|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.9.2011 14:10:47   
mladika
BRAVO ZA NAŠI NOVI NOSEČKI!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image Uživajta punci v tem čarobnem obdobju,s HeLenčico pa upave da se vama pridružive,neda?!?Jst mam še 6 dni fore...

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.9.2011 15:12:53   
Anonimen
punce moje user posted image user posted image user posted image

na nek način se mi je podrl svet,... nevem kako naj reagiram, kaj si naj mislim, kako bo naprej, kako naj spodbujam mojega, ki je isto ali še celo bolj prizadet,.... zvedela sva, da nima semenčic - niti ene!! Vglavnem, šok in žalost takšna, da ne morem opisat. No, saj nevem zakaj vas sploh obremenjujem,.... dajte me v modro in žal se nebom selila naprej na seznam. Pa tako rada bi šla na oktoberskega user posted image user posted image Zdaj komaj vidim, da ni tako strašno se selit naprej - če le imaš najmanjšo možnost, da bo uspelo, jaz je žal nimam. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a. user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.9.2011 15:16:37   
Malinova
Bravo, bravo in en iskren user posted image user posted image obema novima user posted image user posted image ! Vse čarobno še naprej! user posted image

Mi tudi še čakamo oziroma smo ravno sredi oziroma pri koncu akcije. Nisva bila tako pridna, kot sva načrtovala, ampak ene trikrat je pa bilo veselo tam okoli plodnih dni, tako da upam, da je bilo vsaj enkrat ob pravem času.

Vas pridno berem in navijam za vas, čeprav bolj poredko kaj napišem. Navijajte tudi ve zame! user posted image



(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.9.2011 15:23:17   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

punce moje user posted image user posted image user posted image

na nek način se mi je podrl svet,... nevem kako naj reagiram, kaj si naj mislim, kako bo naprej, kako naj spodbujam mojega, ki je isto ali še celo bolj prizadet,.... zvedela sva, da nima semenčic - niti ene!! Vglavnem, šok in žalost takšna, da ne morem opisat. No, saj nevem zakaj vas sploh obremenjujem,.... dajte me v modro in žal se nebom selila naprej na seznam. Pa tako rada bi šla na oktoberskega user posted image user posted image Zdaj komaj vidim, da ni tako strašno se selit naprej - če le imaš najmanjšo možnost, da bo uspelo, jaz je žal nimam. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a. user posted image



draga moja user posted image user posted image sem čisto brez besed. Pošiljam ti ogromen objem. Prav zares ne najdem besede, da bi jo napisala za spodbudbo. Zjokaj/ta se, potolažita, podprita in se postavita na noge, potem pa poskusita najti način.

user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.9.2011 15:24:56   
LittleSun
Carissa10 user posted image user posted image user posted image zate sem še posebej vesela, da si zagledala user posted image user posted image user posted image

Ta september je res žalosten user posted image user posted image in hvalabogu, da tu in tam pride takšna lepa novička.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.9.2011 15:25:34   
Katte
A. user posted image . Ne vem, kaj naj rečem.
user posted image  user posted image  user posted image
Zjokaj se, pogovori se s tvojim, izgubljeno pa po mojem ni še vse. Mogoče je imel tvoj kakšno vnetje in bo čez tri mesece vsaj nekaj semenčic.  Mogoče bo možno pridobiti semenčice s punkcijo? Za ICSI rabiš samo eno.
Dajta si malo časa, potem pa raziščita možnosti, ki jih imata.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Malinova)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.9.2011 16:07:04   
jagodka80
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

,.... zvedela sva, da nima semenčic - niti ene!!



Vem, kako se počutiš. Tako kot se sedaj počutita vidva, se nas je počutilo že kar precej. Ampak ne smeta obupati! Sprijazniti se res morata, da po naravni poti ne bo šlo, je pa zato medicina tu. Če z biopsijo mod najdejo le eno semenčece, je lahko to zmagovalno.

< Sporočilo je popravil jagodka80 -- 22.9.2011 16:09:04 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.9.2011 17:32:15   
iwa
Anonimna, res mi je zelo žal. A kot pravijo punce, samo upanja ne izgubi, se bo že uredilo, mam dve dobri prijateljici s podobno situacijo in že majo user posted image ! Samo pogumno!

Dvem novim user posted image pa zelo zelo čestitam in privoščim, res!

Pri nas user posted image še ni, so pa dons začeli blagi krči, tko da mislim da je na poti. Če pa do jutri ne pride pa probam s testkom in javim stanje...

Lp user posted image

(odgovor članu jagodka80)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.9.2011 18:57:19   
Anonimen
hvala vsem za spodbudne besede. user posted image Res mičkeno pomagajo, čeprav je hudo. user posted image Sploh ko gledam mojega kako joče, mu do ničesa ni, se noče pogovarjat,... Meni je isto tak hudo, samo se probam zadržati pred njim in ga tolažim, čeprav vidi vse samo negativno in daje same grozne odgovore,....
Prvi spermiogram je imel že pred tremi meseci, vendar je komaj zdaj - po drugem izvedel rezultate obeh. Tak da kakšne viroze pomoje odpadejo. Takoj še isti dan mu je naredil še punkcijo in tudi ni bilo nič videt. user posted image   Zdaj ima biopsijo čez 14 dni, vendar koliko berem nisem preveč optimistična. 

