|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
27.1.2009 7:46:46   
Anonimen
gina:

Lej saj imas na nek nacin prav v opisu tega oceta. Toda jaz se ne upam njega uciti odgovornosti na hrbtu najinega sina...

Plus tega sem ze na zacetku povedala da sva v prijateljskih odnosih in tako se mi zdi prav. Nikdar se nisva kregala pa tud sedaj se ne bi rada, ker bo samo za otroka slabo...

Poleg tega vem, da je tesko razumet toda Patrick odrasca v drugacnem okolju in bi bil zanj lahko marsi kater dogodek neprijeten...

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
27.1.2009 7:48:36   
Anonimen
tanja 55 : razmisljava precej podobno user posted image  In z veseljem sem te prebrala... ti se kar razpisi, vsako razmisljanje mi pride prav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
27.1.2009 8:22:40   
Anonimen
Ne bom opisovala, kako so pometali z mano, ne kako sem bila vedno jaz tista "jooooj, kako si ti dobra in oh in sploh", ko sem delala namesto drugih (doma sem itak prevzela vlogo očeta, ker je le ta nesposoben, pa še alkoholik), ...
Potem sem prebrala knjigo Umetnost egoizma.
Še vedno rada priskočim na pomoč. Ni mi problem naredit karkoli. Vendar vedno prej precenim ali me ta človek skuša izkoristit in preložit odgovornost name ali pa resnično rabi pomoč.
Ne daj človeku ribe, raje ga nauči ribarit. user posted image

Mogoče bi ti **** lahko očetu ponudila več zate sprejemljivih rešitev, on pa naj se odloči za eno. Tako boš mirna ti, ker bo šlo po tvojih načrtih, on pa bo sam sprejel odločitev in odgovornost. Sistem demokracije pač. user posted image  user posted image

Upam, da boste rešili v dobro vseh.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
27.1.2009 18:14:50   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: ****

gina:

Lej saj imas na nek nacin prav v opisu tega oceta. Toda jaz se ne upam njega uciti odgovornosti na hrbtu najinega sina...

Plus tega sem ze na zacetku povedala da sva v prijateljskih odnosih in tako se mi zdi prav. Nikdar se nisva kregala pa tud sedaj se ne bi rada, ker bo samo za otroka slabo...

Poleg tega vem, da je tesko razumet toda Patrick odrasca v drugacnem okolju in bi bil zanj lahko marsi kater dogodek neprijeten...



Zakaj misliš, da je to na hrbtu vajinega sina? Ti sina itak ne moreš zaščitit pred očetom. On je njegov oče in slej ko prej bo tudi sin pogruntal da je tak ali drugačen. In kaj mu je lahko hujšega, kot ko pogrunta enkrat pri dvajsetih, da si mu ti delala utvare in rihtala reči namesto fotra, ali še hujše, če se bo naučil, da je to način reševanja reči in bo fotra zagovarjal v njegovih dejanjih in boš ti kriva vsakič, ko ne boš namesto njegovega očeta vse naredila. Ni res, da rešuješ na hrbtu otroka reči. Ravno obratno. Omogočaš očetu, da je tak, kot je. Pa matr, saj najbrž ni glih en nemogoč tiran, vsaj glede na prejšnje opise. je pa neodgovoren in ti se mu ne upaš preložiti bremena, enostavno ne upaš.  S tem otroku dolgoročno narediš škodo, samo za en dan rešiš stvar. To je glih tako, kot če otroka ne spustiš v vodo učit plavat, ker je nevarno, da se utopi. En dan mu je luštno na bregu gledat ostale, pa morda z obročem plavat, dolgoročno bo pa en dan not padel, ap se utopil. Oprosti moji iskrenosti, ampak res tako vidim in se ne strinjam z razmišljanjem po neki tako enostranski poti, kot jo tanja omenja. Pa se mi ne da zdaj vsakega stavka analizirat zakaj, ampak če boš hotela, pa lahko tudi to.

Pa še to, kakšen dogodek bi mu bil neprijeten v slo? Ne štekam.

