|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 21:05:12   
Sofie

Mene je bilo tudi strah Clomida. Samo, ko sem videla da drugače ne bo šlo sem pač vzela recept. Nama je pa uspelo ravno predno bi ga začela jest. Tako da kar pogumno. Sploh, če so ugotovili, da imaš težave s ciklusom. Meni so ga dali ker sem imela tudi 45 dni dolge cikluse in potem sluznica ni primerna za vgnezditev.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 21:14:50   
Damuš
Kakšna pa je razlika med klomifenom in clomidom?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 21:18:35   
katjesss
Ni razlike, to je ista zadeva...jaz imam pco, je G rekel da ne pride do O, tako da zdaj se s tem poskusiva. Me pa tudi strah, ker ze tako imam probleme z glavoboli, tako da me prav zanima, kako bom te hormone prenasala..

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 21:24:16   
Damuš
Aha hvala. Mah men se zdi neumno, da bi jemala nekaj, če pa pri meni vse štima. Pač edin mudi se mi[sm=jezicek.gif"
Imam pa tudi jaz probleme z glavoboli ... no zdaj ko pazim kaj in kako jem in pijem, je to precej omiljeno ... Pa vseeno se mi ne zdi, da bi pa se zdaj filala z nečim, kar bo stanje poslabšalo. Sej ne vem ... mogoče si pa do takrat že premislim. Kaj pa vem.

Kot sem rekla ... upam, da čim prej rata brez "dodatkov2

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 21:27:46   
katjesss
Iz kaksnega razloga pa si dobila predpisano?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 22:17:30   
Bibabuba12
Js sm danes po posti dobila O teste. Po aplikaciji bi morala danes met O, ampak test je negativen. Tako da predvidevam da je bila O dva dni nazaj, ko me je spikalo po jajcnikih. Bomo videli naslednji mesec, ce mi bo uspelo zadet cas O, da ga potrdim s testom. user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 6:43:04   
talisman13
Evo punce pa me je test premamil in sem zagledala user posted image , ful vesela a hkrati se na realnih tleh ker sem imela doma samo BC ki pa kot pravite ni najbolj zanesljiv je pa takoj pokazal crtici pa to ne na prvi jutranji urin

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 6:46:43   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: talisman13

Evo punce pa me je test premamil in sem zagledala user posted image , ful vesela a hkrati se na realnih tleh ker sem imela doma samo BC ki pa kot pravite ni najbolj zanesljiv je pa takoj pokazal crtici pa to ne na prvi jutranji urin


Čestitke. Sedaj pa hitro še po en drug test. Pa bosta tudi dve črtici.

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 7:29:08   
Bibabuba12

IZVIRNO SPOROČILO: talisman13

Evo punce pa me je test premamil in sem zagledala user posted image , ful vesela a hkrati se na realnih tleh ker sem imela doma samo BC ki pa kot pravite ni najbolj zanesljiv je pa takoj pokazal crtici pa to ne na prvi jutranji urin


Cestitke! user posted image user posted image user posted image Ce ti je test takoj pokazal dve crtici mislim da sploh ni dvoma, da je to to. Bravo, upam da to pomeni, da se trend user posted image nadaljuje tudi v julij! user posted image

Katera je naslednja? Allstar, mislim da ti. Kako kaze s tvojim izcedkom?

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 8:58:27   
mimi_ka
talisman13 čestitke! user posted image user posted image
Evo, še ena marčevka user posted image ta marec pa bo res bogato obrodil user posted image user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 9:00:11   
Allstar
Čestitke talisman13 user posted image user posted image user posted image !!

bibabuba12 včeraj sem se prav zadržala, da vas nisem morila in spraševala user posted image . Pri meni je še vedno čudno. Še vedno je rahel rjav izcedek. Včeraj čez dan 1x je bilo tako, da sem mislila, da je zdaj pa res user posted image (je bilo zraven malo sveže krvi), ampak ni bila (še). Spet sem si namontirala velik vložek za ponoči, ki pa je spet ostal čist user posted image . O mojih menstrualnih krčih ni ne duha ne sluha. Joški me pa ful bolijo. Vem, da je čisto verjetno, da se mi ulije in da so to neke čudne hormonske spremembe, ki trajajo že tretji dan, ampak imam vseeno neko upanje user posted image ...ker je prvič v 12 mesecih nekaj konkretno drugače....

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 9:21:53   
izida
Iskrene čestitke talisman 13!! Mirno nosečnost ti želim.

Allstar, držim pesti, da še ti razveseliš z novičko!

