|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
16.5.2014 21:22:41   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: alda

...še vedno pa sanjam drede in enkrst ko bom stara in bogata ko una teta na sliki, si jih bom kljub letom dala nardit user posted image


js sm si po 10 letih za novo leto postrigla drede... ne rabiš bit bogata da jih maš...


Izabelina daj povej, kje se jih da dobit poceni?
Tam kje sem jaz vprašala, mi je tip povedal, da je en dred od 10-25e odvisno od debelosti dreda, in ko sva računala, bi mi za mojo kepo ratalo tam okrog 300-350e, kar pa ni šans da imam dokler ne dobim na lotu user posted image


salon naya evil hair recimo... zagotov ti lahko povem, da dela izjemno kvalitetne drede... je pa res, da dredi iz salona stanejo...

lahko jih pa recimo hodiš delat par na mesec, v pol leta maš celo glavo pod streho... samo, če nimaš ravno debele kože se pripravi na veliko spremembo v življenju ;)

drugače pa js dredov nism mela zarad mode in pač hairstajla, amapk zarad načina življenja in filozofije in jih nisem dobila v salonu, ampak z blagovno menjavo od prijateljice ;) še zdej me boli srce, ker sm jih morala odrezat...


Kje je ta salon?
aja strica googla bom vprašala :

Dredi so mi že od nekdaj všeč,pravzaprav ko sem začela razumet tudi, kaj Bobek hoče s svojo glasbo in filozofijo povedat.
Ja Bobek je bil zakon in mislim ,da je tudi tam za mavrico user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
16.5.2014 21:28:34   
Izabelina
lol, zelo stereotipno drugač, povezovat drede z "Bobekom"... če/ko jih boš imela bo prva stvar, ki se jo boš odvadla ravno ta stereotip user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
16.5.2014 21:31:27   
LuLu
Izabelina... a je razlog za drede samo en? user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
16.5.2014 21:33:52   
Izabelina
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Izabelina... a je razlog za drede samo en? user posted image


definitivno ne... js sm sam povedala kak je bil moj razlog, razlogov za drede je točno tok kokr je ljudi z dredi... samo recimo omeniš drede in vsi te takoj popredalčkajo: bob marli, trava, hipiji... pa veliko dredarjev ne spada v te "okvire" sm prepričana, da tut alda ne user posted image

< Sporočilo je popravil Izabelina -- 16.5.2014 21:34:35 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
16.5.2014 21:35:23   
alda
Alda je res z dušo in telesom pri metalu in in malo tudi punk rocku,user posted image
ampak Bobek je bil faca zaradi glasbe in svoje filozofije/rastafarjanstvo, ). Takrat so me tudi prevzeli dredi,user posted image
ja stereotipno ali ne, ampak tako pač je.


< Sporočilo je popravil alda -- 16.5.2014 21:39:36 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
16.5.2014 21:42:06   
LuLu
alda, pa ti veš, kako ti bo pri 40+ vroče v glavo user posted image

boš švicala in ne boš dišala po vijolicah user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
16.5.2014 21:46:16   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

alda, pa ti veš, kako ti bo pri 40+ vroče v glavo user posted image

boš švicala in ne boš dišala po vijolicah user posted image


pa pajki se mi bodo zaredili,

pa mast bo tekla user posted image user posted image

ojoj gojišče bakterij, nesnage in smradu bom user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
16.5.2014 21:52:38   
LuLu
zato pa joint v usta in odženeš ta smrad... no, pa boš prava Bobika user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 6:16:19   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ah, dajte no, kot da je alda edina ki nosi bulerje pri 40-ih..Meni je v oci padlo samo to ko je napisala da v njih ni vroce pri plus 40. To da jih nosi je cist ok, ce ji tako pase....pri nas v selu imamo sosedo, ki je preko 60, zrihtana babica, potem ji pa pogledas v noge pa ima matrenske. In ji full pasejo...pa od nase tamale uciteljica ( preko 40) jih tudi nosi in cist ok izgleda.... Jaz bi jih tudi nosila, ker mi ok izgledajo, so mi pa postale neudobneuser posted image sem jih probala pozimi ko sem iskala nove cevlje, jao, trde...



točno to!

