|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 11:45:44   
KIRA
no, dons sem pa jest mal firbec, pa se grem eno anketko. Zanima me namreč, koliko vas ima sorodnike v tujini, oz. drugih kontinentih in če imate stike z njimi.

Jest jih mam sicer vsepovsod, ampak so bolj daljni sorodniki in praktično imamo stikov (avstrija, madžarska, nemčija), pa tudi na drugem kontinentu: v Afriki (Kenija). ampak tud te vidim 1x na 5 let - sej si nimamo kej povedat, ko pa se ne poznamo.

kako je pa pr vas???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 12:04:05   
Anonimen
Mamino sestrično v Bruklinu,do pred kratkim smo si dopisovali za božične praznike sedaj pa ni več duha ne sluha videli pa se nismo nikoli samo po slikah.
V Švici še ena mamina sestrična,se dopisujemo.
V Italiji moja sestrična vidimo se pogosto kot čas dopušča...hihi saj Trst ni daleč.
Mamin bratranec v Avstraliji videla sem ga samo enkrat pred leti.
Očetov bratranec v Avstraliji srečala sem ga prvič lani in mislim da zadnjič saj je sam izjavil da je za njegova leta predolga pot.
Potem pa so še moževi sorodniki v Milanu no te srečujemo večkrat ker prihajajo na dopust.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 12:29:06   
urška
kanada, švedska, venezuela

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 13:20:30   
Donja
Jaz imam strica v Chicago in z njim nimamo nobenih stikov, druga dva strica po očetovi strani pa sta v Kanadi in se občasno slišijo z mojimi starši. Največ stikov imamo s tistimi na Hrvaškem.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 13:28:57   
2ursae
babičini bratje in sestre z družinami so na Hvaru. Ful praktično, tja hodimo vsako poletje , tako da lahko rečem, da smo v stalni navezi.

pozdravček

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 14:50:01   
Anonimen
Ob pokojne babice sestra in njena družina so v Argentini in nimamo nobenih stikov, ker se niti ne poznamo.
Ena mamina sestra ima penzion na Krku, vidimo se pa 1x na 5 let.
Druga mamina sestra je v Kanadi skupaj s hčerko, srečala sem jo pa 1x v življenju.
Njen bivši mož ima restavracijo v predmestju Los Angelesa. Ne poznava se.
In če kot svojo novo družino štejem tudi sorodnike od mojega dragega - oni so pa na Hrvaškem, pri Plitvičkih jezerih.
Drugače pa je večina v Sloveniji - Gozd Martuljek in Ljubljana, pa nekaj Janovih sorodnikov v Središču ob Dravi. Pa še te komaj kdaj vidim.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 15:06:46   
polona2
Očetova sestrična je v Londonu ter delno v Egiptu, kjer je bila poročena. Se vidimo nekajkrat letno.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 15:12:29   
Teni_
Mi imamo tudi bolj daljne sorodnike. Mamin bratranec je zivel v Franciji, pa je letos umrl. Z njim sem imela edino bolj stike, pa še to preko MSN-ja. Babica ima sestro v Avstraliji in se vidimo nekje na 5 let. En mamin bratranec zivi v Srbiji, če se ne motim, z njim imam stike bolj mama, jaz ne. Lp,Mojca

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 15:29:54   
kapica
Jaz imam po mamini strani sorodnike v Sarajevu, sem jih nazadnje videla pred kaksnimi 15- imi leti. Se spmonim da smo veliko paketov dol posiljali v casu vojne .
Pa se eni so v New Yorku, te sem videla kaksnih sedem let nazaj, sem si nekaj casa dopisovala, sedaj pa ne vec. Skoda, bom poskusila te stike spet oziveti, mogoce pa grem cez kaksno leto tja na dopust in bi bilo fino nekoga tam poznati .

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 16:03:08   
rija
Imamo v Kanadi in Avstraliji. S kanadčani se vidimo enkrat na leto, z avstralci veliko manj. Pa saj nas vabijo, ampak kdo bo sedel na letalu 24 ur?

