|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
16.7.2010 8:46:44   
vesna_b
jaz sem višek dala sodelavki, ki ima iste, kot jaz. user posted image

vem, da ima iste, ker sva si posojali, če je kateri zmanjkalouser posted image  ups

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
17.7.2010 9:31:51   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: AinR

a ste imele takoj redno m po prenehanju jemanja kt?
Pri prvem je sploh ni več bilo, pri drugem je bila pa še ena - redna.

ste mele kakšne spremembe na koži - mozolji ipd?
Ne.

ste shujšale/se zredile?
Ne.


(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
19.7.2010 16:21:49   
AinR
jst odštevam do konca kt...še točno en mesec user posted image
priporočajo da začneš jemat folno kislino po koncu...katero ste jemale? ne vem a bi vzela kr navaden tifol al kakšno stvar  še dodatnimi vitamini...

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
20.7.2010 8:37:24   
vesna_b
tifol - pa še to neredno, he he, ker včasih pozabim. zanimivo pa je to, da KT skorajda nisem pozabila vzet...

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
20.7.2010 18:09:21   
Anonimen
mogoče malo brezvezno vprašanje ampak...a se bolj splača s kt nehat začetek avgusta ali septembra? user posted image kaj bi ve naredile? glede na morje in vse te stvari...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
20.7.2010 18:48:45   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: AinR

jst odštevam do konca kt...še točno en mesec user posted image
priporočajo da začneš jemat folno kislino po koncu...katero ste jemale? ne vem a bi vzela kr navaden tifol al kakšno stvar  še dodatnimi vitamini...



Jaz sem prvič in drugič jemala (jemljem) CentraMed mami. Sem pa obakrat jemala že zadnji mesec s kt vred. 
Vseeno je, kaj jemlješ. Je pa pomoje boljše, da je to nekaj z dodatnimi vitamini, konec koncev druge vit tudi rabiš, sploh železo.

Pa po tifolu je baje veliko puncam slabo.

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
20.7.2010 18:49:32   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mogoče malo brezvezno vprašanje ampak...a se bolj splača s kt nehat začetek avgusta ali septembra? user posted image kaj bi ve naredile? glede na morje in vse te stvari...


Odvisno od tebe, kako zelo si želiš user posted image  user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
20.7.2010 23:23:24   
anity_1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mogoče malo brezvezno vprašanje ampak...a se bolj splača s kt nehat začetek avgusta ali septembra? user posted image kaj bi ve naredile? glede na morje in vse te stvari...


Tudi jaz rečem, da je odvisno, kdaj želita delat na dojenčku.. Dobro je, da nehaš s KT kakšne 2-3 mesece pred načrtovano zanositvijo, da se sluznica odebeli in da se telo ščisti. Je pa res, da marsikatera poroča, da je zanosila ravno prvi mesec po prenehanju jemanja KT..
Moraš pa tudi vedet, da morda ciklus še ni reden po nehanju jemanja KT - ko si rekla zaradi morja..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
23.7.2010 17:36:30   
AinR
a vas je blo kej strah nehat jemat kt? ne vem kaj me daje, nekako me je strah...brezvezna panika. ne vem če je to prav, kaj bo potem, kaj pa če bi jih jemala še nekaj časa.... user posted image  user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
23.7.2010 22:19:01   
anity_1
AinR mene ni bilo kaj strah nehat jemat KT.. jaz sem se tega celo zelo veselila user posted image Malo pa sem imela "strahov" glede tega, če bom imela urejen ciklus, pa če bom sploh imela menstruacijo še (ker ene namreč zelo dolgo ne dobijo). Ampak M sem že dobila..
Mislim, da te ne rabi biti strah.. V bistvu pa, kdaj želiš zanositi?

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
24.7.2010 19:16:31   
Anonimen
Ojla.

