user posted image ) hlače in krila in seveda jih nisem mogla zapeti. Tako sem se spet zafrustrirala češ, kaj pa če jih nikoli več ne bom mogla obleči?! user posted image user posted image user posted image Toda glede na to, kako sem trmasta, gotovo ne bom tako hitro obupala in se bom tako dolgo trudila, da mi uspe! user posted image user posted image user posted image
jernejav - Čestitke za krst! user posted image user posted image user posted image In kako je bilo?

Blueeyes - Ja, skoraj eno leto sva rabile user posted image user posted image user posted image . Ela je res prava čvekica, če le hoče oziroma je pri volji. Toda ko so kakšni obiski, pa je tiho kot miš in potem si mislijo, da si zmišljujem, ko govorim, kako se rada pogovarja user posted image user posted image user posted image . Vsak dan pa vedno bolj spoznavam, da je vsak otrok poglavje zase in da se razvija nekoliko po svoje in da na koncu vsi shodijo, spregovorijo, se naučijo vozit kolo ... user posted image user posted image user posted image . Pa čestitke za kakanje! user posted image Po copatih user posted image user posted image user posted image . Oh, ti naši zakladki, kaj vse nam zakuhajo, pa to vse naredijo tako nedolžno, da se lahko človek zraven samo še smeji. user posted image Super za pasuš, mi nimamo še nobenega dokumenta za Elo. user posted image Saj res, če gremo na Hrvaško, rabim kaj za Elo? Kakšno potrdilo je dovolj, ali rabiva osebno oz. pasuš? Jaz bi namreč s tem še malo počakala, če je le možno.

nmagk - Joj, jaz bi tudi! Zaplavaj še malo za nas, ki doma sanjarimo o morski klimi in morju user posted image . Pa super, da se imate tako fajn in ni nobenih težav. user posted image

vere - Jaz sem bila krščansko vzgojena, toda enih stvari nisem nikoli mogla sprejeti: da morata moški in ženska čakati na poroko, da lahko seksata (če je seks iz ljubezni, je med njima Bog z ali brez obreda), da je partnerski odnos brez poroke grešen (uf ta grešnost me na sploh popolnoma ziritira, saj vem, od kod izvira - zgodba Avguština), da ženska ne more biti duhovnik (kakšna grda spolna diskriminacija! user posted image ) ... pa še kaj bi se našlo. PO mojem prepričanju je vsaka vera lahko koristna (če človeku pomaga lažje in bolj ljubeznivo živeti) ali pa škodljiva (če se sprevrže v fanatizem, ki je že sam po sebi diskriminatoren in izključujoč). Tako da na koncu res ni važno, katere vere je kdo, važno je, ali je dober človek ali ne.
nalini - Čestitke za 4 mesece! user posted image Joj, ste že veliki. user posted image Glede tečnobice, pa je očitno nekaj v zraku (ali v planetih user posted image ), saj je bila ta vikend pri nas ista zgodba. Bomo videli, kaj prinese ta teden.

Evo, to je to user posted image . Se tipkamo kaj zvečer ali jutri,
NenaLena

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 18:29:20   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Ninica kar doživljaš, sem jaz tud, saj sem poročena šele 5 let, torej 3 leta koruzništva in en otrok - z razliko, da sem jaz še bolj grešila, ker sem teologinjauser posted image user posted image user posted image - men je šla pa vedno na živce ta krščanska dvoličnost, da si dokler si brez otrok, ti noben nič ne reče, ker je vse ok, pa čeprav vsi vejo, da seksaš - pa naj bi blo pred poroko prepovedanouser posted image - ko dobiš pa otroka, sploh ženska ga dobi, za moške itak navjo nič rekli, pol si pa ta večja "****" ... pa še kaj. Jest imam čisto vest, sem se poročila takrat, ko je men pasalo oz. obema, pa me briga kaj natolcujejo.

pat74 ja,res je zanimivo to glede žensk in moških,pa smo kao enakopravni in vsi enaki - pa ja,le kdo to verjame!!! tudi midva se mava namen enkrat poročit,vendar zaradi naju in ne zaradi otroka ali drugih... pa še ena stvar - zakaj bi se šla zdaj poročit,če pa mam več od tega,da nisem poročena - vsaj kar se prihodkov tiče,saj naša država lepše poskrbi za tiste,ki niso poročeni kot pa tiste,ki so - žalostno,ni kaj... user posted image zato bom raje najprej še malo izkoristila državo,potem pa se enkrat poročila...


