|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tolerirat?
30.7.2008 11:40:59   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vse lepo in prav,bi ga bila pripravljena počakat teh poar mesecev.
Ampak eno je ,ko je ena rekla,da zdaj ne seksa pač tako strastno in močno,drugo pa to da se je čist distanciral od mene kot da sem kužna.
Pa vesela bi bila,da bi vsaj željo pokazal po meni.


kako je zdaj s tem anonimna? Enkrat praviš, da te še bolj crklja, poljublja, in bla, bla, bla....tukaj pa praviš, da se je distanciral? kaj je zdaj res?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: tolerirat?
30.7.2008 12:23:36   
ronja
Verjetno jo crklja in lupčka kot bratec - mene tudi moj bratec včasih crklja, če je zraven, recimo ne bo dovolil,da jaz nesem vrečko, ampak jo bo on, pa me objame, itd... ampak seveda je to vse popolnoma neseksualno. In od partnerja si pač želiš še kaj drugega...

Je pa res, da so stvari malo povezane: fant, ki te bo med nosečnostjo dojemal podobno kot prej, bo z veseljem seksal s tabo, ampak te pa ne bo nosil po rokah (tak je mojuser posted image ), fant, ki pa mu je user posted image sveta, bo pred tabo polagal rdečo preprogo, nosil vse, pazil na sonce, skrbel, da imaš vedno vodo, ma vse, ampak bognedaj, da bi se te dotaknil...

PO moje mu lahko pomagaš, če se NEŽNO pogovarjata o vaju, o otročku, o tem, kako seks vpliva nanj (če ni nič narobe, je seks čisto zaželen tudi v user posted image ), razloži mu, da ko je tebi lepo, je lepo tudi otroku, ker dobi endorfine po krvi,... Pa da ga imaš rada in bi rada spet čutila tisto intimo...

Če ti pa kaj pomaga, midva že več kot mesec dni nisva seksala in vsaj še en mesec ne bova, mogoče do konca user posted image (na to si sploh ne upam pomislit...)! Res da so razlogi zdravstveni in je zato po eni strani lažje zdržat, po drugi je pa še težje, če oba bi, pa ne smeta. Če veš, da njemu ni, potem pač ne rineš vanj... Da je stvar še težja, se jaz še vzburit ne smem, kar pomeni, da se tudi poljubljat bolj strastno ne smeva... Ne vem, če ti to kaj pomaga, ampak včasih paše, če vidiš, da nisi edini na svetu s takim problemom...

XX  strani seveda gleda, saj je normalen moški, ki rabi toliko in toliko spolnosti in ker je pač nima s teboj, se igra sam s sabo. Se strinjam, da je trapasto, da se vsak od vaju sam samozadovoljuje, če bi se lahko skupaj, ampak s kreganjem tega gotovo ne boš dosegla, prej obratno. Tak da probaj bit nežna in razumevajoča do njega - razloži mu, da si ti še vedno ti, da je otročiček zaščiten, da nima pojma kaj se dogaja in da po porodu ne bosta smela seksat vsaj par tednov (priporočajo 6, se pa ne držimo vsi;), pa da ko bo otročiček, se tudi ne bo dalo kadarkoli - zdaj imata pa še zlati čas... Vprašaj ga, kaj ga mori, razloži mu magari anatomijo, vse ovoje, pa vodo, ki obdaja malo bitje, da ne čuti čisto nič, razen rahlega zibanja...

Povej mu, da ti je všeč, da bi se ga rada TI dotikala,... Saj morata po moje to samo enkrat ali dvakrat premagat, da mu bo res kri zavrela in bo planil po tebi, potem bo pa itak ugotovil, da si še vedno ista, samo noseča;)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: tolerirat?
30.7.2008 13:14:10   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Kaj mi svetujete okol tega?

Povej mu, da doživljanje orgazma mame, ugodno vpliva na razvoj otročka. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: tolerirat?
30.7.2008 13:30:12   
Anonimen
Hvala vsem za odgovore.
Poskušam bit razumna in trezno mislit na vse,vendar ne gre.Mislim,da bo se zveza,ki sicer traja že zelo,zelo dolgo končala.Preveč se sekiram okol tega.Dovolj imam prošenj,moledovanja.Dobro ve,kaj želim,ne rabim seksa,lahko zadovoljim samo njega,kot mu je vedno bilo všeč.Ne,pa noče.Pravi,da vsi ljudje nismo isti in da ne razume,kako lahko imam nonstop željo po seksu,da pa on te potrebe ne čuti in da lahko počaka do konca nosečnosti.Če res on te potrebe nebi čuti,zakaj potem xxxstrani.Prej tega nikol ni gledal.Ko mu rečem,pa kaj če se sam kdaj pa kdaj zadovoljiš,pa reče,da njemu to ni potrebno nikoli,ker mu seks pomeni zlo malo v zvezi.
Volga,sem povedla da je do mene še bolj nežen,me carklja ,ljubčka.Skratka čuva me ko da sem iz žameta in noro ga srbi zame.To pa je tud vse.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: tolerirat?
30.7.2008 13:48:44   
Anonimen
Ok, samo a veš kaj, če se bo ta zveza končala, se ne bo zaradi seksa oz. pomanjkanja tega. Končala se bo, ker se tebi niti približno ne sanja, kaj se dejansko dogaja v njegovi glavi in ker niti ne poskušaš tega odkriti in RAZUMETI (saj to ne pomeni, da se moraš ptem strinjat), ampak si odgovore podajaš sama. Ne vem, ne gre mi skupaj.
Poglej. Po tvoje si grda, debela, slaba, kužna, on ti zbuja občutke manjvrednsoti,... res me zanima, kaj od tega naštetega je izjavil on. Dvomim, da sploh kaj, če te carta, lupčka in mazi. Počutiš se slabo v svojem telesu, kar se veliko nosečnic, normalno stanje, ampak skušaš vzrok za svoje slabo počutje prenesti na njega. Če sama sebi praviš, da on tebe ne mara več, pa da si grda, kužna..., potem si boš to začela zelo hitro verjet. In on te bo samo čukasto gledal, kaj te spet daje. Samo bo potem po tvoje spet vsega on kriv.
Seveda čuti željo po seksu, saj je vendar človek in ljudje smo menda spolna bitja user posted image . Ampak ta trenutek mu pač nisi ti tista, ki bi ga potešila, ker te ima za "šatuljico z draguljem".
Lubčka te, skrbi, kot da si iz žameta, noro ga skrbi zate - in to je vse??? Koliko žensk bi dalo roko, da bi imelo to. Ker njihovi moški, ne samo, da se otepajo seksa, ampak žensko sploh pogledajo ne med nosečnostjo, nikoli ne bojamejo, o kakšnem UZ se jim še sanja ne. Ne vem, no, ampak nekako se mi zdi, da če bi bil seks OK, bi pa kaj drugaga našla za pritoževat.

Sicer pa, obstajajo tudi prsti, vibrator in podobne zadeve.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?