|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2009
10.5.2009 8:08:49   
katrinka
dobro jutrouser posted image

elevitka in pupa1005 - VSE NAJBOLJŠE
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil katrinka -- 10.5.2009 8:09:12 >

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Julijke 2009
10.5.2009 9:21:45   
elevitka
Hvala katrinka user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Julijke 2009
10.5.2009 9:27:06   
bybyka_1987
sabina84 dr.Gasperlin Dovnik Darja

(odgovor članu sabina84)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Julijke 2009
10.5.2009 9:33:32   
rina22
Pozdravljene, souser posted image
Po dooolgem času se spet javljamuser posted image Smo imeli polne roke dela s prenavljanjem sobe, pa nisem utegnila nič pisati. Tu pa tam sem malo pogledala, kaj pišete, ampak še to na hitro...
V petek sem imela pregled, mi je G naredla ultrazvokuser posted image Ne moreš verjet, ko pa se vedno tega izogibauser posted image
No, vglavno:
naslednji pregled: 1. 6.
kg: + 8,3
teža user posted image : 1438 g


No, zdaj pa grem v miru prebirat za nazaj user posted image Uživajte

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Julijke 2009
10.5.2009 11:07:32   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: zoga08


se javim še kasneje grem po mojega me je ravn klical naj ga pridem iskat je na gasilskem tekmovanju z otroci.
Čao


Ja moj je tudi imel gasilsko tekmovanje  s tamalimi v studencu. A so bili skupaj? Al  vidva sta iz Velkih Lašč ali imam to narobe v spominu?


Sam to z vozičkom, da je treba prati pa jaz nič ne vem. Niti ni šans, da bi košaro oprala. Kako pa naj v pralni stroj dobim.user posted image

Včerij sem bila celi dan na predavanju in se po dolgo urnem sedenju niem več vedela kako naj se naštimam. Vsakič ko sem roke prekrižala na trebuhu se je moja tamala začela buniti in brcati, najbrž mi je hotela povedati, da ni ma placauser posted image  Na koncu sem si morala stol izbrati, kjer je bilo levo in desno frej, da sem lahko roke gor raztegnila. Je pa res že zdaj trmasta, kaj šele bo ko bo ven prišlauser posted image

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Julijke 2009
10.5.2009 13:23:48   
rina22
Sam to z vozičkom, da je treba prati pa jaz nič ne vem. Niti ni šans, da bi košaro oprala. Kako pa naj v pralni stroj dobim.


Kakšno košaro pa imaš? Jaz mam od PP, pa se gre slečt prevleka, da jo lahko opereš. Mislim, da bi na drugih tudi mogla it dol.. Ali ne gre?user posted image

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Julijke 2009
10.5.2009 13:40:16   
rina22
donna22, zdaj sem prebrala, kaj se dogaja.. Tega tudi jaz še nisem slišala, da bi bila ultiva prepovedana. V MŠ so nam rekli, da moraš, če želiš dobit ultivo nekaj podpisati, ker kao ni "uzakonjeno" ali nekaj takega. Samo dobiš jo pa lahko. Nam so jo tudi predstavili.
Glede EA v MB je pa tak, da jo lahko dobiš VSAK DAN MED 8.00 IN 22.00. Samo ponoči je ne moreš dobit, ker ni dežurnega anestezista, ampak poskušajo urediti tudi to.

bybyka_1987, res grozno obnašanje tvoje (bivše) G. Sicer ne vem, kako se to prenaša, ampak se je ženska očitno zbala, da jo bodo ostaleuser posted image v primeru okužbe raztrgale. Roko na srce, saj vse vemo, kak smo, da želimo samo dobro sebi in našimuser posted image . Pa še slab dan je mela mogoče..
Tudi jaz sem mela že nekaj neprijetnih izkušenj z mojo G, samo to pač pozabiš. Pa verjemi, da je tudi mene zeloo bolelo

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Julijke 2009
10.5.2009 14:08:58   
ana**
Živjoo user posted image

Men so včeraj kolegice pripravile baby shower user posted image  Je uspel in mi je blo ful všeč user posted image user posted image  Čeprav nism ravno navdušena nad temi ameriškimi fintami sm 3urce na polno uživala!!
Pol zvečer pa mi je tut trebuh začel otrdevat pa gležnji so naenkart izginili user posted image   In se mi še niso vrnili user posted image  Pomoje bo zdaj kr tko ostalo....
In pol je tut spanje blo posledično za en ***** user posted image
Sm komi ob 7ih prav zaspala.. In sm potegnila do 12ih user posted image  Moram izkoristit dokler lahko user posted image

user posted image Elevitka & pupa2007user posted image    vseeeeeee najboljše še od mene user posted image user posted image user posted image