Jooj milijon zakaj-ev, vprašanj,.... se mi plete po glavi. Nevem niti kam naj se obrnem, da se o vsem tem malo bolj informiram, čeprav je boljše, da včasih čim manj veš.

Nič punce, lepo bodite in resnično močno držim pesti za vaše user posted image saj te žalosti, stresa, negotovosti,... ne privoščim prav nobeni.

A.user posted image

(odgovor članu iwa)
  Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.9.2011 19:16:45   
klopek
A. user posted image sem brez besed.... mislim na vaju in vama pošiljam morje user posted image .

Verjamem, da je grozen in brezizhoden občutek pa vendar stojta si obstrani in razmišljajta pozitivno. Tudi za vaju obstaja pot do otročka!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.9.2011 19:16:50   
alysa
Vse čestitke Carissauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.9.2011 19:19:28   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image   Zdaj ima biopsijo čez 14 dni, vendar koliko berem nisem preveč optimistična. 

A.user posted image



user posted image

Držim pesti, da bo postopek, ki vaju čaka, uspešen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.9.2011 20:06:16   
romare
čestitke novima nosečkama,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,sploh zate carissa sem vesela
za ostale pa stiskamo pestke da se čimprej pojavijo čarobe črtice

jaz se z muko zadržujem da ne naredim testka..ampak itak ni nobeih znakcov ne za user posted image in ne zauser posted image


(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.9.2011 8:33:12   
iwa
No jest sm pa dons nardila test ker user posted image še ni, pa je tud test -, tko da mislim da tokrat ne bo nič...namreč točno vem kdaj sm mela O tko da bi se zej že moglo videt kej, zej pa sam hočem da čimprej pride pa da gramo v drugi krog!!!!

Želim da se čimprej kakšni pokaže user posted image user posted image !

(odgovor članu romare)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.9.2011 8:48:28   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: romare

čestitke novima nosečkama,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,sploh zate carissa sem vesela
za ostale pa stiskamo pestke da se čimprej pojavijo čarobe črtice

jaz se z muko zadržujem da ne naredim testka..ampak itak ni nobeih znakcov ne za user posted image in ne zauser posted image




suuuuuuper...to pomeni da si user posted image  ... no držimo pesti...user posted image user posted image

(odgovor članu romare)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.9.2011 13:30:16   
kale
Čestitke novima srečkama user posted image  user posted image . Romare - upam, da  bomo tud tebi lahko kmalu čestitali!
Držim pesti, da se nam še katera manj pridruži v oktober!





anonimna user posted image  - upam, da čimprej posije sonček tudi v tvoje življenje in nas hitro razveseliš z  lepšimi novicami user posted image .

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.9.2011 13:31:20   
kale
Čestitke novima srečkama user posted image  user posted image . Romare - upam, da  bomo tud tebi lahko kmalu čestitali!
Držim pesti, da se nam še katera manj pridruži v oktober!





anonimna user posted image  - upam, da čimprej posije sonček tudi v tvoje življenje in nas hitro razveseliš z  lepšimi novicami user posted image .

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.9.2011 13:35:52   
kale
Čestitke novima srečkama user posted image  user posted image . Romare - upam, da  bomo tud tebi lahko kmalu čestitali!
Držim pesti, da se nam še katera manj pridruži v oktober!





anonimna user posted image  - upam, da čimprej posije sonček tudi v tvoje življenje in nas hitro razveseliš z  lepšimi novicami user posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.9.2011 13:37:17   
kale
ups - RR mi nekaj nagaja...

(odgovor članu kale)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.9.2011 15:03:46   
Maat
Čestitke bodočim mamicam user posted image user posted image

Romare, kako kaj pri tebi? Upam, da vama je uspelo...

(odgovor članu kale)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.9.2011 17:27:27   
CariSSa10
hvala vam vsem puncam za čestitke pa spodbudne besede. zdaj bo pa res vse ok in boma cartala to pikico! user posted image
romare ki si??????user posted image boma skupaj junijke2012 in ostale tam do konca? držim pestiiiiuser posted image

(odgovor članu Maat)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.9.2011 18:59:49   
romare
pri meni še nič novega, s testkom bom počakala do nedelje,še dobr da moram jutri zgodaj na šiht,da me ne bo premamil testek v omariuser posted image .

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.9.2011 19:05:52   
mladika
HeLenčica kako kej pri tebi kaže???Romare stiskam pestke da se grdoba grda ne prikaže nadaljnih 9 mesecovuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu romare)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.9.2011 22:48:29   
zebr4
Čestitke  vsem novim user posted image . Lepo in uspešno nosečnost vam želim!
Za ostale, ki še čakate pa stiskam pestke zelo močno!!!!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.9.2011 7:11:00   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: mladika

HeLenčica kako kej pri tebi kaže???Romare stiskam pestke da se grdoba grda ne prikaže nadaljnih 9 mesecovuser posted image user posted image user posted image user posted image



Sem prišla ravno za vaju pokukat če je že kaj novega. Stiskam pestke za obeuser posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?