|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
6.5.2015 16:49:06   
Link
binajenko, en velik user posted image , naj ti čas do naslednjega poskusa čim hitreje mine, naslednji dve user posted image pa bosta s teboj vseh user posted image !
Endri, joj škoda user posted image , na srečo prihaja poletje, ki naj bo samo vajino, jesni pa pogumno v nov boj!
Akajni, ne sekiraj se preveč user posted image , meni je uspelo prvič, ko sem najmanj počivala, zadnje dvakrat pa sem 3 dni ležala kot pribita pa nič. V tem poskusu se držim pravila, da počnem tisto kar mi v trenutku najbolj paše in se najbolje počutim. Na primer že 2 dni gledam umazana okna, ampak mi na kraj pameti ne pade, da bi jih šla pomivat user posted image . Vpliva na to ali se bo prijelo pa najbrž v nobenem primeru nima!
JedKa ne vem, če estrofem res zavira krvavitev, kolikor vem so ene kljub temu krvavele, ko je bil čas za to...tako, da mislim da je odsotnost izcedka dober znak!!!! Držim pesti!!! Jaz sem šele 3. dan po ET, tako da imam še doooolgo pot pred sabo. Sem imela pa predvčerjašnjim in včeraj rahlo rjavkast izcedek,.... še nikoli prej ....
Molekulca kako si?
Akajni, tinče, elephant in vsem ki čakate na user posted image močno držim pesti, da ga čimprej zagledamo

(odgovor članu binajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
6.5.2015 22:52:24   
molekulca
evo punce, I'm back user posted image Stanje se umirja,vendar lepo doma počivam. V službi imam precej fizičnega dela in je velika verjetnost,da sem krvavela zaradi napora. Glede počitka punce... meni je bilo rečeno, da počitek ni potreben. Ko pa sem zakrvavela, mi jih je pa moja G. kar pošteno povedala. Po transferju se počiva. Sicer ni treba ležat,ampak v poštev ne pride nobeno fizično delo,nobenega dvigovanja.... Pazite se punce. Če se ne bomo same,nas ne bo noben. Sprehodi,kavice ipd.pa seveda ni prepovedano. Tudi midva sva šla po etz prvič in drugič k našim na kavo. Tako da tole ne igra vlogeuser posted image
Jedka,odsotnost izcedka je odlično! Jaz sem zakrvavela 6.dan po et z eskimčki,torej ne zavira krvavitve. Sam pogumno naprej. Eskimčki so zakonuser posted image
Tinče in ostale,ki čakate.Res je to najbolj mučen del postopka. Jaz sem s strahom hodila na wc,ker nisem vedela,ali bo belo ali ne. ČDržim pesti,da se nam pridružite v klubuuser posted image user posted image
Arual,žal mi je,da ni uspelouser posted image Kateri postopek je bil to?si se že odločila?
Endri, objemček tudi zateuser posted image
binajenko,saj ne vem kaj naj ti rečemuser posted image Hudo mi je,ker je do tega prišlo...se bo samo ščistilo?

(odgovor članu Link)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
7.5.2015 7:42:20   
JedKa
molekulca super, da se je krvavitev umirila!!user posted image kar lepo se crkljaj doma!
Link ne vem zakaj sem imela v mislih, da si bila že prejšnjo nedeljo na et...user posted image no potem ti pa lahko edino zaželim, da ti čimprej mine čakanje do testa user posted image
Jaz sem danes zjutraj delala CB (9.dan po etz) in je bil negativen user posted image joj kdaj bomo že dočakale punce..?? in zakaj hudiča moramo čez vsa ta hormonska sranja in postopke?

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
7.5.2015 8:02:10   
molekulca
JedKa, mogoče je še prezgodaj. Počakaj še par dni. Te kaj boli? izcedek?

