|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 15:50:59   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Eva19
znesek mature, ki ga plačaš ric-u je 90 €, znesek ki ga plačaš šoli, pa je lahko drugačen. ker jaz sem naprimer na mostah dobila položnico še 90 €, razen če so me na******. seprav bom jst še draži plačala user posted image

90€ je za RIC, ja, gimnazija Poljane je pa lansko šolsko leto hotela 60€ zase.

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 15:51:44   
*mashai*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
Zaenkrat  sem v četrtek zjutraj še prosta, ampak boljše mi je če se to dogovorimo kakšen dan prej, da bo za "ziher"user posted image

Nenazadnje je pa boljše pojutrišnjem zvečer, ko je v Bachusu spoznavni žur Pravne fakultete. Jaz bom tam. user posted image


Ede, bibe, lude, post mortem nulla voluptas... je moja misel že nekaj dniuser posted image Upam da mi uspe priti, če pa bom bo pa to najverjetneje proti jutru, prej imam še nekaj "pomembnejšega"user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 15:52:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
Upam da mi uspe priti, če pa bom bo pa to najverjetneje proti jutru, prej imam še nekaj "pomembnejšega"user posted image user posted image

Kam pa kam (predtem)?

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 15:52:55   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mi je malce vseeno, kako bo slišati, ampak... če meni uspe do pomladi '11 spackati skupaj matematiko za 4 leta gimnazije (in to iz nulte osnove, kakršno imam), potem se bom pa sama sebi zdela res pametna. user posted image user posted image


baje da se dost zahteva ja...meni je že na poklicni maturi bila kar težka matematika...pa sem imela nekaj osnov iz trgovske pred tem...user posted image Pogumna si res...marsikdo je na splošni maturi obupal...kok pa to drži, pa ne vem...nisem probala...pa mi je malo žal...bi sedaj imela več izbireuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 15:55:03   
Kerensa*
O, ne, ne, obupala pa ne bom. V najslabšem primeru (torej, če ne naredim) bom pač popušila 150€. In se prijavila na jesenski rok. user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 15:56:40   
*mashai*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
Upam da mi uspe priti, če pa bom bo pa to najverjetneje proti jutru, prej imam še nekaj "pomembnejšega"user posted image user posted image

Kam pa kam (predtem)?


Plan je učenje do vsaj 22.00, potem pa bo moje nahajališče blizu tivolija, tam se zna malo "zavlečt", potem pa upam da bo prevladal Bachususer posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 15:57:16   
Kerensa*
Eh, potem boš pa zamudila gratis welcome drink. user posted image

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 15:57:23   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
skrči in razstavi:      a (a-4)^2 - ( a-3)^3- a (43 – 26a) =

Ups... me že ni več. user posted image

Majkemi... nimam blage veze, kaj hočeš od mene. user posted image


če ti res ni jasno kaj hočem od tebe, potem pozabi zaenkrat na gradivo za maturo, ampak rajš primi v roke 'klasične' učbenike (jest ti svetujem Linea, Planum, Spatium in Tempus) in začni pri osnovah. ker brez osnov pozabi da boš karkoli nardila...



jaz pa ti enga inštruktorja svetujem....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 15:58:05   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
jaz pa ti enga inštruktorja svetujem....user posted image

Če katera ve za kakšnega poceni in seksi... here I am! user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:01:42   
*mashai*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Eh, potem boš pa zamudila gratis welcome drink. user posted image


Ah, nič hudegauser posted image Po moje bom ne bom dobila samo enega gratis, ker se "kelnerju" ne bo dalo poslušati "zakaj si ga zaslužim"user posted image Sicer pa, naslednji dan vstanem ob 8 in se učim na polnouser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:02:58   
Kerensa*
Oh, ja, kaj vse me še čaka. user posted image

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:03:19   
*mashai*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
jaz pa ti enga inštruktorja svetujem....user posted image

Če katera ve za kakšnega poceni in seksi... here I am! user posted image


Sorry, sam stare, bradate, zdolgočasene...user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:08:05   
Kerensa*
Ko hudič serje, serje na kup. user posted image

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:16:59   
*mashai*
http://www.instrukcije-horizont.si/priprave_na_maturo/

Našla sem tole, nimam sploh "filinga" al je drago al ni... Drugje ko sem iskala instrukcije, imajo za individualno 45 minut po 14€... ah mogoče se pa najde nekdo, poceni, sexi, pa da bo še dobro razložiluser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:19:34   
Kerensa*
Nikoli v življenju nisem še za nič plačala inštruktorja in nekako se mi zdi, da ga tudi tokrat ne bom. Glede na to, da mature in faksa ne grem delat' zaradi bodočega zaslužka in/ali delovnega mesta, temveč predvsem za svojo dušo (če bosta pa še služba in denar padla zraven kasneje, pa še toliko bolje), se mi zdi, da je tudi vseeno, če bi na koncu vse skupaj delala nekoliko dlje od predvidenega in če bi me stalo več. Bistveno (zame) je to, da me to veseli in da bom to naredila. Nekakšen lasten preizkus sposobnosti in nič drugega.

