|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 13:01:33   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

In kdaj delaš test, ker se mi zdi da se bliža tvoj danuser posted image user posted image user posted image


Ja če ne pride user posted image , ga delam v ponedeljek zjutraj. Ker grem na krvodajalsko akcijo. In če sem slučajno noseča, ne bom šla.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 13:08:21   
nadka30
Po mojem je ne bo, moja me pa nekaj heca, do danes se ni prikazala naredila sem test fs ta je -, sedaj pa ne vem pri čem sem.
Bom še malo počakala potem pa če je ne bo naredim še enkrat test in takrat vzamem cb. Koliko je pa star sinček?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 13:13:45   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

Po mojem je ne bo, moja me pa nekaj heca, do danes se ni prikazala naredila sem test fs ta je -, sedaj pa ne vem pri čem sem.
Bom še malo počakala potem pa če je ne bo naredim še enkrat test in takrat vzamem cb. Koliko je pa star sinček?user posted image user posted image user posted image



Ja čist možno, da bo zamujala. Že zaradi Murhpya. Sicer mi čist odgovarja, da zamuja, ker se moram v januarju naročit za laparaskopijo. In če se mi zavleče ta M v januar, bom lahko klicala že prec po novem letu, če ne pa šele po naslednji M lahko pokličem, ki bo pa potem glede na moje cikle šele februarjauser posted image .

Moj sinko bo konec februarja star 4. leta. Ko smo se odločili zanj je ratal v 1. poskusu. Zdaj je pa že, jah oktobra je bilo dve leti, ko sem nehala tabletke jemat in nekje marca/aprila smo začel "na polno". Prej smo se pa kao mal pazil, ampak res "kao", ker je vedno kaj "ušlo" user posted image

Upam, da tvoja M pride čimprej, če že ima namen pridt, da greš lahko v nove boje, oz. še raje bi vidla, da res zamuja z razlogom in da si nosečka user posted image user posted image . Koliko časa se pa že ti trudiš?


< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 25.12.2009 13:15:04 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 13:17:23   
nadka30
Pri nas je pa tako v začetku oktobra sem morala na abrazijo, ker je mojemu bejbiju nehali biti srce, in dejansko je to moj prvi poskus po ss. Upam da zamuja vsaj z razlogom čeprav je test zaenkart pokazal -, sedaj počakam še nekaj dni in če tečke do takrat ni bom naredila še en test.
Upam da je ne bo in da bo naslednji test pozitiven.
user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 16:00:27   
tejči28
Oj,punce.

teni RR
 user posted image user posted image user posted image

Za ostale,ki še čakate/mo,pa upam,da zagledamo plusek.Jaz bi jo mogla dobit včeraj,je pa še ni.Imam pa občutek kot da se bo vsaki cajt vlilo.Testa ne bom delala,ker sem jih do zdaj skozi in je vedno bil neg.zato si ga tudi nisem kupla.Če mi bo zamujala do pon,pa si ga z veseljem nabavim.Držim pesti za vse nas.

Lepo praznujte!


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 19:30:08   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

Pri nas je pa tako v začetku oktobra sem morala na abrazijo, ker je mojemu bejbiju nehali biti srce, in dejansko je to moj prvi poskus po ss. Upam da zamuja vsaj z razlogom čeprav je test zaenkart pokazal -, sedaj počakam še nekaj dni in če tečke do takrat ni bom naredila še en test.
Upam da je ne bo in da bo naslednji test pozitiven.
user posted image



držim pesti tudi jaz zate! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 19:57:42   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

Pri nas je pa tako v začetku oktobra sem morala na abrazijo, ker je mojemu bejbiju nehali biti srce, in dejansko je to moj prvi poskus po ss. Upam da zamuja vsaj z razlogom čeprav je test zaenkart pokazal -, sedaj počakam še nekaj dni in če tečke do takrat ni bom naredila še en test.
Upam da je ne bo in da bo naslednji test pozitiven.
user posted image



držim pesti tudi jaz zate! user posted image user posted image user posted image  



user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 21:30:26   
lottyka
Čestitke vsem nosečkam user posted image user posted image user posted image . December je pa res roza pa še več vas bo.

Moja user posted image je prišla danes, tako da se selim v januar user posted image . Sem pa res mislila da bo ta mesec ampak nič od tega. Vse bomo slej ko prej dočakale magični user posted image in upam da bo januar še bolj roza od decembra.

Srečen in vesel božič vsem!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 21:38:47   
alli
Evo punce jaz pa sem se naročila na prvi pregled in mi je dala datum šele začetek februarja.Malo pozno se mi zdi user posted image je pa rekla da bodo drugo leto imeli nenormalno gužvo z nosečnicami ker jih je ogrooomnoo in da je pravi baby boomuser posted image

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 21:44:07   
tejči28
alli na prvi pregled naročajo okoli 8 tedna,da se na ultrazvoku sploh kaj vidi,tak da ni to tak pozno.Če praviš,da je babyboom,pa najboljše,da se tudi naročiš na nuhalno svetlino,to pa je malo kasneje okoli 12 tedna,da prideš na vrsto,če imajo tako gužvo.  

