|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nehale bomo s tabletkami :)
17.5.2010 19:50:14   
Anonimen
Pozdravljene!
Odpiram novo temo za čvekanje user posted image
Zanima me, če je tukaj še kakšna, ki načrtuje opustitev tabletk v bližnji prihodnosti? Jaz mislim, da jih bom jedla še približno 3-4 mesece, potem pa konec in čakanje na user posted image . Tukaj bi si lahko izmenjavale izkušnje, počutje po prenehanju ter čakanju na dve črtici...

Lpuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
17.5.2010 20:17:15   
Anonimen
Ja jaz tudi mislim še to škatlo pa končat.
Imam že hčerko ki bo stara 5 let in pogreša družbo (sicer je že ful velika razlika) ampak nekako se bodo že sporazumeli-upam.

Me je pa strah ker nimam službe in kar odlašam, kaj pa če bo!

Ma ne vem kaj naj naredim!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
17.5.2010 21:40:23   
Anonimen
tudi jaz odlašam zaradi faxa... ampak se tolažim s tem, da če zanosim po septembru mi tako ali tako uspe končati 4. letnik...
drug problem je da se morva o tem še za 100% zmenit z mojim user posted image ...nisva mela še prav resne debate na to temo, ampak jst kr računam na to da bo za user posted image
me tako močno matra tale želja po user posted image !!

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
31.5.2010 19:05:25   
Anonimen
a je res da je takoj po prenehanju jemanja ful večja možnost zanositve?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
31.5.2010 19:24:52   
emma83
Jaz sem zanosila takoj prvi mesec po prenehanju in sem zdaj v 18. tednu nosečnosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
3.6.2010 14:17:26   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

a je res da je takoj po prenehanju jemanja ful večja možnost zanositve?


Ne vem. Pomoje ne.

Je pa večja možnost SS, ker je sluznica še pretanka.

Jaz sem dvakrat zanosila takoj po prenehanju.
Prvič marca 08, imam doma luštnega fantka user posted image
Drugič maja letos, končalo se je s SS.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
3.6.2010 14:44:17   
lil_
se ne spoznam...sam a ne pravjo da je po tabletkah sluznica debela, pa se kasnej stanjsa? potem pa se spet odebeli.
k sm tut jst enkrat slisala da nej bi po jemanju lazi zanosile. sej pravm se ne spoznam...osebno sem imela namen pocakat par mescev...no pa itak negre nikol vse po planih.

< Sporočilo je popravil lil_ -- 3.6.2010 14:48:21 >

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
4.6.2010 9:39:06   
butt3rfly
jst sm prejšnji mesec nehala in sm upala, da se me bo takoj prijelo, pa me je user posted image presenetla ta mesec. očitn se me še ni prijelouser posted image jst ne verjamem, da je takoj po prenehanju jemanja kt možnost za ss večja, čeprav pa tudi nism dohtar, da bi se res na to spoznala. če ti rata takoj, pol super, drgač se je pa pač treba še dalje truditi. večini tak šele po večih poskusih uspe, razen če nimaš ras sreče in je takoj zadetek v črnouser posted image

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
4.6.2010 12:46:20   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

a je res da je takoj po prenehanju jemanja ful večja možnost zanositve?


hmmm pomoje odvisno od ženske do ženske...
midva sva po moji opustitvi KT čakala na prvi user posted image  kar 18 mesecev user posted image  ampak... je pa ratalo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
4.6.2010 12:50:58   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: lil_
se ne spoznam...sam a ne pravjo da je po tabletkah sluznica debela, pa se kasnej stanjsa? potem pa se spet odebeli.


Ne.

Po KT je sluznica tanjša; Pušenjak pa pravi, da je za odebelitev ponavadi dovolj že ena M.


(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
4.6.2010 12:55:53   
vesna_b
nama je ratalo v prvo. 10.8. sem vzela zadnji tabletek, konec meseca sem bila že noseča. upam, da bo tudi letos takoj prijelo... skončam še tole škatlico, potem pa neham, tako da se pridružujem temi...

