|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tašča in sorodniki
6.11.2008 19:17:55   
MATEJA
Ojoj ste se prav razpisale/i na to temo... mi je bilo zanimivo brat vaša dogajanja doma... in nič kaj zabavno ni kakor nekatere/i pišete, kako nimate zasebnosti in miru pred mamami/očeti, taščami/tasti. res je žalostno, kako se nekaterim ljudem ne "posveti", da morajo biti mlade družine same, na miru, če kaj rabijo, bodo že vprašali ane?! no mi imamo svojo hišo čez cesto mojih staršev (cca 20 m)... in kako je že tisti pregovor? da moraš it živet tako daleč, da ti tašča ne more prit v hišo v copatih user posted image . no nam vseeno lahko pride v copatih ampak ni veliko teh obiskov, večkrat grem jaz k njej v copatih kakor ona k meni... dokler ni bilo user posted image , sta z očetom redko, res redko prišla, ko sem zanosila (sva bila za vikende večinoma doma) sta se kr navadila ob sobotah hodit s pladnjem pršuta itd... že to mi je šlo na živce, ker bi z možem raje pogledala film na miru, pa sva morala z njimi sedet za mizo in čebrnjat... ko se je mali rodil mi je bila mama res v pomoč, ker mi je skuhala, zlikala kak stroj plenic... danes pa je tako, da mama pride redko, če kaj prinese ali rabi, oče pride ponavadi zvečer z kinderjajčkom videt vnuka, ker čez dan dela in ga ne vidi... in tudi to mi je včasih odveč... ampak nekako shajamo, sem pa že ko smo se preselili v svojo hišo (ko je mama, ki ima ključ, včasih kar šla malo posesat stanovanje ali pomest garažo ali podobno user posted image ) rekla, da to ne rabi delat, razen če jo jaz ne prosim in če sama ne bom zmogla, jo bom sigurno vprašala za pomoč. in od takrat je mir, edino sedaj v zimskem času nam gre zakurit ogenj, ko delamo popoldne, da pridemo v toplo, za kar sem ji hvaležna... in še 1000 prednosti je, ker smo tako blizu, če mi kaj prifali, grem k njej iskat, malega čuva ko nas ni in pride k nam, da počaka da vstane itd... ja so slabost in veliko dobrih strani, ampak prevladajo dobre, vsaj pri nas. je pa res, da bi včasih raje živela 100 km stran, pa bi prišli 1x na mesec na obisk, pa bi se imeli najraje. tašča in tast pa prideta zelo redko, večkrat gremo mi k njim na obisk (ob vikendih) in so super ljudi in tudi z njimi nimamo problemov. aja pa še to, imamo zunanja vrata narejena tako, da se odpirajo samo z ključem, in ko hočemo sveti mir, damo ključ z notranje strani in so obiski rešeni. pri nas ko ni ključa zunaj pomeni da "nema ulaza". svetujem pogovore z vašimi taščami, ker vem da to živce spira in ni za nikogar dobro... pa naj merijo če imajo meter user posted image . vi ste družina zase in pika. in nobeden nima pravice šetat po vašem stanovanju kadar ga je volja. lp.  

_____________________________

MOJ OTROK ME JE IZPOPOLNIL...

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Tašča in sorodniki
6.11.2008 21:59:06   
sabri
Sem začela brati in nisem hotela vsega prebrati, ker sem kar živčna ratala. Na kratko, hiša, v enem štuku mi, v drugem moji starši, intime NI, pogovor na lepo ali grdo ne pali za dolgo, razen takrat, ko se mulita, do zdaj me je držalo gor upanje, da gremo pa le enkrat na svoje, zdaj, ko pa vidim da finančno to ni izvedljivo, bom pa POP...DILA. Najmanj, kar bomo naredili je posebej vhod, če pa zadenem na lotu pa grem najmanj 50 km stran, s copati na obisk nihče, ne starši, ne tašča-tast.user posted image

(odgovor članu MATEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Tašča in sorodniki
6.11.2008 23:29:58   
Anonimen
Glede na to, da je hiša od fantovih staršev,mislim da imajo vso "pravico" hodit po LASTNI bajti nenapovedano!!!


