|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.9.2011 11:19:02   
Teya D.
Moje user posted image še ni in lahko kar spakira za 9 mesecev user posted image !
HeLenčica in Romare stiskam pesti! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.9.2011 17:14:53   
Mojarožica
Punce moje, mene prsi tok bolijo da bom pošizila,ampak glede na to, da ni nic drugega, mislim, da je to samo bolj konkreten PMS. Najne bi prisla do ponedeljka, upam, da je sploh ne bo, dvomim, da smo kaj naredli, ker sva bla na morju full lena.

Naj ze mine ta vikend, namisleni sumptomi ubijajo...
Tecna sem...

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.9.2011 21:13:13   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Moje user posted image še ni in lahko kar spakira za 9 mesecev user posted image !
HeLenčica in Romare stiskam pesti! user posted image user posted image user posted image


suuuuper navijamo !!user posted image user posted image
pa še ena user posted image od mojga sina..se mu tok dopadejo tele slikice..user posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.9.2011 9:23:48   
Teya D.
Ženske moje nekaj se dogaja user posted image .
Včeraj sem naredila test, bolj iz radovednosti kot kaj drugega in sem pozneje zagledala tako prosojno drugo črtico, da moraš res dobro pogledat da jo vidiš. Nisem še sigurna, zato ne bom rekla nič in bom počakala še nekaj dni, da test ponovim. Mogoče je pa premalo hormona ali pa je test bil fuč. Nočem si delat upanja, čeprav me prsi bolijo, niso me do zdaj nikoli.

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.9.2011 9:59:25   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Ženske moje nekaj se dogaja user posted image .
Včeraj sem naredila test, bolj iz radovednosti kot kaj drugega in sem pozneje zagledala tako prosojno drugo črtico, da moraš res dobro pogledat da jo vidiš. Nisem še sigurna, zato ne bom rekla nič in bom počakala še nekaj dni, da test ponovim. Mogoče je pa premalo hormona ali pa je test bil fuč. Nočem si delat upanja, čeprav me prsi bolijo, niso me do zdaj nikoli.


aha pa imam odgovor. Nisem videla niti prosojne na tistem O testu od bobike. No čakam na ponovitev in mislim nate!!!

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.9.2011 10:14:31   
romare
evo mene lahko obarvate v modro,se je včeraj zvečer prikazala user posted image ,kakor sem predvidevala da bo,ja nič gremo v nove boje,za vse ostale pa stiskamo pestke

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.9.2011 10:16:09   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: romare

evo mene lahko obarvate v modro,se je včeraj zvečer prikazala user posted image ,kakor sem predvidevala da bo,ja nič gremo v nove boje,za vse ostale pa stiskamo pestke

user posted image user posted image user posted image user posted image glavo pokonci in gremo v nove boje...tudi nas čaka ta čudež, brez skrbi!!

(odgovor članu romare)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.9.2011 10:24:16   
Teya D.

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun


IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Ženske moje nekaj se dogaja user posted image .
Včeraj sem naredila test, bolj iz radovednosti kot kaj drugega in sem pozneje zagledala tako prosojno drugo črtico, da moraš res dobro pogledat da jo vidiš. Nisem še sigurna, zato ne bom rekla nič in bom počakala še nekaj dni, da test ponovim. Mogoče je pa premalo hormona ali pa je test bil fuč. Nočem si delat upanja, čeprav me prsi bolijo, niso me do zdaj nikoli.


aha pa imam odgovor. Nisem videla niti prosojne na tistem O testu od bobike. No čakam na ponovitev in mislim nate!!!


Ups user posted image ja nisem napisala tam, skleroza. Ja, res se komaj vidi in ko slikaš se sploh ne vidi, saj pravim, prosojno kot premalo soka v vodi. user posted image

romare user posted image user posted image pa hitro v nove boje!
user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.9.2011 10:27:03   
LittleSun
Prosojno je bolje kot belo..upam, da se v prihodnjih dneh odebeliuser posted image user posted image

Meni pa tako ni za pospravljat, nekaj naredim in pridem na komp in tak ne bom nič naredila...me že vleče na sonček...user posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.9.2011 10:30:26   
Teya D.