Še ena anonimna (rečmo anonimna7 user posted image ), ki načrtuje prenehanje jemanja tbl. Imam 5 letnega sinka, zdaj v 2 pa kar prelagam in odlagam in dvomim in se sprašujem, in nikakor se mi nikoli ne zdi ok čas...mah...itak ni nikoli popoln čas. user posted image Rečmo, da končam še s tole tablico potem pa akcija.

(odgovor članu anity_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
25.7.2010 21:46:14   
anity_1
Hejla še enauser posted image Mislim, da če malo dvomiš, prelagaš in odlagaš, je pametno, da se res vprašaš, ali si otroka želiš.. Ker če si ga ne, je brezveze, da bi ga imela na silo.. Ampak drugače pa imaš prav - če bi razmišljali, kdaj je primeren čas za otroka, nikoli ni primeren, vedno se nekaj najde.. Ampak otrok je le otrok - prava zvezdica user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
28.7.2010 21:36:20   
rožica86
jaz sem nehala jemat kt konec januarja, pol sva pa z mojim mal pazila, kake 4 mesece, zdej pa sem v veselem 7. tednu, in upam da bo tam nekje v sredi marcauser posted image ... mal me je strah, k je prvič... utrujena sem, pa vse me na momente boli kot bi mela menstrualne krče...
drugače pa sem fantastično nosečkasta

_____________________________

ti vedno moj... jaz vedno tvoja... ljubezen vedno najina...

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
28.7.2010 21:36:20   
rožica86
jaz sem nehala jemat kt konec januarja, pol sva pa z mojim mal pazila, kake 4 mesece, zdej pa sem v veselem 7. tednu, in upam da bo tam nekje v sredi marcauser posted image ... mal me je strah, k je prvič... utrujena sem, pa vse me na momente boli kot bi mela menstrualne krče...
drugače pa sem fantastično nosečkasta

_____________________________

ti vedno moj... jaz vedno tvoja... ljubezen vedno najina...

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
28.7.2010 22:38:04   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: anity_1

Tudi jaz rečem, da je odvisno, kdaj želita delat na dojenčku.. Dobro je, da nehaš s KT kakšne 2-3 mesece pred načrtovano zanositvijo, da se sluznica odebeli in da se telo ščisti. Je pa res, da marsikatera poroča, da je zanosila ravno prvi mesec po prenehanju jemanja KT..
Moraš pa tudi vedet, da morda ciklus še ni reden po nehanju jemanja KT - ko si rekla zaradi morja..



česa se naj telo očisti user posted image  to mi ni bilo nikoli jasno user posted image  saj se nima česa očistit, samo sluznica se nazaj odebeli, enim prej, enim pozneje...v glavnem, sama sem samo počakala na prvo M in potem sem zanosila...najhuje, kar bi se mi lahko zgodilo, bi bilo pač to, da ne bi mogla takoj zanosit, ker se oplojeno jajčece ne bi imelo kam zasidrat oz. se ne bi obdržalo na pretanki sluznici...to je to in bi počakali na naslednji mesec user posted image  to je vsa znanost v tistih "3-4" mesecih, ki so kao "za ziher"

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
29.7.2010 8:21:33   
vesna_b
rožica - čestitke, in naj te ne bo strah... pač, ok, bebika mora ven, sam verjem, ko ga dobiš na trebuh, ko ga pogledaš... ma ni lepšega. vsaj zame ne. moj je bil pa itak čist paf.

nama je v prvo ratalo takoj, prvi mesec - ko sem nehala s KT
v drugo bomo pa videli... user posted image

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 29.7.2010 8:22:12 >

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
3.8.2010 16:42:25   
rožica86
moj dečko, je nekaj med presenečenim do zmedenim...
tak da... trenutno se sama bodrim, da bo boljš, k moj ma lih tisto fazo... mal pred poroko...user posted image ....
mal ga mede... pa odgovornost pa to...
vem, da bo fantastičen očka, sam da k sebi pride, pa ga ne zagovarjam....user posted image

