|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plazenje (naprej)
27.1.2008 22:29:14   
alesha
Naša punčka je stara 8 mesecev. Kakšen mesec nazaj se je začela najprej plaziti po trebuhu nazaj, potem se je začela postavljati na vse štiri in se guncala naprej in nazaj. Zadaj pa se že 14 dni plazi po vseh štirih, vendar samo rikverc.

Zanima me koliko časa so se vaši dojenčki plazili samo v rikverc in kdaj so se začeli plazit še naprej?


_____________________________

Najina lubica LUNA - 28.05.2007
...in še ena lubica PIKA STELA - 2.5.2010
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plazenje (naprej)
27.1.2008 22:31:27   
digi
Moj se sicer sploh ni nekaj nazaj plazil, vendar menim, da je vse ob svojem času... kmalu.... in kmalu se ti bo zdelo, da je prehitrouser posted image user posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu alesha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plazenje (naprej)
27.1.2008 22:37:39   
PETRAMS
Moja je stara 9 mes. in se še ne plazi,ne naprej ne nazajuser posted image .Bomo videli če se sploh bo,čeprav bi jaz full rada se je ona odločila da se nebo mantrala in je pač sedaj lena in noče po štirihuser posted image .Eh,saj bo upam,če ne pa pač ne.Tvoja pa se bo že plazila naprej vendar ob svojem času,čeprav se moj prvi ni nikoli plazil naprej se je nekaj časa puzil kar nazajuser posted image user posted image

_____________________________

Lp,Petra ;)

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš.

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plazenje (naprej)
27.1.2008 23:25:53   
massylou
Pri nas je bilo tako: pri kakih 7 mesecih se je začela plazit po trebuščku (rikverc). Kak mesec kasneje se je že obračala okoli svoje osi - še vedno na trebuščku. Istočasno je že zlezla na vse 4 in se guncala sem in tja. Slab mesec kasneje se je splazila in že nabira metre.
Torej: od začetka do prvega plazenja je bilo slabe 2 meseca ali 1,5 meseca nekje.

(odgovor članu PETRAMS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plazenje (naprej)
28.1.2008 10:03:15   
Nisaa
naš je šel po 4ih pri 11m šele ampak to samo naprej!

_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plazenje (naprej)
28.1.2008 10:37:58   
biga
Moj sin je bil zdaj star 8 mesecev in se plazi kak mesec in pol. Najprej se je plazil nazaj kaka dva tedna, nato pa skoz naprej. Komaj dobro sedi, ker kadar ga usedem, se takoj da na trebušček in začne plazit naprej po vseh štirih. Vsak otrok ima pač drugačen vrstni red. Moj se zdaj predvsem plazi po vsej hiši, najraje pa stoji ob opori in dela prve korake, ko se prestopa od omare k postelji.

(odgovor članu Nisaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plazenje (naprej)
28.1.2008 11:30:07   
Anonimen
Moj se pri 6 mesecih plazi naprej, nazaj se je mogoče par dni, potem je pa takoj prešaltal. Samo moj ful prehiteva, njega si ne za zgled vzet.

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plazenje (naprej)
31.1.2008 19:02:36   
jaša2
naša se je začela nekje pri 7,5M naprej plazit, prej patudskoz samo nazaj.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu alesha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plazenje (naprej)
31.1.2008 19:03:32   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Moj se pri 6 mesecih plazi naprej, nazaj se je mogoče par dni, potem je pa takoj prešaltal. Samo moj ful prehiteva, njega si ne za zgled vzet.


tako je bilo pri nas, s tem da je sprva plazil nazaj in potem naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plazenje (naprej)
31.1.2008 21:10:14   
alesha
No naša punčka se je pa danes začela plazit tudi naprej (po treh tednih plazenja nazaj). Jo je prav fino gledat, je lušna...

_____________________________

Najina lubica LUNA - 28.05.2007
...in še ena lubica PIKA STELA - 2.5.2010

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plazenje (naprej)
1.2.2008 0:03:10   
sandra80
moj se pe sploh ne plazi ne naprej in ne nazaj. pa bo 13.2 star eno leto. a mislite da je to kaj narobe. bi rad samo hodil ob opori seveda, če ga držim

(odgovor članu alesha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plazenje (naprej)
4.2.2008 12:40:17   
alesha
Najbrž ni nič narobe, če se ne plazi. Pač otroci so si različni. Sem pa že večrak slišala, da je dobro, da gre čez vese faze.
Kaj pa počne, če ga sami postavite na vse štiri?

Prilagam, še en članek.
http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=24823&highlight=%E8lanek

_____________________________

Najina lubica LUNA - 28.05.2007
...in še ena lubica PIKA STELA - 2.5.2010

(odgovor članu sandra80)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plazenje (naprej)
4.2.2008 13:14:22   
Bety100
Mene pa zanima kako se otroci, ki ne plazijo vsedejo, a kar iz ležečega položaja?

(odgovor članu alesha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plazenje (naprej)
4.2.2008 17:04:04   
BAMBINA_
Betty, naš se je tudi že vsedel, ko se še ni plazil. In sicer, ko je bil v položaju za pasenje kravc. Nekako je spodvil nogice na bočno stran, gor pa se je vzdignil s pomočjo rokic.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Bety100)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plazenje (naprej)
4.2.2008 21:38:41   
madejka
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Moj se pri 6 mesecih plazi naprej, nazaj se je mogoče par dni, potem je pa takoj prešaltal.


Tud naš!


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Plazenje (naprej)
9.2.2008 16:32:00   
Mojčka N.
Naš je star 10 mesecov in se tudi še ne plazi. Gre mu samo v rikverc. Drugače se premetava na vse možne strani in dela vse mogoče sm plazenej naprej pa ne in ne. Tudi če ga dam na vse štiri se nekaj časa samo gunca sicer poskuša premaknit in rokico in nogico,samo mu pač ne gre se vrže na trebuh in nekaj časa brca v "temo", potem je pa jok in stok, no ko nastopi dretje ga položim sede.user posted image
Tudi drgač opažam da je veliko rajši na nogicah ( stoji ob opori) kokr na tleh.

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?