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
7.5.2015 16:10:04   
Akajni
Jaz imam vsak dan novo težavo!:) Danes zjutraj sem pozabila vzeti Estimo vaginaleto (progesteron) in ne vem, kaj naj naredim. PIše, da ne smem vzeti dveh naenkrat.

Groza. Ali mislite, da ima to odločilen vpliv?

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
7.5.2015 20:50:32   
elephant
Molekulca, super! :) pa je le ena dobra novica!
Glede izcedka sta meni tako zdravnica kot sestra rekli, da se lahko pojavi, ampak če kmalu izgine, da naj se ne sekiram, menda lahko tudi zaradi estime pride do tega...tako da če ni prav menstruacija, je po mojem še upanje :) seveda tudi krvavitev ni pri vseh odločilna :)
Po mojem ni nič hudega, če si pozabila eno estimo :) mislim, da je to bolj neka 'podpora' kot kaj drugega...držim pesti, da bo vse v redu :)
Danes je 5. dan, zdi se pa kot 5. teden :)
Vsem en kupček user posted image

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
7.5.2015 21:31:05   
molekulca
Ja, upam, da se dokončno umiri. danes sem spet imela ta nadležen rjav izcedek user posted image poleg tega še bolečine v križu, in blažje krče, tako da sme se odpravila proti trgovini po donat, ki mi je pomagal. pa tudi izcedek se je na noč umiril. sem ga pa imela včeraj zelo malo, ali skoraj nič. Komaj čakam UZ,da se prepričam,če je vse okuser posted image
Glede estime pa se ne sekirat. vzemi normalno naslednji odmerek ob uri in to je to.

(odgovor članu elephant)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
8.5.2015 9:35:53   
JedKa
punce meni je iz dneva v dan bolj slabo, a mislite da je to lahko od Estime,. Estrofema, Tifola..?


(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
8.5.2015 9:42:53   
tinče
Malo se vam spet oglasim.....

Malo za ekspiriment sem v sredo delala test (7.dan po ET, popoldanski urin), rahlo se je vidla druga črtica, no danes (9. dan) pa sem z jutranjim urinom še vsa zalimana delala spet test in je bil MOOOČAAAAN plusek.....aaaaa????

Zdej pa tko....jezna sem sama nase, kaj mi je bilo tega treba da sem šla ekspirimentirat....kaj če ... je še vse prezgodaj in je poz. test posledica stopke...??? V bistvu sem vesela, da bi skakala do neba...po drugi strani pa se moram brzdat,
ker se bojim da bom na 14. dan razočarana.
Tega prav gotovo ne ponovim nikoli več user posted image

Je pa to moj 3. ICSI in če je to to.......user posted image

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
8.5.2015 10:08:36   
Marta72
Molekulca, če se me še spomniš iz prejšnega obdobja, ko sem zagledala user posted image user posted image z user posted image in sem imela krvavitev.
Vidim, da se tebi dogaja enako :(

Jaz imam izcedek že od 3.4. naprej, vmes sem imela še eno hujšo krvavitev, vendar je na srečo s pikicama vse ok in pridno rasteta.
Malo sem se pogovarjala z G, ki pravi, da dejansko ne vejo razloga za izcedke, vendar mi je le dala nekaj upanja, ko mi je rekla, da se znajo umiriti, ko bo funkcijo prevzela posteljica.
Do nadaljnega sem na bolniški, kar bo verjetno celo nosečnost.

Držim pesti da vam uspe! Srečno! user posted image

(odgovor članu tinče)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
8.5.2015 13:50:46   
elephant
JedKa, lahko sicer pogledaš med stranske učinke, ampak od tifola po mojem ni, edino če bi bilo od drugih dveh...za estimo sem brala, ampak že pozabila :)
Mogoče je pa to že začetek kakšne lepe stvari ;)
Upajmo user posted image