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Prosojno je bolje kot belo..upam, da se v prihodnjih dneh odebeliuser posted image user posted image

Meni pa tako ni za pospravljat, nekaj naredim in pridem na komp in tak ne bom nič naredila...me že vleče na sonček...user posted image


Upam, da se bo res.user posted image

Pospravljanje? kaj je to danes? user posted image Mi smo se 'naročili' kar danes pri restavraciji 'babica' user posted image .
Ja, tudi jaz se upiram z vsemi štirimi ampak sigurno bo na vrsti tudi tole. Ponoči sem imela neke napade slabosti, komaj sem zaspala. Drugače sem pa čisto super, ko je tako lepo sonce zunaj ( če odštejem prsi ).

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.9.2011 10:40:50   
kale
TeyaD- stiskam pesti, da se ne srečamo v ˝oktobrski temi˝ oz. če že, samo, da poročaš kako napreduje user posted image  user posted image .

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.9.2011 10:55:40   
Teya D.

IZVIRNO SPOROČILO: kale

TeyaD- stiskam pesti, da se ne srečamo v ˝oktobrski temi˝ oz. če že, samo, da poročaš kako napreduje user posted image  user posted image .


user posted image user posted image
user posted image stiskam pesti za vse nas! Upam, da bo tako kot mislim, da bo črtica bolj vidna. In da se bomo čez dober mesec vse pogovarjale o naših trebuščkih.

(odgovor članu kale)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.9.2011 18:47:27   
kale
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.


IZVIRNO SPOROČILO: kale

TeyaD- stiskam pesti, da se ne srečamo v ˝oktobrski temi˝ oz. če že, samo, da poročaš kako napreduje user posted image  user posted image .


user posted image user posted image
user posted image stiskam pesti za vse nas! Upam, da bo tako kot mislim, da bo črtica bolj vidna. In da se bomo čez dober mesec vse pogovarjale o naših trebuščkih.




user posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.9.2011 20:02:28   
*viva*
Hej hej babike,

malo sem bila tiho, ker jo je zagodel tehnični škrat. Imamo sedaj novi računalnik in je ok. Nisem se oglasial zato, ker domači ni delal v službi pa ni bilo toliko časa.

No, lahko me pobarvate v modro, ta mesec kljub dobremu občutku in pridnemu vežbanju ni bilo nič. Glavo gor in v nove boje.

Upam, da bo ta zadnji septembrski teden prinesel še nekaj več dvojnih črtic.

Lepo bodite,

ž


_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.9.2011 20:16:49   
Mojarožica
Oj!

Jaz sem odkrila eno full dobro stran, v bistvu je super zato, ker je ženska samooklicana odvisnica od testov (nosečniških in ovulacijskih) in je prava zakladnica informacij in SLIKIC testov. Stran je v angleščini, ampak če ne boste imele kaj delat, malo počekirajte:) Meni full všeč.

Aja tam sem tudi izvedela zakaj točno testi po 10 minutah niso več veljavni in da se pojavico t.i. "evaporation lines" to so vse črtice, ki se pokažejo po 10 minutah. Pa kako uporabit ovulacijski test, kot nosečniški (in zakaj ne).

http://www.peeonastick.com/

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
26.9.2011 7:07:35   
Katte
*viva* in romare, objemčke na žalost namenjam tudi vama. Še bo treba vaditi, več sreče vama želim v okobru.
HeLenčica, Teja D in Mojarožica, upam, da je to to.
Ravno tako držim pesti za vse ostale, ki še nameravate obarvati september roza.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Mojarožica)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
26.9.2011 7:07:39   
Katte
user posted image  
 
user posted image
 
          PRIČAKUJEMO : user posted image user posted image user posted image
 
  
1.9
jagodka80 (2. ICSI)
 
5.9
SILVA (xx.krog)user posted image
 
6.9
Sa.je (4.krog) user posted image  user posted image
 
9.9
urssi (4. krog)user posted image
Mamabearuser posted image
 
10.9
    crtek - test 15.9.user posted image
polho3006user posted image
Anonimna T (1. krog)user posted image
*bobika*user posted image
 
11.9
 *SONČEK (2.krog)user posted image
zarja28 (1. krog) user posted image  user posted image
 
12.9
    missmoon (6.krog)
klopekuser posted image
 
15.9
Anonimna N. (1. krog) user posted image  user posted image
Katte (16. krog)user posted image
tasa_muser posted image
 
16.9
Anonimna user posted image  (1. krog)user posted image
Littlesun (7. krog)user posted image
Cybelle
Anonimna user posted image  (10. krog)
 
18.9
Maat (8. krog)user posted image
alysauser posted image
iwa
 
20.9
*viva* (19. krog)user posted image
S* (1. krog)user posted image
Anonimna user posted image user posted image
 