Ah ja, seveda.
Sicer pa to ni stvar pravice, ampak osnovne cloveske kulture in sposobnosti skupnega zivljenja. Tako "nadbacivanje" ni nic drugega kot lazno napihovanje (pre)moci in razkazovanja lastne nekulture.

(odgovor članu annya)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 7:28:23   
Sarcy
Mene pa zanima kako ali na kak način naj povem tašči da določenih stvari v zgornjem stanovanju vsaj v najini sobi ne rabi počet ker je motečeuser posted image . (odpiranje okna, postiljanje čeprav sem že jaz postlala posteljo, pomivanje posode če slučajno ostane kak kozarec) Saj ji povem lepo pa nič ne zaležeuser posted image , ji povem malo bolj ostro zaleže za par dni (max 7) in potem spet ista pesem. Včasih imam občutek da bi gledala in bila zraven tudi ko user posted image , jaz tega enostavno ne razumemuser posted image - nos vtika vse povsod zadnjič sem jo dobila da je stikala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 7:44:34   
kalbo
Stanovanje pod ključ je edina možna rešitev.

(odgovor članu Sarcy)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 8:14:50   
Sarcy
Žal ne bo šlo, imava vse možnosti da štuk zapreva vendar nama tast in tašča ne pustita, tako da je vse odprto brez vrat seveda user posted image . Tako da ko pride gor nima kam potrkat, samo na vrata najine spalnice pa še to se spozabi . I LIVE IN HELL user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 9:42:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kamilija


Hm, drgač je pa zadnjič moj predlagal, da bi morala mal kuhinjo krstit (ker jo še nisva), sem pa rekla, kako pa, če eni kr uletavajo.  Pa je bil kar tiho, pol sem se pa jest smejat začela, pa rekla, da pol se bodo sigurno vsi napovedali. Pa sploh ni nič rekel.


midva sva bla tkole zalotena, pa misliš da je kej pomagalouser posted image user posted image

in spet včerajuser posted image tast vedno pride gor k mamo kosilouser posted image al pa tik po, k res nimaš ne cajta ne želje se z njim ukvarjat. in glih jemo, pa prav moj : kaj misliš, da bo dons šlo brez obiskov? pa se jst začnem režat, trda bo in evo, že potrkauser posted image in pol v stilu ooo a vi maste pa kosilo, sej jst bom pa kr šov pa napleta in napleta in razlaga kaj je kupu v hofruuser posted image in da kok to, da tko pozno kosilamo, da oni pa že ob 12ihuser posted image pa jst pribijem, da mi pa nekak ne mormo prej, ker njegov sin tak čas iz službe prideuser posted image in pol je še neki momljal tam, se zasukal in šel, pa da pride pol, k bomo pojedli. seveda ga ni blo, zdej ga pomoje še kak dan ne bo, pol pa vse po starem itakuser posted image user posted image

(odgovor članu kamilija)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 9:44:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sarcy

Žal ne bo šlo, imava vse možnosti da štuk zapreva vendar nama tast in tašča ne pustita, tako da je vse odprto brez vrat seveda user posted image . Tako da ko pride gor nima kam potrkat, samo na vrata najine spalnice pa še to se spozabi . I LIVE IN HELL user posted image



jast bi pod strop obesla desko, gor narisala veliko rdečo piko in napisala TUKAJ POTRKAJuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sarcy)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 10:59:11   
kamilija
IZVIRNO SPOROČILO: Sarcy

Mene pa zanima kako ali na kak način naj povem tašči da določenih stvari v zgornjem stanovanju vsaj v najini sobi ne rabi počet ker je motečeuser posted image . (odpiranje okna, postiljanje čeprav sem že jaz postlala posteljo, pomivanje posode če slučajno ostane kak kozarec) Saj ji povem lepo pa nič ne zaležeuser posted image , ji povem malo bolj ostro zaleže za par dni (max 7) in potem spet ista pesem. Včasih imam občutek da bi gledala in bila zraven tudi ko user posted image , jaz tega enostavno ne razumemuser posted image - nos vtika vse povsod zadnjič sem jo dobila da je stikala user posted image user posted image user posted image


Če bi bila jaz na tvojem mestu in še brez otrok, bi po hitrem postopku spokala. Zanimivo pa, da tvoj nič ne reče. Predstavljaj si, da imaš še otroke. Boš prov hudo trpela. Ne se pustit. Daj ultimat svojemu.

