|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 14:40:16   
klavdyk
IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Salvador je bvši Jurček pa ne vem ka je še vse tam blo. Aja, Klik! Ti to kaj pomaga? Al pa gr na vrhu je bil 199! Zdej veš? user posted image


a ga ne nekdo prodaja? se mi je zdelo da sm čula. no zdaj vem kje je. se ne bi spomnala, če ne bi rekla. user posted image

imam idejo. kaj pa mercator slaščičarna al ka je že. lahko fajn zuna sedimo!?!

(odgovor članu m..tina)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 15:37:52   
m..tina
Tud vala! Jernejav, ka boš rekla? Samo, madona, nas bo vlko! user posted image

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 15:58:47   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Tud vala! Jernejav, ka boš rekla? Samo, madona, nas bo vlko! user posted image



Meni pašeuser posted image user posted image user posted image ,samo povejte,kje oz. v katerem mestu,da se ne bom drugam peljala.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu m..tina)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 17:44:21   
m..tina
No, pol pa počakamo, da se še Jernejav javi, pa pade končna odločitev!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 19:31:37   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

No, pol pa počakamo, da se še Jernejav javi, pa pade končna odločitev!



Super!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu m..tina)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 19:34:35   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Tud vala! Jernejav, ka boš rekla? Samo, madona, nas bo vlko! user posted image



Meni pašeuser posted image user posted image user posted image ,samo povejte,kje oz. v katerem mestu,da se ne bom drugam peljala.user posted image


v murski soboti na bograču,prekmurski gibanci, dödolih...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam ne vem kaj bodo rekli tisti user posted image , kateri se še dojijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker jih bo preveč ščipaluser posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 19:40:05   
detelja
moja pupa pa ima že 3 dni hude krče...2 dni je imela zjutraj in zvečer, danes pa skoraj cel danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image mislite, da je možno, da zardi tega, ker smo morali povečat dozo AD3 kapljic??? ko smo začeli jemat je bilo isto..sam mi je ful čudno, da jo to tako matra, ker roko na srce mislim, da mi je tu pa tam padla prej tudi kaka kapljica več pa ni bilo nič narobe...hmmmm, ja sam zdaj vsak dan dobi več kapljic tisto pa se je mogoče 1x na teden zgodilo....boga moja revica....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image že nekaj časa imamo probleme, ker noče moja čebelica bit v dnevni...če jo daš v ležalnik v kuhinji ali kjerkoli drugje je vse ok, se smeje, igra, godrnja itd...ko pa stopiš pred dnevno pa začne jokat, brcat...mi lahko katera pove kaj bi lahko bilo v dnevni, da jo moti? a je mogoče krivo to, da midva v dnevni rešujeva probleme in se včasih skregava in maja čuti negativno energijo??? sliši se noro, ampak so otroci zelo inteligentni.....drugače pa se v dnevni ni nič zgodilo npr. da bi nama padla, se udarila ali kaj podobnega....da bi imela zaradi tega strah....


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 20:05:41   
Miška2006
Detelja, mogoče res ima Maja krče zaradi povečanja AD3. Ma zakaj pa ne bi jemala kakšne druge?

Kar se pa tiče dnevne sobe si pravilno dognalauser posted image . Mi je glih v četrtek rekla sestra, ko je cepila tamalo, da naj se čimprej "spokam" user posted image iz tiste sobe, ker si tudi dojenčki super dobro zapomnijo, da jim tam ni nekaj pašalo.


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 20:31:52   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Detelja, mogoče res ima Maja krče zaradi povečanja AD3. Ma zakaj pa ne bi jemala kakšne druge?

ja, če pa ne vem katere lahko dajem namesto teh???user posted image

Kar se pa tiče dnevne sobe si pravilno dognalauser posted image . Mi je glih v četrtek rekla sestra, ko je cepila tamalo, da naj se čimprej "spokam" user posted image iz tiste sobe, ker si tudi dojenčki super dobro zapomnijo, da jim tam ni nekaj pašalo.

so pa res pametni naši krofki in jagode...pa ne vem, če sem nora ali kaj mi je, nekako imam tudi občutek, da ima v dnevni sobi večje probleme z krči kot v drugih sobah...ena možnost je tudi ta, da je dnevna malo bolj temna soba- čez cesto je drugi blok pa dela senco....



_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 20:35:41   
Miška2006
Če želiš, ti jst lahko zrihtam italijanske? Mi jih jemljemo in nismo imeli nikakršnih problemov.

Ne moraš verjet, kako so pametni. Le mi tega ne vemo.user posted image

Kako je zdaj med tabo in tvojim. Se je zadeva malček umirila? Kaj je naredu za tisti ultimat, ki si mu ga dala?