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 19:32:02   
sonček85

user posted image


user posted image
ninica23 : 7.1.1986
matcar : 9.1.
mišk : 29.1


user posted image
blueeyes : 1.2.1983
frutolina : 10.2.
Urnebes : 12.2.
anchika : 24.2.
srečka82 : 26.2.1982


user posted image
L&L : 1.3.1979
narcisa : 3.3.
kunda : 5.3.
uka7 : 7.3.
Anca : 12.3.1981
detelja : 17.3.1982
kataka21 : 21.3.1985
angelito : 28.3.
Cveta28 : 30.3.

 
user posted image
Sonček85 : 2.4.1985
Artičoka : 2.4.1979
NinaMM : 9.4.1986
bambocha : 11.4.1983
                                   
 
user posted image
pikaro : 2.5.
duda1 : 8.5.
m.tina : 15.5.
jernejav : 19.5.


user posted image
brigita23 : 10.6.1983
malcekvita : 12.6.1977
copka : 24.6.
klavdyk : 27.6.


user posted image  
olea : 12.7.1983
pat74 : 23.7.


user posted image
Blancica : 12.8.
Srečka82 : 16.8.1982
RDEČA VRTNICA : 22.8.1980
NenaLena : 30.8.
štorkljica : 30.8.1980


user posted image
mlavla : 15.9.1983
rea27 : 19.9.1981

 
user posted image
lili82 : 13.10.1982
junona : 15.10.1984
                                  

user posted image  
BrinaBa : 1.11.
nmag : 15.11.
zupancdam : 19.11
                                 

user posted image
janja* : 3.12.
Miška2006 : 14.12.
simonaa : 19.12.1979
diti : 29.12.1981



                                                user posted image




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 19:32:07   
sonček85
detelja.mislim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
miška vam sporoča da sta z tavelikim spet v KC in da cvas pozdravlja
nmagk.kako lepo da je Karolinca tko pridkana.Super,uživate na polno na morju
nalini:vse naj naj za 4muser posted image user posted image user posted image
nenea.ati je kar dobro ,nebi o njem k .........
ja super za krsteka ,komaj čakam
na ZS sem ti poslala pod kaj me najdeš pa probaj še 1x čene mi pa ti napiši pod kaj te najdem


evo nam je pa mleka začelo primanjkvat in dajem dodatno še prilagojeno mleko user posted image user posted image user posted image drugače smo ok


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 19:32:22   
sonček85
KROF(E)KI IN JAGODE 2009

user posted image                     


NICK         ROJEN          PDP                   PODATKI

user posted image

Rmmaja 
    
18.02.   25.4.2009  FRAN (1205g) & DANE (1600g)
user posted image   user posted image
1.mesec
2.mesec
Naslednji pregled
Prvi koraki


1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

2soncek2    26.02    09.04.2009  NINA( 2200g-45cm )
user posted image
1.mesec                                                      3200g -?
2.mesec                                                      4130g-53cm
3.mesec
Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image
 
sobra           05.03   15.04.2009  TENEA (2155g -44 cm)
user posted image
1.mesec :                                                      4100g-56 cm
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

Miška2006
11.03.
    01.04.2009 NINA (2500g -48 cm)
1.mesec                                                     3440g-48 cm
2.mesec                                                     4725g-53 cm
3.mesec                                                     5555g-58 cm
4.mesec                                                    
6440g-61 cm
Naslednji pregled:
Prvi koraki


user posted image  

ladybird01 20.03.    02.04.2009  MARK-LUKA (?-?)
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