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:20:50   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
jaz pa ti enga inštruktorja svetujem....user posted image

Če katera ve za kakšnega poceni in seksi... here I am! user posted image


žaluser posted image ...mi smo ga na šoli imeli..in ga izkoristili do zadnjegauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:22:03   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
jaz pa ti enga inštruktorja svetujem....user posted image

Če katera ve za kakšnega poceni in seksi... here I am! user posted image

mi smo ga na šoli imeli..in ga izkoristili do zadnjegauser posted image

Izkoristili... v katerem smislu? user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:22:34   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Bistveno (zame) je to, da me to veseli in da bom to naredila. Nekakšen lasten preizkus sposobnosti in nič drugega.


bravo..user posted image
pri meni je isto...letos sem se na višjo vpisala..tak za dušo..in verjemi, da je tako najboljšeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:23:01   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
jaz pa ti enga inštruktorja svetujem....user posted image

Če katera ve za kakšnega poceni in seksi... here I am! user posted image

mi smo ga na šoli imeli..in ga izkoristili do zadnjegauser posted image

Izkoristili... v katerem smislu? user posted image


ja v smislu da na nauči u nulouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:24:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
pri meni je isto...letos sem se na višjo vpisala..tak za dušo..in verjemi, da je tako najboljšeuser posted image

Meni se tudi tako zdi. Tako... neobremenjeno, nenatempirano, nepomembno za okolico (družba, služba). Čisto in samo zame. Pa četudi diplomo potem samo uokvirim in gledam. To, da lahko preživim brez diplome, mi je že dolgo jasno.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:24:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
ja v smislu da na nauči u nulouser posted image

Ja pa a si sploh kaj zapomniš, če ga pa nič ne poslušaš, temveč samo gledaš? user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:27:17   
*mashai*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Nikoli v življenju nisem še za nič plačala inštruktorja in nekako se mi zdi, da ga tudi tokrat ne bom. Glede na to, da mature in faksa ne grem delat' zaradi bodočega zaslužka in/ali delovnega mesta, temveč predvsem za svojo dušo (če bosta pa še služba in denar padla zraven kasneje, pa še toliko bolje), se mi zdi, da je tudi vseeno, če bi na koncu vse skupaj delala nekoliko dlje od predvidenega in če bi me stalo več. Bistveno (zame) je to, da me to veseli in da bom to naredila. Nekakšen lasten preizkus sposobnosti in nič drugega.


Razumem, samo zakaj oteževat stvari, če pa lahko izkoristiš pomoč, pa se na času boš prihranila. Ne mislim sedaj, da boš vse čim prej zaključila, ampak predvsem prosti čas in pa živce. Saj boš sama videla, kako ti bo šlo učenje, dobro je pa vedeti, kaj vse imaš na voljouser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:29:33   
Kerensa*
Če bo inštruktor/ica edina opcija, potem bom to opcijo izkoristila, seveda. Nekako pa se mi zdi (kolikor se poznam), da mi tega ne bo treba (seveda pod pogojem, da bom res resno zagrabila za učenje).

Kar pa je problem pri meni. Pa ne zaradi časa (služba, 2 otroka, ostale obveznosti). Jaz sem enostavno že tako dolgo iz šole oz. učnega procesa, da se mi zdi učenje že nekakšna znanstvena fantastika. Ko se začnem učit', mi ni težko - hitro padem noter. Ampak pripravit' se do učenja - uf, to so pa Kristusove muke. Takrat najdem pa milijon drugih "obveznosti", ki jih moram narediti in to vse na način "saj do pomladi '11 je še dolga".

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:30:44   
*mashai*
ah ne zameri mi, ker pametujem, ampak sem pač človek, ki ne prenese bv živciranja in na vse gledam ne po liniji najmanjšega odpora, ampak blizuuser posted image Hočem reči, da sem taka, da vem da se moram za eno stvar potrudit in najraje jo naredim sama, vendar če vem da bi v tem času ko se bom sama doma sekirala kako to gre, lahko nekje uživala, tudi bi.

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 16:32:53   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
vendar če vem da bi v tem času ko se bom sama doma sekirala kako to gre, lahko nekje uživala, tudi bi.

Ta stavek si jaz razlagam nekako po svoje. Po dosedajšnjih izkušnjah sem šla raje na kavo, kakor pa, da bi kaj konkretnega naredila. user posted image user posted image  Zdaj pa, če hočem to resno izpeljat', se bom pa uživanciji morala naučiti reči ne in pogoltniti vse skupaj. Mamma mia.

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?