|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 12:42:47   
katjesss
talisman13 ja cestitke...oz drzimo pesti, da je res to to user posted image

Allstar itak, da idi na pregled ja, nimas kaj razmisljat sploh, se bos pac pomenila malo z G

Veronique no vsaj prisla je zdaj cimprej, da se lahko potem dalje dela ne

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 13:17:40   
Veronique
Tocno to, zdaj pocakam da mine in potem veselo na delo ha hauser posted image
A jemljete kako posebno folno? Jaz imam kar to A-Z mama pa se mi zdi ok.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 13:19:31   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Iz kaksnega razloga pa si dobila predpisano?


Katjess, pravzaprav sem si jo sama predpisala - pač brala sem na forumih, da pomaga pri zanositvi, pa sem rekla, ajd dejmo probat.
Nisem se pa toliko poglobila (prej) da bi vedela, da vpliva tud na hormone, to je pa pri meni povzročilo migrene.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 13:25:17   
Damuš
Tallisman13 cestitke. Upam da tokrat (za spremembo) kaže BC prav-user posted image Jaz mu vsekakor ne bi verjela in bi naredila še druge teste.

Allstar, tudi jaz bi na tvojem mestu vseeno šla na pregled. Kot so rekle punce, se vsaj pogovoriš z dr.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 13:40:51   
katjesss
Damuš a pol si ze probala te tablete, pa si nehala, ker blo tako hudo??

Veronique jaz za zdaj ne bom nic folne, drugace imam se od lani femibion1, tako da bom potem zacela ko bom s clomidom poskusla

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 13:43:52   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Iz kaksnega razloga pa si dobila predpisano?


Katjess, pravzaprav sem si jo sama predpisala - pač brala sem na forumih, da pomaga pri zanositvi, pa sem rekla, ajd dejmo probat.
Nisem se pa toliko poglobila (prej) da bi vedela, da vpliva tud na hormone, to je pa pri meni povzročilo migrene.


Ja hormoni včasih ful vplivajo na glavobole. Jaz sem imela res hude migrene, zato me je bilo strah jemat Clomid. Ampak migrene sem k sreči s hrano poštimala. Se da veliko naredit.

Kolk časa pa se že trudita?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 13:45:52   
katjesss
Kaj si pa izlocla iz jedilnika, ker mene tudi migrene dajejo ja...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 14:01:15   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Kaj si pa izlocla iz jedilnika, ker mene tudi migrene dajejo ja...


Na začetku sem za nekaj časa izločila sir in čokolado. To je bil pri meni očitno problem. Pa uvedla sem več gibanja.

Nasploh jem sedaj veliko bolj zdravo. Kruh jem npr. samo kdaj čez vikend, testenine bolj redko itd. Pojem pa veliko sadja, zelenjave.

Pri meni je bil velik krivec tudi stres. Imam zahtevno službo in sem morala najti nekaj proti stresu...šport.

Sem imela pa migrene vedno med menstruacijo.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 14:06:57   
katjesss
Mene pa lahko doleti kak teden pred M, teden ko je M je tako ponavadi na udaru, in pa se teden po M, tako da ja....hormooooni, zato pa me prav zanima, kako bo na clomidu in pa seveda kako bo potem ko bom res noseca, ko hormoni divjajo :D

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 15:20:15   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Iz kaksnega razloga pa si dobila predpisano?


Katjess, pravzaprav sem si jo sama predpisala - pač brala sem na forumih, da pomaga pri zanositvi, pa sem rekla, ajd dejmo probat.
Nisem se pa toliko poglobila (prej) da bi vedela, da vpliva tud na hormone, to je pa pri meni povzročilo migrene.


Ja hormoni včasih ful vplivajo na glavobole. Jaz sem imela res hude migrene, zato me je bilo strah jemat Clomid. Ampak migrene sem k sreči s hrano poštimala. Se da veliko naredit.

Kolk časa pa se že trudita?



Zdajle je 5. krog. Tako da še ni panike.

Pri migrenah sem pa tudi jaz doživela čudež, ko sem nehala jesti čokolado (sem največji čokoholik na svetu in sem res pojedla ogrrrooooomne količine čokolade - in imela tudi huroooonske migrene) in zmanjšala vnos mleka in mlečnih izdelkov (imam tudi fuuul rada). Aja ... pa magnezijeve tablete pijem vsak dan (1 na dan). To je tud super preventiva. Dokazano pomaga.