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 17:33:08   
Anonimen
Pol žlahte je v ZDA. Ravno v četrtek so odšli nazaj štirje člani posadke Stike imamo bol poredko...voščila za praznike in vsako leto kdo obišče Slovenijo. Jaz čez lužo še nisem šla in me tudi nič ne vleče.
Po moževi strani pa imamo žlahto v Indoneziji...natančneje na Baliju. Stiki so redni in tudi vsaki dve leti teta pride na obisk za nekaj tednov. ravno sedaj je tukaj. No, na Bali pa bom vsaj enkrat šla.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 18:14:27   
CatJa
Ena mamina teta v Nemciji, druga na Hrvaskem, tretja v Avstraliji, ena sestricna v Georgii, ZDA in moj brat v Californii, ZDA.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 18:48:48   
African queen
Mi imamo veliko sorodnikov v Italiji,sestrična od očeta je v New Mexico(ZDA),njeni otroci pa v Californiji,seveda moj in njegova družina pa v Afriki(Gana)

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ŽLAHTA V TUJINI
11.9.2005 22:06:31   
Anonimen
Jaz pa imam samo očeta v tujini, v Nemčiji. Imamo redne stike, vidimo se večkrat na leto.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   ŽLAHTA V TUJINI
12.9.2005 0:14:08   
Mariposa
Jaz imam dedka v VB, stike imava redno

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ŽLAHTA V TUJINI
12.9.2005 9:41:35   
JASNA D
Moji sorodniki VB, Švica, Argentina
Moževi: Kanada, ZDA, Hrvaška (Plitvička jezera, Gospič),Srbija (Vojvodina)

To je ožje sorodstvo (tete in strici), za daljne sorodnike pa ne vem, eni moji so menda še v Avstraliji...

Stiki - tako tako...Z enimi več, z drugimi manj.

Jasna

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ŽLAHTA V TUJINI
12.9.2005 9:46:14   
CUKRČEK
V ZDA in na Švedskem......zato gremo naslednje leto na potovanje po Evropi s ciljem na Švedskem Mogoče čez 2 leti še v Ameriko JE fajn žlahto imet takole po svetu, da imaš kako ugodnost, če se odpraviš tja(seveda tudi mi nudimo kaj njim, ko pridejo)

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ŽLAHTA V TUJINI
12.9.2005 10:20:41   
smrka
Jest sem v tujini svojim starsem, drgac pa mamo zlahto tud na hrvaskem, in ameriki.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ŽLAHTA V TUJINI
12.9.2005 11:15:31   
Anonimen
Milano, Trst, pa brat od none Los Alamos (se mi zdi, da CA,USA). Stike imamo samo z italijansko žlahto. Američane sem videla enkrat, pri pretih. Zdaj se je pa za njimi izgubila vsaka sled...no vsaj odpišejo ne več.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   ŽLAHTA V TUJINI
12.9.2005 11:18:48   
puncica
Men je pa kr smotan, ker noben ni šel v tujino vsi so v tej naši preljubi sloveniji, pol pa k nikomur ne mormo it.

Je pa imel moj dragi strica v kanadi pa so prišli nazaj v Slovenijo, ker ni vse tko fajn kot pravjo, pa moja tašča ima teto - nuno (predstojnica) v venezueli se mi zdi

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   ŽLAHTA V TUJINI
12.9.2005 13:03:36   
KIRA
jnnjk - to je komentar od moje punce. hihi...

jest pa pravim, da hvalabogu nismo edini slovenci, ki imamo bolj malo ali pa celo nič stikov z sorodniki. najbrž je res kriva razdalja, pa da se ne poznamo med sabo zaradi tega. po eni strani škoda, ker bi na ta način lahko zvedeli kaj o navadah in običajih drugje po svetu, po drugi strani, pa so nam prihranjeni nadležni obiski, ki se napovejo običajno ravno takrat, ko jih najmanj potrebuješ.

sicer nisem tak statistik kot kerensa, sem pa opazila, da prevladujejo ZDA in Kanada, ter Avstralija.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   ŽLAHTA V TUJINI
12.9.2005 13:11:44   
KIRA
REZULTATI DO SEDAJ:

ZDA: 9
AVSTRALIJA: 7
HRVAŠKA: 7
KANADA: 5
ITALIJA: 5
NEMČIJA: 3
VELIKA BRITANIJA: 3
AVSTRIJA: 2
SRBIJA: 2
ŠVICA: 2
ARGENTINA: 2

OSTALE DRŽAVE SI PA DELIJO PO 1 MESTO: MADŽARSKA, KENIJA, ARGENTINA, EGIPT, FRANCIJA, BOSNA, BALI, GANA, ŠVEDSKA, VENEZUELA.

Toliko do sedaj...

LP

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?