21.9
zebr4user posted image

23.9.
CariSSa10 user posted image  user posted image
HeLenčica (11. krog)
 
24.9
romareuser posted image
 
25.9
štručka2503
KajaNagaja
 
26.9
Mojarožica
Anonimna
 
27.9
turquoise (7. krog)
 
29.9
mladika
Anonimna Pu (5.krog)

30.9
Anonimna Pu (5. krog)user posted image
Malinova (3. krog)
 
x.9
helnuser posted image
benji (16. krog)user posted image
Teya D. (2. krog)
AnonimnaX user posted image  user posted image
 

Skupaj nas je: 44


Nosečk: 5
 
 
Navijačice :
Katte, SILVA, LittleSun,
rozi55 , Anonimna Pu, CariSSa10,
mojamura, romare, hubika,
dr. Knowitall, polho3006


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
26.9.2011 8:07:15   
LittleSun
helenčicaaa????? user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
26.9.2011 10:10:37   
HeLenčica
Jutro punce moje user posted image ! Se opravičujem, skočila sem na morje za nekaj dni, pa se nisem uspela oglasiti. Torej, nama spet ni uspelo! Torej je zdaj že uradno eno leto, odkar se trudiva!

Ampak kaj naj, sekiram se ne preveč, ker se mi itak zdi nerealno, da kdaj ne bi prišla. Tako da se selim v oktobrsko temo, čeprav sem se odločila da se ne bom več obremenjevala. Ne da se mi več. Planiram obisk pri G, da začnem vrtet tole kolo zdravljenja neplodnosti, pa da vidimo če bo prineslo kakšne rezultate. Za preostale septemberke pa močno stiskam pesti!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
26.9.2011 10:16:04   
Katte
HeLenčica - user posted image user posted image user posted image .
Kar pojdi do G. Jaz sem tudi čakala več kot eno leto, preden sem šla. Sem ves čas mislila, da ne bo treba. Zdaj se pa vsaj premika user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
26.9.2011 10:17:11   
Katte
user posted image  
 
user posted image
 
          PRIČAKUJEMO : user posted image user posted image user posted image
 
  
1.9
jagodka80 (2. ICSI)
 
5.9
SILVA (xx.krog)user posted image
 
6.9
Sa.je (4.krog) user posted image  user posted image
 
9.9
urssi (4. krog)user posted image
Mamabearuser posted image
 
10.9
    crtek - test 15.9.user posted image
polho3006user posted image
Anonimna T (1. krog)user posted image
*bobika*user posted image
 
11.9
 *SONČEK (2.krog)user posted image
zarja28 (1. krog) user posted image  user posted image
 
12.9
    missmoon (6.krog)
klopekuser posted image
 
15.9
Anonimna N. (1. krog) user posted image  user posted image
Katte (16. krog)user posted image
tasa_muser posted image
 
16.9
Anonimna user posted image  (1. krog)user posted image
Littlesun (7. krog)user posted image
Cybelle
Anonimna user posted image  (10. krog)user posted image
 
18.9
Maat (8. krog)user posted image
alysauser posted image
iwa
 
20.9
*viva* (19. krog)user posted image
S* (1. krog)user posted image
Anonimna user posted image user posted image
 
21.9
zebr4user posted image

23.9.
CariSSa10 user posted image  user posted image
HeLenčica (11. krog)user posted image
 
24.9
romareuser posted image
 
25.9
štručka2503
KajaNagaja
 
26.9
Mojarožica
Anonimna
 
27.9
turquoise (7. krog)
 
29.9
mladika
Anonimna Pu (5.krog)

30.9
Anonimna Pu (5. krog)user posted image
Malinova (3. krog)
 
x.9
helnuser posted image
benji (16. krog)user posted image
Teya D. (2. krog)
AnonimnaX user posted image  user posted image
 

Skupaj nas je: 44


Nosečk: 5
 
 
Navijačice :
Katte, SILVA, LittleSun,
rozi55 , Anonimna Pu, CariSSa10,
mojamura, romare, hubika,
dr. Knowitall, polho3006


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
26.9.2011 10:20:18   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

HeLenčica - user posted image user posted image user posted image .
Kar pojdi do G. Jaz sem tudi čakala več kot eno leto, preden sem šla. Sem ves čas mislila, da ne bo treba. Zdaj se pa vsaj premika user posted image  user posted image  user posted image .


Katte ti boš zdaj enkrat imela O. a ne???