Pa glede poroda sm se z mojo G. dokončno zmenila da bom šla kr naravno brez kakršnih proti bolečinskih.. Samo moram si v glavi vse uredit pa sm prepričana da bo tut tko šlo user posted image

Pa še klicali so me,da lahko pridemo po voziček user posted image user posted image  Tko da grem ju3 takoj po službi v trgovino. Ko pa ga domov pripeljem pa ga itak sprobam user posted image  Kooomaj čakam user posted image

Sej ne vem,če sem vam že povedala ampak midva sva dokončno izbrala ime za najinega fanta user posted image  In sicer bo... Val user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Julijke 2009
10.5.2009 14:47:33   
zoga08
Hoj,

no očitno nas je tukaj tud kar nekaj gasilkuser posted image .
ELLA midva sva s Prevoj. Je bil tud moj včer na studencu in njegove ekipe so bile vse prve (GZ Lukovica).user posted image  Je čist ponosen kot mentor.
Naty-taja velik sreče na izpitih, jaz sem zaenkrat sam gasilka, bomo šle pa na nadaljnje izobraževanje, ko bo to mogoče.

Ja pranje vožička jaz ga bom preplaknila na roke, saj je itak lep ko je še nov. No to še pride tam enkat sred junija. Drugače pa sem že počasi v 34tuser posted image . Tako da bo potrebno že kaj pripravt nimava še nič pripravljen. Sem pa uspela košek oprat, da se bo sedaj polakiraluser posted image .
Previjalno bom kupla v IZi mobile, jih majo na zalogi. Sedaj še ta teden delam, potem pa sem frejuser posted image user posted image . Tako da drug teden začnem s polno paro mislit na vse.

Svoje obleke in od mojga sem včeri porihtala zdej pa prideuser posted image  na vrsto.  Drugače pa še vedno kitamo stene, jutri kličem parketarja da mi pove kdaj pride naredit podne potem še beljenje, čiščenje in seljenje spalnice in izdelava otroškeuser posted image . Upam da nam uspe do srede junija vse to narest, ker gre čas ful hitr.

No zdej grem pa na štrudluser posted image , ga je tašča speklauser posted image , mjami. Potem pa malo popančkat in nogice v luft ker mal zatekam, ker nč ne počivam. Ja pa prstane sem že tud snela. Ker tako pridno rastem v širinouser posted image .

Čao.

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Julijke 2009
10.5.2009 16:25:21   
bybyka_1987
jaz sem tut mogla prstane snet se zarocnega user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Julijke 2009
10.5.2009 22:03:41   
_ella_
Ja prstane sem jaz že kake 2 meseca nazaj snela, noge mi pa zdej kake 2 tedna zatekajo, sem prav hepi da počasi nogavic ne bo treba več nositi, ker že prav zarežejo v meso.

Rina- košaro imam od TFK in se ne da slečti.


Žoga mojga sedaj seveda zanima ker je tvoj, ker jih je iz Lukovice menda ogromno.  Lahko mi na SZ odpišeš, če ti je šprav seveda. Moj je poveljnik PGD Ihan.
Pa od IZI mobil previjalne eno slikco prilepi gor ker me zanima, kakšen design imajo.

Lep pozdrav pa nočko

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 7:54:38   
katrinka
dobro jutrouser posted image

prenavljanje - oh vem kako je to, midva mava načeloma dnevno in spalnico končano z manjšimi detalji, čaka naju se kopalnica - naj bi majster prisel konec tedna in predsoba...cas gre pa res hitruser posted image

prstan - zaenkrat nosim še oba - zdaj sta mi k ulita, medtem k prej sta skor dol padlauser posted image

gležnji - jah ni jih več - noge mam pa tok otečene da obupuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Pa od IZI mobil previjalne eno slikco prilepi gor ker me zanima, kakšen design imajo.



ja mene tud zanimauser posted image

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 8:48:08   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

dobro jutrouser posted image

elevitka in pupa1005 - VSE NAJBOLJŠE
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


Tudi od mene!!!


Jutro nosečke!!!