(odgovor članu Sarcy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 11:03:32   
kamilija
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: kamilija


Hm, drgač je pa zadnjič moj predlagal, da bi morala mal kuhinjo krstit (ker jo še nisva), sem pa rekla, kako pa, če eni kr uletavajo.  Pa je bil kar tiho, pol sem se pa jest smejat začela, pa rekla, da pol se bodo sigurno vsi napovedali. Pa sploh ni nič rekel.


midva sva bla tkole zalotena, pa misliš da je kej pomagalouser posted image user posted image

in spet včerajuser posted image tast vedno pride gor k mamo kosilouser posted image al pa tik po, k res nimaš ne cajta ne želje se z njim ukvarjat. in glih jemo, pa prav moj : kaj misliš, da bo dons šlo brez obiskov? pa se jst začnem režat, trda bo in evo, že potrkauser posted image in pol v stilu ooo a vi maste pa kosilo, sej jst bom pa kr šov pa napleta in napleta in razlaga kaj je kupu v hofruuser posted image in da kok to, da tko pozno kosilamo, da oni pa že ob 12ihuser posted image pa jst pribijem, da mi pa nekak ne mormo prej, ker njegov sin tak čas iz službe prideuser posted image in pol je še neki momljal tam, se zasukal in šel, pa da pride pol, k bomo pojedli. seveda ga ni blo, zdej ga pomoje še kak dan ne bo, pol pa vse po starem itakuser posted image user posted image





Kaj, a nič ni pomagalo? Ne morem verjet, enim pa res ne potegne. Tkole je pa res moteče. Pri nama saj tast ne hodi gor....hvala bogu 1x na mesec mogoče. Sem pa danes popizdila, ker je prišel en tip za tv montirat, pa je hotu vidt kako so tukaj zgoraj kabli povezani. In ga je tašča pripeljala gor. Pohodil je s čevlji tepih od tamale k gor telovadiva. Jest sem bila v spalnici še. Ko sem se pa napravila pa prišla tja, pa že ni blo več nobenga. Mi je pritisk čez 200 narasel in sem mojemu takoj sms poslala. Je reku da se bo z mamico pogovoru.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 11:05:08   
kamilija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Glede na to, da je hiša od fantovih staršev,mislim da imajo vso "pravico" hodit po LASTNI bajti nenapovedano!!!


Ah ja, seveda.
Sicer pa to ni stvar pravice, ampak osnovne cloveske kulture in sposobnosti skupnega zivljenja. Tako "nadbacivanje" ni nic drugega kot lazno napihovanje (pre)moci in razkazovanja lastne nekulture.



Se podpišem pod tole. Pomanjkanje osnovne človeške kultureuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 11:08:49   
annya
Joj, če vam gre folk tako hudo na živce in ste tako zelo nesrečne, pol se pač odselite!Vrjetno bi starci tudi radi imeli na stara leta mir, ne pa da jim non stop nekdo "po glavi" skače!Ste mogoče pomislile, da se vas hočejo znebit???

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 11:10:57   
kamilija
IZVIRNO SPOROČILO: annya

Joj, če vam gre folk tako hudo na živce in ste tako zelo nesrečne, pol se pač odselite!Vrjetno bi starci tudi radi imeli na stara leta mir, ne pa da jim non stop nekdo "po glavi" skače!Ste mogoče pomislile, da se vas hočejo znebit???




Zdej maš pa že mal neokusne. Me zanima, če bi se to odselila, če bi komplet zgornji štuk iz podstršja naredila.
Če bi hotel mir, ne bi v zgornje nadstropje hodil, ampak bi v svojem ostali.

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 11:12:55   
annya
user posted image  lol...res ste si eni bogi!