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 9:31:57   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Čestitke talisman13 user posted image user posted image user posted image !!

bibabuba12 včeraj sem se prav zadržala, da vas nisem morila in spraševala user posted image . Pri meni je še vedno čudno. Še vedno je rahel rjav izcedek. Včeraj čez dan 1x je bilo tako, da sem mislila, da je zdaj pa res user posted image (je bilo zraven malo sveže krvi), ampak ni bila (še). Spet sem si namontirala velik vložek za ponoči, ki pa je spet ostal čist user posted image . O mojih menstrualnih krčih ni ne duha ne sluha. Joški me pa ful bolijo. Vem, da je čisto verjetno, da se mi ulije in da so to neke čudne hormonske spremembe, ki trajajo že tretji dan, ampak imam vseeno neko upanje user posted image ...ker je prvič v 12 mesecih nekaj konkretno drugače....

Allstar, jaz ti nočem zbijat upanja, ampak ti moram napisati, ker sem imela pred leti podobno izkušnjo. Zaradi stresa in hormonskih sprememb sem dobila sredi cikla ravno take krvave izcedke, podobno kot opisuješ ti, trajalo je par dni in potem čisto prenehalo. Takrat sem se tudi jaz ustrašila, da nisem morda noseča, kar seveda takrat ni bilo še v planu, ker sem še študirala, in sem tudi test naredila, ki pa je bilo negativen. In čez 14 dni sem normalno dobila menstruacijo. Tako da morda naredi vseeno kakšen test, da se boš prepričala, na čem si. Seveda pa močno stiskam pesti in ti želim, da so te spremembe pri tebi morda posledica vgnezditve in N, ne pa hormonskih nihanj.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 9:38:55   
Katte
Čestitam, talisman 13! Lep začetek meseca!

Glede klomifena. Jaz pa prisegam nanj, ker mi je dvakrat uspelo z njim zanositi. Imam redne cikluse z ovulacijami, vendar imam očitno slabo kvaliteto jajčec. Prvič je uspelo v prvo s polovičko klomifena, po dveh letih delanja na zanositvi, drugič pa spet v prvo, ampak je bil SS. Tretjič je uspelo brez, takoj po SS. Zdaj ne bom jemala.

Tudi jaz sem si naredila zalogo O testov in jih začnem delati naslednji teden. Sem nekako bolj sproščena, če vem točno, kdaj je O (čeprav jo čutim), pa še točno vem, kdaj pričakovati M.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 10:11:44   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Čestitke talisman13 user posted image user posted image user posted image !!

bibabuba12 včeraj sem se prav zadržala, da vas nisem morila in spraševala user posted image . Pri meni je še vedno čudno. Še vedno je rahel rjav izcedek. Včeraj čez dan 1x je bilo tako, da sem mislila, da je zdaj pa res user posted image (je bilo zraven malo sveže krvi), ampak ni bila (še). Spet sem si namontirala velik vložek za ponoči, ki pa je spet ostal čist user posted image . O mojih menstrualnih krčih ni ne duha ne sluha. Joški me pa ful bolijo. Vem, da je čisto verjetno, da se mi ulije in da so to neke čudne hormonske spremembe, ki trajajo že tretji dan, ampak imam vseeno neko upanje user posted image ...ker je prvič v 12 mesecih nekaj konkretno drugače....

Allstar, jaz ti nočem zbijat upanja, ampak ti moram napisati, ker sem imela pred leti podobno izkušnjo. Zaradi stresa in hormonskih sprememb sem dobila sredi cikla ravno take krvave izcedke, podobno kot opisuješ ti, trajalo je par dni in potem čisto prenehalo. Takrat sem se tudi jaz ustrašila, da nisem morda noseča, kar seveda takrat ni bilo še v planu, ker sem še študirala, in sem tudi test naredila, ki pa je bilo negativen. In čez 14 dni sem normalno dobila menstruacijo. Tako da morda naredi vseeno kakšen test, da se boš prepričala, na čem si. Seveda pa močno stiskam pesti in ti želim, da so te spremembe pri tebi morda posledica vgnezditve in N, ne pa hormonskih nihanj.


Saj meninrazum govori, d se mi je sigurno nekaj premaknilo/zamaknilo in da je to samo kakšna hormonska motnja. Ampak saj veš kako je. To se mi je prvič zgodilo, itak da guglam že dva dni, slovenske in tuje strani. Povsod najdem možnost, tudi pri Pušenjaku in potem me pač zanese z mislimi. Zdaj me najbolj jezi to, da če se mi do torka ne ustavi oz. če se vredo ulije, moram prestaviti pregled, katerega se veselim že 2 meseca user posted image .