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 9:11:33   
BOOMER
ola bejbe!

katrinka - torej barve - danes bom spet belo bež....zgoraj brez rokav, ker sem zadnjič se skoraj skuhala....Moj bo pa v modri karirasti majici....razmišljam pa o šlapahuser posted image k je tkooo vroče že zdej...No sej si mahamo pa bo! Drgač pa res nice komplet, a majo kje še za kupit?

elevitka - thx, tole je točno tisto kar rabim oz. vse rabimo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sicer mam dva izvoda za PDP pri sebi, eden gre baje moji osebni zdravnici? Samo povejte - a ste doble en list al še kako kopijo zraven (drugi izvod) potrdila za CSD? in seveda...user posted image vse naj naj za edn dan nazaj...user posted image user posted image

monty - hvala za zasluge, ampak je bla elevitka tista, ke je vse to tko skupaj fajn zrihtala...svaka čast bejbe, me bomo najbolj obveščene...

otekanje - prstani so off, gležnji preteklost, ta vikend pa sem po pol ure okopavanja bla prisiljena opustit do večera delo, ker so mi roke tko zatekle, da rokavice niso šle dol pa motike nisem mogl več držat, ker me je vse bolelouser posted image ok mal je pač plevela za okopat ostalo.....Sem pa ful uživala v pranju solate v ledenomrzli vodiuser posted image user posted image user posted image včas bi po petih sekundah zmrznila do prstov na nogahuser posted image user posted image A katera tud ful zateka, v kompletu - roke+ noge? Sicer mam pritisk (danes zjutraj po kavi!!!user posted image ) 91/63, ampak zdej se počutim ko michelinko no!user posted image user posted image

aja za seznamček - +10kg, obseg 99cm, naslednji pregled 27.5. z UZ-jemuser posted image

mejte se bejbe, pridno perte cunjice (moj bebe confort se cel sleče v nulo do trde podloge) pa v sončku ob kaki fini limonadici uživejteuser posted image

be aware - here comes the Michelin-woman (100% kvalificirana že 3dniuser posted image )

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 9:16:12   
bybyka_1987
hey meni so roke ze tak rade malo zatekale pred nosecnostjo zdej pa so res jao ze prow bolece drgac noge sej hocejo neki ampak se na sreco niso ko pa pri prvi so bile pa res zelo ze od 26t naprej sem mela ful zatekle

a se katera se tako slabo pocuti kot jaz skoz mi je slabo utrujena sem pa se glava me ful boli


< Sporočilo je popravil bybyka_1987 -- 11.5.2009 9:18:41 >

(odgovor članu BOOMER)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 9:19:24   
jazzz27
Punce jogi!!!
 
jogi...vem da je tema že bila nekje napisana, samo takrat še nismo bili tako daleč z razmišljanjem...kje ste ga kupile? Ali ga že imate?



_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu BOOMER)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 9:34:57   
Češnca
Dobro jutro, dober dan! user posted image

Upam, da uspem kaj več za nazaj prebrat, sem kar v zaostanku...

monty ja po hemoglobinu se vidi tudi vsebnost železa. Jst ga mam 95, kar je res malo.

dd77 katerga otročka misliš - velikega al malega? user posted image  Šalo na stran: 1300g.

_ella_ ja pregledi si res sledijo nekako tako - pogostost mislim.

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: ksandra


Drugače pa že 14 dni uživam na dopustu; stari, novi dopust in nato porodniška. Tudi jaz imam že vse papirje s CSD doma, ki pa še čakajo na zadjo plačo, ki jo morajo moji delodajalci vpisati- v bistvu zadnjih 12 plač.
 
Danes greva z mojim prvič v šolo za starše. Imam že pripravljeno torbo- samo peresnice nimam user posted image .
 
Lep dan !
 


Eno pitanje glede tega - a ve ste že dobile potrdila  vašega G o PDP - pač potrdilo ki se odda kot priloga k vlogi na CSD (za nastop porodniške- kako veste kdaj jo boste nastopile?)
 
ali še nimate potrdil in ste kljub temu pole od CSD nesle v službo za vpis 12 plač?


Meni je sestra rekla, da je zdaj dovolj Materinska knjižica! user posted image  Porodniško pa nastopim 18.6. Bom vidla še ta teden, če bom uspela vse uredit?!?

zoga hvala za pojasnila glede izpolnjevanja obrazcev - to meni zmeraj živce para... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: zoga08
Aja še eno vprašanje glede previjalne komode, jaz sem bila danes v IZImobile (mengeš) in me zanima če ima katera njihovo previjalno, pride 170 evr (ima 4 predale ali predal in omarico). user posted image Imate kakšne izkušnje s to firmo????