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
26.9.2011 10:27:38   
HeLenčica
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

HeLenčica - user posted image user posted image user posted image .
Kar pojdi do G. Jaz sem tudi čakala več kot eno leto, preden sem šla. Sem ves čas mislila, da ne bo treba. Zdaj se pa vsaj premika user posted image  user posted image  user posted image .


Kakšni so kaj postopki na začetku? Te da na krvne teste za hormone? Na spermiogram? Al kar direkt na neplodnostno, kjer čakaš 4 mesece na prvi razgovor?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
26.9.2011 10:48:19   
Katte
*bobika*, O bom imela enkrat proti koncu tedna. Testirati bom pa začela šele jutri, na dan 13. Itak imam c petek ultrazvok in mi bo G lahko strokovno potrdila O.
HeLenčica, jaz sem hotela predlagati G, če me da kar na pregled hormonov, ampak je bil šele prvi dan M. Sploh sem pa pozabila reči. Razmišljala sem tudi o Adrialab-u (privat laboratorij). Bom še videla. Pušenjak pravi, da če imaš redne ovulacije in cikluse, naj bi bili hormoni v redu.
Seveda je spermiogram prvi. Čeprav se ne držijo vsi pari tega. Ampak je edino logično in prav, če se mene vpraša. Spermiogram je namreč neinvazivna preiskava, v nasprotju s preiskavami pri ženski in je dobro kot faktor neplodnosti izločiti najprej moškega. Napotnico lahko dobiš pri svoji G ali pa kar partner pri svojem splošnem zdravniku (moj je šel sam ponjo).
Najprej greš do svoje(ga) G na pogovor. Potem ti že ona naprej pove. Meni je naredila UZ, nisem še nikoli bila na UZ. In našla je eno cistico. Če v dveh tednih ne bo izginila, bom dobila datum za laparoskopijo. Če pa bo, bom za začetek(kljub svojim ovulacijam) dobila femaro za vzpodbudo. Predvidevam, da za par mesecev.
Pa mogoče še kakšen HSG, HSC. No, še vedno ne izključujem možnosti, da me spontano preseneti user posted image  user posted image .
V glavnem, najprej je diagnostika, kar lahko še nekaj časa traja. Potem šele neplodnostna.
Tudi jaz nisem vedela, kako hitro bom šla na neplodnostno. Ne vem, mogoče ambulantni G ne delajo sami laparo, HSC in HSG. Jaz imam G v bolnici in se to tam pač dela.
Upam, da ti to kaj pomaga.

< Sporočilo je popravil Katte -- 26.9.2011 10:49:34 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
26.9.2011 10:56:33   
HeLenčica
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

*bobika*, O bom imela enkrat proti koncu tedna. Testirati bom pa začela šele jutri, na dan 13. Itak imam c petek ultrazvok in mi bo G lahko strokovno potrdila O.
HeLenčica, jaz sem hotela predlagati G, če me da kar na pregled hormonov, ampak je bil šele prvi dan M. Sploh sem pa pozabila reči. Razmišljala sem tudi o Adrialab-u (privat laboratorij). Bom še videla. Pušenjak pravi, da če imaš redne ovulacije in cikluse, naj bi bili hormoni v redu.
Seveda je spermiogram prvi. Čeprav se ne držijo vsi pari tega. Ampak je edino logično in prav, če se mene vpraša. Spermiogram je namreč neinvazivna preiskava, v nasprotju s preiskavami pri ženski in je dobro kot faktor neplodnosti izločiti najprej moškega. Napotnico lahko dobiš pri svoji G ali pa kar partner pri svojem splošnem zdravniku (moj je šel sam ponjo).
Najprej greš do svoje(ga) G na pogovor. Potem ti že ona naprej pove. Meni je naredila UZ, nisem še nikoli bila na UZ. In našla je eno cistico. Če v dveh tednih ne bo izginila, bom dobila datum za laparoskopijo. Če pa bo, bom za začetek(kljub svojim ovulacijam) dobila femaro za vzpodbudo. Predvidevam, da za par mesecev.
Pa mogoče še kakšen HSG, HSC. No, še vedno ne izključujem možnosti, da me spontano preseneti user posted image  user posted image .
V glavnem, najprej je diagnostika, kar lahko še nekaj časa traja. Potem šele neplodnostna.
Tudi jaz nisem vedela, kako hitro bom šla na neplodnostno. Ne vem, mogoče ambulantni G ne delajo sami laparo, HSC in HSG. Jaz imam G v bolnici in se to tam pač dela.
Upam, da ti to kaj pomaga.


Katte, seveda. Ogromno pomaga. Hvala.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?