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu alli)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 21:48:32   
alli
Ja ampak jaz bom na dan prvega pregleda noseča že 11 tednov tejci28 user posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 21:51:19   
nadka30
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 22:10:08   
tejči28
IZVIRNO SPOROČILO: alli

Ja ampak jaz bom na dan prvega pregleda noseča že 11 tednov tejci28 user posted image




Aja že 11t, to pa je kar dosti za pvi pregled. user posted image Jaz ne bi mogla čakat tak dolgo,bi bla preveč neučakana user posted image . Jaz bi kar poklicala in se probala prej naročit,pa reči,če ne bo šlo drugače,da maš bolečine al pa kaj.Ker to je kar dolga doba.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu alli)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 23:16:21   
alli
Ja saj sem že študirala nekaj v tej smeri...user posted image Bom po praznikih kar poklicala pa malo pojamrala.Veš da ne bom zdržala tako dolgoo. user posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: II pričakujemo decembra 2009
25.12.2009 23:30:26   
amii
Ne vem če je katera tukaj na temi "upajmo skupaj" od začetka leta. Ampak v marcu sem pisala da sem sanjala da sem podarila možu najlepše darilo (v tem mesecu je imel ravno rojstni dan) in to en velik plusek
No, ko sem možu, v marcu povedala za te sanje, je rekel da če se bo to res zgodilo, potem bo tudi on, kot največji nevernik, začel verjeti.
Pa ni bilo marca, kljub tedenski zamudi user posted image  ,nič. Razočaranje je bilo ogromno (kot sicer veliko mesecev prej in kasneje)
24.12. zjutraj mi ni dalo več miru in sem naredila test :)

No moj mož je postal "vernik" user posted image user posted image user posted image


Ali na kratko: 24.12. sem dala možu najlepše darilo - zagledali smo user posted image

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu alli)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: II pričakujemo decembra 2009
26.12.2009 7:57:16   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: amii

Ali na kratko: 24.12. sem dala možu najlepše darilo - zagledali smo user posted image
  user posted image user posted image user posted image user posted image
ČESTITKE IN LEPO NOSEČNOST! user posted image user posted image user posted image

mene pa lahko obarvate modro. Se že zliva user posted image . No bom pa vsaj na krvodajalsko lahko šla. Gremo v nove boje.

LP Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: II pričakujemo decembra 2009
26.12.2009 9:25:23   
limonita
Oh ja, mene pa tale božiček prav zares heca. Torej, včeraj je bil 28. dan ciklusa in grem vsa vesela delat test in se je pojavila taka rahla, čisto bleda črtica. Danes sem pokurila zadnji test in se je zgodba ponovila - ponovno črtica ki je skorajda ni user posted image Spodaj me boli, kot da bo user posted image vsak čas prišla, tudi prsi me bolijo. Joj, kaj bi dala zdej za en Clear blue. Aja, sicer sem do sedaj v prejšnjih ciklusih delala iste teste, pa so bili vedno snežno beli. Sedaj je prvič, da se je nekaj pojavilo...
Hmm... a v mercatorju prodajajo nosečniške teste?


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: II pričakujemo decembra 2009
26.12.2009 10:00:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: limonita

Oh ja, mene pa tale božiček prav zares heca. Torej, včeraj je bil 28. dan ciklusa in grem vsa vesela delat test in se je pojavila taka rahla, čisto bleda črtica. Danes sem pokurila zadnji test in se je zgodba ponovila - ponovno črtica ki je skorajda ni user posted image Spodaj me boli, kot da bo user posted image vsak čas prišla, tudi prsi me bolijo. Joj, kaj bi dala zdej za en Clear blue. Aja, sicer sem do sedaj v prejšnjih ciklusih delala iste teste, pa so bili vedno snežno beli. Sedaj je prvič, da se je nekaj pojavilo...
Hmm... a v mercatorju prodajajo nosečniške teste?




če je črtica pa še tako malo vidna je nosečnost, priporočam ti da počakaš 1ali 2 dni in potem narediš še en test. POčakaj ker danes ne verajamem da bo črtica kaj bolj izrazita če še enega narediš,odmisli, uživaj in jutri ali še bolje čez dva dni naredi še en test in takrat mislim da bo vse vidni.
Pa lep viden plus ti želim

(odgovor članu limonita)
  Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: II pričakujemo decembra 2009
26.12.2009 11:06:07   
zoya80
Najprej čestitke vsem novim nosečkam!! user posted image  user posted image  user posted image

