|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne kupujte BEKO hladilnikov CNE520EE0ZGB
11.7.2018 23:30:37   
tomaž36
Ne kupujte BEKO hladilnikov. Sam sem kupil model CNE520EE0ZGB je lep eleganten hladilnik, ki pa je crknil po 1-letu delovanja. Šel je kompresor a naš preljubi uvoznik se pravi BEKO SLO oz. z drugimi besedami BigBang nimam na zalogi rezervnih delov. Se pravi, da vam garancija 5-let kaj malo pomeni saj saj boste za popravilo hladilnika porabili veliko živcev. Glede na to, da ima hladilnik zamrzovalnik bi mogli biti deli na zalogi, a žal ni tako jaz ima sedaj nek kompenziran kompresor, da zadeva nekako deluje (vzemi kar en kompresor ali vrži vso hrano stran), do njega sem pa prišel po urah in urah prerekanja z gospodi na BigBangu. Naj omenim, da je omenjeni model v črni barvi, čakal sem ga kar nekaj časa, nato de pokvari in ti gospodje ti rečejo rezervnega dela nimamo, lahko pa vam damo bel hladilnik. Mislim totalni amaterji. Tako, da moje mnenje ne kupujte BEKO hladilnikov z INVERTER KOMPRESORJI razen če imate dobre živce.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne kupujte BEKO hladilnikov CNE520EE0ZGB
18.3.2020 12:21:00   
ringalaja20
PRED 5,5Leta smo kupili kom.hladilnik in zamrzovalnik BEKO CN142221DS v Bigbangu, danes po preteku 5letne garancije nam je crknil kompresor :-( . Hladilnik je kot novi.
Kako je to mogoče, če pa imamo doma po 40let stare hladilnike, in še vedno laufajo - edino da jih je korozija napadnila in počasi razpadajo zaradi starosti...
Smo zelo nezadovoljni. Upam, da bosta pralni stroj in sušilec kaj bolj zdržljiva.

(odgovor članu tomaž36)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?