|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 13:32:29   
Tanja_Jes
juuuuuupiiiiiii mismis user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vesela, vesela, vesela user posted image user posted image   dvojno vesela !!!! Želim ti lepo in nosečnost, pa srečno do konca naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

zdej boste pa postali petčlanska družinica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3526
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 13:33:36   
ledenka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tooooooooooooooooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
deliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

miš, čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3527
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 14:00:15   
Roži_
Mismis, aaaa iskrene čestitkeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dvojna mamica, jupi, uživaj in samo sproščeno, štajerčki so pridni otrociuser posted image

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3528
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 14:22:58   
Naska
MIŠMIŠ - ČESTITKEEEEEEEEEEEEEEE

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 3529
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 14:35:58   
pika.po
Mismis tooooooooooooo! Znala sam, da ima boga! user posted image
Čestitke miši in mišonuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za dvojno srečo!

Zdaj pa sam cartat se, pa cartat se, pa bušija božat, pa cartat se user posted image


Aquica stiskam pestke tudi zate! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 3530
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 14:47:24   
Anonimen
aqua, kaj je zdej??user posted image user posted image Nimam časa cel dan pred računalnikom viset!!!user posted image Daj nam še ti sporoči lepo novičko, da bo tale dan res popoln!!

(odgovor članu pika.po)
  Neposredna povezava do sporočila: 3531
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 14:48:36   
BarbiG
Jeeeeeeeeeeeeeee, mismis. Čestitam za user posted image user posted image in dobrodošla v klubu dvojnih mamic. user posted image user posted image user posted image Koža se mi je naježila in solze sreče tečejo. Čeprav tega ne maraš, ampak ti vseeno pošiljam user posted image .

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 3532
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 14:49:47   
gigi1
JUUUUHUUUUUUUUUHUUUUUUU user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

AQUICA SPOROČA, DA JE ZARODEK V MATERNICI. VSE OK. NOSEČNOST ODGOVARJA 5 T.
Naslednji pregled 02.12.

Vesela vesela cmerasta Žiži čestita iz vsega srca user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3533
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 14:50:51   
gigi1
Danes je pa res krasen dan user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3534
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 14:52:18   
Anonimen
iiiiiiiiii, Aqua, sem vedela, da bo danes popoln dan!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke in lepo nosečnost!!!! BTW, a nimaš ti neprehodnih jajcevodov al sem jaz malo pomešala?

mismis, kje se ti potepaš?? Še vedno zgoraj na oblakih??user posted image

(odgovor članu gigi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3535
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:14:16   
cukica
mismis čestitke obema sedaj pa vse lepo in mirno nosečnost,....
aqua iskrrene čestitke tudi tebi,....


_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 3536
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:14:20   
Fidolina
Mismisič, Akvič - sej vem, da se ponavljam že nekaj let- ampak ne morem iz svoje kože user posted image , torej .... user posted image jupiiijaaaa jupijooooooo user posted image jupiii jupiiijaaaa jupijooooouser posted image .


Ej ti Suzi, kaj če bi se vsaj enkrat počesala, če se že gužvaš na tako eminentno temo, kot je 40+, ne pa da zmerom prideš skuštrana user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3537
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:21:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Ej ti Suzi, kaj če bi se vsaj enkrat počesala, če se že gužvaš na tako eminentno temo, kot je 40+, ne pa da zmerom prideš skuštrana user posted image .



A je boljš, da sem "polizana" suzi?? user posted image

(odgovor članu Fidolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3538
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:33:28   
ledenka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tooooooooooooooooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
deliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aquica, čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3539
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:35:25   
Roži_

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

JUUUUHUUUUUUUUUHUUUUUUU user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

AQUICA SPOROČA, DA JE ZARODEK V MATERNICI. VSE OK. NOSEČNOST ODGOVARJA 5 T.
Naslednji pregled 02.12.

Vesela vesela cmerasta Žiži čestita iz vsega srca user posted image



Uauuuu, danes pa je res odličen dan, Akuičččč čestitke iz vsega srca, no vidiš, pa se le sreča naša izpolnuje, kot smo enkrat govorile, da bomo vozičkale po obaliuser posted image , samo še mene počakatuser posted image
Uživaj miuser posted image


_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3540
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:36:52   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Ej ti Suzi, kaj če bi se vsaj enkrat počesala, če se že gužvaš na tako eminentno temo, kot je 40+, ne pa da zmerom prideš skuštrana user posted image .