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 20:52:41   
detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Če želiš, ti jst lahko zrihtam italijanske? Mi jih jemljemo in nismo imeli nikakršnih problemov.

Ne moraš verjet, kako so pametni. Le mi tega ne vemo.user posted image

Kako je zdaj med tabo in tvojim. Se je zadeva malček umirila? Kaj je naredu za tisti ultimat, ki si mu ga dala?



eh jaz sem še vedno kot puranuser posted image user posted image ja, on je lepo šel tja in so ga vpr. kje sme pa je rekel, da nočem tja ker so čudni...sme rekla, zakaj pa nisi povedal kaj je vrzok (stari se mi ni pozdravil me niti ni pogledal) in pol se je moj neki šopiril kao, da sem očetu ful grdo rekla, da mu nič ne paše in da je razočaran nad mano in da me zato ni pozdravil...ko je šel domov so mu kao rekli, da mi mora povedat, da sem vedno dobrodošla oz sve z majo, in da bi naju radi vidli, da nimajo nič proti meni in da niso jezni na mene, če pa sem se pač odločila, da me več nikoli ne bo pa tudi ok...v glavnem pol ne vem če se je mojemu mal strgal ali kaj je rekel, da me ne razume zakaj tako paniko zganjam in delam prepir med vsemi, da me noben ni v nobeno stvar silil, če pa kaj povejo pa tudi ni konec sveta itd...v glavnem zdaj na koncu sem jaz tista ta slaba ....sicer bom tako rekla, moja kri je taka vrela, nagla pa njegova-njihova..vsi smo mal trmast in pol je to kar je...mogoče bi morala jaz mal bolj mirno odreagirat in it takjo tja in povedat svoje...ampak pač kako je je...mene je pač razpizdil, da morajo vedno imet zadnjo besedo...bom pa šla zdaj en dan tja pa bom povedala svoje...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 21:07:16   
Miška2006
Ajoj,

meni se je kar zdelo, da boš ti izpadla kot črna ovca. Ker pač on je njihov sin in na koncu, veš da bo tudi z njimi malček držal. Čeprav se zaveda, da sta vedve njegova družina. Korenike so pač le korenike. Mimo tega se ne dan.
Čaki, ma zdaj ne vem ali ste vi že imeli krst ali ne?Se ti tolko dogaja, da sem morda to spregledala.


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 22:08:06   
sonček85
nena:super za tko lepo napredovanje,uspavanje in spanje ponoči

No naš se je pa spet nekaj začel ponoč zbujat na 4 h user posted image
Ja ati je vse lepo poštimal ,mamio se je olepšala.Ja res gre čas hitro -prehitro .
FB:si dodana
kg:ja tui jaz še imam mal trebuščka sem pa kg spravila in sem vesela ko mi rečejo da sem že lepo shujšala in zgubila kilogramčke.U ti pa maš malo kg 20manj kot jaz user posted image
nalini:super za čofotanje in uživanje
kilogramčki bojo pa že šli dol.user posted image
ninica.hvala za kavico
detelja:po moje je bilo drugo ,ali se je pa kdaj tam česa prestarašila v dnevni.Probaj jo še večlkrat dat tja pa bš videla.
samo to pa ni bilo lepo od tvojega dragega.user posted image
Upam ,da ko jima boš povedala svoje da bo dragi drugačen in da se bosta tudi onadva drugače obnašala in te  gledala .


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 22:08:08   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: ninica23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: ninica23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85
Naj se pohvalim da sem že na svojih kilogramčkihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pridna user posted image user posted image user posted image -> zaupaš kakšen recept user posted image

user posted image user posted image ga pa ni.Vse normalno jem ,veliko hodim na sprehode .Sn misla da bom redno delala trebušnjake  k je še malo mehko okoli trebuščka in sem jih do sedaj samo 1 dan user posted image nekako ne najdeem časa.

user posted image Mislim pa da se mi nerkaj najavla M,a ve ste tkoj dobile uno močno rdeče ali ste imele kaj rjavo?user posted image

sonček85: js sem mela ful močno in res živo krvavo - mi je vse premočlo,pa trajala je celih 8 dni,sem bila čist boga ... user posted image pol druga je pa bila mal bol normalna,sam še vedno dolga 6 dni  -> je pa res,da me ni prej nič kaj črvičilo v trebuhu,le po vsaki hrani sem morala takoj na wc user posted image zdaj mam pa že 2 tedna mireno in bomo vidli,kaj bo dalo user posted image

aha.,no jaz sem pa imela samo včeraj malo rjavo danes pa nič.hmmmmmmmmmmmmmm


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 22:08:10   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Naj se pohvalim da sem že na svojih kilogramčkihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bravo... men še manjka do tega... še 8 kg morm jt dol
super ,saj bo šlo bošš videla


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 22:08:27   
sonček85
evo me se malo javljam ,mi smo se danes potepali naokoli.Šli smo do župnika se dogovarjat za krsteka ,ki ga bomo imeli 13.9user posted image user posted image user posted image komaj čakam
No potem smo šli pa še do atija ,ko so prišli prijatelji s Češke in smo bli malo tam,potem pa domov,večerja,malčija zrihtat za spat-umit,nahranit in še in še.No zdaj sem pa le prišla malo do compa.