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 11:20:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: kamilija


Hm, drgač je pa zadnjič moj predlagal, da bi morala mal kuhinjo krstit (ker jo še nisva), sem pa rekla, kako pa, če eni kr uletavajo.  Pa je bil kar tiho, pol sem se pa jest smejat začela, pa rekla, da pol se bodo sigurno vsi napovedali. Pa sploh ni nič rekel.


midva sva bla tkole zalotena, pa misliš da je kej pomagalouser posted image user posted image

in spet včerajuser posted image tast vedno pride gor k mamo kosilouser posted image al pa tik po, k res nimaš ne cajta ne želje se z njim ukvarjat. in glih jemo, pa prav moj : kaj misliš, da bo dons šlo brez obiskov? pa se jst začnem režat, trda bo in evo, že potrkauser posted image in pol v stilu ooo a vi maste pa kosilo, sej jst bom pa kr šov pa napleta in napleta in razlaga kaj je kupu v hofruuser posted image in da kok to, da tko pozno kosilamo, da oni pa že ob 12ihuser posted image pa jst pribijem, da mi pa nekak ne mormo prej, ker njegov sin tak čas iz službe prideuser posted image in pol je še neki momljal tam, se zasukal in šel, pa da pride pol, k bomo pojedli. seveda ga ni blo, zdej ga pomoje še kak dan ne bo, pol pa vse po starem itakuser posted image user posted image

Tast je prišel na štrudeljuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 11:34:05   
Anonimen
ja sejuser posted image po moje je takrat že lačen, k ob 12ih kosilauser posted image pa pride mal v zgornji štuk pogledat, če bo kaj padlouser posted image a nej za enga več začnem kuhatuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 12:15:04   
goda13
Mi smo tudi v isti hiši in sem zahtevala, da imava svoj uhod, s tem sva zgubila eno sobo, sam me ne zanima. Imamo mir, če se hočemo videt se pokličemo prej, drugače se ne vidimo tudi po en teden ali večuser posted image . Imamo čisti miruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 12:43:51   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: annya

user posted image  lol...res ste si eni bogi!


ne vem, če bi lah rekla, da so eni bogi, jaz bi prej rekla, da obstajajo ljudje, ki mislijo, da morajo biti sposobni sami sebe in svojo družino rihtati in preživeti in da pri tem hočejo mir, da delajo po svoje in pa da obstajajo ljudje, ki se nimajo namena odcepiti od staršev in jim še kako prav pride, da jim le-ti šarijo po stanovanju, pospravljajo, kuhajo, pomivajo, perejo... skratka, se obnašajo, kot da so še vedno na ravni 15-letnikov.

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 13:06:26   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: annya
Ste mogoče pomislile, da se vas hočejo znebit???


Potem pa to zares dobro pokažejo: "Le pridite, bomo skupaj zgradili in bo vse pol pol, pa se bomo poklicali, ko bomo prišli na obisk..." in podobne.
Ko pa stvarno vložiš skoraj vse prihranke in sprotni denar v gradnjo, se pa začnejo zgodbice kot je uletavanje brez najave in kukanje skozi terasno okno pod pretvezo, da je hotla sam pomahat tamalima...

IZVIRNO SPOROČILO: khurde
ljudje, ki se nimajo namena odcepiti od staršev in jim še kako prav pride, da jim le-ti šarijo po stanovanju, pospravljajo, kuhajo, pomivajo, perejo...


še ena mimo... Nekateri jih lepo prosimo, da ničesar ne delajo. Želimo samo povezavo obeh generacij, kjer stari lahko delijo svoje izkušnje, tamali pa se naučijo, kako je bilo včasih, kako je zdaj in da ne moreš kar tako pozabit človeka, ki je starš tvojemu staršu...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 13:13:55   
ronja
annya, mi smo že na svojem, že od začetka, pri njih nisem bila nikoli in tudi nikoli ne bi šla živet h kakim staršem, razen, če bi bila vojna ali kaj podobnega in bi bilo to pač edino možno/varno za moje otroke. Ampak vseeno razumem ostale punce. Zakaj starši tega prej ne povejo, če mislijo bit tako?
Mi starše pustimo čisto pri miru, kadar pridemo na obisk, vedno prej pokličemo in vprašamo, kakšne imajo plane... Ne računamo, da morajo met vedno čas za nas. Isto pričakujemo tudi iz druge smeri.