Piruri          21.03.    03.04.2009  NEO (3130g - 51cm )
user posted image
1.mesec
2.mesec
Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

lili82           21.03.     04.04.2009 SAŠA (3530g- 51,5cm)
user posted image user posted image
1.mesec                                                       4680g- 54cm
2.mesec                                                       5710g-58,2 cm
3.mesec                                                        6410g-62cm
Naslednji pregled:31.8
Prvi koraki


user posted image

janja*         23.03.    04.04.2009  NIK (3890 g - 54 cm )
user posted image
1.mesec :                                                  4700g-56 cm
2.mesec                                                    5700g-60 cm
3.mesec                                                    6200g-61cm
4.mesec
Naslednji pregled
Prvi koraki

user posted image

poka1          23.03    12.04.2009   punčka
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

simonaa
 
     24.03     06.04.2009  ANA ( 2700g - 49 cm )
1.mesec                                                      3400g-53 cm
2.mesec                                                      4600g-57cm

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

Mala čebelica
24.03  05.04.2009  GAŠPER (3030g -52 cm)
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

nalini  
 
       27.03.    04.04.2009   ALEKSEJ(2870g-50 cm)
1.mesec                                                            3650g-52cm
2.mesec                                                            4840g-57cm
3.mesec                                                            5660g-60,5cm
4.mesec
Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

pikatara     28.03.    17.04.2009   PATRIK (2350g - 46cm) & KAROLINA (2090g - 46cm)user posted image
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

jernejav     28.03     07.04.2009   ANŽE (3390g - 50cm)
 user posted image
1.mesec                                                       4290g -55 cm
2.mesec
                                                       5570g - 57,5cm
3.mesec                                                        6210g-62 cm
Naslednji pregled:7.9
Prvi koraki


user posted image

metuljčica27
28.03  01.04.2009   TAJA (3040g -50cm)

1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

malcekvita  30.03.    02.04.2009   JAKOB (3180g -51 cm)
user posted image
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

matcar 
     02.04.     11.04.2009      SAŠ (3090g - 49 cm)
user posted image
1.mesec                                                       4405g - 53 cm
2.mesec:                                                      6190g - 59 cm
3.mesec                                                        7000g-? cm
Naslednji pregled:10.8
Prvi koraki


Artičoka    02.04.     07.04.2009      BRINA (3200g -51 cm)
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image


BrinaBa     03.04.     20.04.2009      ZALA (3030g -50 cm)
 
user posted image
1.mesec                                                          4080g-54,5cm
2.mesec
                                                         
Naslednji pregled:
Prvi koraki


tinaaja       03.04.     05.04.2009     DITA (3350g - 51 cm)
1.mesec                                                         4470g-54 cm 
2.mesec
                                              4840g-58cm
Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

kunda  
      04.04      24.04.2009     JAN (3400g-50 cm)

1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image
 
m...tina      06.04.     22.04.2009      JURE (3140g-48 cm)
user posted image
1.mesec                                                          4170g-52 cm
2.mesec                                                          5490g-56cm
3.mesec                                                          7030g-61,5cm
4.mesec
Naslednji pregled: ,posvetovalnica 31.08
Prvi koraki


Adelina      06.04.     05.04.2009     ŽIVA( 2960g -49 cm )
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

nmagk         07.04.     17.04.2009      KAROLINA (4350g-54cm)
 user posted image
1.mesec                                                                   5300g-59cm
2.mesec                                                                   6200g-62cm
Naslednji pregled:
Prvi koraki


ZojaB         07.04      26.04.2009     VAL (?-?)
1.mesec
2.mesec
Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

krfjolca      08.04     15.04.2009      SARA (3520g-52cm)
user posted image
1.mesec                                                                        ?
2.mesec
                                                                        ?
3.mesec                                                             5805g-60cm
Naslednji pregled
Prvi koraki


aprilčica0908.04     11.04.2009      TARIK ( ?-?) 
1mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki

frulica       08.04              ?           ROK (3220g-51 cm)
1mesec                                                  4750kg-54cm                                                  
2.mesec                                                 
5810kg-57cm
3.mesec                                                 
6730kg-60cm 
Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

frutolina    09.04    20.04.2009      MIHAEL TAI(3300g-51cm)
user posted image
1.mesec                                                                  4380g-54cm
2.mesec                                                                  5500g-58cm 
Naslednji pregled   14.7.2009
Prvi koraki


pikiica       09.04     10.04.2009      KRISTINA (3200g -50 cm)
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


slutnja      09.04           ?                 KRISTINA (3200g-50 cm)
1.5meseca                                                           4400g-54cm
2.mesec                                                                         ?
3.mesec                                                                5510g-61cm  
Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

