|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 19:10:34   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

"nosimkarhočemnobenminebogovorilkajjevreduinkajnevsezrihtanepuncesodeklinebrezkarakterja"


user posted image

Ma to prebrat, ubogi moj jezik user posted image


jaz ravno zato ne maram nemškega jezika in njihovega zlaganja besed v neberljive kolobocije ... user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 19:50:46   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

"nosimkarhočemnobenminebogovorilkajjevreduinkajnevsezrihtanepuncesodeklinebrezkarakterja"


user posted image

Ma to prebrat, ubogi moj jezik user posted image


jaz ravno zato ne maram nemškega jezika in njihovega zlaganja besed v neberljive kolobocije ... user posted image


aha, ne dela ta tekts sam meni tezave. Petea ga je celo z nemscino zamenjala user posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 19:56:48   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

"nosimkarhočemnobenminebogovorilkajjevreduinkajnevsezrihtanepuncesodeklinebrezkarakterja"


user posted image

Ma to prebrat, ubogi moj jezik user posted image


jaz ravno zato ne maram nemškega jezika in njihovega zlaganja besed v neberljive kolobocije ... user posted image


aha, ne dela ta tekts sam meni tezave. Petea ga je celo z nemscino zamenjala user posted image user posted image



user posted image


ampak tebi branje takšnih takšnih neskončnih besed ne bi smelo delati prevelikih težav, ali se motim?




< Sporočilo je popravil petea -- 17.5.2014 20:01:05 >

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 20:10:04   
malaMravljica
vse se da, ce je treba.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 20:32:58   
petea
-

< Sporočilo je popravil petea -- 17.5.2014 20:34:00 >

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 20:34:19   
petea
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Donaudampfschifahrtelektrizitätenhauptbetreibswerkbau-
unterbentengeselschaft


mah, še prebrat jih ne znam, kaj šele, da bi razumela, kaj bi naj pomenili ... user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 21:06:52   
malaMravljica
hi hi.. sam to se bolj na netu najde, kot pa v reali uporablja. S to govedino bi pa lahko prav rr zablokirala

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungs geset__zesvorlagendiskussionspausenverpflegungs beauftragtenstatistikassistent

to sodi skupaj, sam mi skor ne gre v eno vrstico.

Ampak to pa res ne morem skoz brat, to je pravi strup za moje oci.

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 17.5.2014 21:08:52 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 21:35:06   
petea
Schwangerschaftverhütungsmittel

ta pa se verjetno tudi kdaj uporabi ... user posted image ali pa so posledice ... user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 21:39:19   
LuLu
tukaj je Barbararabarbara...... user posted image

je facebook, upam, da odpre
https://www.facebook.com/photo.php?v=1395415414033692

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 21:55:36   
malaMravljica
no te zavozlane besede. Da imas doma moza, ki mu take besede niso neka huda kriza in se hitro govori zraven. In potem je pod stresom in je na poti in te poklice po telefonu in ti tako hitro govori v telefon, da komaj kaksno besedo slisis. Eno osebo poznam, ki to dozivlja in se mi prav smili. Tista rabarbara je potem pravi blazev zegenj za usesa.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 22:15:08   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

meni pa je recimo veliko bolj grozno, kot če se ena babica obuje v bulerje in obleče jeans zdi, ko se ena 35 ali 40 letnica rihta kot moja babica...no, sori, moja babica je bila vedno bolj "napredna"...oz. še češnjica na smetano: ko se tudi obnaša kot 90 letnica...


Ali obratno, da se v srednjih letih rihtaš kot najstnice..prekratke kikle, preozke hlače in bluze, en kup enih naveskov, kot slaba laj.dra včasih zgledajo nekatere.

Stili so različni, meni je med drugim všeč tudi to, da se znaš nositi kot ženska, da znaš nositi tudi krila in obleke, in šminko na ustnicah. Danes se je ta meja zelo izgubila, tudi po službah in se je začel nositi jeans in trapaste majice in slabi čevlji in to. Posebej poleti nekateri ne znajo ločiti med plažo in poslovno stavbo..včasih koga povprašam, če imamo po novem plažo v njegovem štuku..ampak itak ne dojame.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 22:44:23   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Če ni ravno unirforma predpisana imaš tudi v službi za poslovno obleko osebni stil. Moderen, lahkoten, posloven, igriv....samo moraš verjeti , da je med karirasto srajico in martenskami in kostimom za staro mamo vmes mavrica.


To JE za mene stil, da se znaš obleči okolju in priložnosti primerno, ampak še vedno ostaneš svoj.
Furanje "strganih kavbojk in bulerjev" vsepovsod ni stil. So samo strgane kavbojke in bulerji.


