|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 7:40:15   
Katte
No, punce, vikenda je konec, nov teden se je začel. Vidim, da se je kar nekaj zgodilo čez vikend. Ena zelo slaba novička user posted image  in ena lepa.
korinca, user posted image user posted image user posted image
Ne obupaj, tudi tebi je namenjen user posted image .
amon, tebi pa čestitam iz srca, želim ti, da preživiš nosečnost brez problemov in da septembra/oktobra spoznaš svojega user posted image  user posted image .
Anonnimna user posted image , te bi kar pustila tudi na tem seznamu zaenkrat. Tudi jaz sem na obeh user posted image . Upam, da user posted image  ne pride.
sasek79 - user posted image user posted image user posted image . Tudi tebi polagam na srce, da ne obupaš. user posted image  čaka nate user posted image , ne ta mesec ampak kmalu user posted image .
kejt2, isto velja tudi zate. Poskusi odmisliti zadeve, umakni se s foruma, sporoči nam pa, ko boš zagledala user posted image . Te bomo takrat dodale na seznam user posted image .
Pa še candi.user posted image user posted image user posted image . Joj, koliko slabih novic čez vikend. Januar je (razen za redke srečnice user posted image )  slabši, kot je bil december. Bo pa zato februar najlepši.
Punce, ki pa še čakamo user posted image  - upam, da ga zagledamo in pomagamo polepšati tako slab mesec.




_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu tedi2)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 7:40:34   
Anonimen
kejt2, sasek9, candi - tudi od mene objemčki za vas  user posted image user posted image user posted image . Naj bo drugi mesec več sreče.

Še par dni pa bodo stvari jasne še za nekatere na seznamu... Držim pesti!

auser posted image

(odgovor članu tedi2)
  Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 13:32:53   
witch
Za vse ki vas je obiskala M user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnjič me je ena punca vprašala glede izvidov za spermiogram. Mislim da samo pri dr. Pušenjaku dobiš takoj izvid. Drugje pa se čaka. In ja.. midva bova čakala kar 14 dni na izvid user posted image ni bilo predstojnice tega oddelka v bolnici in ni noben mogel podpisati izvida. Tak da lepo čakajmo. Hja ka moreš, tak pač je.

Drugače pa jaz sem danes 10 dni po O. Me je začelo kar lepo špikati spodaj (taki rahli krči). Mislim, da se lahko počasi psihično pripravim da bo prišla M...


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 15:14:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Anonnimna user posted image , te bi kar pustila tudi na tem seznamu zaenkrat. Tudi jaz sem na obeh user posted image . Upam, da user posted image  ne pride.




No, pa naj bo,... user posted image Mogoče pa to prinese kaj sreče, da sem na dveh seznamih. user posted image

user posted image

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 16:27:01   
jasminčika
moja user posted image naj ne bi prišla v sredo, ampak ker sem neučakana sem morala danes naredit en test, seveda je bil -. Ampak kaj hočem če so pa živčki na vrhuncuuser posted image user posted image . V petek in soboto me je ščipalo v predelu matrnice, zdaj pa spet nič. Nobenih znakov ne za eno ne za drugo. Kaj naj si mislim?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 18:15:13   
Wolfina
Pozdravljene, malo vas berem tu in tam, na seznamčku pa ta mesec nisem.. Paše malo odklopa, sem prav dobre volje ta mesec, pa sem rekla, da pridem malo dobre volje še sem zasejat. Se mi zdi, da ob tako modrem seznamčku ne bo odveč! user posted image

Kje je skrivnost? Hja, odločila sem se, da bom srečna, in sem. Smešno se sliši, ampak se obnese. Kaj se češ sekirat, saj ne pomaga. Narediš nekaj dobrega zase (telovadba, sprostitev, zdrava hrana...), nekaj dobrega za druge (a sploh veste, kako malo je treba? Nasmešek mimoidočemu, odstopiš sedež na busu, podariš € revežu - ma pomaga ko raketa!) in se prec boljš počutiš. In potem je dejansko vse lažje. Ja, tudi user posted image  zgubi svojo moč sejanja slabe volje. Poskusite, nič vas ne stane user posted image

Korinca in anonimna, tudi vama bo to pomagalo.. nimaš kaj, naravi je treba zaupati.. je že bilo prav tako, naslednjič pa držim pesti za zdravo nosečnost in otročka!

