|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmedena glede testov
21.1.2010 10:09:54   
nelly
Pozdravljene. zgodilo se je takole.M bi morala dobiti bolj proti koncu meseca,ker pa so se slabosti začele že prejšnji teden sem opravila test CB,ki je takoj pokazal pozitivno,naslednji dan opravim še enkrat in spet pozitivno.torej sem oba testa opravila 11 dni pred M.Daes pa opravim še test first sign duo pa mi pokaže zelo slabo črtico komaj vidno.Zdaj pa ne vem kaj naj si mislim,je nosečnost ali ni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zmedena glede testov
21.1.2010 10:26:05   
mini86
js sm nardila mislm da je baby check in zdele se ta nežna črtica igra zravn meneuser posted image



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zmedena glede testov
21.1.2010 10:42:53   
divans1
Če je pokazalo pozitivno, potem je to to!!! Čestitke in kar naroči se na pregled.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zmedena glede testov
21.1.2010 10:46:00   
Anonimen
Počakaj do izostanka menstruacije in test ponovi.


(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zmedena glede testov
21.1.2010 13:02:15   
spaghetek
Noben test ne more bit zanesljiv 11 dni pred menstruacijo. Najprej lahko testiras sele 6 dni pred predvideno menstruacijo.

Pocakaj, do predvidene menstruacije in potem testiraj se 1x.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zmedena glede testov
21.1.2010 13:03:48   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Počakaj do izostanka menstruacije in test ponovi.




Tole tud jst predlagam.


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zmedena glede testov
21.1.2010 13:38:12   
doloress
IZVIRNO SPOROČILO: spaghetek

Noben test ne more bit zanesljiv 11 dni pred menstruacijo. Najprej lahko testiras sele 6 dni pred predvideno menstruacijo.

Pocakaj, do predvidene menstruacije in potem testiraj se 1x.



Jaz pa se ne strinjam s tem. Ce lahko zenska zanosi med user posted image torej je lahko tudi test 11 dni pred njo pozitiven. Predvsem pa iz tega razloga, da je lahko imela prej O kot je mislila. Ce pa vec kdaj si ime O, potem pa bo test ravilen saj 10 dni po O.

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zmedena glede testov
21.1.2010 13:47:27   
baguSka
doloress, 100% ni!!! ne? al ti verjames tem testom 100%?? mozno pa seveda je!

sicer pa jaz tem testom itak ne dam glih neke velike vrednosti... dokler sevede dohtarji ne potrdijo.


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zmedena glede testov
21.1.2010 15:49:50   
pikovit
Najbolj 100% je dat kri.Tu je potem vse jasno.Če je vrednost več kot 40 je nosečnost.Vendar se mora št. podvojiti na 2 dni.Torej čez 2 dni mora biti 80 in tako naprej.Če vrednost BHCG raste,potem je OK.To pa lahko opraviš v Adrialabu v Lj-Bežigrad in stane tam okol 12€.Rezultate dobiš čez 3h po telefonu.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zmedena glede testov
21.1.2010 18:38:04   
josephine27
Živjo

Tud jaz sem zmedena mal glede teh testov. Menstruacija mi zamuja približno en teden. Danes zjutraj sem naredila test pa in je bil negativen. Zdaj me pa kar mal skrbi, da ni kaj narobe z mano, ker drugače imam redno mentruacijo. A je možno, da test pokaže nosečnost šele kasneje ( recimo dva tedna po zaostanku) al je to kar pokaže prvi dan, ko ti zamuja 100%.


_____________________________



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zmedena glede testov
21.1.2010 18:58:47   
mladika
hej hej!!
punce drage nočem vas razočarat sploh če si zelo želite user posted image ,samo meni je M zamujala 10 dni,kar mi tudi nikoli ni,pa sem naredla 4 teste pa so bli usi - pol sem pa klicala G pa je rekla,da če jo v enem tednu še ne bo,da naj se oglasim,pa je še isti dan popoldne tetka prikapljala...tko da...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zmedena glede testov
21.1.2010 19:19:16   
doloress
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

doloress, 100% ni!!! ne? al ti verjames tem testom 100%?? mozno pa seveda je!

sicer pa jaz tem testom itak ne dam glih neke velike vrednosti... dokler sevede dohtarji ne potrdijo.



Ne razumem kaj si sploh hotela napisati. In jaz testom ne verjamem nic vec. Vem pa da naceloma 10 dni po O je ze mozno zaznat nosecnost. Torec ce tocno ves kdaj si imel O, potem lahko tudi tocno ves, kdaj ti M zamuja. Recimo pri meni je problem to, da imam grozno neredne M, in nikoli ne vem kdaj je O.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zmedena glede testov
21.1.2010 19:25:36   
vekybel
Jaz sem tudi delala z testom "first sign" in je bila črtica zelo rahla vidna, naredila sem jih pa kar 5x in vsakokrat je bilo slabo vidno in zdej po 8 mesecih veselo pričakujemo user posted image .
Srečno.

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?