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
4.6.2010 12:57:59   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly
jst ne verjamem, da je takoj po prenehanju jemanja kt možnost za ss večja, čeprav pa tudi nism dohtar, da bi se res na to spoznala.


Ne vem. Delno je logično - če sluznica ni dovolj dobra, se zarodek ne vgnezdi tako kot bi se moral in odmre.

Po drugi strani pa itak ni dokazov ne za eno na za drugo.

Jaz, kot sem rekla, sem 2x zanosila takoj. Če je bilo to zaradi tablet ne vem.

Težko je rečt, da po tabletkah lažje zanosiš, ali je večja možnost SS.

Neke teorije pravijo, da je prvi mesec po prenehanju KT v telesu še več hormonov, kar lahko ženski pomaga, da ima več ovulacij,
spet druge teorije pa da se hormoni že ob zadnji M razgubijo in na nadaljni potek nimajo nobenega vpliva več.

Jaz bolj verjamem v drugo zadevouser posted image

Nekaj nas je srečnic, ki zanosimo takoj, veliko jih je pa takih, ki se trudijo tudi po več let.

Nobeni ne govorim, da mora počakat, ker se prvi mesec ne bo izšlo - jaz imam doma čudovitega fantka, popolnoma zdravega, ki je nastal prvi mesec po KT in ni bilo nobenih problemov na z najinim zdravjem, ne z nosečnostjouser posted image

Zakaj je drugič tak kot je, ne vem. Narava naredi svoje.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
4.6.2010 12:58:53   
RAKICA2007
navijam za ++++ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
dajmo punce... v akcijo user posted image user posted image user posted image  

lepo se imejte

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
4.6.2010 13:01:19   
vesna_b
he he he
ja, v akcijo. blagor se našim user posted image  he he he

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
4.6.2010 13:09:26   
_sanja_*
user posted image user posted image user posted image

user posted image  

Moj user posted image  se nič ne pritožujeuser posted image user posted image  Mislim, da vaši tudi neuser posted image

< Sporočilo je popravil _sanja_* -- 4.6.2010 13:13:48 >

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
4.6.2010 13:48:16   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

jaz imam doma čudovitega fantka, popolnoma zdravega, ki je nastal prvi mesec po KT in ni bilo nobenih problemov na z najinim zdravjem, ne z nosečnostjouser posted image



tudi pri meni je tako, da imam doma zlatega fanteka (za njegovo "pridelavo" smo rabl kr neki časa) in da si zelo želim še enega. žal v prvo ni šlo, upam pa, da ne bom rabla preveč poskusov.user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
4.6.2010 14:08:33   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly


IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

jaz imam doma čudovitega fantka, popolnoma zdravega, ki je nastal prvi mesec po KT in ni bilo nobenih problemov na z najinim zdravjem, ne z nosečnostjouser posted image



tudi pri meni je tako, da imam doma zlatega fanteka (za njegovo "pridelavo" smo rabl kr neki časa) in da si zelo želim še enega. žal v prvo ni šlo, upam pa, da ne bom rabla preveč poskusov.user posted image


user posted image user posted image user posted image

Slej ko prej bomo vse mamiceuser posted image  Nekatere prvič, nekatere pa zopetuser posted image

Mogoče pa že ta mesec, pa se potem srečama čez 9 m v porodnišnici, ko si Celjanka tako kot jazuser posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
4.6.2010 14:55:11   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly


IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

jaz imam doma čudovitega fantka, popolnoma zdravega, ki je nastal prvi mesec po KT in ni bilo nobenih problemov na z najinim zdravjem, ne z nosečnostjouser posted image



tudi pri meni je tako, da imam doma zlatega fanteka (za njegovo "pridelavo" smo rabl kr neki časa) in da si zelo želim še enega. žal v prvo ni šlo, upam pa, da ne bom rabla preveč poskusov.user posted image


user posted image user posted image user posted image

Slej ko prej bomo vse mamiceuser posted image  Nekatere prvič, nekatere pa zopetuser posted image