Jaz sicer pričakujem črtici čez kak dan - dva (evo moj optimizem), sem pa že sanjala, da sem nalulala plusek - in se zbudila. In šla delat test, nalulala plusek!! In se žal še enkrat zbudila. Sanje v sanjah, groza! user posted image

V glavnem, punce: glavo gor, testke v roke in pluske nalulat! Če ne ta mesec, pa februarja, do takrat se svet ziher še ne bo podrl! In pa user posted image user posted image user posted image , brez tega ni nič user posted image

Evo, navijam. Predvsem za veselje do življenja, takoj za tem pa za pluske, za vse nas, ki upamo!

(odgovor članu jasminčika)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 18:51:13   
sasek79
IZVIRNO SPOROČILO: Wolfina

Pozdravljene, malo vas berem tu in tam, na seznamčku pa ta mesec nisem.. Paše malo odklopa, sem prav dobre volje ta mesec, pa sem rekla, da pridem malo dobre volje še sem zasejat. Se mi zdi, da ob tako modrem seznamčku ne bo odveč! user posted image

Kje je skrivnost? Hja, odločila sem se, da bom srečna, in sem. Smešno se sliši, ampak se obnese. Kaj se češ sekirat, saj ne pomaga. Narediš nekaj dobrega zase (telovadba, sprostitev, zdrava hrana...), nekaj dobrega za druge (a sploh veste, kako malo je treba? Nasmešek mimoidočemu, odstopiš sedež na busu, podariš € revežu - ma pomaga ko raketa!) in se prec boljš počutiš. In potem je dejansko vse lažje. Ja, tudi user posted image  zgubi svojo moč sejanja slabe volje. Poskusite, nič vas ne stane user posted image

Korinca in anonimna, tudi vama bo to pomagalo.. nimaš kaj, naravi je treba zaupati.. je že bilo prav tako, naslednjič pa držim pesti za zdravo nosečnost in otročka!

Jaz sicer pričakujem črtici čez kak dan - dva (evo moj optimizem), sem pa že sanjala, da sem nalulala plusek - in se zbudila. In šla delat test, nalulala plusek!! In se žal še enkrat zbudila. Sanje v sanjah, groza! user posted image

V glavnem, punce: glavo gor, testke v roke in pluske nalulat! Če ne ta mesec, pa februarja, do takrat se svet ziher še ne bo podrl! In pa user posted image user posted image user posted image , brez tega ni nič user posted image

Evo, navijam. Predvsem za veselje do življenja, takoj za tem pa za pluske, za vse nas, ki upamo!



user posted image  Super si.

Tudi jaz sem se odločila, da do nadaljnega ne bom na nobenem seznamu in da tudi RR za nekaj časa dam na stran. Sem prepričana, da bo več uspeha, kot če bom skoz na RR visela. user posted image  Dokler nisem bila prvič noseča, nisem vedela, da RR sploh obstaja. user posted image  Je bilo manj stresno.

(odgovor članu Wolfina)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 18:54:44   
Katte
IZVIRNO SPOROČILO: witch

Za vse ki vas je obiskala M 

Zadnjič me je ena punca vprašala glede izvidov za spermiogram. Mislim da samo pri dr. Pušenjaku dobiš takoj izvid. Drugje pa se čaka. In ja.. midva bova čakala kar 14 dni na izvid ni bilo predstojnice tega oddelka v bolnici in ni noben mogel podpisati izvida. Tak da lepo čakajmo. Hja ka moreš, tak pač je.

Drugače pa jaz sem danes 10 dni po O. Me je začelo kar lepo špikati spodaj (taki rahli krči). Mislim, da se lahko počasi psihično pripravim da bo prišla M...



