|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 10:44:47   
sonya1
Pikovitka, draga, ne vem, kaj naj rečem user posted image user posted image user posted image
Drži se, mislimo nateuser posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 10:45:58   
gigi1
Pikovitek...sem tolk dolg pisala..da si sporočila zalosno novico user posted image  user posted image  

Drži se draga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 10:46:44   
gigi1
Sonya pestke za NS user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vse bo OK!!

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 10:48:30   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: sonya1

Mi imamo danes NS. Ob pol šestih zvečer v Dravljah.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 10:50:02   
zarja1
Pa ****u.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Pikovtka....saj ne vem kaj naj rečem.....žalostna sem.

Srce, sam objamem te lahkouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 10:52:16   
miklarom
sonya - mučo fejst držim pestke dane za NS, bo pa tako vse vreduuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 10:52:21   
Anonimen
sonya, a danes pa nuhalna?? user posted image user posted image user posted image user posted image

pikovit, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kar na jok mi gre.. Žal mi je.. Res mi je hudo zate. user posted image user posted image user posted image Če ne vprašam preveč - zakaj pa 3500 EUR. A ni v MB okoli 2500?

(odgovor članu zarja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 11:02:43   
loremi
Pikovitka ma neeee noooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A tolk v višave gre znesek za postopek? user posted image  user posted image  user posted image
Drži se! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil loremi -- 20.12.2010 11:03:00 >


_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 11:08:39   
pikovit
punce hvala zlate ste.Saj veste,da brez vas ne gre user posted image .Ja sedaj je naslednji projekt kako pridt do €.Pa sedaj ima še moj sranje v službi in gre vse v rit.
Včasih se res sprašujem a sem normalnamker se tolk jajcam z temi zadevami?Nekatere punce imajo že 2 otroka ali gredo pa po drugega.1o let bo drugo leto.Pa sem res normalna????Res se vprašam,ampak res.
Pa tudi posvojitev bi prišla v upoštev,rade volje.Vendar je spet denar vprašljiv.


No ja bomo že tako ali drugače.

:* vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 11:11:26   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi
Če ne vprašam preveč - zakaj pa 3500 EUR. A ni v MB okoli 2500?



Mislim,da je 2500€ znesek za zdravila.Če se ne motim je gonal cca. 200€ +dipherilin cca.100€.Pol pa si malček preračunaš in prideš do sem.Potem pa če ICSI postopek.Pa sem po mojem še premalo rekla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 11:12:41   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Pa ****u.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Pikovtka....saj ne vem kaj naj rečem.....žalostna sem.

Srce, sam objamem te lahkouser posted image user posted image user posted image


Zarči nimač kaj.Ampak maš prav z tisto kletvico tam gor user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 11:15:05   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj,

evo mi pa ratujemo čedalje bolj zaspani, smo danes spali do 10.30. Ste mi fovš?

Pika moja, user posted image user posted image user posted image pa tako sem upala, da bo tokrat pozitivno

Miklarom, držim pestke, za jutri pa ti želim visoko beto user posted image user posted image

Skuštranka, samoplačniško je v MB 3.500

Sonya, pestke za današnjo nuhalno. Vse bo v redu user posted image user posted image

Zarja, tvoj vikend je bil 1A

Žižek, sem ti včeraj zvečer poslala nekaj na mejl, upam da bo v redu

Lana70, a je danes svet kaj lepši? Ali si še utrujena od letanja med 2 otrokoma?

Lana08, kako ste vi, buško raste, mali K je priden

Fidi, naska...pogrešamo vas

Tassi, upam da je stanje doma ok

Alpog, ste kaj praznovali ta vikend

Loremi, tudi tvoj vikend se bere kot doživet user posted image , a ne kako kužoni uživajo v snegu. Naš obožuje globok sneg, potem pa skače po njemu, seveda pričakuje, da to lahko tudi jaz naredim oz. letos moj


tudi vsem ostalim želim prav lepo dan...

< Sporočilo je popravil mismis -- 20.12.2010 11:17:48 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 11:17:17   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Pa ****u.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Pikovtka....saj ne vem kaj naj rečem.....žalostna sem.

Srce, sam objamem te lahkouser posted image user posted image user posted image


Zarči nimač kaj.Ampak maš prav z tisto kletvico tam gor user posted image



se strinjam, kletvica je že prava /(#"$%%&&/(#$% user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 11:22:10   
Anonimen
Pa je zihr 3500? Ker jaz sem dobila informativni izračun in je blo nekje okol 2500€

(odgovor članu mismis)
  Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 11:23:40   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Pa je zihr 3500? Ker jaz sem dobila informativni izračun in je blo nekje okol 2500€


Kje pa si ga dobila?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 11:25:56   
Anonimen
Po postopku so mi ga poslali domov. In to za ICSI.

