|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hipotonija
17.4.2008 10:59:27   
buček
moram se malo olajšati user posted image . moja 5,5m stara user posted image je rahlo hipotonična, mehka v rokicah. rokice drži stran od sebe tako kot če bi iskala ravnotežje ali pa pilotirala ampak samo kadar jo daš v sedeč polžaj ali kadar jo nosiš pokonci. naša P nas je napotila na razvojno...  vso ok. ampak datum imava čez 2 mesecauser posted image   .v drugem zdravstvenem domu pa nas ne sprejmejo ker spadamo pod vič...v teh dveh mesecih pa lahko naredim več škode ker je ne znam prav usmerjati...poklicala sem nekaj privat fizo..in neofizijo...terapevtov pa so vsi zasedeni...user posted image tako da iščem rešitve... no sam hotela sem se oljšati in morda mi lahko katera mamica pove kak nasvet....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hipotonija
17.4.2008 13:12:15   
cofek
ne vem če si že poklicala, ampak mi smo hodili k njej in je ful fajn, pa tudi tako dolgo nismo čakali - pred cca. 1,5 leta.
Breznik Tatjana, Drenikova 21, Lj; 01/519 36 48
je pa 100% privat oz. samoplačniško

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hipotonija
17.4.2008 22:15:42   
nancy300
Zdravo,

Sama ti sicer ne morem točno svetovat, imam pa enega dobrega znanca, ki ve veliko o tem. Sem videla tvoj post in potem sem govorila z njim in on ti mogoče lahko pomaga. Lahko ti dam kontakt, če hočeš, mi piši na ZS.

LP,

Neda  

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hipotonija
19.4.2008 23:03:25   
zima22
ja, mi smo imeli podoben problem poleti, ko zaradi dopustov nismo mogli dobit termina prej kot v 1,5 m. Najprej smo dobili v mostah, pri dr. zavrlovi, smo kar zadovoljni. Čeprav ko prvič prideš iz razvojne, imaš itak občutek, da otroka ne znaš ne prav prijet, ne dojit, ne previt, ne nosit. Ne vem, pri nas smo sicer imeli blago hipotonijo, mislim pa, da bi se zrihtalo samo od sebe. Otroci pač rabijo svoj čas.

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hipotonija
27.4.2008 8:34:55   
mateyka
e rahlo hipotonična, mehka v rokicah. rokice drži stran od sebe tako kot če bi iskala ravnotežje ali pa pilotirala ampak samo kadar jo daš v sedeč polžaj ali kadar jo nosiš pokonci.


zakaj je pa to tok slabo? men se ne zdi to nič posebnega.. kaj pa ko je recimo v kakem stolu (a la bumbo, stol za hranjenje ipd.) in ma oporo v sedišču, kako pa takrat rokce uporablja?

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?