Pa še to? Zakaj meniš, da se bosta skregala, če boš vljudno in prijazno rekla, da ga otrok rabi in da si ga želi videt in da računaš, da gresta nekam čez počitnice skup? Zakaj? A se ti bojiš tega moža, da se mu ne upaš reči normalno prijazno, a se ne upaš od njega zahtevat, da se drži svojega dela dogovora, a se zato skregata (jaz se zaradi tega še nikdar nisem skregala, pa je moj ex tudi včasih imel podobne reči, pa ni imel glih nekega strašnega interesa ne vem koliko časa preživljat z otrokoma, ko sta bila majhna, pa tudi svoje ženske ni "izpostavljal" otrokom lep čas, je imel isti problem kot tvoj - pa je vendar z leti z vztrajnostjo in s tem, da so vendarle bili dosti skupaj, premagal vse to, tako da ti povem, da se te reči da izpeljat, in to popolnoma brez kreganja)? Meni se zdi samo to, da ti je pač najlažje nase prevzet, kot je recimo meni lažje pospravljat za ta malimi, kot vsak dan zahtevat, da pomijejo umivalnik in pospravijo cote iz kopalnice. Isto je to, samo da gre pri tebi za mnogo bolj življenjsko pomembno zadevo. Ma kaj pa vem, jaz to tako vidim. Naredit moraš itak po svoje, ampak povedat sem ti morala pa vseeno, če ne zameriš.user posted image user posted image user posted image

Absolutno se strinjam z natašo77, od prve do zadnje pikice. Najbrž je povedala bolj ljudsko kot jaz, ampak bistvo je enako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
27.1.2009 18:19:28   
Anonimen
Še vedno rada priskočim na pomoč. Ni mi problem naredit karkoli. Vendar vedno prej precenim ali me ta človek skuša izkoristit in preložit odgovornost name ali pa resnično rabi pomoč.
Ne daj človeku ribe, raje ga nauči ribarit. user posted image


Se strinjam.
Na nacin, da isces kompromise, lahko to pocnes do penzije in se naprej.

Samo na koncu ti niti sin ne bo hvalezen, ker to ni ucenje samostojnosti in odgovornosti, ampak podpiranje dusevne lenobe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 8:12:58   
Lalica1
Pozdravljena ****!

Vsako jutro ob prihodu v slčužbo pogledam sveže novice in potem zagledam eno zgodbo. Takoj sem vedela, da je tvoja. Ko pa sem videla Patricka pa sploh ni bilo dvoma.
Ne bom omenjala, kje sem prebrala, ker mogoče tega ne želiš. Bi ti pa rada rekla, da si zelo pogumna in imaš res lepo družinico!

Vso srečo ti želim tudi v prihodnje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 13:02:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Pozdravljena ****!

Vsako jutro ob prihodu v slčužbo pogledam sveže novice in potem zagledam eno zgodbo. Takoj sem vedela, da je tvoja. Ko pa sem videla Patricka pa sploh ni bilo dvoma.
Ne bom omenjala, kje sem prebrala, ker mogoče tega ne želiš. Bi ti pa rada rekla, da si zelo pogumna in imaš res lepo družinico!

Vso srečo ti želim tudi v prihodnje!



Hvala.user posted image

Drugace pa ves, da po resnici povem nisem bila cist ziher a cem al ne dat intervju...Pol sem si pa rekla, ma kaj bom saj itak nimam kaj skrivat.user posted image

vse naj naj tudi tebi in vsem tvojim  user posted image

(odgovor članu Lalica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 13:11:57   
naja17
Ja, ja jest sem tud vidla... user posted image  Morš bit pa kar trden človek, da prenašaš komentarje in "dokazuješ", da je res tako kot rečeš, ker nekateri si enostavno ne pustijo dopovedati, da je ženska v islamu lahko srečna... Sem ena izmed tistih, ki brani in zagovarja eno osebo in dopoveduje drugi, pa vem kako je...

Fajn članek user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 13:14:38   
higuys
jaz bi tudi prebrala... prosim za link, na zs, če tukaj ne želiš.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 14:27:25   
diva 4
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

jaz bi tudi prebrala... prosim za link, na zs, če tukaj ne želiš.



Jaz tudi, prosim.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 14:30:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

jaz bi tudi prebrala... prosim za link, na zs, če tukaj ne želiš.



Jaz tudi, prosim.


Se ena,ki bi rada prebralauser posted image .

(odgovor članu diva 4)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 14:35:09   
naja17
Sej nau **** huda, če vam povem, sej je ja javno user posted image  

Na bibileze je....

