|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razganja me
23.4.2007 13:42:48   
tanikaa
Ja pa hudiča pejd v akcijo. Od gledanja ziher ne boš potešena. Pa nisi več neka smrklja. Si baba ali nisi? Naštimaj se v nulo, na list napiši svoj naslov in mu ga daj. Pa daj mu vedeti, da si hot in da bo celo noč delal. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Razganja me
23.4.2007 13:45:26   
Anonimen
Tanikaa, pridem k tebi na inštrukcije, saj sploh več ne vem, kako se to dela po moji dolgi prejšnji zvezi. Kaj, pa naj mu zraven še napišem, da imam doma dva pobalina fina al kakouser posted image , pa še EMŠO, da ga kap zadene...

Ideja sploh ni slaba ha ha

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Razganja me
23.4.2007 13:47:34   
Maleal
Ne se sekirat,fantje imajo radi starejše izkušene koke.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Razganja me
23.4.2007 13:51:50   
Mina1
Ne se sekirat,fantje imajo radi starejše izkušene koke.


Ja potem bom šla pa kar v akcijo, predno se zečnejo počitniceuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Razganja me
23.4.2007 13:52:41   
Mina1
ekola, pa ste me, klinc pa anonimnost, sem vedela, da bom toliko časa čarala, da bo vsem jasno, katero staro babo razganja...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Razganja me
23.4.2007 14:00:56   
tanikaa
Mina, tudi jaz sem zdaj že dolgo časa vzeta iz prometa, tak da ti bom dala bolj slabe inštrukcije. user posted image  Je pa dejstvo, da če ne boš naredila nič, boš pač ostala nepotešena user posted image  Daj mulce nekam v varstvo, šolarja pa spravi v posteljo, kot sem ti rekla. In kdo pravi, da mu moraš povedati cifro svojega EMŠA ???

Jaz sem mojemu tudi povedala to cifro komaj takrat, ko je bil že čisto zapleten v mojo mrežo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Razganja me
23.4.2007 14:02:31   
Mina1
Si nikoli ne bi mislila, da bom spet komu pisala listek s telefonom, a si predstavljaš, da to res naredim, pomoje bi se še preselil, samo da mu i treba na isti bus večuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Razganja me
23.4.2007 14:07:41   
tanikaa
Hudiča pa koliko si potem stara? Jaz si pri svojih 35 čist komot predstavljam, da bi to naredila. Zdaj ma človek že več izkušenj, pa ve to stvar bolj pravilno in hot izpeljati, kot pa tam pri 20-ih.

Če bi pa se preselil k tebi, pa toliko bolje. Ponucala bi ga kolk bi ga rabila, potem pa pisat nov listek user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Razganja me
23.4.2007 14:12:13   
Mina1
37, sicer zgledam kar mulasto in tako, pa vseeno no, me bodo še v časopise dali, da ga sračkamuser posted image . Saj pravim, bodo počitnice tu, pa ga več ne bo ha ha, ma res je mičen, si ne morem pomagati. A veš, pa takšne stvari mi polepšajo dan po moji zamorjeni situaciji.

Sanje pa itak naredijo svoje, se vidi, da imam pomanjkanjeuser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Razganja me
23.4.2007 14:19:34   
tanikaa
Nič sanjat. V AKCIJOuser posted image user posted image user posted image  Življenje je prekratko in nekega dne ti bo žal.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Razganja me
23.4.2007 16:48:55   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Nevem, če se poznave ha ha, tule gor na rr samo. Ja sej tko sem misla.

Aja, šolarček se mi zdi sramežljiv, bi morala jaz napasti, samo res ne upam tam sredi busa kokodakati, se gledava malo po malo in to je to, bog si ga vedi, kaj si misli revček, da ga tule ena "baba" osvaja ali kaj? In ja, res bi rabila popestritev, eno osvežitev, sej veš...sanja svinja o kukuruzu...




Mal sem razmišljala, kako bi se mu lahko približala, tko, da nauš preveč vsiljiva. Reci mu, da delaš eno raziskavo po srednjih šolah in bi ti full pomagal, če bi izpolnil anketni vprašalnik in ga razdelil tut med sošolce. Reci, da bi mu ga poslala po mailu.
Sem mal iskala, če mam kako primerno anketo, pa je žal nimam. Mal pobrskej, gotovo boš kje našla kakšno, npr kako srednješolci preživljajo svoj prosti čas (kako pogosto hodijo ven, kam hodijo, ali se zabavajo le z alkoholom, droga, cigareti..; kdaj spolni odnosi...) Lahko jo tut sama sestaviš, sej ni težko.
Ko boš mela njegov mail, bo ziher padla kak beseda več in kdo ve...

o matr zdej sem še jst not padla user posted image user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Razganja me
23.4.2007 17:06:07   
MalaPika07
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Nevem, če se poznave ha ha, tule gor na rr samo. Ja sej tko sem misla.