Uška , Petea, ...pa še katera zgražajoča duša
In kje piše , da moraš takoj ko prestopiš 30let oz se poročiš, zamenjat garderobo, frizuro, "možgane"??
Če ste nekatere to naredile oz dovolile, da vas drugi spremenijo , vaša stvar user posted image




user posted image , in kdo je to napisal? Stil sem spreminjala dosti pred tridesetim, služba pa to . user posted image

Aja, zdaj razumem. Bila sem sedemnajstletnica v bulerjih , z svetoboljem v duši, anarhijo na jeziku in prišel je On, moj odrešitelj na belem konju, me spremenil, opral možgane, se me podredil, me priklenil na šporghet, odvrgel martenske mi obul nejm -it in zdaj jaz uboga para , brezposelna, skrbim vdano za njegove otroke in tožim po starih dobrih časih, ko sem zmrzovala v martneskah user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 8:49:42   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ah, dajte no, kot da je alda edina ki nosi bulerje pri 40-ih..Meni je v oci padlo samo to ko je napisala da v njih ni vroce pri plus 40. To da jih nosi je cist ok, ce ji tako pase....pri nas v selu imamo sosedo, ki je preko 60, zrihtana babica, potem ji pa pogledas v noge pa ima matrenske. In ji full pasejo...pa od nase tamale uciteljica ( preko 40) jih tudi nosi in cist ok izgleda.... Jaz bi jih tudi nosila, ker mi ok izgledajo, so mi pa postale neudobneuser posted image sem jih probala pozimi ko sem iskala nove cevlje, jao, trde...



točno to!

Uška , Petea, ...pa še katera zgražajoča duša
In kje piše , da moraš takoj ko prestopiš 30let oz se poročiš, zamenjat garderobo, frizuro, "možgane"??
Če ste nekatere to naredile oz dovolile, da vas drugi spremenijo , vaša stvar user posted image




user posted image , in kdo je to napisal? Stil sem spreminjala dosti pred tridesetim, služba pa to . user posted image

Aja, zdaj razumem. Bila sem sedemnajstletnica v bulerjih , z svetoboljem v duši, anarhijo na jeziku in prišel je On, moj odrešitelj na belem konju, me spremenil, opral možgane, se me podredil, me priklenil na šporghet, odvrgel martenske mi obul nejm -it in zdaj jaz uboga para , brezposelna, skrbim vdano za njegove otroke in tožim po starih dobrih časih, ko sem zmrzovala v martneskah user posted image


nekatere sem napisala in zdaj kako se katera najde user posted image

Mene pa mož ni mogel spremeniti , ker je on lih tak user posted image
Saj veš poroka v Martenskah in kavbojkah  user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 9:23:05   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Aja, zdaj razumem. Bila sem sedemnajstletnica v bulerjih , z svetoboljem v duši, anarhijo na jeziku in prišel je On, moj odrešitelj na belem konju, me spremenil, opral možgane, se me podredil, me priklenil na šporghet, odvrgel martenske mi obul nejm -it in zdaj jaz uboga para , brezposelna, skrbim vdano za njegove otroke in tožim po starih dobrih časih, ko sem zmrzovala v martneskah user posted image


a temačno sobo za perverzne igrice sta tudi sezidala?

user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 9:27:22   
LuLu
ne vem pa, kaj ima služba z martenskami in osebnim stilom oblačenja. V službo hodiš oblečen po nekih pravilih, če so, v prostem času pa edino sam sebi daješ pravila kaj obleč...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 9:29:05   
RIJA*
pa še samo nekaj...

meni pa je recimo veliko bolj grozno, kot če se ena babica obuje v bulerje in obleče jeans zdi, ko se ena 35 ali 40 letnica rihta kot moja babica...no, sori, moja babica je bila vedno bolj "napredna"...oz. še češnjica na smetano: ko se tudi obnaša kot 90 letnica...

evo, meni pa je to grozno in žalostno...in v to vleče potem recimo tudi svoje otroke, ki imajo pri 11 letih obnašanje 50 letnika....vse te boli, vse je slabo....nobene otroške iskrice v očeh....user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 9:32:10   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ne vem pa, kaj ima služba z martenskami in osebnim stilom oblačenja. V službo hodiš oblečen po nekih pravilih, če so, v prostem času pa edino sam sebi daješ pravila kaj obleč...


to je pa tudi res...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 10:00:19   
skuštrana
Dreadi, jaz jih ne bi imela, ima pa moz taksne lase da se mu kar sami delajo. Meni ni vsec cela glava v dreadih, mi je pa super tu pa tam kaksen dred.

