|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 9:32:35   
surya
Očito je tud prlepit ne znamuser posted image

(odgovor članu surya)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 9:33:35   
Anonimen
Sem našla slikico od kraljevskega kolača, ampka je bolj slaba, ker sem ga morala povečat

user posted image

(odgovor članu surya)
  Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 9:40:44   
mvzt
duskamb hvala!me pa zanima,kaj je kandirana lim.lupina in kje jo kupiš????

(odgovor članu surya)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 9:49:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mvzt

duskamb hvala!me pa zanima,kaj je kandirana lim.lupina in kje jo kupiš????


Pri nas jo imajo v vseh malo večjih trgovinah in je navadno zraven stvari za peko (pecilnih in vanilij sladkorjev, raznih arom) mogoče piše na škatlici - citronat, izgledajo pa takšni mali zeleni koščki.

user posted image

(odgovor članu mvzt)
  Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 9:53:03   
mvzt
user posted image user posted image user posted image  hvala,bomo našli...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 11:07:42   
lemavrica
Duska user posted image  user posted image  za 6 mesecev

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu mvzt)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 11:44:29   
annie
Pozdravljene,

najprej Guppy user posted image za zobek in Duska za 6. mesecev user posted image .

Jaz pa sem pri našem ugotovila, da verjetno zelenjave ne mara, saj sem mu jo cel teden ponujala (krompir+korenček ali bučka) pa mu ni šlo nič kaj preveč po grlu. In sem se že bala, kaj sedaj tole pomeni...no in danes sem mu ponudila jabolko+banano pa je mali lumpek vse pojedel. Očitno je res nekaj na tem, da če prej sadje ponudiš, da zelenjave nimajo radi, no vsaj pri nas zgleda, da je tako user posted image Bom mu jutri probala dat jabolko+korenček, pa bomo videli, kako bo reagiral user posted image

Me pa zanima user posted image Po približno kolikem času ste menjale en obrok? Jaz sem mu do sedaj samo en obrok GH dajala (v dopoldansekm času) in potem sem ga po tem obroku vedno še poskusila podojit, ampak sedaj se mi že 3 dni po GH noče kaj preveč dojit...to zgleda takole, da malo potegne, pol pa se vstran obrne. user posted image A je to znak, da mu je GH za en obrok dovolj? user posted image A lahko potem npr. drugi teden že začnem z drugim obrokom GH?

Se opravičujem, če sem zabluzila, ampak tole z uvajanjem je meni prava znanstvena fantastika user posted image Drugače pa ga moram pohvalit, da mu že par dni uspeva, da čez dan tudi sam zaspi (prej mi je samo na joški zaspal). Včeraj mi je kar pod igralnim centrom zaspal, kar se je nazadnje ziher pred 3 meseci zgodilo user posted image . Takole, sedaj pa grem kosilo kuhat, ker bo dragi danes malce prej prišel iz službe...lp

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 12:58:47   
sandra85
zvezda nerodauser posted image hvala, sem mu dala prav to mleko (planika)
alja hvala za obrazložitevuser posted image pri nas ni HB noben alergičen na KM ali jajca. zanima me, kdaj se pokaže alergija, namreč 1. sem mu dala KM pred 2 dnevi (sicer zelo malo)?
annie koliko ml pa poje? delaj po občutku. mi imamo trenutno 3 obroke GH in 3 x dojenje/dan ... no je pa odvisno od dneva in če mu gre v rituser posted image

js sem tečna, sem dobila user posted image po 15 mesecihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vsem čestitke za 6 mesečnicouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 13:30:16   
annie
Sandra danes je pojedel eno jabolko in banano...moram drugič preverit, koliko je to dejansko v ml. Koliko ml približno pa rabijo, da je dovolj za obrok? Saj vem, da je različno, ampak vseeno...

Mu bom danes za malico dala kašico, ki se zmeša z vodo, pa bom videla, koliko bo pojedel in če bo pol še po njej rabil dojenje. A ti si še Eneja vedno po obroku GH podojila, ali ne?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 13:42:15   
Anonimen
Duska za 6 mesecev


HVALA!!!

jaz sem danes kar malo nostalgična.....

Annie jaz sem pravzaprav šele predkratkim popolnoma nadomestila obrok dojenja z GH. Po sadni malici pa ga še zmeraj dojim.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 14:01:29   
Anonimen
Danes imam pa jaz dirke.