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 22:46:03   
jernejav
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

No, pol pa počakamo, da se še Jernejav javi, pa pade končna odločitev!



Super!user posted image


Ja se strinajm, torej slaščičarna SG Mercator, v sredo ob 17h.
Se vidimo, to bo gužva...user posted image user posted image .

Mi mamo pa jutri krst user posted image .

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 22:58:10   
m..tina
Evo Korošice in ostale:

Shod koroških jogod in krofkov
bo v sredo, 29.07.2009,
v slaščičarni v Mercator-ju v Slovenj Gradcu ob 17.00.
user posted image    user posted image    user posted image

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
25.7.2009 23:01:24   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Evo Korošice in ostale:

Shod koroških jogod in krofkov
bo v sredo, 29.07.2009,
v slaščičarni v Mercator-ju v Slovenj Gradcu ob 17.00.
user posted image    user posted image    user posted image




Super,se vidimo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu m..tina)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
26.7.2009 7:09:16   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Ajoj,

meni se je kar zdelo, da boš ti izpadla kot črna ovca. Ker pač on je njihov sin in na koncu, veš da bo tudi z njimi malček držal. Čeprav se zaveda, da sta vedve njegova družina. Korenike so pač le korenike. Mimo tega se ne dan.
Čaki, ma zdaj ne vem ali ste vi že imeli krst ali ne?Se ti tolko dogaja, da sem morda to spregledala.



krst je splaniran 30.8. sicer je g. moj dragi že odpovedal krst v naši cerkvi takrat, ko mu je oče držal grdo mašo...problem pa je, da v ms ne da župnik vpisat mojo sestro kot botro (evangeličanska vera) in zdaj iščemo župnika, kateri nimam takega pogoja...sem popustila in naj se krsti v njegovi cerkvi sam pol tudi jaz želim, da je botra po moji strani kot se šika...ne, da sestra je kao botra vpisana pa bo 3 oseba...se mi zdi glupo...pa itak župniki se menjajo in kaj bo 3. župnik vedel kak dogovor smo imeli...no, ne zdi se mi fer do sestre...itak se mi ne zdi fer, če se nekaj fiksno zmeniva pol pa pač enemu neki ni prav pa naredi celo galamo moj pa kot je pa takoj skoči in vse spremeni...se mi zdi tko mal otročje....

nekdo mora bit črna ovca...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
26.7.2009 8:13:54   
Pat74
Detelja škoda, da si popustila - upam, da najdete župnika, ki je bolj odprt. Sploh pa, ne vem, zakaj je tak problem, če si evangeličanske vere, ker je tudi ta del Cerkve. Najbrž se dobesedno držijo Katekizma, da je boter lahko samo tisti, ki je trden vernik - torej, če si katolik je ok, drugače pa ne.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
26.7.2009 9:22:13   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Detelja škoda, da si popustila - upam, da najdete župnika, ki je bolj odprt. Sploh pa, ne vem, zakaj je tak problem, če si evangeličanske vere, ker je tudi ta del Cerkve. Najbrž se dobesedno držijo Katekizma, da je boter lahko samo tisti, ki je trden vernik - torej, če si katolik je ok, drugače pa ne.


veš nimam več energije za take bedne ljudi...vem, da ni prav, da sem popustila še prej pa je naredil veliko napako moj dragi...kot je ena napisala moram ga pustit, da sam ugotovi, kdo je kdo in s kom bo živel in kdo ga bo prej zapustil....maja me rabi veselo mamico ne pa da skoz joka, je žalostna itd...ni vredno...in veš kake posledice pusti maji moja žalost itd...bom pa povedala starima, da se naj nehajo vmešavat in da nisem vsega jaz kriva, da sem tako odreagirala, ampak od enega starega gospoda tudi ni fer, da te napizdi itd...tudi meni ni jasno zakaj delajo tako razliko med verami...nismo si sami krivi, če smo krščeni pač v drugi cerkvi...bog pa je itak en...sam katoliška cerkev je še vedno ful konzervativna...in pol meni stara dva pravita, da nimata nič proti  če sem ev.vere...seveda nimamo nič proti nikomur, dokler nam ne podere plane, načrte, zamisli....imam prav???? prijatejlica mi je rekla, da kao to sploh več ne bi smel bit problem za vpis botre druge vere ker so se baje cerkve neki združile, ampak nekateri so itak še zategnjeni...