Ntaša  
      10.04     14.04.2009       MIHA (3760g-52 cm)
 user posted image
1.mesec                                                        4700g-54cm
2.mesec                                                        5700g-56cm
Naslednji pregled
Prvi koraki


tia12         10.04     07.04.2009       TAJ (3300g - 51 cm)
user posted image
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

klavdyk    
11.04    17.04.2009       GAŠPER (2770g - 47cm)
user posted image
1.mesec                                                             3610g-52 cm
2.mesec                                                             4750g-58cm

3.mesece                                                           5790g60cm
Naslednji pregled:posv.31.8
Prvi koraki


duda1        11.04    24.04.2009       KLEMEN (2850g - 48 cm)
1.mesec                                                                3760g-52 cm
2.mesec                                                                4960g-55cm
Naslednji pregled:7.7
Prvi koraki


blančica    11.04   18.04.2009      LAN TRISTAN (2600g - 49cm)
user posted image
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

kpmk         12.04    01.04.2009       IAN   (3280g -51 cm)
user posted image
1.mesec                                                        4290g-54cm

2.mesec                                                        5540g-59cm
Naslednji pregled:
Prvi koraki

user posted image

aljab          13.04    11.04.2009       IZA (3270g - 52cm)
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

vud   
         14.04     14.04.2009      ALJA (3660g-48cm)

1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


Angelito    14.04.    11.04.2009      VITA (3400g-52cm)
user posted image
1.mesec                                                       4165g-56,5cm
2.mesec

Naslednji pregled:
Prvi koraki


NinaMM     14.04     15.04.2009     ZARJA (3020g-51cm)
 user posted image
1.mesec                                                         4300g-54,5cm             
2.mesec
Naslednji pregled:
Prvi koraki


lily32        14.04     16.04.2009      ŽANA (3890g - 56cm)
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

L&L  
         15.04.    17.04.2009      ORSON (3500g - 51cm)

 
user posted image
1.mesec                                                          4935g-56,5cm
3.mesec                                                           6156g-62cm
Naslednji pregled:  19.10.
Prvi koraki


detelja      15.04     10.04.2009      MAJA (3920g - 54cm)
user posted image
1.mesec (3 tedni)                                         4500g-56,5cm             
(5 tednov)                                                    
  4970g-58,3 cm
2.mesec                                                          5760g-61cm
3.mesec                                                          
6670g - 66,5 cm
Naslednji pregled     9.9.2009
Prvi koraki


srečka82  15.04     01.04.2009      MAKS (3350g - 52cm) 
1.mesec                                                        5000g -57 cm
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


kimmii      15.04      10.04.2009    BRINA (3150g-49 cm)
1.mesec
2.mesec
Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

*nana*     16.04     17.04.2009      TIAN (3580g - 51cm)
user posted image
1.mesec                                                        4200g-53 cm
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


ninica19   16.04      08.04.2009     NAJA (3010g-49cm)
user posted image
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


katka24    16.04     04.04.2009     ALINA (3700g-50cm)
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki

user posted image

anchika  
   17.04     27.04.2009      SARA (3300g-51cm)
1.mesec
2.mesec
Naslednji pregled
Prvi koraki


NenaLena 17.04     23.04.2009      ELA NORA (2850g-48cm)
user posted image
1.mesec                                                                3630g-56cm
2.mesec                                                                4430g-58cm
3.mesec                                                                 5050g-61cm
Naslednji pregled:
Prvi koraki


katka24    17.04     14.04.2009      ALINA (3700g-50cm)
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


uka7         17.04.   19.04.2009      FIONA (3800g-52cm)
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

cveta28   
18.04     10.04.2009      LAURA (3555cm-52cm)
 user posted image user posted image
1.mesec                                                            4560g-56cm
2.mesec                                                            5400g-59cm
3.mesec                                                 
Naslednji pregled:20.7-cepljenje
Prvi koraki


diti            18.04     18.04.2009      LOVRO (2900g - 51cm)
user posted image
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