Sicer pa je bila že enkrat ena taka podobna debata in se je na koncu ugotovilo, da stil "nosimkarhočemnobenminebogovorilkajjevreduinkajnevsezrihtanepunce
sodeklinebrezkarakterja" imajo dekleta (žene) , ki so ali brezposlene, ali gospodinje ali imajo pri štirideset_ih letih enajst mesecev delovne dobe...

Ali pa samo nimajo stila in se skrivajo za to kvazimodno demokracijo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 23:01:15   
LuLu
različno si predstavljamo nošenje bulerjev. Ene pišete kot o klošarski opremi, so pa le ene vrste čevljev, ki gredo marsikje zraven. Niti slučajno to ne pomeni, da moraš biti raztrgan poleg njih ali pa da ti ljudje nimajo (nimamo) še drugih čevljev doma. In da če ima folk bulerjev omari, se enostavno ne znajo obleči? user posted image Ne za službo, ne za druge priložnosti primerno? Samo zato, ker si kdaj bulerje dajo gor?
zanimivo

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 23:03:27   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Samo zato, ker si kdaj bulerje dajo gor?


Beri, beri user posted image .
Nekateri jih nosijo stalno, in mislijo, da imajo stil, če se v njih sprehajajo vedno in povsod.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 23:06:10   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Samo zato, ker si kdaj bulerje dajo gor?


Beri, beri user posted image .
Nekateri jih nosijo stalno, in mislijo, da imajo stil, če se v njih sprehajajo vedno in povsod.


ja, ok.. eni ziher.. kot ene, ki si dajo petke gor, pa mislijo, da so fine gospe user posted image do tega jim pa manjka še huhuhuh kulture

oglasila sem se, ker sem jaz ena od dveh tu na tej temi, ki sva pisali, da še nosiva bulerje

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 23:08:28   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Samo zato, ker si kdaj bulerje dajo gor?


Beri, beri user posted image .
Nekateri jih nosijo stalno, in mislijo, da imajo stil, če se v njih sprehajajo vedno in povsod.


ja, ok.. eni ziher.. kot ene, ki si dajo petke gor, pa mislijo, da so fine gospe user posted image do tega jim pa manjka še huhuhuh kulture

oglasila sem se, ker sem jaz ena od dveh tu na tej temi, ki sva pisali, da še nosiva bulerje


Kaj takoj skočiš user posted image , nosi se s svojim stilom user posted image .

Enako velja za pete, ki jih je treba znat nosit, ali za kaj tretjega. Za vse je treba imeti nekaj okusa.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 17.5.2014 23:09:30 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 23:09:29   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Kaj takoj skočiš


cajt mam user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 23:11:13   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Enako velja za pete, ki jih je treba znat nosit, ali za kaj tretjega. Za vse je treba imeti nekaj okusa.


se strinjam, ampak zelo redko vidim folk, nasploh ženske raje opazujem, ki res ve, kaj ji paše.... obleče(mo) kar je lepo, okusno in da pa ful paše pa je za moje kriterije cca vsaka 50-ta

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.5.2014 23:50:18   
RIJA*
samo kakorkoli, bulerji pustijo sledi user posted image

v svoji "karieri" user posted image sem pomagala oblečti vsaj 200 punc za svečane zadeve...spasali smo jih do zadnje podrobnosti ampak ko sem jih potem videla hoditi v štiklih, sem skoraj dol padla user posted image enostavno so s hojo dale v nulo ves trud, ki smo ga poprej namenili celotnemu videzu, ker so štikle nosile kot bulerje....user posted image

tak, da smo potem že ob izbiri blaga svetovali, da gredo kupit čevlje in doma vadijo, vadijo, vadijo user posted image user posted image

kakorkoli, da nimam čisto nič proti bulerjem, je po moje še vedno večja umetnost v nošene petk....pa ne zdaj teh debelih kot stolova noga, ampak tistih finih...in tega smo se me, starejša generacija, naučile user posted image

in leta nam očitno pri tem pomagajo, da znamo nositi tako petke kot bulerje user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 10:03:21   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

različno si predstavljamo nošenje bulerjev. Ene pišete kot o klošarski opremi, so pa le ene vrste čevljev, ki gredo marsikje zraven. Niti slučajno to ne pomeni, da moraš biti raztrgan poleg njih ali pa da ti ljudje nimajo (nimamo) še drugih čevljev doma. In da če ima folk bulerjev omari, se enostavno ne znajo obleči? user posted image Ne za službo, ne za druge priložnosti primerno? Samo zato, ker si kdaj bulerje dajo gor?
zanimivo



podpis po Lulu!
in dodajam:
kljub bulerjem, ki jih NE nosim vsak dan in cel dan, kot še vedno ene trdite, NE NOSIM rastrganih kavbojk, ker to ni moj stil.

Kot je že Izabelina za drede napisala, nosiš tisto kar si in jaz sem to kar sem, ne samo po opravi, ampak tudi z miselnostjo.
In NI vsaka ženska DAMA , ki nosi visoke pete in je po vaših merilih urejena in NI vsak ,ki nosi bulerje slab, zanemarjen.