Dopoldan sva se dobile z Nefretiti v parku user posted image user posted image user posted image  pa še sončka sva imeli, potem pa sem morala do pol enih dvignit Žano v šoli, ker je imela ob enih trening, zdaj pa šibam še po Jureta (on je imel pouk do enih tako, da ga nisem mogla vzet v šoli istočasno kot Žano).
Me pa danes divje boli glava - nevem kaj je to.

Pridno tipkajte!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 14:08:48   
sandra85
annie eneju zadostuje 180-240ml odvisno kaj mu dam.
po GH ne dojim, edino če mu obrok ne gre v rito in malo poje, takrat ga pol še podojim (če seveda sam pokaže, da je lačen)
no, danes je imel na jedilniki korenček+brokoli+riž najprej je lepo jedel, pol pa je začel jokat in si učke mencat. ker je bil tako zaspan, je hotel zizo,ker tako lepše zaspi. tako je pojedel samo 50ml. mu bom probala dat pol še 1x.
sem mu pa vseskupaj samo malo z vilčko pretlačila, je bilo kar precej koščkov, pa se ni nič daviluser posted image user posted image user posted image
grem zdaj sebi naredit kosilo, dokler Enej spi


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 14:13:34   
helenav
annie pri moji je bilo tako, da kadarkoli sem ji ponudila joško jo je vedno vzela..ne glede ali je pojedla200 ml ali pa 100.....pol pa sem jo kar sama nehala ponujat.,.da je sama ugotovila, da se mora s hrano najesti in da cice še enih par urc ne bo....če bi ji po vsakem obroku ponudila joško...bi se še vedno full dojile...tako je po mojem z joškarcami in joškarji..
nekje sem tudi prebrala...da ne glede, koliko ti otrok poje..naj se mu vsaj eno uro za tem ne bi dajalo  joške...sploh za tiste, ko se radi pristavljajo....postopoma pol ugotovijo, da se morejo z gosto hrano najest in povečujejo količine..posledično pa tudi razmike med hranjenjem...

no ko sem že pri razmikih....še včeraj sem pisala,kašnega požeruha imam...da smo še vedno na vsake 2 ure hranjena..no sedaj sem pa vsa živčna in nervozna, ker sem imela prave borbe za kaj pojest...torej: zjutraj smo se dojileob 6.30...čez dve ure je dobila rižolino in še joško zraven ( 9h) in pol smo šle ven....ponavadi je pol zunaj jedla sadje....danes ni šans...ni hotla ust odpret ob 11h..ok..sem rekla..še boljše , boš pa kosilo jedla....in pridem domov,pripravim za jestin ona nič....ob 12.30 še vedno ni bila lačna?? Zmetala sem v smeti 3 različne jedi, ki jih je še teden nazaj jedlakot velika...no in končno ob 13.30 sem jo nekako  nafutrala z pirejem?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kajmislite..če bi bila lačna, bi se zraven dret začela? Ker ona ni jokala, samo usta ni odpirala..sedaj pa ne vem--ali ni bila lačna..al ji ni bilo fino? Kaj vi dajete ob urah za jest..ali čakate da vprašate... Jaz sem do sedaj vedla..da pač, cirka vsake 2 ure je ona lačna..sedaj pa mi to zavračanje ne gre v račun....če pa iz drugega zornega kota pogledam..je vbistvu od 9h do 13 biti brez hrane za nekatere to čisto normalno...Helppp.....Kaj ve menite na to?

Sandra jaz sem ji tudi že keksolino z KM  pripravla..pa nisem nič  čudnega zasledila..?? Bo...Pa jogurtek je dva dni zapored jedla...


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 14:20:32   
annie
Sandra in Helenav hvala...jutri pri gh mu ne bom ponudila joške, pa bomo videli, kaj bo...user posted image

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 14:29:20   
sandra85
helena  tako smo mi imeli dober tede. je rekla, P da imajo lahko obdobje ko tut po 14 dni manj jejo, oziroma nočejo GH. lahko pa so zobki, kot so ti že primorke napisaleuser posted image (no čas je že-pri eneju ni videt da bo kej kmaluuser posted image )
ne sekiraj se-če bi bila lačna, bi ti to "povedala". Enej ima dneve, ko se ob 6h podoji in pol tut do 11h ali celo do 12h sploh nič noče jest.
annie ja, počakaj, da ti sam "pove" da je še lačen (ne tlači mu skoz zize v ustauser posted image user posted image user posted image -to meni moj praviuser posted image )
jooooj jajčniki me bolijouser posted image sem pozabla, kako bolečino sem js imela vedno prve dni user posted image

zdaj sem si na hitrco scvrla mozzareline scvrtke in pišč. medaljone. njami!!!



