|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 10:52:05   
Mina1
Joj joj joj.... Hudo je tole ja... Čakam na tretji del trilogije Razganja me....
Vse skupaj pa je dolgo kakor gospodar prstanov...

LP Jasnovidec


he he, tretji del bo vsak čas, ne boš verjeluser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu jasno)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 11:57:08   
navihan
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1
he he, tretji del bo vsak čas, ne boš verjeluser posted image user posted image user posted image .


Verjetno bo tretji del najbolj zanimiv od vseh. user posted image  Torej v pričakovanju "RAZGANJA ME 3". Kmalu že na našem portalu RR, karte že v predprodaji  user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 12:02:48   
samec
Sam tele premiere so pri nas ponavad bolj pozn, tko da nevem kolk dolg bo treba čakat user posted image .

(odgovor članu navihan)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 12:11:36   
navihan
Bo Mina1 že poskrbela, da bo to čim prej na sporedu. Saj veš preko vez se da vse doseč user posted image .

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 12:17:25   
samec
Jz tud mislm da bo Mina poskrbela, da bo hitro na sporedu user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu navihan)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 12:56:22   
Mina1
user posted image user posted image user posted image  jaz pa nekaj vem, vi pa neuser posted image ...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu navihan)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 13:01:44   
samec
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

user posted image user posted image user posted image  jaz pa nekaj vem, vi pa neuser posted image ...


Kaj pa je to??? 

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 13:02:49   
Taula
jaz pa nekaj vem, vi pa ne ...


Potešena je...user posted image Kaj se sekiraš samček, da si zamudil?user posted image

Jaz sem ti pa tega hotela poslati...


user posted image




< Sporočilo je popravil Taula -- 29.5.2007 13:06:23 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 13:11:43   
Mina1
user posted image user posted image user posted image , vas bom pustila malce takouser posted image ...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 13:18:21   
Taula
vas bom pustila malce tako ...


Ja samčka ful matra in se sekira revež, da je zamudil svoj vlak.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 13:20:54   
samec
Res me matra, se preveč sekiram. Upam da še kakšen vlak pride. user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 13:21:50   
Rožica I
MINA- upam, da je bilo kaj tega in tako...

(sorry, Dady, da sem si sposodila tvoj "ceglc" user posted image )



user posted image
Ženskam lahko zadostuje tudi majhen penis Vprašanje za milijon evrov: Na kaj so moški najbolj ponosni? Odgovor: Na svoj avtomobil in na svoj penis. Kako smo prišli do te ugotovitve? Odgovor je bil tako rekoč na dlani. Kje se moški najraje nahaja? V garaži, kjer ljubkuje in boža svoj jekleni konjiček. Kje večino časa počiva moška roka? Na njegovem mednožju, kjer ga, vsaj zdi se tako, ves čas nekaj srbi in žgečka. In kaj je zanj najpomembnejša stvar na svetu? Imeti največji avto in najdaljši penis!Dolžina (ne) šteje?!
Za trenutek pozabimo na vozila in se osredotočimo na njegov ponos. Dolžina je za moške zelo pomembna. Pri tem ne mislimo le na dolžino njihovega ponosa, temveč tudi na dolžino spolnega akta. S slednjim se, roko na srce, obremenjujejo le tisti, ki jim je mar za partnerko. Mi bodo to misel zaključili s stavkom: »Kdor prej umre, naj tudi prej pride« in se osredotočili le na dolžino krpice kože med nogama.
Naj vas za začetek potolažimo. Ženskam je vseeno, kako dolg je prijateljček njihovega ljubimca. Pomembno je le, kaj 'partner' njihovega partnerja zna.
Kar se Janezek nauči, to penisek zna!
user posted image
Pasji položaj je mati vseh položajev In Janezek se lahko marsikaj nauči. Kot prvo to, da lahko tudi z malim penisom zadovolji čisto vsak ženski libido. Najprej se mora moški (tudi tisti, ki jih je Vsemogočni obdaril z veličino), naučiti, kako pomembna je predigra. Svoji ljubimki se posvetite z dušo in telesom. Njeno celotno telo, še najbolj pa njen klitoris, ki je vaš velik zaveznik, razvajajte z jezikom ustnicami in prsti. Penetracija naj se začne šele, ko bo njen vulkan tik pred izbruhom.
Položaji za globljo penetracijo
Za majhen penis je tako kot predigra pomemben tudi izbor položajev. Globlja, kot bo penetracija, večji bo ženski užitek in posledično vaša samozavest. Izbrali smo štiri položaje, ki bodo iz vašega škrata naredili Martina Krpana.
Pasji položaj
To je mati vseh položajev. Penetracije ne bi mogla biti globlja in tudi razgled (vsaj za moške) je krasen. Da pa bo občutek še lepši, predlagamo, da moški še bolj razpre noge, ženska pa naj jih stisne in glavo položi na vzglavnik.
Kača
Ženska naj se ravno uleže na trebuh in stisne noge. Moški se uleže na partnerko, in sicer tako, da so njegove genitalije tik pod njeno ritjo, njegova kolena pokrčena in tik ob njenih bokih. V tem položaju mora biti tudi moško telo ves čas iztegnjeno.
Ko moški prodre v svojo ljubimko, naj pazi, da se s celotnim telesom ne naslanja na žensko. Če imate pri vstopu v ženski raj težave, naj ženska medenica počiva na vzglavniku.
Zajčja ušesa
user posted image
'V' formacija je zelo seksi položaj Ženska naj leži na hrbtu in pokrči kolena. Moški dvigne njene noge, in sicer tako, da se bodo kolena dotikala njenih ušes. Ko bo vaša ljubimka pripravljena, se zabava lahko začne. Ker imate tako rekoč prost dostop do njene vagine, je penetracija zelo enostavna. Priporočamo, da med seksom malce dvignete partneričino zadnjico, saj bo penetracija tako še globlja.