Se pregrešim še kdaj pri čokoladi - s kakim mini koščkom - ampak takoj vem, da me bo naslednji dan bolela glava.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 15:23:13   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Iz kaksnega razloga pa si dobila predpisano?


Katjess, pravzaprav sem si jo sama predpisala - pač brala sem na forumih, da pomaga pri zanositvi, pa sem rekla, ajd dejmo probat.
Nisem se pa toliko poglobila (prej) da bi vedela, da vpliva tud na hormone, to je pa pri meni povzročilo migrene.


Ja hormoni včasih ful vplivajo na glavobole. Jaz sem imela res hude migrene, zato me je bilo strah jemat Clomid. Ampak migrene sem k sreči s hrano poštimala. Se da veliko naredit.

Kolk časa pa se že trudita?



Zdajle je 5. krog. Tako da še ni panike.

Pri migrenah sem pa tudi jaz doživela čudež, ko sem nehala jesti čokolado (sem največji čokoholik na svetu in sem res pojedla ogrrrooooomne količine čokolade - in imela tudi huroooonske migrene) in zmanjšala vnos mleka in mlečnih izdelkov (imam tudi fuuul rada). Aja ... pa magnezijeve tablete pijem vsak dan (1 na dan). To je tud super preventiva. Dokazano pomaga.

Se pregrešim še kdaj pri čokoladi - s kakim mini koščkom - ampak takoj vem, da me bo naslednji dan bolela glava.


Za magnezij sem tudi jaz slišala, da naj bi pomagal. Zdej ga itak pridno jem.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 15:52:43   
talisman13
Hvala, ja bom sla danes po se en test pa ga jutri zjutrej ponovim in upam na plus

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 16:27:49   
Veronique
Punce še malo pomoči bi potrebovala, če katera ve.
Na prvi posvet v neplodnostni morava iti oba, piše pa, da mora tudi partner imeti napotnico. A to mu napiše osebni zdravnik? Za kaj pa, a za neplodnostno ali h kakemu zdravniku se ga pošilja?

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 16:36:28   
Allstar
A ni za partnerja samo napotnica za spermiogram? Moj je do zdaj dobil samo to, možno pa, da se bo še kaj izkazalo v torek.

P.s.: spet nimam nič več! Jao jao....ravno toliko je, da še v bazen ne grem.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 17:38:21   
Veronique
Nevemuser posted image Mi je vse to novo in nimam pojma. So mi v mailu napisali ''na prvi pregled pridite s partnerjem, on naj ima napotnico od osebnega zdravnika''.
Sem pa klicala prej tja ampak nisem 100%, da sem prav razumela. Sem vprašala kakšno napotnico potrebuje oz. kaj naj mu osebni zdravnik napiše pa je rekla, da naj samo napiše za androloga. Upam, da sem si prav zapomnila? Čisto sem zmedena... Sem mislila, da za spermiogram dobi tam na neplodnosti. Hm...

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 17:59:13   
majčyca
talisman13 iskrene čestitke user posted image user posted image lepo si otvorila začetek novega meseca user posted image po mojem če je črtica lepo vidna, da ni dvoma. Močno upam, da ti ostale sledimo z user posted image ta mesec user posted image

Allstar, jaz ti tu kaj več ne znam povedat, ampak meni res to vse skupaj deluje kot vgnezditvena, čeprav traja malo dolgo. Ne vem no...user posted image

Jaz sem imela včeraj občutek napetosti v spodnjem delu trebuha (ne v jajčnikih, ampak navpično pod popkom), sem že mislila da bo spet user posted image prehitela oz. še bolj kot prejšnji mesec, danes pa nimam več takšnega občutka, pa tudi prsa niso nič napeta (kot so vedno pred user posted image ), tako da res upam da se mi ta mesec ciklus uredi. Je pa mislim da ravno danes 1 teden po O.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 18:12:42   
Allstar
user posted image user posted image user posted image user posted image JULIJ 2016 user posted image user posted image user posted image user posted image

2.7.
user posted image user posted image talisman13, 2. krog, 1 otrokuser posted image user posted image