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 14:32:15   
helenav
mozzareline scvrtke


njamiiiii......kje si to dobila
'


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 14:33:20   
sandra85
euro spin (oni mi imajo najboljše zamrznjene stvari)

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 14:58:43   
babyrok
Mi jemo na ure (včasih odstopanje 15 min) ob 7.30 AM, ob 10.30 sadje, ob 13. uri zelenjava in čez 30 min še flaška (danes je pojedel 190g bučk, krompirja in brokolija in je mleka popil samo 50 ml), ob 16.30 AM in ob 19.30 AM.

Mleko po zelenjavi bom počasi ukinla, glede na to, da vsak dan poje več GH in ga kmalu ne bo več rabil. Par dni mu ga bom še ponudila, potem ga bom ukinila in v celoti nadomestila še drugi obrok ter začela z uvajanjem pop. malice.

Rok je še kar prehlajen, sicer je boljše ampak ni dobro. Včeraj zvečer je bil full bogi. Pa še eno neumnost sem kmalu nardila. V zvreto vodo sem dala kamilico in sva sedela zraven mize, da se je para iz sklede kadila vanj. Ko je bilo pare manj, sem ga dvignila visoko nad skledo in ne vem kako se je kar naenkrat premaknil in z rokami zadel ob skledo. Sreča, da je bila skleda že ohlajena in da se ni kaj polilo. Jaz sem bila čisto iz sebe, ker sem se ustrašila, da se je opekel. Hvala Bogu ni blo nič ampak takšnih inhalacij mu ne bom več delala. Ponoči sem mu 2x nesla skledo z vročo vodo in kamilicami v sobo, da je lažje dihal. Kako ve delate inhalacije?

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 15:06:40   
lemavrica
Ojla,

midva sva iz sprehoda, je bilo pol kar lepo vreme. Hrana mu pa danes ne gre najbolje, dopoldne je sicer pijedel sadno kašico, zdajle sva pa probala sadno kašico in Alnatura žitarice pa niti slučajno ni odpru ustuser posted image . Ma bo že.


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 15:29:41   
sandra85
babyrok js ne delam inhalacij. js mu z fiziološko noska fajn spucam (tako da mu vlijem pod pritiskom v eno nosnico cca 5ml fiziološke in pol ga takoj obrnem na trebušček, da vn steče sluz-ko ima zamašen n osem, mu le to fajn spuca kanale)
nisem pa še probala to, da bi ga dala nad paro.
nej se Rok čimprej pozdravi!!!

lemavrica kako je Jaka?????
enej spi že skoraj 2 uri, js sem vse spucala, obesla perilo, pojedla kosilo, pomila posodo, oprala glavo,....on pa še spiuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 15:51:05   
lemavrica
Sandra Jaka je bolje, manj se čoha, boljše volje je, zadnje dva dni v vozičku nič ne godrnja ampak mu dam dudo ( ja dudlat je začel user posted image  ) in je ves zadovoljen. Dajem mu pa Allernovo pa mažem ga in zgleda pomaga. Zdej samo še čakam datum testiranja da bom točno vedal pri čem sem. Pa tudi jaz sem se malo sprostila in se tudi to čuti.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 16:13:08   
december06
duška hvala za recept. Pa bom res probala jutri. Še sestavine nabavi.

Ne bote verjele kaj sem pravkar počela in vas prebirala zraven. user posted image user posted image Sem mlela orehe na računalniški mizici, ker je kuhinjska predebela, da bi mlinček gor dala. Pa ni samo izgovor. user posted image user posted image user posted image
Tako, da orehe imamo, še kvas moram nabavit, potem pa jutri zvečer na delo za nočno potico. Bom javila kako bo šlo.

