|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TUT - 5.DAN
27.1.2006 7:44:02   
NINA1
Jupi, danes pa spet hrana user posted image .
kako ste zdržale, jaz sem user posted image , čeprav težko ampak sem.
danes pa beljakovinski dan:
Z:pomaranča
K:sir, jogurt in kruh
V:solata in sir, ter kruh
malico ponavadi izpustim.
še malo pa se bomo tehtali(kdaj pa bi se user posted image )

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TUT - 5.DAN
27.1.2006 7:58:37   
lelaval
Nina en velik aplavz, ker vztrajaš - in to sama.user posted image

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TUT - 5.DAN
27.1.2006 8:07:13   
trojči
Dobro jutro!

Ti bi se že tehtala? Jaz se še ene tri tedne ne bi.user posted image user posted image  Ne, praviloma se tehta enkrat na teden, torej osmi dan zjutraj. Jaz sem pa itak vsak dan petkrat na vagi, kile nikamor ne grejo, hmmm...user posted image

Včeraj nisem bila lačna, ampak...................................., vedno mora biti neki ampak user posted image , dvakrat sem se prekršila, prvič ob petih, ko mi je postalo slabo in drugič ob devetih, ko sem se tu za računalnikom začela tresti. Pri dvajsetih, petindvajsetih letih sem brez vsakih problemov zdržala dijete z veliko manj hrane. Zdaj imam pa veliko več kil in let, hujšala bom, koliko bom lahko, ups, zmočla sem se, stisnila sem potrdi,user posted image  skratka, v vsakem primeru se bom trudila še naprej.


Mi bomo danes piščanca, zadnjič je bil v Mercatorjevem katalogu en fajn recept, bom kar po tistem naredila.user posted image

< Sporočilo je popravil trojči -- 27.1.2006 8:11:41 >

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TUT - 5.DAN
27.1.2006 8:10:04   
*pepelka*
user posted image user posted image Le tako naprej. Saj bo šlo, potrebno je le vztrajati.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TUT - 5.DAN
27.1.2006 8:10:48   
NINA1
ne sej se nebi tehtala(še nisem nič stopla na vago) ampak enkrat na teden se pa bom, tako da se bom v torek zjutraj.user posted image .
upam da ne bom preveč grešila čez vikend,pripravljam kosilo v soboto in nedeljouser posted image , bom probala zdržat brez grešitev.
lp

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TUT - 5.DAN
27.1.2006 8:11:55   
NINA1
o hafi, si prišla malo pokukat še k nam-lepo.
kako pa gre tebi?user posted image

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TUT - 5.DAN
27.1.2006 9:47:26   
Udb
ojla, tudi midva še vztrajava! ;)

Mož je bolj priden, jaz pa malo grešim, ker drugače ne zdržim!

Danes bomo jedli meseka pa paradižnik.

Aja, tehtanje - v ponedeljek!

< Sporočilo je popravil Udb -- 27.1.2006 9:53:12 >

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TUT - 5.DAN
27.1.2006 19:45:40   
Naja30
Ojla.

Nina, nisi sama, jaz sem s tabo!!
Tehtala bi se pa enkrat drug teden, da bosta vsaj dva cikla naokoli. Kaj pa če bi se tehtale npr. vsak torek, kakor odločne? user posted image  

Ja, danes pa HRANA! Zajtrka ne bom pisala, itak ni tako raznolik. Za kosilo sem pa jedla hudo dobro ribo in zelnato solato. Za večerjo pa pašteto. Kaj čem, kosilo jem v službi in je težko doma pripravit enako, brez da si vnaprej pripravim sestavine. Pa saj nič hudega.
Sem pa spila danes prekomerne količine bele kave. Sem izkoristla dan, ko lahko pijemo mleko. user posted image user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TUT - 5.DAN
28.1.2006 7:03:00   
Maja0505
Živjo

Nina 1 nisi sama. Tudi jaz hujšam s tabo, le da nimam časa po netu se sprehajat in klepetat, ter se vzpodbujat. V službi ni časa, doma otročki, mož, gora perila....user posted image  No se bom potrudila, da bom večkrat pokukala, kako ti gre. Jaz sem do zdaj bila še kolkr tolk disciplinirana. Kar se pa tiče tehtanja, pa se lahk tehtamo v torek, tako kot odločne. Bo več vzpodbudnih - kilogramčkov od odločnih nama pomagalo, da se bova tudi midve držali. Pa ta dan bom ziher na netu.
Lp

Pa drž pesti, ker grem dons na rojstni dan. Pač ne bom nič jedla. Al pa sam kumarce.user posted image user posted image user posted image
LP

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TUT - 5.DAN
28.1.2006 8:49:20   
Boni3
Jest se tut držim,ne prekrškam,mal edino,ker popijem kavo z maaal mleka.user posted image Sicer pa gre cool.Se sploh ni grozen.Jest sem za tehtanje v torek,kot odločne,ker se mi 1krat na teden zdi fino.Dons sem mela mesek,hrenovko pol pa tune.Njammmmi.user posted image mi.

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?