še ne morem komentirat, čakam pa ravno v teh dneh njihovo spalnico (plačana je že) user posted image user posted image user posted image . Lahko le rečem, da so res prijazni in dosledni.
Previjalna je pa pri nama nastala kar iz moje pisalne mize - smo jo samo nadgradili; mizar je naredil povišico s predali. Je pa to prav posebna zgodba iz 1. nosečnosti, ki je meni pokvarila en hormonsko nabit dan... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Drugače smo pa v ponedeljek imeli uz in je vse ok. Mali je že okrog 2 kg in baje bo kr velik. Pa sej že ima pot zorano! user posted image

Kolk si to fajn napisala! user posted image

izgled otročka - uf, tud mene firbec matra, ampak bolj v smislu, kolk bo Anžeju podoben/podobna. user posted image

bybyka upam, da boš zadovoljna z novim G! user posted image  Se sicer strinjam z dd77, ampak saj ni bilo namenoma in odziv tvoje G ne bi smel biti tak!

IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

Punce ne se tolk obremenjevat z ultivo, EA, akupunkturo... Sej tud naraven porod gre mimo - mislim, da nima nobena tolk visok prag bolečine, da reče, da je porod mala malca in da ne boli. Sam v glavi si je treba mal poštimat, pa bo. Mene tud včasih mal zagrabi panika, pa raje ne razmišljam. Bo že!user posted image Sam, da bo z bebijem vse ok!


user posted image točno tako!user posted image

gležnji - zatekajo tudi meni, ampak ni panike, jih dobim po počitku tudi nazaj user posted image , v 1. user posted image  je blo pa noroooooo (se vidi, da sem zdej doma).

elevitka hvala za povezave! user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

elevitka in pupa1005 - VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

user posted image user posted image user posted image  tudi od mene: vse naj naj naj! user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

prstan - čez noč ga samem, ker mi prsti tako zatečejo, čez dan ga pa normalno nosim... user posted image

Tako...na hitro...sploh nisem več zbrana, pa sem verjetno kaj spregledala.

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 9:36:14   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: BOOMER

ola bejbe!

katrinka - torej barve - danes bom spet belo bež....zgoraj brez rokav, ker sem zadnjič se skoraj skuhala....Moj bo pa v modri karirasti majici....razmišljam pa o šlapahuser posted image k je tkooo vroče že zdej...No sej si mahamo pa bo! Drgač pa res nice komplet, a majo kje še za kupit?



pa sej danes nimamouser posted image tor, sre, čet - skupina V. ob 18:15, danes je samo za očete
sicer nimam urnika pri sebi a ziher je tko...daj preveri plis
tud jaz bom si kmal slape omislila...sam morm it v domažle k mamici jih iskat k jih mam vse tmuser posted image
ej, sm računala da bodo take hlače letos mel čeprav so lansk let vn prsle...pa jih ne najdem...so podobne sam z gumbom - te pa ne pridejo v poštev, če jih kje odkrijem ti sporočim...a ja...baje jih majo v chocolate - bivši clark - podobne majo

zatekanje - noge so obup, roke in prsti pa so še okuser posted image

jogi - jaz bom vzela tistega iz paketa, sem ga vidla v babicni soli pa mi je ureduuser posted image

(odgovor članu BOOMER)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 9:43:43   
Hator
Mi smo jogi kupili v baby centru, ko je bil v akciji-baby alegro-ima snemljivo prevleko, ki jo lahko opereš in se mi zdi ful fajn, je antialergijska http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158170

Za seznam: moj obseg ni 110 cm, ampak 101 cm

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 9:45:45   
elevitka
Hvala vsem za čestitke.



_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 10:03:20   
dd77
Ciaooooo!!!

elevitka,pupa1005- tudi od mene   vse najboljše...najlepše leto za vas naj sledi.

vim- ja ja za bolečino mamila....ha ha ha....se bomo zadele, ha?
Javi kaj ti rabi, pa ti pošljem...ha ha.