Goflja sem, a ne...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 14:49:47   
mama54
http://bibaleze.si/clanek/starsi/intervju-zamenjala-sem-vero-zamenjala-sem-dom.html

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 15:28:42   
Anonimen
Seveda nisem huda...user posted image

Samo po pravici pa povem, da imam malce mesane obcutke...user posted image


(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 15:33:55   
Anonimen
Sem prebrala.Zelo zanimiva zgodba,posebno nacin kako sta z mozem skupaj prisla.Eni se poznamo leta in leta pred poroko in nazadnje se ne stima,ti tvojega prakticno nisi poznala nic in zdaj ste vseeno srecna familija.
Potem je pa se Patrik tako lepo sprejel novo ziljenje in obicaje,se ime si je spremenil,da bolj pase v okolje...
Bravo za pogum,in brez mesanih obcutkov,zakaj leuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 15:36:00   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Seveda nisem huda...user posted image

Samo po pravici pa povem, da imam malce mesane obcutke...user posted image





Saj jih ne rabiš imeti. Imaš krasno družinico. user posted image  Vsaka ti čast, jaz ne bi bila sposobna iti tako daleč v svet. Že moja hčera , ki živi n Nemčiji, se mi zdi, da je tako daleč, da mi je kar hudo, ko se spomnim na njo.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 15:42:33   
higuys
jaz pa imam toliko vprašanj...


Ste lepa družina, verjamem, da so blondinčki atrakcija user posted image

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 16:16:15   
Anonimen
Ne se mi smejat, samo vedno ko se javno pohvalim da je vse super pa da so otroci zdravi....

je pol neki narobe.

No samo zato imam mesane obcutke...user posted image user posted image

Pa se v tem izdanju , ko sem v 4 letih pridelala  z zadnjima dvema nosecnostima cez 30 kg si tud nisem prav nic vsec... kar nauser posted image  mi gre ko se pogledam...

Ampak kaj cem prej ko se sprijaznim prej bom morda naredila korak k tistemu kar bi mi bilo bolj vsec pa se bolj zdravo...

Eh...sam da bo se naprej vse tko kot zdaj pa da bo zdravje in pa bo vse super.

mama54:

sej Nemcija tud ni blizu. Zelim povedat, da tud ne mores kar vsak vikend videt hcerke in ti verjamem, da ti ni lahko, se posebej ce so tam se vnucki.

Moja mami je hvala Bogu kr pri nas ostala. V Sloveniji bi se tezko prezivela z nekaj manj kot 500 euri penzije, tu pa s tem denarjem zelo, zelo dobro zivi, poleg tega je v krogu druzine ker v Slo. bi bila cist sama...Sicer ze nekaj bluzi, da se bo prijavila v kak dom za ostarele za slucaj ce bo onemogla... samo jaz je ne dam. Pri meni je dobrodosla vedno tudi ce bo onemogla... samo ce si ona tega zeli seveda. No zaenkrat si.user posted image

kleopatra28: hvala user posted image

higuys: lahko me vprasas na ZS... samo ti po resnici povem, da vcasih tezko najdem konkreten cas za odgovor...

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 18:10:45   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Te že itak rada berem, no, zdaj pa vem, kdo je na drugi strani. Prav luštna družinica ste, pa tudi to je meni najprej padlo v oči, blond otročki user posted image .
Lepo, da slediš svojemu srcu. Za to je potreben pogum in malo ljudi to zmore.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
11.2.2009 18:58:04   
diva 4
Tudi jaz te zelo rada berem user posted image .Sicer pa bolj malo komentiram , saj sem bolj malo na rr v času ,ko padajo "težke " debate user posted image  in potem z enodnevno zamudo čekiram.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
17.2.2009 16:52:48   
M1987
Lahko ti rečem le, da si čudovita mama user posted image  Kljub temu, da živita z bivšim partnerjem sedaj vsak svoje življenje, sina ne podpihuješ proti očetu, vendar mu nudiš vse, da bi z njim preživel čimveč počitnic oz. časa. Res si čudovita. Nasveta nimam, se bo pa gotovo našla kakšna s podobno situacijo - žal user posted image . Ostani še naprej tako odprtega srca in sin ti bo celo življenje hvaležen. Seveda pa, ko bo odrastel, se bo pa sam odločil kako glede očeta. Mogoče bo v Slo vseeno prišel, da ga vsaj takrat vidi, ko je mogoče, mogoče pride pozneje s prijatelji in preživijo skupaj počitnice. Vsekakor ostani takšna kot si in upam, da mu bo taka ljubezen do Slo vedno ostala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 146
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?