No, mislim, da sva midve precej na podobnem, witch. Tudi mene vse špika in boli, kar mi je prejšnji mesec prineslo , še prezgodaj. No, če pride zgodaj, kot se mi dozdeva, da bo, bo mogoče naslednji krog celo prilika za v času O.
No, še vedno obstaja lepa možnost, da nama je obema vendarle uspelo v tem krogu.
Bi bilo super, če bi šla vidva po rezultate spermiograma s pozitivnim testkom .
jasminčika, držim pesti, da v nekaj dneh (ne ponavljaj testa vsak dan, če le lahko zdržiš ) zagledaš . Ravno tako ostale, ki še čakamo. Tudi mene mika, da bi kupila test že zdaj, sploh, če res drži, da sem imela O bolj zgodaj. Ampak ne bom, bom zdržala, ker sem obljubila sebi in vam .
Drugače pa sem čez vikend na ostri primorski burji zbolela. Boli me grlo, pa vročine imam 37,2. To je zelo nenavadno zame, ker vročine nimam praktično nikoli, pri zdravniku pa nisem bila že leta. Bom že preživela, tolikšna vročina pa tudi ni nevarna za , če je slučajno tokrat uspelo.
Lep večer želim vsem.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu jasminčika)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 18:57:35   
Katte
Wolfina, hvala za optimizem. Tebe in sasek79 prosim, da nam sporočita, ko bosta zagledali plus user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 19:01:40   
Wolfina
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Wolfina, hvala za optimizem. Tebe in sasek79 prosim, da nam sporočita, ko bosta zagledali plus user posted image .


Definitivno. Upam, da že ta mesec, sicer vas bom morala iskat po forumu Čvekanje v pričakovanju user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 20:12:09   
Agnes27
Pr men tut nič novgauser posted image  Zdj sploh nimam več upanja da bi lahko bilo kaj. Sam želim si da ta user posted image  že pride, ker me že več
dni špika spodaj. Tut jst moram malo "oladit" ker sem vse skupaj začela preveč resno. Al sej ne znam na nič drucga mislt
več kot na to user posted image  Pa že tri ali štiri teste nardila...sej ne štejem več. Zdj pa dost...vsaj en teden ne smem nič...

(odgovor članu Wolfina)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 20:33:39   
anity_1
Selim se v februar.. Lahko me pobarvate v modro.. Šment user posted image Pa prosim, ne hodit za mano v februar, a velja? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 21:51:17   
lollypop
anity_1: na žalost zame ne velja... se tudi selim v februar... user posted image sem naredila test danes po službi, je bil velik - .... no zdej zvečer pa mam tudi že rjav izcedek, tako da jo jutri definitivno pričakujem user posted image mah sej bo že enkrat, sam sem se res že veselila, ko mi je že cel dan zamujala, pa nič od tega... bo že user posted image saj sploh ne vem več a naj bom razočarana, jezna, žalostna... kar vsega po malem, ker že vse tako dolgo traja... sicer se trudim optimistično gledat naprej... bo pa februar naš mesec user posted image

no itak navijam še za vse, ki ste ostale, da bo januar vaš user posted image

dejmo pluske user posted image


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: II pričakujemo januarja 2011
24.1.2011 22:10:22   
witch
anity sem glih mislila vprašati kako je s tabo. Pozitvno naprej user posted image user posted image user posted image user posted image drugega nam ne preostane user posted image user posted image user posted image enako tebi lollypop user posted image user posted image user posted image

oh ja Katte... še koliko časa bove jokale tukaj ena drugi user posted image   res bo čas, da ta teden obe nalulave pluske user posted image Sem občasno optimistična, ko pa začutim tiste krčke se pa že kar psihično pripravljam, da bo zjutraj BT padla in še jutri (ali v sredo) prišla M. No... bomo videli user posted image Ma trenutno nisem nekaj pozitivno naravnana, zato grem kar spat, da še vas ne zamorim user posted image




_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: II pričakujemo januarja 2011
25.1.2011 7:20:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wolfina
Korinca in anonimna, tudi vama bo to pomagalo.. nimaš kaj, naravi je treba zaupati.. je že bilo prav tako, naslednjič pa držim pesti za zdravo nosečnost in otročka!