Mogoče pa že ta mesec, pa se potem srečama čez 9 m v porodnišnici, ko si Celjanka tako kot jazuser posted image



hehe, pa si predstavljaj tole. da bi res ratalo, pa da se čez 9 m vidma v bolniciuser posted image super bi blo.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
7.6.2010 8:10:05   
vesna_b
am, a je tud kaka dolenjka? user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
7.6.2010 17:37:58   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly


IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly


IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

jaz imam doma čudovitega fantka, popolnoma zdravega, ki je nastal prvi mesec po KT in ni bilo nobenih problemov na z najinim zdravjem, ne z nosečnostjouser posted image



tudi pri meni je tako, da imam doma zlatega fanteka (za njegovo "pridelavo" smo rabl kr neki časa) in da si zelo želim še enega. žal v prvo ni šlo, upam pa, da ne bom rabla preveč poskusov.user posted image


user posted image user posted image user posted image

Slej ko prej bomo vse mamiceuser posted image  Nekatere prvič, nekatere pa zopetuser posted image

Mogoče pa že ta mesec, pa se potem srečama čez 9 m v porodnišnici, ko si Celjanka tako kot jazuser posted image



hehe, pa si predstavljaj tole. da bi res ratalo, pa da se čez 9 m vidma v bolniciuser posted image super bi blo.


user posted image user posted image user posted image user posted image  

Kolk je pa sinek star? Moj bo v nedeljo 18m.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
30.6.2010 13:25:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
1.7.2010 8:32:05   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly


IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly


IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

jaz imam doma čudovitega fantka, popolnoma zdravega, ki je nastal prvi mesec po KT in ni bilo nobenih problemov na z najinim zdravjem, ne z nosečnostjouser posted image



tudi pri meni je tako, da imam doma zlatega fanteka (za njegovo "pridelavo" smo rabl kr neki časa) in da si zelo želim še enega. žal v prvo ni šlo, upam pa, da ne bom rabla preveč poskusov.user posted image


user posted image user posted image user posted image

Slej ko prej bomo vse mamiceuser posted image  Nekatere prvič, nekatere pa zopetuser posted image

Mogoče pa že ta mesec, pa se potem srečama čez 9 m v porodnišnici, ko si Celjanka tako kot jazuser posted image



hehe, pa si predstavljaj tole. da bi res ratalo, pa da se čez 9 m vidma v bolniciuser posted image super bi blo.


user posted image user posted image user posted image user posted image  

Kolk je pa sinek star? Moj bo v nedeljo 18m.


oh, moj je pa enmal starejši. konc julija bo že 3 staruser posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
1.7.2010 9:04:49   
vesna_b
o živka - pol se pa res mormo kaj dobit, he he user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
3.7.2010 7:37:40   
AinR
jst imam pe dve škatljici tabletk, pol bomo baje pa še malo pazli...jst kr upam da rata kej kljub pazenju user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
3.7.2010 20:08:33   
anity_1
Jaz sem pa ravno prejšnji teden končala z jemanjem KT. Dva meseca bova z mojim dragim malo pazila, septembra pa v akcijo!! Zakaj šele septembra? Ker sem študentka in bi rada končala fakulteto, tako da bi se mi to super izšlo user posted image
Drugače pa sem jaz tudi slišala,da je dsti večja možnost, da zanosič v prvem mesecu po prenehanju jemanja KT.. Jaz sem se odločila, da bom dva meseca počakala, vmes pridno jedla folno kislino, zdravo živela.. Da se mi sluznica odebeli, da vidim, kakšen cikel imam in take stvari. Je pa res, da ko sem slišala, da je možnost SS večja, če zanosiš takoj po prenehanju jemanja KT, pa se mogoče kar strinjam s tem.. Saj je sluznica res tanka (bajeuser posted image ) in je potem dobro, da se odebeli, preden se bejbi vgnezdi.. Kakorkoli, z mojim sva se odločila, da bova dva meseca počakala..

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?