Zupancdam18.04    19.04.2009     TIA (3700g-52 cm)
 
user posted image
1.mesec                                                     4700g-55 cm
2.mesec

Naslednji pregled:
Prvi koraki


user posted image

malapikica
19.04     18.04.2009     JERNEJ ( 3370g-53cm)
user posted image
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled:
Prvi koraki


matt           19.04     11.04.2009    VITA (3100g - 51cm)
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

oktoberka
  20.04    17.04.2009     AJDA (3380g-53 cm)

1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


rea27        20.04.    27.04.2009     EVA LANA (3270g-52cm)
user posted image
1.mesec                                                                3800g-54cm
2.mesec                                                                4500g-57cm

3.mesec                                                                 5300g-60cm
Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

zanchy       21.04.   14.04.2009    SEBASTJAN (3780g-51cm)
1.mesec                                                                    4800g-54,5cm
2.mesec                                                                     6380g-57cm
3.mesec                                                                     7600g-61cm
Naslednji pregled
Prvi koraki

user posted image

mlavla       22.04     22.04.2009    BLAŽ (3580g-54cm)
user posted image
1.mesec
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki

user posted image


Sonček85 23.04.    24.04.2009   ALEKSANDER (3700g-52cm)
 user posted image
1.mesec                                                                   4780g-58cm
2.mesec 2t                                                              5410g-61cm
3.mesec                                                                   5780g-63,5cm
Naslednji pregled:posvetovalnica 2.9.
Prvi koraki

user posted image

Junona      24.04.    30.04.2009    ZARA MARIE (3570g-51cm)
user posted image
1.mesec                                                                  4470g- 55,5 cm
2.mesec
Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

veronikab
  27.04    17.04.2009    JAKOB (3420g-53 cm)

user posted image
1.mesec                                                        3960g-53cm
2.mesec                                                        4465g-54,5cm
3.mesec
Naslednji pregled:31.7
Prvi koraki


barboom   
  27.04                             ALEKS (4070g-55cm)
1.mesec                                                           5870g-58cm
2.mesec
Naslednji pregled:
Prvi koraki


user posted image

ella. 
          28.04     28.04.2009    OSKAR (4340g-55cm)

1.mesec
2.mesec
Naslednji pregled
Prvi koraki


anca          28.04     25.04.2009     VERONIKA (3200g-49cm)
user posted image
1.mesec                                                                 3960g-54cm
2.mesec

Naslednji pregled
Prvi koraki


user posted image

štorkljica 
29.04      27.04.2009     SOFIJA (3590g-52 cm)
user posted image
1.mesec                                                            4730g-56cm
2.mesec                                                            5780g-60cm
Naslednji pregled:4.8
Prvi koraki

user posted image

mišk          30.04      29.04.2009    VITA (3560g-53 cm)
user posted image
1.mesec                                                      4100g -56,5cm
2.mesec                                                      5070g-60,2 cm

Naslednji pregled
Prvi koraki

user posted image

ninica23 
    01.05     24.04.2009     IAN (4090g-55cm)

user posted image
1.mesec                                                       5170g-59cm
2.mesec
Naslednji pregled:posv.-4.8
Prvi koraki

user posted image

blueeyes 
  03.05      xx.04.2009     GAJA (3260g-51 cm)

user posted image user posted image
1.mesec                                                       4620g-55,5cm
2.mesec                                                       4910g-56,5cm

Naslednji pregled:4.8,17.9 kardiološki pregled
Prvi koraki

user posted image

brigita23   03.05     27.04.2009     NIK (3980g-52cm)
user posted image
1.mesec                                                     4900g-57cm
2.mesec
Naslednji pregled:posv.7.8
Prvi koraki


user posted image    

Pat74
           04.05.    25.04.2009   ANDREJ (4050g-54cm)
user posted image
1.mesec                                                              5100g-58cm
2.mesec                                                              6100g-61cm
Naslednji pregled:
Prvi koraki


user posted image

taškica 
      05.05     xx.04.2009     JURIJ (3100g) & ANDRAŽ (2700g)
user posted image
1.mesec
2.mesec
Naslednji pregled:
Prvi koraki


