|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bazalna temperatura
17.1.2010 11:11:53   
anau
imam en  problem.user posted image
od G sem dobila napotke za merjenje BT in dobila sem tudi klomifen.
vem da se bi BT merila vsak dan ob istem času,pa meni to ne bo uspelo saj hodim v službo na tri smene.user posted image
če ima oziroma je imela podoben problem mi prosim naj svetuje.


         hvala vsem in lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bazalna temperatura
17.1.2010 14:20:32   
Urshy78
potem boš pa to žal bolj težko izvedla, ker BT se mora meriti zjutraj, preden se vstane vsak dan približno od isti uri. v nasprotnem primeru rezultati ne bodo točni.


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu anau)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bazalna temperatura
17.1.2010 16:26:17   
anau
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

potem boš pa to žal bolj težko izvedla, ker BT se mora meriti zjutraj, preden se vstane vsak dan približno od isti uri. v nasprotnem primeru rezultati ne bodo točni.

ja saj vem.pač poskusla bom dva tedna zjutraj,tist teden ko pa sem ponoči bom pa merila takrat ko vstanem.bom vidla kakšen graf bo prišel venuser posted image .začela bom pa drug teden ko dobimuser posted image .

       hvala za odgovor pa upam da mi rata vsaj s klomifenom

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bazalna temperatura
18.1.2010 7:19:58   
doloress
anau belezi si BT saj po 4 urnem pocitku. Jaz imam tut cudne faza vstajanja, pa mi dokaj pravilno kaze. Recimo moram ob 4 ali 5 na WC. Torej zmerim preden grem, res da BT ni popolnoma pravilna, ampak najbolj je vazen padec in potem porast BT. Si pa po mojem pisi kdaj meris, tudi uro, in ce se da meri vaginalno, kjer je najbolj pravilna T.



(odgovor članu anau)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bazalna temperatura
18.1.2010 10:15:50   
Anonimen
Tudi če imaš deljen delovni čas si lahko meriš.
Kot ti je že ena napisala si meri po vsaj 4h spancu pa bo rezultat pravilen... ampak izmeri si preden vstaneš in imej termometer pri postelji, da se niti prestavljaš ne preveč. Drugače pa res ne bo zanesljiv rezultat. Aja pa meri si vedno z istim termometrom vedno na istem mestu - torej ali vedno v nožnici ali vedno v ustih...

(odgovor članu doloress)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bazalna temperatura
18.1.2010 10:56:13   
Urshy78
pa še to. ta metoda žal deluje samo pri 30 % žensk.

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bazalna temperatura
18.1.2010 17:10:32   
anau
IZVIRNO SPOROČILO: doloress

anau belezi si BT saj po 4 urnem pocitku. Jaz imam tut cudne faza vstajanja, pa mi dokaj pravilno kaze. Recimo moram ob 4 ali 5 na WC. Torej zmerim preden grem, res da BT ni popolnoma pravilna, ampak najbolj je vazen padec in potem porast BT. Si pa po mojem pisi kdaj meris, tudi uro, in ce se da meri vaginalno, kjer je najbolj pravilna T.



user posted image  kaj vse moremo prestajati,a ne???
ja merila si jo bom vaginalno,ker pač je tam najbolj točna.
no upam da padec grafa ne bo,da bo ostal bolj pri vrhuuser posted image .
hvala ti pa pozdravček

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bazalna temperatura
18.1.2010 17:18:37   
doloress
IZVIRNO SPOROČILO: anau
no upam da padec grafa ne bo,da bo ostal bolj pri vrhuuser posted image .
hvala ti pa pozdravček


Upaj upaj na padec grafa, ker padec pomeni O, brez O pa ni user posted image   user posted image

(odgovor članu anau)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bazalna temperatura
18.1.2010 20:21:05   
anau
IZVIRNO SPOROČILO: doloress

IZVIRNO SPOROČILO: anau
no upam da padec grafa ne bo,da bo ostal bolj pri vrhuuser posted image .
hvala ti pa pozdravček


Upaj upaj na padec grafa, ker padec pomeni O, brez O pa ni user posted image   user posted image

ja ja to že.potem sem mislila da bo grf rastelin da bi bilauser posted image

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bazalna temperatura
18.1.2010 21:06:45   
doloress
O ja to pa ja user posted image . Meni je ta mesec cudno hitro padla BT, in sedaj cakam 14 dni, pol pa da vidimo, ce smo bili kaj pridni. Se dobro da pogosto user posted image saj je bila O en tede prej kot obicajno.

(odgovor članu anau)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bazalna temperatura
21.1.2010 14:09:59   
doloress
Eno vprasanje. BT mi je padla 14. dan (naceloma pade 21. dan) imela sem grozne bolecine v jajcniku,  moj MV se je spustil in postal mehek in tudi sluz je bila taksna kot pri O. Sedaj me zanima ali sem imela O, ce se mi BT potem ni povisala cez normalno mejo? 

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bazalna temperatura
21.1.2010 16:33:38   
anau
IZVIRNO SPOROČILO: doloress

Eno vprasanje. BT mi je padla 14. dan (naceloma pade 21. dan) imela sem grozne bolecine v jajcniku,  moj MV se je spustil in postal mehek in tudi sluz je bila taksna kot pri O. Sedaj me zanima ali sem imela O, ce se mi BT potem ni povisala cez normalno mejo? 
verjetno si imela O ja.po svojih izkušnjah ti lahko povem,da takrat ko imam O
imam take bolečine in krče da ni za opisat.pred porodom nisem imela nikoli teh problemov,sedaj 9 let po porodu pa me matra vsak mesec.za  temperaturo pa ti ne vem povedat.
čisto možno je,da ti je padla.

                               LP

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bazalna temperatura
22.1.2010 7:12:47   
doloress
Ja ma sej sem imela vse znake O. Edini kar je cudno, da je bila tako zgodaj in drugo, da se BT ni dvignila, kot se dvigne po O. user posted image

Zdej je BT celo konstantno ze 6 dni enaka!

(odgovor članu anau)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plavalne kape
petruska

Ali v bazenu vaš otrok uporablja plavalno kapo?

Da (10%)

Ne (88%)

Samo pozimi (2%)


Število vseh glasov: 59

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!