LuLu, men je ravno zadnjic frendica rekla da kako za vraga lahko nosim skupaj pisane tajice in zokne user posted image Ma, je cist fajn skup pasal, edino ona ima bolj ziheraski stil, pa je bila cist v soku, ha ha....


Sicer pa - jaz bi pirs nad ustnico, taksen mini tini, par let nazaj sem si ga ze skoraj dala...maybe pri 40 ih.


Pa saj poznate tisto - bolj star bolj nor.



< Sporočilo je popravil skuštrana -- 17.5.2014 10:01:54 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 10:11:22   
LuLu
tudi moja neizpolnjena želja pirs v spodnjo ustnico ali bunkica v stilu Cindy Crawford user posted image

pa irokeza, ne preveč na špic, bolj dolgi črni lasje, nazaj počesani .... Mogoče enkrat pa le.. user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 10:12:44   
ronja
Pierca si ne želim, dredov za dalj časa si itak nisem, probat sem si sicer želela, samo me je že minilo:D. Pikico nad zgornjo ustnico pa mam natur, heheuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 10:19:01   
LuLu
dredi mene tudi nikoli niso mikali, nisem tak tip... sem pa tip za 3 različne barve na glavi in za 03 frizuro... to pa ja user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 10:21:56   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ne vem pa, kaj ima služba z martenskami in osebnim stilom oblačenja. V službo hodiš oblečen po nekih pravilih, če so, v prostem času pa edino sam sebi daješ pravila kaj obleč...



Lulu se hecaš?
kaj bodo pa sosedi pa prijatli, pa tašča, pa stric, pa olmajti reku ? user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 17.5.2014 10:23:32 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 10:30:23   
alda
Pirsinga pa si ne želim, le kak fajn tatoo namesto prstanauser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 10:33:04   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Pirsinga pa si ne želim, le kak fajn tatoo namesto prstanauser posted image


to pa menda jaz dobim v prihodnje user posted image
pirsingi pa tudi meni niso fajn.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 10:36:01   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ne vem pa, kaj ima služba z martenskami in osebnim stilom oblačenja. V službo hodiš oblečen po nekih pravilih, če so, v prostem času pa edino sam sebi daješ pravila kaj obleč...



Lulu se hecaš?
kaj bodo pa sosedi pa prijatli, pa tašča, pa stric, pa olmajti reku ? user posted image user posted image


bivši in starši so imeli največ pripomb na moj stil in na moje želje, pravzaprav edini sploh... in kaj si oni mislijo me že davno več ne skrbi user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 10:37:17   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Pirsinga pa si ne želim, le kak fajn tatoo namesto prstanauser posted image


to pa menda jaz dobim v prihodnje user posted image
pirsingi pa tudi meni niso fajn.


tatu mi je en uspel, še bi, bom... ko se dokončno odločim kaj in kje. Če sem za prvega čakala 20 let, bom še za drugega tudi toliko, če bo treba, samo da bo ziher in ne bo absolutno nobenega obžalovanja za to odločitev

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 10:40:41   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

tatu mi je en uspel, še bi, bom... ko se dokončno odločim kaj in kje. Če sem za prvega čakala 20 let, bom še za drugega tudi toliko, če bo treba, samo da bo ziher in ne bo absolutno nobenega obžalovanja za to odločitev



lulu, tatu je nekaj, kar po moje moraš res premisliti in za to nekak dozoreti.
jaz sem dobila darilo od mojega dragega, ker sem si nekak domišljala, da si ga želim....pa si ga očitno nisem dovolj, ker si ga vseeno nisem dala narediti....ta prstan pa bo ena taka čudovita simbolika, da sem bila takoj za to user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 10:58:28   
LuLu
20 let nazaj so si moje kolegice takoj naredile tatu.. vrtnice, metuljčke, delfinčke... meni nič od tega ni dišalo, vedla pa sem, da ga bom imela, so mi od nekdaj všeč. In ja.. dolgo je bilo treba, da je zadeva dozorela in niti za sekundo nikoli nisem pomislila, da to nisem v redu naredila in vem, da bo tako do konca življenja. Za njihove delfinčke in rožice pa nisem ziher, da jim kdaj ni bilo žal user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?