|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE-25.DAN
27.1.2006 17:08:56   
Suzi*
Ojla. Jaz sem pa danes ful lačna. Bolj kot včeraj. user posted image  Nič mi ni jasno. Ful me ima, da bi kaj sladkega pojedla (v hladilniku so še kremšnite in me vsakič zvije ko odprem hladilnik), pa glava me boli. Upam, da me želja mine. Si grem hitro skuhat pravi čaj z mlekom.

Jaz sem pa danes za K jedla hrenovke, špinačo, kos kruha in solato. Za V bodo pa hrenovke in verjetno malo solate. Jutri pa krompirjeva solata, zraven pa še ne vem kaj.

Taška, hvala za recept. Sem mislila, da delaš kakšno omleto iz jajc in moke al kaj takega in polniš z zelenjavo....

Skutica, sendvič bi lahko jedla, samo bi moralo biti res malo kruha in veliko salame oz. sira pa zelenjave. Mislim, da za V kruh celo ni dovoljen, čeprav jaz ga kar velikokrat tudi za V jem. user posted image  Pa grejo kile kljub temu lepo dol.





_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČNE-25.DAN
27.1.2006 18:41:46   
Sofi
Joj, punce, jaz sem pa včeraj tako zelo grešila, da me je res sram. Ves dan sem bila na sadju, zvečer pa...cordon blueuser posted image  -  zavedel me je najbrž sam user posted image , pa tega sicer sploh nimam tako rada. Moram pa pojasniti okoliščine, ki so me pripeljale do tega - bolana sem jaz in bolan je moj otrok, res komaj čakam na tople dni, da bo konec s temi prehladi - in tako mi je zmanjkalo energije za pozdravit naju oba, pa sem si pač privoščila nekaj ekstra kaloričnega. Bila sem tako zadovoljna in tako lepo sem zaspala, da mi tega niti ni žal- Zdaj pa lepo naprej po dieti.

Najbrž mi je to pač manjkalo in zdaj je telo zadovoljno user posted image .

Danes sem pa brez grehov, pravzaprav nisem, sem pojedla eno septoleto, kateri je dodan sladkor, ampak o.k.

Se pišemo in rišemo jutri.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČNE-25.DAN
27.1.2006 19:02:00   
mala maja
evo še jaz malo javljanja, po dolgem času.

dijete se kar držim edino sem pa danes zjutraj grešila in pri kavici pojedla dve NAPOLITANKI.user posted image user posted image user posted image

sem pa danes za kosilo jajčka, za večerjo pa solato z jajčkom.

Zgubila sem pa v tednu in pol samo 1 kg.(skupaj 5.2kg)To bo sigurno za zadnjič k sem bla polna grehov. Aja pa moje user posted image  kar ni in ni, napihnjena sem tako da sem že kar jezna nanjo. Sem pa vesela ker spravim ene kavbojek na rito k sem joh prej do kolen spravla gor-no ja zapet user posted image jih še ne morem amak to še prideuser posted image

TElovadla pa tud nisem kaj dosti user posted image ker sem cel teden bolj letala okrog in sem domov prišla šele v pozni večerni uri in sem od utrujenosti sam padla v posteljo.

PUnce vidm da ste pridne in da se ne date. Kr pokažmo jim tistimuser posted image  k so rekle da nam ne bo ratal.user posted image user posted image

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČNE-25.DAN
27.1.2006 19:59:25   
tejčica
Sem tako fino sita danes. Za kosilo sem jedla goveje zrezke v omaki, dušeno zelenjavo in radič. Za večerjo pa sem zmazala pol domače suhe klobase in kisle kumarice. Pa bele kave sem si tudi privoščila v nenormalnih količinah zame.

Danes sigurno ne bom imela zaradi lakote težav s spanjem. user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ODLOČNE-25.DAN
27.1.2006 20:42:22   
Teni_



pa je šla moja večerja po gobe. Zakaj? Evo, zato,ker sem POZABILA jest. Ja, tudi to se dogaja zraven 2 otrok.



(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ODLOČNE-25.DAN
27.1.2006 21:04:13   
hanita
Jaz sem jedla jajca za kosilo in za večerjo,ma jih ne bom nikoli več,ker sem bila zdej pol ure na wc. Ne vem kaj me je prijelo, ma tolko jajc nisem pojedla že par let.

Drugič spet meso al pa kaj morskega,ker bo lih sobota.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ODLOČNE-25.DAN
27.1.2006 22:04:21   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaH

pa je šla moja večerja po gobe. Zakaj? Evo, zato,ker sem POZABILA jest. Ja, tudi to se dogaja zraven 2 otrok.



Da bi se še meni to kdaj zgodilo.user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ODLOČNE-25.DAN
27.1.2006 22:32:01   
Teni_



Jaz pa upam, da meni nikoli več,ker se bojim, da bom ponoči lačna.



(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ODLOČNE-25.DAN
28.1.2006 0:49:44   
lelaval
Morem povedat, da sem tudi današnji dan izpeljala brez greha ( v torek pa naj ga še moja tehtnica user posted image ).
Za V sem si skuhala hrenovko, zraven pa paradižnik. Res mi ni pasalo isto kot za kosilo. Bom pa morala it počasi spat, ker me že lakota grabi, to vodo pa tudi pijem kot žolna, potem pa celo noč letam na WC (kot, da že podnevi nimam dovolj)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?