1.mesec
2.mesec
Naslednji pregled:
Prvi koraki


pomarančica 05.05  30.04.2009      OSKAR (3740g-53cm)
1.mesec                                                              4700g-59,5cm
2.mesec
Naslednji pregled:
Prvi koraki


akina              05.05   20.04.2009     SAMUEL (4070g-54cm)
1.mesec                                                                4710g-56cm
2.mesec
Naslednji pregled:
Prvi koraki


user posted image    

pikaro            08.05     25.04.2009     TEO (3580g -53cm)
user posted image
1.mesec                                                       4070g-56cm
2.mesec                                                       5250g-59cm                                               
Naslednji pregled:
Prvi koraki


user posted image

copka 
         01.05     13.05.2009      SEBASTJAN (4260g-56cm)
user posted image
1.mesec                                                                   5100g-56,5cm
2.mesec                              
Naslednji pregled:
Prvi koraki


KADAR VPISUJETE SVOJE PODATKE PROSIM ČE ŠE LAHKO VPIŠETE OD DRUGIH ,KI SO JIH NAVEDLI DA SE POTEM NE CITIRAJO TOLIKO SEZNAMČKI.HVALA




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 19:32:23   
sonček85

user posted image  Prva pomoc za aprilske mamice  user posted image

Dojenje   user posted image

LA LECHE LEAGUE SLOVENIJA
NAJPOGOSTEJŠA VPRAŠANJA
ISKALNIK NAJPOGOSTEJŠIH VPRAŠANJ MON
DOJENJE MON FORUM

Otrok    user posted image
Brošura MOJ OTROK IMA VROČINO
Brošura DOJENČEK -  kako ga pestujem in kako se ukvarjam z njim (Handling)
PEDIATRIJA MON FORUM

Masaža dojenčkov in otrok  user posted image
http://www.masazadojencka.si/masaza.htm

Baby handling:
http://www.youtube.com/watch?v=WfZDWtXDewA

Kapljice (A)D3 (zamenjave):
- Idroplurivit (Italija)
- Oleovit D3 (na oljni bazi, naj ne bi povzrocal krcev. Dobi se v AT ali lekarna Arnika. Sk. loka)
- Plivit D3
- dodajte!

Kapljice proti krčem:
user posted image
- Mylicon (Italija)
- Sab simplex
- Colic calm
http://www.coliccalm.com/index.html
- Antiflat (AT)
- Milicon Goccie (IT)
- Colikind (homeopatske granule, IT ali lekrna Arnika)
- Vetrovne kapljice (koroske lekarne)
- Lefaxin (AT)
- GasBimbi (v lekarni receno, da naj ne bi bile najboljs)
- bioGaia (probiotiki www.biogaia.si )
- dodajte!


Cepljenja:  user posted image
- Knjizica za starse - cepljenje otrok
- rotavirus:
http://www.zzv-ce.si/unlimitpages.asp?id=357
                 http://med.over.net/forum5/read.php?37,4244011
                 http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2206492
- norice (vodene koze): http://www.zzv-ce.si/unlimitpages.asp?id=275#norice-vodene%20koze
- redna cepljenja: http://www.ivz.si/index.php?akcija=novica&n=1766
- cepljenje otrok s konjugiranim pnevmokoknim cepivom


Od rojstva brez plenic:
- http://www.diaperfreebaby.org/index.php?module=article&view=10&MMN_position=251:14
- http://www.diaperfreebaby.org/index.php?module=article&view=8&MMN_position=237:14:224
- http://www.ringaraja.net/forum/od_rojstva_brez_pleni%C4%8Dk/m_3945712/tm.htm
- http://med.over.net/forum5/read.php?1,4473621