Wolfina, hvala za tole bombo sreče. user posted image
In res je, jst zaupam svojemu telesu. Je že vedelo, da mora tako bit. Bolš takoj na začetku, kot da bi šlo kasneje v nosečnosti kaj narobe. Zato pa tudi grem z vsem zagonom v nov boj. Mogoeč bo pa že februarja user posted image , ane? user posted image

auser posted image

(odgovor članu Wolfina)
  Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: II pričakujemo januarja 2011
25.1.2011 7:59:50   
Katte

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.1.
sashy (x. krog)user posted image

lakaya (1. krog)user posted image
 
5.1.
Pepa (12. krog)user posted image
 
6.1.
Natka23 (3. krog)user posted image
 
8.1.
anonimna user posted image (3. krog) user posted image  user posted image
Nutry (30. krog)user posted image

9.1.
tejchy*(10. krog)
*žurerka* (2. krog)user posted image user posted image
Martinya (3. krog)
krisv (12. krog)user posted image
 
10.1.
Lineta (x. krog)
 
14.1.
Barcula (1. krog)
 
16.1.
tedi2 (9. krog)user posted image
anonimna26 (2. krog) user posted image  user posted image
 
17.1.
ribica81 (x. krog)user posted image
benji (8. krog)user posted image
Sa.Ka (4. krog)user posted image
 
18.1.
jolika (7. krog)user posted image

20.1.
sover (7. krog)user posted image
 
20.1. - 25.1.
amon (5. krog) user posted image user posted image
 
23.1.
thanchyka (25. krog)user posted image
lollypop (x. krog)user posted image
sasek79 (3. krog) user posted image

24.1.
candi (2. krog) user posted image
kejt2 (x. krog)user posted image
 
26.1.
jasminčika (x. krog)
 
27.1.
LeJo (2. krog)
anonimna user posted image  (x. krog)
bey86(1. krog)
anonimna user posted image (5. krog)
anity_1 (4. krog)user posted image
 
30.1.
Katte (8. krog)
 
31.1.
Nusyka (x. krog)
 
x.1.
Arual (40. krog)user posted image
 
witch (14. krog)
Agnes27 (2. krog)
bubulina (x. krog)
dory (1. krog)user posted image user posted image
smeška83 (x. krog)user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 39
 
NOSEČK: 4
user posted image user posted image  

NAVIJAČICE:
witch, xoxox, Katte,
nadka30, tejchy*,
sasek79, mladika,
thanchyka, anonimna user posted image ,
twetka, lananai, aTri,
Agnes27, mojamura



_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: II pričakujemo januarja 2011
25.1.2011 8:02:24   
Katte
anity_1, lollypop - pozitivno naprej.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: II pričakujemo januarja 2011
25.1.2011 8:38:37   
Wolfina
Anonimna, krasna punca si! Vsa čast ob takšnem optimističnem pogledu, od tebe se da veliko naučiti! Vesela sem, da tako sprejemaš, kar se ti je zgodilo. Držim pesti, da boš kmalu, kmalu spet noseča, tokrat uspešno!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: II pričakujemo januarja 2011
25.1.2011 13:59:03   
Wolfina
No Katte, jaz že javljam, da še ne bom ta mesec javila, da sem zagledala plusek. Gospa rdeča se je prikazala, ampak dobre volje mi pa ni ukradla, ne ne! user posted image  Kar tako se pa ne damo. Sem se pa odločila, da se nalepim na februarski seznamček. Tako da se popoldne prislikam še na februarsko debato, vam januarkam, ki še čakate pa: kakšna od vas bo zagotovo zagledala plusek še ta mesec – za vas sem taaakooo vesela! Ostale pa se tipkamo v februarju, pa ne se pustit rdečemu vragu… Kaj nam pa more! Februarja pa na okope in v boj, jiiiihaaa! user posted image

(odgovor članu Wolfina)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: II pričakujemo januarja 2011
25.1.2011 14:48:36   
Katte
Wolfina, tako je treba. Pozitivno. Ne damo se!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za februar.
Jaz pa sem si ravno kupila dva CB testa. Me bosta precej mučila, razen če ne pohiti user posted image ...