Tak da - glede na to, da se podobno obnašajo tudi stari starši, ki NE živijo skup z mladimi, bi jaz nekak težko podprla tvojo teorijo, da se jih hočejo znebit... kaj bi se potem nas tudi tašča rada znebila (od kod sploh, glede na to, da ne živimo na njunem, niti ne tako blizu), pa zato skoz hoče tu viset? ma, po moje to nima neke logike, no...

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 13:17:15   
ronja
tweed, khurde je na tvoji straniuser posted image ! Saj pravi, da obstajajo zreli ljudje, ki jim gre vsa "pomoč" na jetra in nezreli, ki jim paše, da mamica za njih skrbi pri njihovih 30ih, 40ih letih...

No, mi živimo proč, pa je tašči vseeno hudičevo težko včasih dopovedat, da NE ne bo prala naših cot, pa pika! pa tudi če se zato zjoka (kar se je dejansko zgodilo)...

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 13:18:09   
khurde
Tweed, da ti napišem še enkrat, ker se mi zdi, da ali nisi dobro prebral posta ali nisi razumel napisanega ali pa sem jaz napisala tako, da je nerazumljeno.

Obstajajo dve vrsti ljudi:
1. obstajajo ljudje, ki mislijo, da morajo biti sposobni sami sebe in svojo družino rihtati in preživeti in da pri tem hočejo mir, da delajo po svoje,
2. in pa da obstajajo ljudje, ki se nimajo namena odcepiti od staršev in jim še kako prav pride, da jim le-ti šarijo po stanovanju, pospravljajo, kuhajo, pomivajo, perejo... skratka, se obnašajo, kot da so še vedno na ravni 15-letnikov.

Hm, upam, da je tu jasno napisano ... je isto kot prej, samo ločeno s številkami.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 13:19:56   
ronja
da ne moreš kar tako pozabit človeka, ki je starš tvojemu staršu...

odvisno, kaj ti da... Kar se mene tiče, dam prekleto malo na te sorodniške povezave. Če je nekdo dober do mene, se zanesem nanj, ga tako ali tako ne bom pozabila, pa kri gor ali pa dol. če pa ni, pa ko ga ****, tisto semenčece tudi ni tako težko prispevat (donosit je že malo težje, ampak mislim, da nimam nobene dolžnosti, da bom hvaležna nekomu, da je donosil moje starše - saj so sami hoteli met otroke!)

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 13:25:52   
Sarcy
Aja pa še to. Ko sva zadnjič omenila oz. vprašala če si lahko dava novo pohištvo v dnevni sobi noter pa če lahko zavese dava svoje gor je bil cel hudič.  Vse bi si sama sfinancirala tudi to da bi si zaprla zgoraj.
Odgovor je bil da naj še malo počakava pa sa bosta onadva to financirala da je kao to njihova hiša pa da so dolžni oni poskrbet za to pa take fore user posted image user posted image user posted image
Denarja pa nimata tako da zdaj spet lahko čakava 3 leta no toliko ne, dokler ne bova kupila hiške, da se to uredi. Pol sem pa rekla da oni nama niso dolžni nič plačevata pa da sva sama sposobna urediti zadevo samo dovoljenje rabiva. Moj je rekel isto vendar je problem v tem da ga doma ne upoštevajo tako da moram jaz urejat ker mene bolj resno jemljejo.

Sem pa ugotovila da se tašča boji biti sama v hiši. Bojim pa se da bo na koncu res ostala sama v veliki bajti.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Tašča in sorodniki
7.11.2008 20:14:24   
kamilija
No jaz sem se danes s svojim dragim pogovorila. Mi je prekipelo. Najprej zjutraj tisti tip za tv, ki je kar uletel in to s čevlji, potem sta pa še dva prišla za okna nekaj popravit. Jih je tast poslal k meni gor in sta kar prišla. Sem bla zelouser posted image  in sem šla pol dol k tastu in povedala, da mi gre to uletavanje pošteno na živce. Tko, da sva se zmenla, da me pokliče po telefonu, če bo kdo prišel. Tašča je delala. Je pa rekel moj, da ji bo rekel, čeprav je probaval, da mu ne bi bilo treba. Je rekel, da bo zamerla. Samo, kaj naj?

(odgovor članu Sarcy)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?