A je boljš, da sem "polizana" suzi?? user posted image



Ma, okej, ker je dons en tak lep uspešen dan, bomo tud tvojo frizurco toleriraluser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3541
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:39:55   
sonya1
IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Mismisič, Akvič - sej vem, da se ponavljam že nekaj let- ampak ne morem iz svoje kože user posted image , torej .... user posted image jupiiijaaaa jupijooooooo user posted image jupiii jupiiijaaaa jupijooooouser posted image .




Bom kar pri Fidiki še jaz svoj piskerček pristavla. Tele navijačice so čisto take, kot me, stare bajteuser posted image

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3542
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:44:00   
mismis
končno doma in na kavču user posted image , zdaj sem si vtaknila bombone za otroke (beri utrogestan), pa bomo malo počivali. No če sem jamrala, da nimam nobenega znaka ga sedaj imam, in to je, da čim sem dlje časa pokonci, sede ali stoje, se mi zamašijo ušesa in potem mi vse odmeva v glavi...

No pri nas je stanje sledeče, tako kot je Žižet napovedala imamo user posted image user posted image , pri obeh je tudi že rumenjakov mehurček, osoba A je velika 4,7 mm in osoba B pa 4,5 mm, nosečnost ustreza 6t+1dan. Torej smo tu negdje user posted image user posted image

Babe moje, vse skupaj hvala za poslane sms, čestitke, za vso veselje, ki da danes delite z nama...današnji dan nama bo ostal še dolgo v spominu.


Akvič, čestitke, me veseli, da je vse v redu

Žižek, a češ ti prosim objaviti navodila, kako priti do Konga, za vse tiste, ki še ne vejo kje je. Jutri dam za rundo user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 3543
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:47:32   
gigi1
Sonya ti se pa skoz neki k Fidi štuliš user posted image  user posted image  user posted image

Fidi kar v red jih spravi tele "pritepenke" user posted image  user posted image  user posted image

Sem prišla mal pokukat pa pavzico narest. Sem tolk zmešana, da prov komi delam user posted image .

Pozdravček od radio veseljaka user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 3544
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:50:13   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

JUUUUHUUUUUUUUUHUUUUUUU user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

AQUICA SPOROČA, DA JE ZARODEK V MATERNICI. VSE OK. NOSEČNOST ODGOVARJA 5 T.
Naslednji pregled 02.12.

Vesela vesela cmerasta Žiži čestita iz vsega srca user posted image

Teddy tud cmerast.....Aquica čestitke!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3545
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:51:30   
gigi1
Mišumoj user posted image user posted image user posted image  ma kolk sem jaz vesela user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .
Pridem jutri zih vsaj za 5 min, da pobožam buhija in ti mal odmašim uhe user posted image . Navodila so pa že prejšnjič vse dobile na ZS. Če kera še ne ve kje je veselo srečanje tastarih in tamladih konzerv pa naj se javi.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3546
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:52:21   
lučka 25
Ah, zdaj pa jokam kot nooooora user posted image  user posted image  in ja, to je od veslje.
mismis, objemam te kot nora v mislih, skačem,.....res čestitam za user posted image  user posted image .

aqua, tudi tebi čestitam. Še pa še.

Ma danes je res en leeeeep, dan.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3547
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:54:28   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis
osoba A je velika 4,7 mm in osoba B pa 4,5 mm
user posted image user posted image user posted image user posted image OD VESELJA Mišmiš naša


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3548
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:57:05   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis
osoba A je velika 4,7 mm in osoba B pa 4,5 mm
user posted image user posted image user posted image user posted image OD VESELJA Mišmiš naša



osobe C, D, E... so pa cmeraste user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3549
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 15:58:57   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis
osoba A je velika 4,7 mm in osoba B pa 4,5 mm
user posted image user posted image user posted image user posted image OD VESELJA Mišmiš naša



osobe C, D, E... so pa cmeraste user posted image
ktere te so to? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Teddy in njegov kabl..šele zdaj mi je potegnilo..jao jao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil zarja1 -- 18.11.2010 16:00:37 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?