Drugače, še 2 tedna ali 10 dni dela....JEEE!
Se počutim ko vojak.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 10:23:27   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: dd77
Drugače, še 2 tedna ali 10 dni dela....JEEE!
Se počutim ko vojak.


jaz pa še 14 delovnih dniuser posted image

(odgovor članu dd77)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 10:35:57   
hrupka
 
Čao,

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

elevitka in pupa1005 - VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


tudi od mene user posted image user posted image user posted image


Strije, gorčica, zatekanje - HB nič od tega.
Materinska šola - že za mano user posted image

CSD - papirji pridejo na vrsto predvidoma ta teden. ko berem vse vaše zadeve okrog tega me je kar groza in strah. Jaz moram prej še spremeniti naslov prebivališča, da bomo vsi skupaj na enem.

Jogi - že kupljen - Dormeo Confort + nepremočljiva baby prevleka.

Pregled - imela sem ga v petek (31 t 3/7). Glede na to, da je na prejšnji kontroli rasti (28 t) zdravnica ugotovila, da je najina punčka majhna, je moj osebni G tokrat meritve UZ ponovil. Ugotavlja, da ima pupa šele dobrih 1.300 g in je po vseh izmerah manjša za 2 do 4 tedne user posted image . S sumom na IUGR me je poslal na bolniško in na ponovni pregled čez 14 dni. Zanima me, ali je katera od vas, ki ste že mamice imela podobno izkušnjo? Ali to dejansko pomeni grožnjo za otročka, ali bo pač otroček ob rojstvu le malo manjši? G se mi ni zdel pretirano zaskrbljen, poslal me je na bolniško in mi priporočil počitek.

Sicer se počutim ok, pritisk imam ustrezen (75/120), pridobila sem 7 kg, obseg se mi je od zadnjega pregleda povečal za 2 cm in je sedaj 90 cm, naslednji pregled imam 22.5 (UZ + krvne preiskave). 10.6. nastopim porodniško. Do takrat bom očitno na bolniški. In propadel mi bo ves dopust, ki ga ne bom uspela izkoristit user posted image .

LP




(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 10:39:13   
ninocka
Dobro jutro ! Jst sem lihkar vstala. sicer se je tamali oz. ta srednji zbudil ze neki cez , ampak ko so moji moski odpokali, sem sla nazaj v posteljo brat eno revijo in so mi samo oci skup padle. Jih tud na silo nisem mogla odpret, sem se ful trudla ze prej vstat.

otekanje - miceno prsti na rokah in pa gleznji so ze bolj hlodasto user posted image
jogi za dojencka - ful pirporocajo dormeo jogije, jst imam pa drugace enega iz BC, ki je narejen iz neke pene in kokosovih vlaken, pa prevleka je snemljiva in se jo da oprat. To mi je sploh kul, ce se kaj pobruha al pa polije, da potem jogi ne smrdi. Hator, tale tvoj tudi zgleda fajn user posted image user posted image user posted image
Ta srednji ima pa zdaj navaden jogi s fedri, ki sem ga dobila od kolegice skupaj s posteljico, tavelik tudi navednega iz Ikee. Ko bomo menjali jogije oz. ko bosta dobila velike postelje, bom pa vsem nabavla dormeote.

Meni se pa zacnejo danes zadnji dnevi dopusta, potem pa bolniska. Po pravici povedano, si sploh ne predstavljam, kako bi bilo, ce bi  mogla se hodit v sluzbo user posted image V ponedeljek imam pregled, potem grem pa na CSD urejat papircke user posted image Tale nas CSD je tolk adijo in potem imajo oddelek za nosecnice v 3. stuku pes...no mogoce so ga ze kaj prestavili...
Men so na prvi porodniski, ker sm jo imela podaljsano, po telefonu povedali, da imam odobreno podaljsanje, potem pa cakam papirje in nic. Bi mogla zacet ze s sluzbo, jst pa se brez papirjev. KLicem v sluzbo, ce so jih oni dobili, pa so se moji zgubili in recejo, da ne. Pol pa klicem na CSD, pa pravi tista, da sigurno nisem kaj prinesla in kr neki in ko ji povem, da me je ona klicala in prevzela papirje, je pa ugotovila, da jih je zalozila...user posted image

Sej bo, zdej grem pa od nasih dveh mulckov ceveljcke dat susit na soncka, pa neki grem se peskovnik pobarvat, pa se kaj perilo dat prat...

Uzivajte...


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Julijke 2009
11.5.2009 10:41:27   
donna22
Aja, info za seznam: +11 kg, obseg 99cm user posted image

(odgovor članu hrupka)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?