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
8.5.2015 19:50:01   
Link
Hej!
Jedka, če se še ni ulilo, poskusi še enkrat s testom, mogoče je bila pa poznejša ugnezditev in je tale slabost napovednik najlepših user posted image ! Močno držim pesti, da se uresniči!user posted image
tinče, bravo user posted image user posted image , sedmi dan po ET bi učinek stopke že izzvenel, tako da mislim, da si srečka user posted image
molekulca, super, da so se izcedki ustavli, najlepšo user posted image in uživaj še naslednjih user posted image

Meni se je pa že najavil začetek konca user posted image , kot po predpisih. V ponedeljek je 14 dni od ovulacije in moja predvidena user posted image , točna kot ura, ki se kot vsak mesec nakazuje v obliki rjavih izcedkov 2 dni preden se prikaže v vsej svoji veličini....že 3. neuspešen ET.... Vem, da ste jih nekatere dale čez še veliko več preden ste zagledale magični user posted image , ampak ne morem si pomagat, da nisem vsaj malo naveličana minusov.
No, malo sem pojamrala...jutri bo že bolje user posted image !
Punce drage, držite se in vsem veliko, veliko user posted image in user posted image user posted image

(odgovor članu elephant)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
8.5.2015 20:03:26   
molekulca
Link, dokler se ne ulije, je še vedno upanje. tudi rjav icedek še ne pomeni nunjo konca.
Jedka, jaz nimam pri Estimi nobenih stranskih učinkov. Mi je pa bilo slabo verjetno zaradi psiheuser posted image
elephant , kako kaže?
tinče -jaz nisem nikoli delal prej testa kot 10.da. počakaj še ene 2 in potem bo rezultat realne. Vse kar kaže prej, je pa res lahko posledica stopke.

(odgovor članu Link)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
8.5.2015 20:45:16   
Link
molekulca, vem....nočem biti preveč pesimistična, vendar je vsakič identično.... kakšnih posebnih znakov itak nimam, prsi so mehke in občutljive samo na močan pritisk, kot vedno pri PMS. Če se bo tokrat izkazalo, da se motim bom najsrečnejši človek na svetu!!!
Kar se testov tiče, je meni prvič pravilno pokazal user posted image 7. dan po ET, če je bil transfer seveda 5. dan. Kar pomeni, da je od stopke minilo več kot 10 dni in vsaj toliko naj bi minilo, da učinek tega horomona izzveni in se ne pozna več na testu....vsaj tako so meni razložili. Vsak dan kasneje pa seveda še bolj verjetno nakazuje na nosečnost!

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
8.5.2015 21:08:18   
JedKa
Link držim pesti, da se motiš in te preseneti user posted image user posted image !!

Mene sicer malo špika spodaj na vsake toliko, ampak veliko manj kot pred M, občasno bolečine v križu oz.ledvenem delu,
izcedka ni oz. je bel od estime, joške niso boleče, samo malo napihnjene, slabo mi je pa skoraj cel dan.
Mi pa kava in hrana ne smrdi, tako da čisto preveč jem...V nedeljo, ko bo 12. dan po etz bom ponovila test in upam,
da bo rezultat drugačen kot včeraj. Ampak me je strah, da sem že tako zmešana od vsega skupaj, da sem si slabost sama priklicala...user posted image

punce držite se in lep vikend!!


(odgovor članu Link)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
9.5.2015 19:06:38   
elephant
Evo, pa je en teden mimo :) razen napihnjenosti, ki je že stalnica, se počutim dobro, prsi so malo boleče na dotik, izcedek bel - estima efekt...tako da ne vem čisto, kaj naj si mislim in zato poskušam čim manj tuhtat :) kolikor pač gre...testov sem se odločila, da sploh ne bom delala - bomo videli, če mi uspe ;)
Kako ste ostale?
Lep preostanek vikenda in user posted image user posted image :)

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
10.5.2015 8:35:13   
JedKa
test je bil tudi danes negativen. razočaranje ogromno user posted image user posted image


(odgovor članu elephant)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
10.5.2015 12:39:26   
Akajni
Jedka, res mi je žal. user posted image

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
10.5.2015 13:40:02   
elephant
Ah, škoda :(
Drži seuser posted image

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
10.5.2015 14:20:41   
molekulca
Jedka user posted image en velik user posted image Res mi je žal... kdaj gresta v naslednji krog?