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 10:40:49   
mimi_ka
Allstar jaz na tvojem mestu ne bi prestavljala pregleda, tudi če dobiš močnejšo krvavitev. Se boš vsaj pogovorila lahko z G tudi o tem in ti bo dal termin za naprej. Ti kar pojdi na pregled. Morda pa izveš kako lepo novico user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 10:57:52   
Veronique
Allstar v vsakem primeru pojdi na pregled! Jaz bi morala imeti drugi dan M, ko sem imela pregled (pa je potem zamudila) in sem se pogovarjala s sestro, ce bi prestavila. Pa je rekla, da naj vseeno pridem, da vidimo kako in kaj, da njim ni to nic nenavadnega. Tako da pogumno! Le pojdi!
talisman tebi pa iskrene cestitkeuser posted image

Mojauser posted image je danes KONCNO prisla v vsej svoji velicini tako da me lahko na seznamcek prestavite malo naprej, na 29.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 11:12:40   
Bibabuba12
user posted image user posted image user posted image user posted image JULIJ 2016 user posted image user posted image user posted image user posted image

2.7.
user posted image user posted image talisman13, 2. krog, 1 otrokuser posted image user posted image

8.7.
Allstar, 12. krog, 0 otrok

11.7.
majčyca, 3. krog, 1 otrok
izida, 6. krog, 0 otrok

12.7.
Damuš, 5. krog, 1 otrok

14.7.
Bibabuba12, 1. krog, 1 otrok

20.7.
Storžek3, 6. krog, 2 otroka

21.7.
sončektvoj, 2. krog, 0 otrok

23.7.
Katte, 1. krog, 2 otroka

24.7.
Ashatan, 6. krog, 2 otroka

26.7.
Veronique, 2. krog po SS, 0 otrok
Katriss, 13. krog, 0 otrok



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 11:14:48   
Bibabuba12
Allstar upam, da ne zameris, ker sem tokrat jaz posodobila seznamcek. Drugace pa cisto mozno je oboje, da si tokrat noseca ali te pac hormoni hecajo. In to je najhuje, ko ne ves na cem si. Se en teden te loci od pricakovane user posted image tako da delat test tako hitro niti nima velikega smisla. Drzim pa pesti, da te ne hecajo hormoni in si naslednja v vrsti za user posted image ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 11:48:09   
Allstar
Nič ne zamerim, posodobi tista, ki je prva, saj imamo skupno skupino, za katero vse skrbimo, da živi v živahnem klepetu user posted image .

Mi je pa res zelo čudno....enkrat je kri zraven, enkrat ni nič, enkrat je samo rjavo,....ne vem, kako me lahko tako heca? Testa itak ne bom delala, če bi se do torka vlekla negotovost, ga bi takrat naredila pred pregledom za vsak slučaj. Po aplikaciji je v torek ne pričakujem (na seznam sem se dala 8., ker mi je že 2x zamujala), tako da takrat ga bi lahko delala. Ampak po mojem po do takrat že jasno user posted image ....

Torej naj grem na pregled v vsakem primeru? Tudi če bo močna user posted image ?

< Sporočilo je popravil Allstar -- 1.7.2016 11:49:05 >

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 11:55:32   
Bibabuba12
Na pregled kar pojdi, ginekolog komot naredi UZ tudi ce krvavis. Ce pa ga ne bo naredil, se bos pa vsaj lahko pogovorila z njim kako naprej in izvedela rezultate da ves na cem si. user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 11:56:10   
mimi_ka
Allstar jaz bi na tvojem mestu šla. Verjemi, da G ni nič čudnega, tudi če ti naredi pregled medtem ko krvaviš. Jaz ko sem imela ss, me je pregledal, ko sem še krvavela, ker je moral preveriti, če se je že vse ščistilo samo ali je še kaj noter ostalo. Pa tudi če ti pregleda ne bo opravil, se boš vsaj pogovorila z njim. Tako bi naredila jaz. user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 11:57:12   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Na pregled kar pojdi, ginekolog komot naredi UZ tudi ce krvavis. Ce pa ga ne bo naredil, se bos pa vsaj lahko pogovorila z njim kako naprej in izvedela rezultate da ves na cem si. user posted image

Hihi Bibabuba, si bereva misli očitno user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 12:25:49   
Allstar
Sta me soglasno prepričali user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 12:39:03   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Sta me soglasno prepričali user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?