'V' formacija
Ko bo ženska ležala na hrbtu, prodrite vanjo. Nato dvignite njene noge, primite jo za gležnje in razprite njene okončine. Čez nekaj časa, naj noge položi na vaša ramena, vi pa se poigrajte z njenim ščegetavčkom.
Kot vidite, lahko s pravo tehniko popravite marsikatero telesno 'hibo' oziroma božjo krivico. Do enkratnega spolnega življenja boste prišli le z redno vadbo, zato takoj na delo!

_____________________________



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 13:24:44   
Mina1
MINA- upam, da je bilo kaj tega in tako.


user posted image user posted image user posted image  za posrat, nič ne bom še reklauser posted image ...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 13:27:37   
jasno
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

user posted image user posted image user posted image  jaz pa nekaj vem, vi pa neuser posted image ...



Veste kaj bo išče igralca za glavno vlogo v tretjem delu trilogije Razganja me 3...
user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 13:29:15   
Rožica I
Ne, rekla, ne boš nič, ne? Napisala pa, kaj user posted image ? (Ko prideš k sebi user posted image )

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 13:32:22   
Rožica I
Pismo, MINA, parkrat sem te prebrala.. pa sem že čisto zmešana user posted image !

A si ti RR okužila s kakšnim čudnim virusom user posted image user posted image user posted image !?



Zdaj pa dovolj lenarjenja za danes!!!user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 13:34:45   
ery
Ja Mina1 povej no... A imaš tisto krilo na sebi al kaj, da poudari ritko? user posted image  No zdej je pa že res čas, da poveš kaj je bilo...
Sicer pa ni dolgo nazaj, je mene tudi tko razganjal... kar vsi deci so mi bili seksapilni.... Pa je zdej že mal boljš.. user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 13:36:26   
Mina1
Veste kaj bo išče igralca za glavno vlogo v tretjem delu trilogije Razganja me 3...


lupček, ti se kar tolaži in tako. Nimaš prav seveda.

ERY, kavbojke so zadostovale he he heuser posted image . Je ritka čisto mična notriuser posted image , pa še kaj drugega tudiuser posted image . Tko!

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu jasno)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 13:40:12   
ery
uf ja, sej kavbojke zgleda še najbolj palijo na tipe... sovečno sexi... user posted image   No zdej pa povej no...Si katerega dobila al kaj????

_____________________________




(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 14:18:24   
Taula
Pa menda ja ni dobila tako malo mesa kot ga je na sliki.user posted image

user posted image

Dečva je dolgo časa bila brez, rabi konkreten kos.user posted image  Ali pa dva.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 14:26:44   
navihan
Mina1, mislim da bo treba res odpreti novo temo RAZGANJA ME 3, da bomo lahko naprej spremljali tvoje nove dogodivščine. Če rabiš producenta, ali menedžerja pa povej. user posted image   Mogoče bi tudi kaka sposobna tajnica prišla v poštev, da bi uskladila vse te ponudbe in našla ustrezne proste termine. user posted image  Ma se samo hecam. user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 14:28:35   
Mina1
Mina1, mislim da bo treba res odpreti novo temo RAZGANJA ME 3, da bomo lahko naprej spremljali tvoje nove dogodivščine.


Ma ne no, sej veš kako je to potem, ko zalaufa, ne bo veš časa za pisanja in odpiranja tem...

Se mi pa ful smejiuser posted image ...he heuser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu navihan)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 14:29:58   
Taula
Se mi pa ful smeji ...he he


To je tko, ko ga po dolgem času spet čutiš.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 14:31:43   
Mina1
To je tko, ko ga po dolgem času spet čutiš.


za posrat ste, zato pa tolk dežuje že dva dni neuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 14:31:51   
navihan
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1
Se mi pa ful smejiuser posted image ...he heuser posted image




Saj se še meni smeji, ko vidim da se imajo eni lepo. Lepe trenutke je treba deliti s sotrpini. user posted image  

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?