(odgovor članu elephant)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
11.5.2015 8:00:21   
Akajni
Danes je (šele) moj 6. dan po ET in imam občutek, da ne bo ratalo:) Vem, da moram razmišljati pozitivno, vendar nimam prav nobenih znakov, da bi se z mojim telesom karkoli dogajalo. 4 dan po ET sem imela točno takšne bolečine,kot pred menstruacijo, bolela me je glava, vendar nato nobenega izcedka (gnezditvena), prsi me niti malo ne bolijo, niti niso nabrekle, ne čutim nobenega napenjanja ali črvičenja v trebuhu ... skratka NIČ! Pri pilatesu samo čutim, da imam jajčnike povečane, pa še to se manjša:(

A je katera v tej temi marec-april-maj sploh zanosila?

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
11.5.2015 11:40:38   
molekulca
Tudi jaz sem imela v prvo po nekaj dnevih občutek, da ni ratalo in res ni. Ni bilo nobenih znakov, oz.tisti ,ki so bili so bili pač posledica stimulacije. Ko sem šla po zamrznjenjčke, pa sem imela skoz občutek, kljub izcedku in bolečinam, da bo uspelo, in je. Prvi UZ še ni za mano, ampak plusek je. Moj občutek me do sedaj ni varal.
Bolečine so lahko tudi dober znak. Mene je na 5.dan tako bolelo, kot da se bo lihkar ulila, pa je ni bilo. Kar pogumno! Vem, ,da so dnevi težki,ampak je treba tut to dat skozi ;)

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
11.5.2015 17:53:49   
elephant
Hm jaz pa očitno nimam občutka :) danes 9. dan in rjavkasto - roza izcedek, zdaj pa čakam ali bo M ali bo minilo...počutim se pa tako kot prej, edino malo me 'črviči'...bomo videli, kaj bo user posted image

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
11.5.2015 18:31:36   
JedKa
Akajni in elephant ne še izgubit upanja! Jaz navijam za vaju, da popravita povprečje user posted image

Meni slabost ne da miru in sem šla zjutraj še na krvnega, ki je bil negativen. Tako da bom videla kakšno bo počutje sedaj, ko sem nehala Estrofem jemat, ker M se še ni prikazala. Upam, da mi te hormoni ne zmešajo mojega cikla, ker sem imela sicer popolnoma urejenega in tudi svojo ovulacijo, tako da niti ne vem, zakaj moram Estrofem jemat..user posted image Ko dobim M ga pa naslednji dan zopet začnem jemat. Tako da greva potem spet po zamrznjenčka...oz se greva naprej loterijo user posted image

(odgovor članu elephant)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
11.5.2015 21:30:03   
*storm*
Pozdravljene punce po dolgem času. No, toliko da sporočim, da nama z zamrznjenčki ni uspelo user posted image danes sem imela krvni test, ki je bil negativen...sem pa tako ali tako imela bolj malo upanja, glede na to, da sem imela od 11 dne naprej roza izcedek, sicer minimalen...zdaj čakam na m in upam da mi estrofem in estima nista vsega pomešala user posted image

Punce, tiste ki ste v Lj...glede na to, da sem imela tokrat postopek z zamrznjenčki, bi praktično šla lahko takoj v nov postopek, zamrznjenčkov nimava več. Ampak mene je danes skoraj kap, ko sem se ponovno naročila v leonišču za napotnico. Datum sem namreč dobila šele septembra user posted image in glede na vso birokracijo ki jo imajo, bom v novem postopku verjetno šele oktobra- novembra... meni se to zdi tako daleč....kakšne pa imate ostale izkušnje? Kako hitro ste ponavadi spet v postopku?

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?