|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zelo svetlo blato in neprebavljena hrana
23.12.2007 15:05:36   
solatja
zdej me pa že skrbi. naša mala je včeraj jedla govejo juho, po kateri je še 2x kakala nekoliko svetlejše in malo bolj tekoče, v bistvu že zelo svetlo in dobro so bili vidni koščki hrane. danes pa spet. user posted image s tem, da je bilo pri današnjem blatu  zelo malo tistega, kar skupaj povezuje blato (sploh ne znam opisat), ampak je zgledalo, kot bi bili sami koščki in nitke. kaj bi to bilo? vročine nima, je sicer malo bolj tečkasta, pa nekaj časa že kašlja (včeraj zvečer je malo bruhala, ampak od kašljanja), tako da je drugače sorazmerno ok. ampak barva blata je pa že skoraj bela, kolikor je sploh tega "veziva".

joj, kako sem zmedena. aja, pa stara je skoraj 18m.


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
23.12.2007 15:23:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zelo svetlo blato in neprebavljena hrana
23.12.2007 17:48:12   
altati
nočem te strašiti, ampak prijateljeva hči je 14 dni nazaj belo kakala (starost 13 mesecev) in čez 3 dni so dobili diagnozo levkemija.
Tako da, jaz bi na tvojem mestu šla k zdravniku.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zelo svetlo blato in neprebavljena hrana
23.12.2007 17:48:50   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: altati

nočem te strašiti, ampak prijateljeva hči je 14 dni nazaj belo kakala (starost 13 mesecev) in čez 3 dni so dobili diagnozo levkemija.
Tako da, jaz bi na tvojem mestu šla k zdravniku.
Bolje da za paniciraš in ugotovite, da ni nič nevarnega.


(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zelo svetlo blato in neprebavljena hrana
23.12.2007 19:57:07   
mika
prijateljeva hči je 14 dni nazaj belo kakala (starost 13 mesecev) in čez 3 dni so dobili diagnozo levkemija.


adiouser posted image .

držim pesti, da se punčka čimprej pozdravi

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zelo svetlo blato in neprebavljena hrana
23.12.2007 21:05:06   
oka
 Ko je naša madam imela tako zelo svetlo blato (barva kože) in sem vsa prestrašena klicala zdravnico, mi je ta lepo razložila, da je svetlo blato značilno za rota virozo, ki trenutno veselo pohaja naokoli, tako, da mislim, da ni panike.

LP in srečno!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zelo svetlo blato in neprebavljena hrana
23.12.2007 22:38:28   
solatja
sem klicala zdravnico, ki je rekla, da če je drugače čisto ok, ni neke panike. dokler je ne boli trebušček ali pa ne  bruha, naj ne skrbim. naj sam mal bolj pazimo na prehrano, ker je zdej ogromno teh viroz in da če včasih malo čudno prebavlja v tem obdobju, ni to nič za skrbet.

sicer pa gremo jutri k pediatru, že zaradi tega kašljanja in bom seveda še o tem povprašala. glede na to, da je imela že v četrtek neke male težave s prebavo, bom za zdaj levkemijo odpisala, da bom sploh kej spala user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zelo svetlo blato in neprebavljena hrana
24.12.2007 13:34:56   
aezzy
kaj pa so ble tiste nitke?
sprasujem zato, ker so nitke menda pri glivicnem obolenju in me zanima ce je to res?!

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zelo svetlo blato in neprebavljena hrana
24.12.2007 14:45:12   
Anonimen
Ja madoooonaaaa, naš je danes čisto belo kakal in sem mislila, da je od medolinota, ki ga je jedel snoči. Pol pa od neke levkemije preberem... user posted image

Zakaj sem glih na tale forum zajadrala? user posted image  Pa je šel božič cugrunt user posted image

(odgovor članu aezzy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zelo svetlo blato in neprebavljena hrana
24.12.2007 14:46:18   
Strawberrie Cherrie
Ok, da vas malo potolažim. Pri rota virusu smo mi imeli enako belo blato z nitkami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zelo svetlo blato in neprebavljena hrana
24.12.2007 21:27:54   
solatja
da poročam: bili smo pri zdravniku, kjer ni bilo videti nič posebnega (ne ušesa, ne grlo), ima pa kar fajn vročino (čez 38,5) tako da je dobila svečko paracetamol. bili smo tudi v laboratoriju, kjer so levkociti in crp faktor popolnoma normalni in je vse 1a, tako da se zdej samo ukvarjamo s to vročino in tečnobo.

današnje blato je bilo že bolj normalne barve. Meta., je pa rekla že včeraj zdravnica, da se lahko blato bolj belkasto obarva, če poje otrok večjo količino mlečnih izdelkov, potem pa je še dodala, da je belkasto blato lahko tudi znak okužbe s temi rotavirusi, ki se sedaj na veliko množijo.

mislim, da je zaradi belega blata v veliki večini primerov strah pred levkemijo popolnoma odveč.


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zelo svetlo blato in neprebavljena hrana
25.12.2007 9:13:08   
altati
se strinjam, da je v večini primerov odveč. Hvala bogu!
Napisala sem pač, ker bi me 14 dni nazaj kmalu 'kap', ko je kolega klical kaj je z njihovo punčko.
Preden so šli k zdravniku, me je še klical, da mala belo kaka in sem mu sama še rekla, da je najbrž rota virus(po treh otrocih ponavadi kar hitro postavim pravo diagnozo, izkušnje pačuser posted image ). Najprej so jih dalo na infekcijsko, naslednji dan pa že na Vrazovega in čez dva dni so imeli diagnozo levkemija....
Želela sem samo opozoriti, da mogoče ni za zanemariti obisk pri zdravniku in nikogar preplašit.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?