UVAJANJE GOSTE HRANE
Uvajanje GH
Uvajanje GH 1


Seznam za na morje

- hladilna krema za ritko
- krema za sončenje - razpršilo proti komarjem
- kopel za večerno kopanje
- šamponček za lase
- calpol za zbijanje vročine
- Paracetamol svečke - fiziolosko - aspirator za nos
- bepanten
- nekaj obližev
- termometer
- canesten
- claritin
- prolife/giogaia
- ribodermin
- operil
- AD3 kapljice
- kapljice proti krcem
- fenistil/kamagel
- prasek za rehidracijsko raztopino
- kreme: tea tree, materina dusica
- veljavno zdravstveno zavarovanje v tujini
- tel. številka ali naslov zdravnika v kraju letovanja
- stevilak otroske urgence na metelkovi: 01 4723 888


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 20:09:35   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini

mali je pa danes dopolnil 4 mesece user posted image  ... ne morem verjet kak grejo dnevi ... prehitro, prehitro ....

user posted image  user posted image  iskrene čestitke... pa še enga poljubčka v mojem imenu

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena
Blueeyes - Ja, skoraj eno leto sva rabile user posted image user posted image user posted image . Ela je res prava čvekica, če le hoče oziroma je pri volji. Toda ko so kakšni obiski, pa je tiho kot miš in potem si mislijo, da si zmišljujem, ko govorim, kako se rada pogovarja user posted image user posted image user posted image .

pr nas je pa obratno... dostikrat tečnari, ko so pa obiski je pa pravi cuker, smejko,... tko da mi pol ne vrjamejo kakšna je user posted image  user posted image

drugač smo bli pa dons na UE in smo mel prov uspešen dan s slikanjem za Gajin pasuš... končno je to za nami.. na slikci se sicer ne smeji, se pa niti ne pači, niti ne joka, tko da mi je cool

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 20:20:49   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

detelja - Po mojem mnenju bi kar znale biti krive kapljice AD3 za krče. Jaz bi šla kar nazaj na nižjo dozo, če ji ni povzročala težav. Mi smo se ustavili že pri eni kapljici user posted image  user posted image  user posted image . Glede na to, da sta vidve tudi na AM, lahko brez težav jemljeta D3, saj je te nama P predpisala od samega začetka in sicer 2 kapljici na dan. AM ima namreč že dodane vitamine, zato ni tako velike potrebe po teh kapljicah. Če pa sta vsak dan vsaj 10 minut na dnevni svetlobi, potem pa tako ni panike. Glede dnevne pa sem najprej pomislila na vročino. A je v dnevni najbolj vroče? Zagotovo pa Maja čuti tudi energijo, saj imajo otroci izjemno razvit ta čut, ki ga mi odrasli potem kar nekako potlačimo in zanemarjamo (t.i. intuicija, ki ji kar nočemo slediti, če ni v skladu z razumom). Lahko pa je tudi, da čez dnevno tečejo kakšni tokovi, ki energijsko niso ok in Maja to čuti?! user posted image
Glede dragega, tasta in tašče, pa joj user posted image . Očitno te čaka še orng bitka, toda bolj ko boš mirna, lažje jo boš izborila. Važno je, da slediš sama sebi in to je to. user posted image Pa da čim prej zrihtaš glede krsta, da bo kon'c te sekirancije. Od tega, da je sestra botra tako in drugače, pa tudi jaz ne bi odstopila, če ste se že vse dogovorili. Ker potem bosta pa dobila orng potrdilo, da res lahko vse dosežeta, kar se jima zahoče. Če sta le dovolj vztrajna (beri: tečna in težka user posted image ).


ne, ni najbolj vroče v dnevni...npr. v kuhinji ko kuhamo je 10000x bolj vroče in tam uživa...včasih imam občutek, da se v dnevni midvi pripravljave na spanec in takrat je tišina in meni po glavi rojijo take in drugačne misli, kaj če ona čuti, kaj jaz razmišljam????kaj pa vem...danes sva se npr. z dragim imela ful lepo (itak da maja tudi sam pač zdaj se gre za najin odnos) in je bila maja cel dan super, tudi krčov ni imela edino zdaj zvečer je hotela, da jo jaz dam spat in se je pri očetu tako dolgo drla dokler ni obupal in mi jo je dal.....