Aja, šolarček se mi zdi sramežljiv, bi morala jaz napasti, samo res ne upam tam sredi busa kokodakati, se gledava malo po malo in to je to, bog si ga vedi, kaj si misli revček, da ga tule ena "baba" osvaja ali kaj? In ja, res bi rabila popestritev, eno osvežitev, sej veš...sanja svinja o kukuruzu...




Mal sem razmišljala, kako bi se mu lahko približala, tko, da nauš preveč vsiljiva. Reci mu, da delaš eno raziskavo po srednjih šolah in bi ti full pomagal, če bi izpolnil anketni vprašalnik in ga razdelil tut med sošolce. Reci, da bi mu ga poslala po mailu.
Sem mal iskala, če mam kako primerno anketo, pa je žal nimam. Mal pobrskej, gotovo boš kje našla kakšno, npr kako srednješolci preživljajo svoj prosti čas (kako pogosto hodijo ven, kam hodijo, ali se zabavajo le z alkoholom, droga, cigareti..; kdaj spolni odnosi...) Lahko jo tut sama sestaviš, sej ni težko.
Ko boš mela njegov mail, bo ziher padla kak beseda več in kdo ve...

o matr zdej sem še jst not padla user posted image user posted image user posted image user posted image ...


Sam tale ideja je pa super! vredno poiskusit, pomoje.

Zdejle sem se pa nasmejala vašim postom. Face ste!user posted image user posted image

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Razganja me
23.4.2007 19:32:04   
tanikaa
Angellina. Kdo bi si mislil, da si ti tak pametna puncauser posted image  Bravo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu MalaPika07)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Razganja me
23.4.2007 20:17:51   
dory
ehkm...mene tud...a je kej narobe z mano:)...glede na to,da me leta in leta sploh ni :)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Razganja me
23.4.2007 20:32:50   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Angellina. Kdo bi si mislil, da si ti tak pametna puncauser posted image  Bravo.user posted image user posted image user posted image


sej vem, da same neumnosti pišem...sam to še ne pomen, da sem brez možganov user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Razganja me
23.4.2007 20:34:20   
Anonimen
S tako ritko sploh ne rabiš možganov.user posted image user posted image

(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Razganja me
23.4.2007 20:40:30   
Angellina
ti si pa usta obriš, k si še vsa mastna...pa zapri jih tut mal, sej ni treba, da vsi vemo, kaj si delala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Razganja me
23.4.2007 20:41:13   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Razganja me
23.4.2007 20:45:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Angellina. Kdo bi si mislil, da si ti tak pametna puncauser posted image  Bravo.user posted image user posted image user posted image


sej vem, da same neumnosti pišem...sam to še ne pomen, da sem brez možganov user posted image



Glej jo babnco zmešano. Pohvalim jo, ona pa tako. user posted image  Nikjer nisem napisala, da si brez možganov.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Razganja me
23.4.2007 20:46:26   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

ti si pa usta obriš, k si še vsa mastna...pa zapri jih tut mal, sej ni treba, da vsi vemo, kaj si delala!



Kaj pa naj bi delala?user posted image Mi pa ni čisto nič jasno...

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Razganja me
23.4.2007 20:47:40   
tanikaa
Bi me čudilo, če bi ti bilo jasnouser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Razganja me
23.4.2007 20:48:25   
Anonimen
Pušila ekološko cigaro user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Razganja me
23.4.2007 21:38:18   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Pušila ekološko cigaro user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Razganja me
23.4.2007 21:39:40   
Njuškalo
Aja...jaz sem pa že mislila, da si imela kakšne konkretne opravke s kakšnim moškim (če nauš pridna bom dala linkuser posted image ).No, če pa samo eko cigare pušiš,je pa o.k.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Razganja me
23.4.2007 23:06:20   
pupika27
    ja ženske mesec ljubezni je tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!čisto lepo in prav da nas razganja,glede emšota pa se ne bat grejo vsi za nami,pa saj veš kako pravijo STARA ****A DOBRA JUHCA!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image PA NE MI ZAMERIT!!!!!!!!!!!!!Pa gdo pravi da si pri svijih 37 letih stara?????????zdaj si v najlepšem obdonju ko prihaja druga poberteta!!!!!!!!PRIVOŠČI SI PUNCA

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?