imam prav, da če sem že popustila, da bo vera po dragemu, da bo potem botra po meni kot se šika - ne sam tako, da kao bomo jo mi klicali botra 3. oseba pa bo vpisana kot majina botra, ampak da bo ona tudi vpisana kot botra...ker tudi jza ne vem kako bi se ta 3. oseba počutla, da jo vpišemo pa ni ona botra, in moja sestra, da kao je botra pa ni vpisana...majke mi je život zakompliciranuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image seveda takega si sami delamo...user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
26.7.2009 16:47:26   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini
blueeyes ... tudi mi mamo tak bazenček ... ampka mali je danes užival v ta velikem user posted image

user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena
blueeyes - E glej jo, mi smo se pa srečali na UZ kolkov! user posted image user posted image user posted image Sem te prepoznala na slikici user posted image . Madona, kako dolgo sva rabile, da sva ugotovile, da sva hodile celo na isto materinsko šolo user posted image user posted image user posted image . Pa kako Gaja uživa, glej jo lepotičko! user posted image user posted image user posted image Naši kolki so tudi 1A. user posted image Pa midve hodiva v ZD Bežigrad k dr. Rusovi in je odlična! user posted image user posted image user posted image Boljše pediatrinje si res ne znam niti predstavljati: nežna, umirjena, razumevajoča, vse razloži, prisluhne ... Res kapo dol. user posted image

OMG... to pa sva rabile... he he... skor 1 leto user posted image  user posted image  me veseli da je tud z Elo Noro vse ok, da lepo raste in se redi... mala je prava lepotička, pa prov pridna... da ne omenim kok zgovorna - vsaj kokr sem vidla oz slišala v ZD user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85
FB:si dodana

uuu, vidim da tudi vi čvekate poleg RR tudi na FB... tko k me.. he he

IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Evo Korošice in ostale:

Shod koroških jogod in krofkov
bo v sredo, 29.07.2009,
v slaščičarni v Mercator-ju v Slovenj Gradcu ob 17.00.
user posted image    user posted image    user posted image


vse ostale pa pričakujemo kakšne slikice krefetkov in jagod user posted image  user posted image

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
26.7.2009 16:51:13   
Blueeyes
smo mel pa dons tko pestro ponoč,.. na eno uro se je zbujala in visela na joški, tečna, ne pa ne zaspat.. jz sem dons čist zakomirana, pa zdej še obiske dobimo...

drgač je pa zdej 3 dni zapored kakala user posted image  user posted image  nazadnje dons ob 5h zjutri, k je mela spet svoje rafale... tokrat niso nastradale moje hlače, ampak previjalka, moji copati in nogavice, pa seveda tla user posted image

zunaj full lep dan, sončen, samo nič kaj topel pri nas... tko da ma mala oblelene dolge rokave in hlače user posted image  se tolažim da bo od jutri naprej spet bolje

jutri gremo na UE, da ji naredimo pasuš, pa še jz si bom novo osebno naredila user posted image  mi je stara potekla pred 5 leti, tko da sem mela zdej samo pasuš

lep preostanek sončnega dneva vsem krofkov in jagodam user posted image  user posted image  

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
26.7.2009 21:45:24   
nmagk
Hojla zopet se vam malo javljam iz prečudovitega morja,jaz ful uživam otroci pa še bolj mala Karolinca je tako pridna,da jo ne morem prehvalit,kako lepo se mi smeji in po novem zjutraj ko se zbudi veselo poje,zato jo vzamem ven,da ne zbudi Gregata,potem pa sediva pred prikolico in gledava kako folk vstaja,zbuja se mi ob pol 8h,ona pa veselo poje,vsi tukajšnji sosedi jo občudujejo.Dojiva se še polno,kar je zame rekord,in še to je novo začela je pit čaj po steklenički,se je končno naučila.
Pat tebi vsenajboljše za nazaj.
Detelja tebe pa popolnoma podpiram v vsem,jaz prekleto vem kako je imeti žleht taščo in tasta,samo ne pusti se jima.
Sonček user posted image  za kg,men gredo tud počas dol,ko letam za njimi,pa gor pa dol do plaže.....in še savno imam je vroče ko user posted image
Tako vse lepo pozdravljam in se še kaj javim.

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?