vere - Jaz sem bila krščansko vzgojena, toda enih stvari nisem nikoli mogla sprejeti: da morata moški in ženska čakati na poroko, da lahko seksata (če je seks iz ljubezni, je med njima Bog z ali brez obreda), da je partnerski odnos brez poroke grešen (uf ta grešnost me na sploh popolnoma ziritira, saj vem, od kod izvira - zgodba Avguština), da ženska ne more biti duhovnik (kakšna grda spolna diskriminacija! user posted image ) ... pa še kaj bi se našlo. PO mojem prepričanju je vsaka vera lahko koristna (če človeku pomaga lažje in bolj ljubeznivo živeti) ali pa škodljiva (če se sprevrže v fanatizem, ki je že sam po sebi diskriminatoren in izključujoč). Tako da na koncu res ni važno, katere vere je kdo, važno je, ali je dober človek ali ne.


v naši veri (evangeličanski c. ) so lahko tudi ženske duhovnice...in se laho poročijo pa mislim (se opravičujem, če sem preveč nesramno napisala) niso tako zategnjeni, da ne bi smel izstopit iz cerkve, npr. če ne hodiš k vereuku da ne bi bilo konfirmacije, da npr. če nisi skoz v cerkvi, da ne moreš k konfirmaciji...ok, neki moraš že naredi ampak ni tako strogo kot v katoliški c....glede seksa pred zakonom...če bi vsi čakali do zakona z user posted image pol mislim, da bi 3/4 zakonov propradlo še prej kot zdaj propadejo in vsak bi bil poročen 10x če ne še večkrat...pa roko na srce, kdo pa ima največ grehov na duši???? župniki...kdo pa so največji pedofili??? kje se največ svinjarij zgodi??? sicer niso vsi enaki in nimam nič proti, ampak take "zategnjene" trditve me kar na školjko spravijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če bi jaz ful tko po cerkvenih pravilih živela bi bila sigurno ful nesrečna....


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 20:44:44   
Nalini
ojla

mali je zaspal .... upam, da bo spaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  .... popoldne je bil malo boljše ampak še vedno je bil malo tečkastuser posted image  .....

nenalena --- tudi mi zadnje dni raje zaspimo na rokahuser posted image ..... pri mojem malem učinkuje to, da ga takoj ko začne tečkat umirim (zibanje, duda, ziza ... karkoli pač) - pa čeravno je minilo 30 minut odkar se je naspal ....ker če mu pustim in ga gnjavim postane ista situacija kot pri vas .... prej sem ga na vse načine skušala razvedrit, nasmejat - zdaj pa ne delam več tega .... le objamem ga in stisnem k sebi,.. ali pa mu dam dudo in pleničko ..... pri nas se je stanje popravilo, čeprav še ni najboljšeuser posted image
npr. danes je čez dan 4x spal ..... ob enajstih se je zbudil, ob pol dvanajstih je pa opet zasdpal za več kot uro ....
nekaj nasvetov sem pobrala iz knjige Otroško spanje - brez joka v sanje ----


sonček ... čimveč malega pristavljaj in pri vsake dojenju mu ponudi obe zizi .... prebrala v knjigi Dojenje in materinstvo od srca .... pri meni pomaga ...... pa kakšno pivce rukniuser posted image
tudi jaz včasih mislim, da mi primanjkuje mleka..... pa vztrajam in ga večkrat pristavljam ..... pa je za dan dva spet polno ....


detelja .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za lepo preživet dan


lahko noč

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
27.7.2009 20:56:32   
sonček85
nalini:hvala ,sem a ne pomaga ker nima kaj potegnat veliko.Sem si pumpala in komaj 40-60ml priteče iz obeh dveh skupaj.Pivce sem pa še včeraj pila pa user posted image Bom pa seveda še vstrajala ,saj mi je tko lepo.Sem pa vesela da sem ga vsaj prve 3m imela dovolj user posted image user posted image user posted image


evo nova tema 2.del odprta a trenutno so tam samo seznamčki ko pa dopolnemo 200 stran pa gremo  na drugi del .HVALA http://www.ringaraja.net/forum/m_4369130/mpage_1/key_/tm.htm#4369130

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 27.7.2009 21:00:24 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?