8.7.
Allstar, 12. krog, 0 otrok

11.7.
majčyca, 3. krog, 1 otrok
izida, 6. krog, 0 otrok

12.7.
Damuš, 5. krog, 1 otrok

14.7.
Bibabuba12, 1. krog, 1 otrok

20.7.
Storžek3, 6. krog, 2 otroka

21.7.
sončektvoj, 2. krog, 0 otrok

23.7.
Katte, 1. krog, 2 otroka

24.7.
Ashatan, 6. krog, 2 otroka

26.7.
Katriss, 13. krog, 0 otrok

29.7.
Veronique, 2. krog po SS, 0 otrok




(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 18:36:00   
mava1975
Veroniq tvoj gre k svojemu osebnemu zdravniku innaj mu napiše napotnico za androloga. To napotnico prineseta s seboj v neplodnostno. Na podlagi te napotnice mu bodo naredili v neplodnosti spermiogram. Tvoja napotnica velja le zate.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 18:45:58   
Veronique
Torej sem prav razumela, da se reče andologuser posted image Hvala vsem, resno! Nisem si mislila, da bo pot do otroka taka, sploh ker mi potem kdo reče ''ah, pa saj si še mlada, kaj se sekiraš'' Hvala punce, ker mi pomagate.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
1.7.2016 21:27:59   
Taja15
Pozdravljene!

Sem nova na forumu.
Zanima me vaše mnenje....zadnja M je bila 29.5. danes zjutraj naredila test CB in je -. Ponavadi imam pred M rjav izcedek,ki pa ga sedaj ni nič samo beli tok. Občutljiva prsa ter špikanje in bolečina v desnem jajčniku. Zelo si želiva še enega dojenčka in sem kar malo neučakana. Je mislite še kakšna možnost da bi bil ta mesec test +...
Hvala za odgovor

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 8:21:02   
talisman13
No sem ponovila test z CB in se je tudi takoj pokazal plususer posted image itak pa se nism dojelauser posted image
Allstar kako kaze pri tebi?

(odgovor članu Taja15)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 8:46:18   
Bibabuba12

IZVIRNO SPOROČILO: talisman13

No sem ponovila test z CB in se je tudi takoj pokazal plususer posted image itak pa se nism dojelauser posted image
Allstar kako kaze pri tebi?


Itak, da ne more biti drugace, ce pa je ze prejsnji takoj pokazal dve mocni crtici! user posted image user posted image user posted image Super si zacela julijski mesec! Naj se samo tako nadaljuje. user posted image

Allstar ti si zdaj naslednja. Drzim pesti, da bos tudi ti zelena na seznamcku. user posted image

Js ga bom zagotovo pokvarila, ker so me ze zaceli dajati PMS znakci. Prsi so zacele biti tezje in me skeli v njih od casa do casa, tako kot pred vsako user posted image . Ce bi ta mesec prisla kaj prej pa tudi ne bi bila nic jezna. user posted image Samo naj ne zamuja. Sem ravno gledala aplikacijo. Najdaljsi cikel sem imela 39 dni. Tega ne bi. 32 dni je vec kot dovolj. user posted image

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 8:59:52   
aja2
Taja15-nisi napisala kdaj ne pricakujes user posted image , odvisno kako imas imas dolge cikle. Lahko se ti se pokazeuser posted image user posted image , ponovi test za 3 dni. Lp

(odgovor članu Taja15)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 9:36:59   
majčyca
talisman13 super, da si samo potrdila vse skupaj user posted image se 1x čestitke user posted image user posted image

Bibabuba12 imaš vedno tako hitro (toliko dni pred pričakovano user posted image ) PMS?

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 9:45:20   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Damuš a pol si ze probala te tablete, pa si nehala, ker blo tako hudo??



Ja, sem imela kapsule Mace, pa sem po enem tednu (ko mi je kliknilo od kod spet glavoboli) prenehala.

Talisman13 suuuperrr, sem ful vesela, da je BC KONČNO pokazal prav.

Allstar, tudi jaz držim pesti, da nas razveseliš z user posted image


Meni se pa ti dnevi od O do M tako strašaaaanskoooo vlečejo. Sploh jih noče biti konec. Ah ja ...

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?