_____________________________

ti vedno moj... jaz vedno tvoja... ljubezen vedno najina...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
3.8.2010 16:42:34   
rožica86
moj dečko, je nekaj med presenečenim do zmedenim...
tak da... trenutno se sama bodrim, da bo boljš, k moj ma lih tisto fazo... mal pred poroko...user posted image ....
mal ga mede... pa odgovornost pa to...
vem, da bo fantastičen očka, sam da k sebi pride, pa ga ne zagovarjam....user posted image

_____________________________

ti vedno moj... jaz vedno tvoja... ljubezen vedno najina...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
4.8.2010 8:07:10   
vesna_b
ma ej, mal šoka pa itak da je. oz ne šoka, ampak vprašanja. kako bo? a bom zmogel/zmogla? kakšno bo najino dete? kaj se bo spremenilo?
pa še poroko mata...
boš videla, kako se bo kmalu pogovarjal s trebuščkom user posted image
men je blo to tako lepo...user posted image

posti mu kak dan, da se navadi na idejo, da bo očka. da bo eno malo bitjece, ki ga bo rabilo, tekalo za njim, in imelo tisoč vprašanj... (ja, vem, da si šele noseča, ampak tako hitro to pride...)

v glavnem, uživaj v user posted image  in cartaj - tako sebe, kot user posted image , pa tud atika maluser posted image

(odgovor članu rožica86)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
4.8.2010 8:13:15   
Anonimen
Uh, jaz imam doma tudi skoraj petletnika, pa se odločam za še eno bejbiko... nisem na tabletah, ampak sem šla že nabavit folno... ne tifol..ker mi je bilo v prvi nosečnosti slabo po njih, ampak nekaj drugega.. ne vem točno ime..so vitamini in folna -piše za ženske v rodni dobi :-)

(odgovor članu anity_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
6.8.2010 7:54:23   
anity_1
Jaz pa bom en mesec red načrtovano zanositvijo začela jemat elevit.. tako mi je tudi priporočal zdravnik.. Pijem pa že zdaj šumeče tablete z vitaminom b in folno kislino..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
8.8.2010 16:24:24   
AinR
evo, jst sm par dni nazaj pojedla "kao" zadnjo tabletko. zdej me pa ful panika daje - a naj jih jem še naprej, ali je bla to res zadnja tab... ful me je strah da bi mi mozolji udarli vn, da bi imela ful močne m...res me kr psihira vse to kr naenkrat user posted image user posted image user posted image upam da bom zbrala pogum in ne začela jest naslednje škatle...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
8.8.2010 17:12:56   
smeška83
Sem imela jaz iste strahove, ker sem pred kar nekaj leti prvič nehala in je bla cela štala tako s kožo, kot z nerednimi M. Nato sem jih spet  po kakem letu in pol začela jest in jih nehala lani novembra. M je res neredna (imam PCOS), koža pa kot od dojenčka. Sem pa prvič jedla Logest, sedaj pa Femoden, tako da ima mogoče to kaj vezeuser posted image No, želim ti le reči, da se nimaš česa bati in da je najbolje, da probaš in greš v tole s čimmanj skrbmi - ker tudi to vpliva... Če pa se kej neprijetnega pojavi, se s tem spopadeš, ko do tega pač prideuser posted image
Vso srečouser posted image

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
9.8.2010 9:27:45   
vesna_b
AinR - jaz sem imela v prvo iste strahove. kaj pa če bi še mal. pa je prvi mesec prijelo, in ko sva izvedela... tako lepi trenutki, občutki... mi je bilo hudo, da sem sploh pomislila na to - ampak verjemi manj ali več se to vprašanje pri vseh pojavi

sicer pa - ko prve ne poješ, se nekak "sprijazniš" oz dojameš, da zdaj je pa to to...
aja, pa hitr se navadiš, da ne rabiš skrbet, da ne pozabiš tabletka...

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nehale bomo s tabletkami :)
9.8.2010 22:31:11   
AinR
hvala za spodbudne besede - je takoj malo lažje... user posted image še par dni me loči od končne odločitve...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?