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 11:28:17   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Pa ****u.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Pikovtka....saj ne vem kaj naj rečem.....žalostna sem.

Srce, sam objamem te lahkouser posted image user posted image user posted image


Zarči nimač kaj.Ampak maš prav z tisto kletvico tam gor user posted image



se strinjam, kletvica je že prava /(#"$%%&&/(#$% user posted image

user posted image user posted image user posted image  to ni več res...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 11:31:44   
pikovit
Skuštranka a mi lahko ti tole skeniraš in pošlješ po mailu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 11:37:13   
Anonimen
pikovit, rade volje, sam če se prav spomnim, sem zabrisala v smeti. user posted image   Bom pogledala ko pridem domov. 

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 12:03:15   
lana08
Pikovitka to res ni fer user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 12:10:42   
Roži_
Danuser posted image

Pikovit, zelo mi je žaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sploh ne vem kaj ti napisat, vem da ti moje besede ne bodo ublažile tvojo bolečino, vem pa da si zelo pogumna punca in da ti bo z vztrajnostjo enkrat uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Drži se!!!

Sonya, lepo opravi danes na NS, pa poročajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mikla, jutriiiiiii, jeeeeeej, prav bi bila rada s teboj gor ko boš čakala, ti si tudi meni delala družbouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bom pa v mislih vsak trenuek s tebojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 12:18:14   
aqua77
Pikovitek moj, srce drži se!!! user posted image user posted image Mah kolk je men žal!!! Pa tako smo vsi tuki gor navijal!!!! Nej gre vse skupi nekam....user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 13:28:27   
miklarom
Roži - ti kr pridi jutri v MB , saj tko imaš časuser posted image , pa še živčki mi ne bojo tak delali napeto če boš zraven, sej veš kaki so deci, moj gre kr po trgovinah hodit, pa ga ne dobiš kr hiter ven , pol pa sem jest še bolj živčnauser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 15:13:34   
Tanja_Jes
Pikovit...user posted image user posted image user posted image user posted image j€b€la cesta...user posted image user posted image user posted image user posted image žal mi je!!! drži se stara...upam, da najdeš kakšno pametno rešitev za zbiranje € user posted image user posted image user posted image user posted image

Miklarom...a maš tut tak filing kot jest? A maš jutri test? Kdaj? Da vem kdaj dežurat pri kompu...upam na čimvečjo beto user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image

Sonya...danes boš pa vidla svojega user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image naj bodo dobri rezultati

Lana70...veseli december....upam da se ti malo umiri, verjetno si user posted image , mah...važno da je z J. vse ok in da gre na boljše

Aquica.... ooooo lepi lepi trebušček...še mal pa boš ko hrošč (če se boš ulegla na hrbet, boš krilila z rokami in nogami, ker ne boš mogla ustat) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
se čist raznežim ko vidim kak trebušček...ostale nosečke, a boste kej nalimale svoje trebuščke??

Nosečke a božate bušije user posted image user posted image user posted image user posted image še mal pa vam bodo vaši user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dali udarec (brco) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem dons že enkrat napisala cel roman, pa se zgleda ne bom naučila pritisnit crtl+c user posted image user posted image user posted image user posted image takrat pritisnem, ko ne rabim user posted image

V glavnem uživejte user posted image


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 15:22:40   
hermy1
Pikovitek, bemo duš user posted image  user posted image  user posted image , res ni fer!!! En velik user posted image !!
A v MB so pa tko dragi user posted image ...to je skor tolk dinarčkov, kot jih mi rabimo za našga Blaža pršparat!!

Sonja, to bo luštno na NS spet videt pikico user posted image "!! Vse bo ok...saj mora bit!!

Miklica, še čist malo!!

Žižka, res v tujini dajejo starejšim damam in tistim, ki jim večkrat ne uspe, (bolj po novem) Prednisolon. Saj bolje, da človek nič ne bere navodil, ko enkrat že jemlje vse to s****, ker sicer bi se sam zasekiral. Zato se jest vsak dan zahvalim (nekomu?), da je kljub vsemu dete zdravo user posted image  user posted image  user posted image !! Pa zdrži ta december user posted image !!

Mismis,...le spi kolkr se da!! Jest sem bla kmal tko naspana, da nisem mogla več user posted image !

Mejte se lepo!!!

_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?