Pa še to:
- največji kriminalci so v oblekah in kravatah in ne v bulerjih in ketnah,ter s tatooji.
- na nobenem pa res prav nobenem koncertu ,pa naj bo punk-rock ali metal NI nikoli prišlo do izgredov, pretepov, nacionalističnih izpadov,.....
Poglejte malo že navadne vaške veselice,koncerti "naših in tujih zvezd" , koliko pretepov, izgredov,.... berite malo

Govorila sem :mir z vami bratje in sestre BONG!!

< Sporočilo je popravil alda -- 18.5.2014 10:06:09 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 10:26:57   
Stanislava_
Alda, pa kaj se toliko razburjaš user posted image .

Kaj si takoj osebno prizadeta, ko se pogovarjamo na splošno? Pač nosiš kar ti paše in to je to, ne pa neko vpitje vsake tri strani.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 10:29:59   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Enako velja za pete, ki jih je treba znat nosit, ali za kaj tretjega. Za vse je treba imeti nekaj okusa.


se strinjam, ampak zelo redko vidim folk, nasploh ženske raje opazujem, ki res ve, kaj ji paše.... obleče(mo) kar je lepo, okusno in da pa ful paše pa je za moje kriterije cca vsaka 50-ta


To je redkost, ne glede na to, kaj nosimo - od bulerjev do 14 cm petk. Malo ljudi ima dober okus in še manj se zna z izbranim nosit, to najbolj manjka pri nas, se mi zdi. Recimo Italijanke in Italijani, ali pa Francozinje se znajo nosit.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 10:42:21   
skuštrana
Meni je najhujše ko hodim po cesti pa so na ulici sami kloni. Vsi isto oblečeni. Sploh mladina. Nobene kreative v oblačenju.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 12:15:36   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Enako velja za pete, ki jih je treba znat nosit, ali za kaj tretjega. Za vse je treba imeti nekaj okusa.


se strinjam, ampak zelo redko vidim folk, nasploh ženske raje opazujem, ki res ve, kaj ji paše.... obleče(mo) kar je lepo, okusno in da pa ful paše pa je za moje kriterije cca vsaka 50-ta


Tu se strinjam.....ženske nemalokrat mislimo, da vse kar je modno (in brand) paše na našo rit in joške.....in potem vidiš žensko vso modno in v znanih znamkah, izgleda pa kot klovn ali celo ceneno.....včasih pa vidiš tudi katero urejeno, ki se zna nositi v tistem, kar obleče, pa tudi če ima na sebi "cunjo, ki stane 10 EUR".......in k stilu in eleganci spada tudi to, da ločiš "priložnostna oblačila"....da ne greš recimo v bulerjih in spranih kavbojkah ali pa v japankah in v oblekici za na plažo oz. v "oblačilih primernih za 16 letnice" v službo....



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 12:17:28   
ronja
Ronja je bila v posebni kategoriji.

Kaj naj bi to pomenilo? Spet neka izjema, pa še štekam ne, zakaj...

Schwangerschaftverhütungsmittel

Čudi me, da imajo neg. prirastek - ob tej besedi bi človek rekel, da bo vsak obupal in pač probal srečo - s posledicami ali brezuser posted image ...

Ali obratno, da se v srednjih letih rihtaš kot najstnice..prekratke kikle, preozke hlače in bluze, en kup enih naveskov, kot slaba laj.dra včasih zgledajo nekatere.

Kdaj si srednjih let? Tako da vem:D.

tudi po službah in se je začel nositi jeans in trapaste majice in slabi čevlji in to.

hvalabogu:).

ker so štikle nosile kot bulerje...

Taka bi bila verjetno jaz, da me v ene tanke štiklce postaviš. Nimam nič proti kakim platformam, samo mora bit debela in stabilna peta, da komot laufam v njih - sicer ne pride v poštev spljoh:D.

Jaz sem včasih nosila strgane kavbojke (začelo se je tako, da so se pač najljubše strgale - krpaš, se strga, krpaš, se strga (pač bicikl;) - kaj naj, nosiš strgane:D) in so mi zelo všeč, v službo pa jih potem nisem več... Potem sem bila pa skoz noseča in ni melo smisla strganih šparat in sem jih predelala. Lubi ma sicer lepe spomine nanje in pravi, da bi mu bilo všeč, tako da nikoli ne reci nikoli - zdaj bi jih v bistvu lahko nosila, samo zdaj sem pa toliko kavbojk dobila, da sem za kar lep cajt dobra, preden se bojo vse strgale:D.

Oblečem pa vsake toliko kaj, česar sicer nikoli - čisto za širitev obzorja, hehe. Vsake toliko mi kaj rata všeč:). Kupila si pa verjetno ne bi:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?