Pri meni se tudi nekaj čudnega dogaja. user posted image Včeraj sem opazila zelo bled roza izcedek, samo par kapljic. Sem šla spat, in danes zjutraj nič. Pred kakšno uro pa sem na hlačkah opazila rjavo kapljico.  Ali mislite, ta bi lahko šlo za ugnezditveno krvavitev? user posted image bi morala dobit čez dan ali 2. Test (FS listič) sem delala 24. pa je bil negativen. Čist sem zmedena. Danes je praznik, kam naj grem po CB? 
Ojoj, sem živčna! Ali me user posted image zafrkava in pride ta mesec drugače kot ostale mesece, ko se že prvi dan konkretno vlije, ali pa je cedrovo olje in veliko user posted image delovalo in smo user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: II pričakujemo decembra 2009
26.12.2009 11:10:15   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: amii

Ali na kratko: 24.12. sem dala možu najlepše darilo - zagledali smo user posted image
  user posted image user posted image user posted image user posted image
ČESTITKE IN LEPO NOSEČNOST! user posted image user posted image user posted image

mene pa lahko obarvate modro. Se že zliva user posted image . No bom pa vsaj na krvodajalsko lahko šla. Gremo v nove boje.

LP Tina


čestitke amiiuser posted image user posted image user posted image in tinkatonka zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image









(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: II pričakujemo decembra 2009
26.12.2009 11:18:20   
witch
teni rr in tinkatonka user posted image user posted image
amii - čestitke user posted image user posted image user posted image
nadka30 - še vedno nič novega?
pri meni so ful hude bolečine, tak da mislim da bo user posted image vsak čas prišla user posted image
Drugače pa vam še sporočam, da danes zvečer grem in 5. pridem. Tak da bom januarja poročala kaj je bilo.
Želim vam, da lepo praznujete še naprej. Lep vstop v novo leto vam želim.
Vsem, ki ste user posted image čuvajte svoje pikice.
Vsem, ki user posted image ta mesec ne čakate, želim vesliko sreče user posted image user posted image user posted image user posted image
Vse, ki je user posted image prišla, pa velikoooooooooo sreče v novem letu (upam, da nam bo uspelo) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: II pričakujemo decembra 2009
26.12.2009 11:25:13   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: zoya80

Najprej čestitke vsem novim nosečkam!! user posted image  user posted image  user posted image

Pri meni se tudi nekaj čudnega dogaja. user posted image Včeraj sem opazila zelo bled roza izcedek, samo par kapljic. Sem šla spat, in danes zjutraj nič. Pred kakšno uro pa sem na hlačkah opazila rjavo kapljico.  Ali mislite, ta bi lahko šlo za ugnezditveno krvavitev? user posted image bi morala dobit čez dan ali 2. Test (FS listič) sem delala 24. pa je bil negativen. Čist sem zmedena. Danes je praznik, kam naj grem po CB? 
Ojoj, sem živčna! Ali me user posted image zafrkava in pride ta mesec drugače kot ostale mesece, ko se že prvi dan konkretno vlije, ali pa je cedrovo olje in veliko user posted image delovalo in smo user posted image !


Sma že dve, tudi meni se dogaja nekaj čudnega, jaz bi jo morala dobiti včeraj, pa user posted image ni, test fs negativen, znakov nobenih tako da ne vem kje sem.
Sedaj bom pa počakala do ponedeljka potem če je ne bo naredim še en test tokrat vzamem cb potem pa bo kar bo, upam da bo +

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zoya80)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: II pričakujemo decembra 2009
26.12.2009 11:25:42   
witch
lahko me obarvate modro user posted image user posted image user posted image user posted image prišla je user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: II pričakujemo decembra 2009
26.12.2009 11:32:57   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: witch

teni rr in tinkatonka user posted image user posted image
amii - čestitke user posted image user posted image user posted image
nadka30 - še vedno nič novega?
pri meni so ful hude bolečine, tak da mislim da bo user posted image vsak čas prišla user posted image
Drugače pa vam še sporočam, da danes zvečer grem in 5. pridem. Tak da bom januarja poročala kaj je bilo.
Želim vam, da lepo praznujete še naprej. Lep vstop v novo leto vam želim.
Vsem, ki ste user posted image čuvajte svoje pikice.
Vsem, ki user posted image ta mesec ne čakate, želim vesliko sreče user posted image user posted image user posted image user posted image
Vse, ki je user posted image prišla, pa velikoooooooooo sreče v novem letu (upam, da nam bo uspelo) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



še vedno sem tam, ker sem, firbčna do nebes ampak počakam do ponedeljka.
Upam da tvojeuser posted image ne bo in da januarja ko se vrneš poročaš da imaš plus. SRečno pot, kam pa potuješ? upma da v tople kraje.Želim ti veselo praznovanje novega leta, kjer koli že boš ter da poročaš o +++++++++++++++++++
Srečno 2010user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: II pričakujemo decembra 2009
26.12.2009 11:36:58   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: witch

lahko me obarvate modro user posted image user posted image user posted image user posted image prišla je user posted image


ups sem šele sedajle videla tvoje sporočilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?