|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacije ni, prvi test+ zdaj pa - ???
29.1.2011 13:37:36   
BabyBluee
ejla lp...sem nova tu in me zanima če lahko delim s kom problem ki ga imam oz če je ze katera od vas imela podoben ali isti problem.
s fantom sva se odločila da bi imeliuser posted image   julija sem prenehala s kt in od takrat sem imela M vedno 15 v mesecu...dan prej al dan kasneje mogoče ampak okoli 15 vedno. Sedaj mi M zamuja 14 dni. Test CB sem naredila prejsnji teden in je pokazalo + vendar ta + se je zelo malo videl...kolegice in sodelavke so mi rekle da + je plus in da sem sigurno noseca. V tem času nisem imela nobenih slabosti, razen tega da me na case špika v jajčnikih in me zaboli v trebuhu ampak bolečina popolnoma drugačna ko takrat ko imam za dobit M. Danes sem test CB ponovila ker sem upala da se bo prikazal močen + ampaj je bil test negativen. Zanima me na čem sem? ali je se kašna punca tu imela podobne izkusnje in vseeno potem pri G ugotovili da jeuser posted image ? ali je se prezgodaj da bi test kaj pokazal? čeprav mi je zelo čudno da prej test bil + zdj pa -.... user posted image

PROSIM ZA ODGOVOR, se vam v naprej zahvaljujem.

< Sporočilo je popravil BabyBluee -- 29.1.2011 13:40:07 >


_____________________________

--
(¨`•.•´¨)
`•.¸(¨`•.•´¨)
(¨`•.•´¨)¸.•´
`•.¸.•´LP,
¤BabyBlue×
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacije ni, prvi test+ zdaj pa - ???
29.1.2011 14:32:01   
lily32
Kupi še kakšen test in ga naredi. Srečno.

(odgovor članu BabyBluee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacije ni, prvi test+ zdaj pa - ???
29.1.2011 14:35:36   
benika
Na krvni test pojdi v ponedeljek. Boš točno vedela pri čem si. Pa srečno in želim ti, da je to to.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacije ni, prvi test+ zdaj pa - ???
29.1.2011 14:49:06   
Anonimen
Lahko je tudi bil lažno pozitiven

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacije ni, prvi test+ zdaj pa - ???
29.1.2011 14:51:38   
juhica
Če ti bo še več testov pokazalo minus, pa menstruacije ne bo, ti svetujem da se posvetuješ z ginekologom. Meni je pokazal švoh črtice, ki so bile vsakič šibkejše, namesto močnejše, vsi so rekli da sem noseča. Redna menstruacija je zamujala 10 dni, in potem je prišla (močnejša in daljša, ampak brez krčev). Sem tudi že prej večkrat delala teste, pa mi nikoli ni pokazalo črtice tudi izredno blede ne - tako da.... Naslednji mesec sem zanosila in je vse v redu, je bila pa spet švoh črtica - sem preklela FS test, potem pa čez tri dni zelo močna... srečno....

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacije ni, prvi test+ zdaj pa - ???
29.1.2011 15:23:59   
BabyBluee
hmmm...lazno pozitiven 2x...nevem no...sj vse je mozno...
v vsakem premeru grem v ponedeljek do ginekologa....ker mi ni se nikoli toliko zamujala...
nevem..sj lahko paničarim brezveze...lahko pa da je tudi kaj resnega....kdo pa ve....
vseeno hvala punce za odg če pa ima se kaksna podobne izkusnje lahko mi kr pise..:))


_____________________________

--
(¨`•.•´¨)
`•.¸(¨`•.•´¨)
(¨`•.•´¨)¸.•´
`•.¸.•´LP,
¤BabyBlue×

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacije ni, prvi test+ zdaj pa - ???
29.1.2011 16:44:45   
Tejči
Meni so trije testi kazali negativno in sem bila nosečauser posted image Vso srečo!!!

(odgovor članu BabyBluee)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstruacije ni, prvi test+ zdaj pa - ???
29.1.2011 19:56:54   
BabyBluee
no bomo videli.....v pondeljek se bom oglasila pri ginekologu..
upajmo da ne bo kej narobe...dandanes lahko pričakujemo ze vse...nazalost....

emm kolko casa pa je minilo da ti je kr kazalo negativno??
kaksne druge znake razen zaostajanje m si imela??



_____________________________

--
(¨`•.•´¨)
`•.¸(¨`•.•´¨)
(¨`•.•´¨)¸.•´
`•.¸.•´LP,
¤BabyBlue×

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menstruacije ni, prvi test+ zdaj pa - ???
29.1.2011 23:08:06   
eva1
Ja men je tudi CB pokazal lažno pozitivno..potem pa sem šla drugi dan na krvi test in negativen...potem sem čez ene 14 dni dobila M, in z G sva "ugotovila" da je bila najbrž takrat O in je to test zaznal(ker urinski nosečniški test ni tako specifičen , lahko zazana tudi O ali pa je lahko tudi lažno poz. pri hormonskih motnjah)...
Pojdi na kvni test in bo takoj jasno!

(odgovor članu BabyBluee)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menstruacije ni, prvi test+ zdaj pa - ???
30.1.2011 9:48:39   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: BabyBluee

no bomo videli.....v pondeljek se bom oglasila pri ginekologu..
upajmo da ne bo kej narobe...dandanes lahko pričakujemo ze vse...nazalost....

emm kolko casa pa je minilo da ti je kr kazalo negativno??
kaksne druge znake razen zaostajanje m si imela??




Mislim, da mi je izostajala M že kakšne 3 tedne, znakov pa nisem imela res nobenih. Sem bila prepričana, da nisem noseča in me jezi, ker sem nehala s KT... tako, da nikoli ne veš. Upam, da bo tudi pri tebi takouser posted image

(odgovor članu BabyBluee)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menstruacije ni, prvi test+ zdaj pa - ???
30.1.2011 13:00:04   
BabyBluee
no ja sj najboljse do G in ugotovit kaj je....HAVALA punce se 1x user posted image

_____________________________

--
(¨`•.•´¨)
`•.¸(¨`•.•´¨)
(¨`•.•´¨)¸.•´
`•.¸.•´LP,
¤BabyBlue×

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: menstruacije ni, prvi test+ zdaj pa - ???
30.1.2011 21:45:10   
candi
Res najbolje da greš do G. Možnosti je res kar nekaj. Lahko da si nosečka, lahko da je pa nosečnost tudi šla in je zato pokazalo potem minus, ker je padel nivo hormona ali pa da je bil test lažno pozitiven.

(odgovor članu BabyBluee)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: menstruacije ni, prvi test+ zdaj pa - ???
4.2.2011 9:23:30   
Janchek81
Tudi meni je 12.4. prejsnje leto pokazal CB -digitalni kar +, potem sem user posted image čez 2 dni dobila pa sem še celo šla na urgenco, ker sem mislila, da je šlo naprej, pa so ugotovili, da sploh nisem bila noseča, bile so samo hormonske motnje,... tako, da ko sem pa konec maja 2010 opravljala CB test ( nism vec vzela digitalnega ) mi je pokazal negativno pa sem se isti dan šla na krvni test in mi je pokazal, da sem že v 6 tednu user posted image  tako, da jaz tem urninskim testom prav nič ne zaupam.

(odgovor članu candi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?