Če praznike gremo na severno primorsko na obiske k žlahti. Tam okrog Nove Gorice. Ma se nimo vidli že več ko eno leto. Če smo pa takooooo daleč. user posted image user posted image user posted image

anni  men je sprva blo totalno čudno tole z GH. Sem še vedno kdaj zmedena. Saj boš vidla da bo šlo. Dobiš potem en občutek. Če se ti bo zdelo da je premalo pojedel, pa mu ponudiš še mleko.

helena tud naš je prejšnji teden totalno protestiral, kot da bi bla na začetku uvajanja GH. No, zdaj je zopet bolje. Očitno imajo res takšne faze, kot pravi Sandra. Nič za sekirat. Saj ti lepo raste.

aljab  sem ti poslala ZS, bi mela ja oni CD

Aja, danes za malico je zmazal banano in jabolko, kosilo polenta in bučke, popoldne pa še kašo iz ovsenih kosmičev.


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 16:30:09   
LINA31
Hojla,

midva sva se pa danes potepalauser posted image . Sva bila na NFTH.Ga je pohvalila kljub temu, da je bil len in se ni in ni hotel obrnit. Skratka doma ga moram kar stilumirat, da se obrača, pa igračke premikat, da se puza okrog svoje osi. Pokazala mi je vsedanje in potem položaj za na vse štiri...tako kot je guppy včeraj opisalauser posted image . Fajn je bilo.

Pol sva šla v Mullerja...nabavla kašic in frutkov, pa plenice in AM. Kolk je vse cenejeuser posted image .
Mah jaz mu bom zaenkrta kar AM dajala glede na to, da je moja sestra alergik. Bom najprej s skutam in jogurti probala, da ne bi naredila kakšnega sranja.
Zdajle spi...1. rundo...ALELUJAuser posted image user posted image .

Glede GH....danes je kot velik jedel kupljeno kašico iz hruške in jabolka. Tudi jaz sem ga po moje usrala s sadjem in pri zelenjavi štrajka, češrav sem pogruntala, da mora bit lačen, da je GH. Pri nama je problem, ker se dojiva brez kakršnega reda. Jaz bom najprej skušala kosilo nadomestiti...bomov idel kdaj bo to....enkrat do 7m upam, da nama ratauser posted image user posted image user posted image .

NaiLA...drži seuser posted image user posted image .

Lemavrica....super za Jakata, da je bolje. Žan pa si full temenca praska. Joj.

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 18:35:09   
surya
Helenav, jaz sem ravno danes prvič povečala razmak med GH in zaenkrat deluje fenomenalno, saj je vse tri obroke "požrl". Komaj sem dohajala z žličko. Jedla sva pa tako:

ob sedmih zizo
ob desetih jabolko in suho slivo
ob dveh (oz še malo kasneje, ker smo pohajali) zelenjavno juho z zdrobom
ob šestih gris in še eno suho slivo
čez kako urco pa še ziza in spanje

Se pa tudi meni zdi, da tudi če se ful naje in mu ponudim zizo, še vseeno vleče kot nor. Jaz mu zaenkrat še za vsako ponudim, ker mi ne pije nič druge tekočine. Imava ful probleme s tem user posted image .

Sem pa danes kupila ajdovo in proseno kašo, ker se meni tudi zdi, da imajo te Milupine kašice vse isti okus. Bljak. Tako, da hvala za nasvet user posted image .

Drugače je pa naš user posted image  postal pravi akrobat. Sicer na vse štiri gre bolj redko(na kolena in rokice), se pa opira na roke in konjice prstov na nogah hkrati in se ziblje naprej, nazaj, levo, desno. Zelo nevarno zgleda user posted image .

Je pa po enem tednu končno spet dobrovoljček kot pred tisto vročino user posted image .


Sem se na Duc-a spomnila. Kaj je z njim? A ni ena pisala, da se mu je nekaj zgodilo?

Čauči!

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 18:37:47   
guppy
Joj, videla sem par vprašanj in prošnjo, da poslika/opišem kako naj otročki sedijo... pa žal ne utegnem nikakor, Marko je bolj jokav danes, zgleda da zaradi tega zobka. Nisem vas niti dobro prebrala...

držite se
guppy

(odgovor članu surya)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Tatu med dojenjem – je varno?
Življenje se je obrnilo na glavo, pridružil se vam je nov član. In kot mamica si želiš, da bi s tatujem za vedno obeleži...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?