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Wolfina)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: II pričakujemo januarja 2011
25.1.2011 15:54:05   
witch
wolfina user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image da bo pa februar toliko boljši user posted image

hihi Katte a že zalogo delaš? user posted image Jaz imam po mojem ene 3 testke doma že od junija. Pa še nobenega nisem porabila. Mi je fajn ko si bt merim in kar hitro vem na čem sem. Prej so pa šli testki ja user posted image
In močno upam, da ko pa bom naslednjič test naredila pa da bo pozitiven user posted image Katte itak pa bo nama konec januarja prinesel pluske user posted image user posted image user posted image
Moja BT danes ni padla in upam, da tako ostane.

auser posted image user posted image za tak optimizem. Te kar občudujem user posted image Itak bo pa zelo hitro spet plusek user posted image

Naj vam povem, da sem danes jezna ko ris user posted image Kar drla bi se. Kličem včeraj v bolnico kjer sva delala spermiogram in mi reče, da je šel izvid naprej do moje G. Kličem danes mojo G in začuda izvida NI user posted image jutri bo že 14 dni, izvid pa naj bi bil v sedmih dneh. Saj več ne vem če sem jaz nora ali kdo drug. Prav čudno se počutim ko vsak dan kličem okrog ko nora user posted image Sem se odločila, da imam jutri v mestu opravke in grem kar do G pa imajo da mi najdejo ta izvid kjer koli že je. Če ne bom streljala.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: II pričakujemo januarja 2011
25.1.2011 18:51:54   
kejt2
No, jest sem tudi nekoliko boljše, čeprav težko rečem, da polna optimizma user posted image

Se bomo pa še mal trudil. Z našo kilometrino, kaj pa je to za nas! Pa otrok vsaj ne bo devica po horoskopu... user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: II pričakujemo januarja 2011
26.1.2011 7:27:53   
Katte
witch, veš, da me zaenkrat sploh ne matra test... Sem pa itak šla v lekarno po septolete (za grlo) in nalgesin (za bolečine ob user posted image  - je treba biti pripravljen kljub temu, da je nočem), pa sem kupila še to.
Upam, da ti BT tudi danes ni padla. Danes se pa kar pojdi skregat za rezultate. Držim pesti.
Anonimna user posted image , tudi jaz sem prepričana, da ti bo kmalu spet uspelo zanositi. Upam, da se obdrži.
kejt2, kaj pa je narobe z devicami? Meni se zdi, da naj bi bili najhujši škorpijoni. Kdaj je že to? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: II pričakujemo januarja 2011
26.1.2011 8:03:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wolfina
Anonimna, krasna punca si! Vsa čast ob takšnem optimističnem pogledu, od tebe se da veliko naučiti! Vesela sem, da tako sprejemaš, kar se ti je zgodilo. Držim pesti, da boš kmalu, kmalu spet noseča, tokrat uspešno!


Hvala, hvala. Mi je kar malo nerodno. user posted image
Saj sem rekla - imam vsaj v tem srečo, da zanosim hitro. Pa še dobro, da imam že eno malčico doma, da vem, da lahko donosim in imam super lepo nosečnost brez kakršnihkoli problemov. Upam, da bomo kmalu skupaj čvekale kje drugje. user posted image

auser posted image

(odgovor članu Wolfina)
  Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: II pričakujemo januarja 2011
26.1.2011 8:06:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: witch
auser posted image user posted image za tak optimizem. Te kar občudujem user posted image Itak bo pa zelo hitro spet plusek user posted image


Hvala tudi tebi. In iz tvojega ^^ teksta na testek user posted image user posted image user posted image !

auser posted image

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?