|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
25.7.2011 15:57:14   
mladika
Dolgo že spremljam to temo,pa bi še jst "delila" svojo taščo z vami:

-Zadnjič smo šli skupi na izlet,sva taščo pa tasta z mojim povabla zraven,ker tak nikol nikamor ne greta in je moj v obe strani prevozil 60km.Nazajgrede smo se ustavili še pri njih,moj dragi je mogu umes 2 krat nekam vn skočit,pol pa ko končno pride domu,pa moja tašča pravi,da nima nekih kruhkov,ki jih je in če ji jih gre on iskat ob 7h zvečer v trgovino in ker moj ni hotu it,je bla usa užaljena kot mali otrok in začela govorit: kako je ona pa use naredla za svoje otroke(jih ma 5),pa jim use nudla moj pa ji tut u trgovino ne more,doma je bilo pa več kot pol kile domačega kruha-ga moj tast sam peče,ampak ne,ona je hotla svoje kruhke.
-Pol usem svojim otrokom da kej za rojstni dan,še meni je dala denar,da si kej kupim,mojmu pa nič ko ga je meu.Jst sem se prov bedno počutla.Svoji hčeri,ki ma 3 otroke,pa je zaposlen samo njen mož,pa tak stalno neki daje,od denarja do tega da gre vedno v trgovino predno gre k njim na obisk pa polne vrečke živil nosi gor,men pa še jajc domačih ne da,al pa kake solate kdaj če dobi.
- Kar je blo pa najbolj noro kar sem zvedela je to,da ko je biu moj dragi star slabo leto,ga je pustila svoji svakinji v varstvu,oni so šli pa na morje s še 2 svojima otrokoma,pa enga tujega so še zravn uzel,lastnega sina pa niso mogli,ker revček še ni hodu in je biu u vozičku.Mislim kera mama bi pustila svojga otroka doma pa vzela tujega na morje...user posted image
Drgače na čeloma je pa kr ok,sam če se ne bi obnašala ko kak razvajen otrok.Še HB da z mojim živiva na svojem (v najemu).


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
26.7.2011 11:59:40   
Poka
Jeee, na srečo sva se z mojim odselila od tašče na svoje in je obema res veliko boljše. Neverjetno, kako bolj normalna se mi zdaj zdi.

Meni gre sicer na živce, če mi tašča nopsi stvari - npr. ko smo naredili piknik, je ona morala prinest s seboj še cel kup hrane, ki ni sploh po tematiki spadala k pikniku in je nihče ni jedel... Kaj ti potem preostane drugega, kot da vržeš stran. S to hrano zna res zatežit... Moj je shujšal 5 kil, odkar sva se odselila.

Sicer je pa drugače v redu tašča, dokler nima nekih takih izpadov, ki sem jih napisala. Vem, da sigurno nikoli ne kritizira mene pred mojim in na splošno ni neka obiralska stara baba, niti čvek ni prenašala, dokler ni dobila ene kolegice z bloka, zdaj ima občasno kake fore, ampak jo takoj ustavimo, ker nihče tega ne mara.

Ne moti me, ker npr. svakinji počisti celo hišo, ko je ni doma, k nama je pa prišla en dan pogledat - sva tudi nekaj dlje od nje. Hvala bogu, ker vem, da ji vse iz rok pada, stvari ne zna dat na isto mesto, pa še kdaj kaj uniči user posted image  Ampak to je vse povezano z njeno boleznijo, sicer.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
26.7.2011 14:39:54   
urssi
najbolj me moti njena agresivnsot (ne fizična) v odnosih, glasnost, njeno manipuliranje, dramatiziranje, govorjenje na dolgo in široko o ljubezni do sina, vnuka...dejanja pa nič v primerjavi z besedami, njen egoizem, ki ga uspešno skriva za besedami kaj bi ona vse naredila za druge, če bi lahko, njeno tarnanje in vzbujanje slabe vesti vsem okoli sebe predvsem pa sinu. Še dobro, da ne živimo več skupaj. vse te njene lastnosti so zdaj pač del mame mojega partnerja in vse skupaj sploh ne zgleda tako grozno, ker nam ni treba živeti na istem naslovuuser posted image . Priporočam, oddaljenost poskrbi za dobre odnoseuser posted image .

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 9:21:12   
Nocturama
Moja deklica tupatam po obroku poliva. Ponavadi malo, par kapljic, da je niti ni treba preoblačit, zadnjič pa je malo bolj - po majčki, zlezlo ji je po vratu do laskov... vsa je bila "pobruhcana". Zgodilo se je na sprehodu in sem letela domov jo spucat in preoblečt. Taisti dan pride tašča na obisk in ji na hecen način razlagam to štorijo. Prvo me je poslušala z nasmeškom, nakar se zresni in mi s takim pokroviteljskim jaz-sem-vzgojila-enega-otroka-in-vem-kaj-govorim glasom zabrusi "Mogoče je pa kaj bolana!" (Češ, jaz mama pa nisem nič zaskrbljena in se režim zraven.) Mislim no, kaki sklepi zaradi enega močnejšega polivanja... user posted image

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 9:42:49   
Nocturama
Mimogrede, vprašanje za mamice: kaj naredite ko vam tašče/mame/tete prinesejo oblačilca za otroka, ki so vam (in vašem partnerju) ful grda! (Npr. meni tašča prinaša hello kitty oblačila za malo, ki so mi za pobruhat ogabna.) Vzet je pač treba, ker se spodobi... kaj pa dalje? A otrokom to oblečete ko npr. veste da tašča pride na obisk, ali date te zadeve takoj stran, mogoče prodate / podarite? (Samo kaj če se tašča spomni enkrat na "tisti lepi rozasti hello kitty klobuček"? user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 12:08:04   
kimsy
Nocturama - jst jih pospravim na dno omare, nikol ne oblečem, ko preraste pospravim. Če me vprašajo, rečem, da je premajhno al pa v pranju... Pa od tašče al pa kake star tete velikokrat dobim meni grde stvari!


_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 12:10:14   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Nocturama

Mimogrede, vprašanje za mamice: kaj naredite ko vam tašče/mame/tete prinesejo oblačilca za otroka, ki so vam (in vašem partnerju) ful grda! (Npr. meni tašča prinaša hello kitty oblačila za malo, ki so mi za pobruhat ogabna.) Vzet je pač treba, ker se spodobi... kaj pa dalje? A otrokom to oblečete ko npr. veste da tašča pride na obisk, ali date te zadeve takoj stran, mogoče prodate / podarite? (Samo kaj če se tašča spomni enkrat na "tisti lepi rozasti hello kitty klobuček"? user posted image user posted image user posted image )


Nobeno oblačilo, ki ga je od kogar koli dobila mi ni bilo še za pobruhat ogabno....in vedno jih hčerka nosi, če ji le ni premajhno......itak pa tudi zdaj že kupim kako majco ali čeveljčke na hčerino željo, ki jih sama nikoli ne bi, hčerki je pa všeč (Tom in Jerry majica recimo, Jagodka sandali).......



(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 12:17:40   
shakira
Joj ene ste pa res čudneuser posted image . Bodite vesele, da sploh kej kupijo. Če vam pa ni všeč ji pa to povejte, da naj drugič rajš ne kupi hello kitty, ker vam ni všeč. Vam , ne otroku.

Še dobr, da ene tuki gor niste moje tašče, ker za brez veze neki komplicirate....

Jest svoji povem , če mi kaj ni všeč, če se v čem ne strinjava je pa tud normalno.
In se ful uredu zastopiva.

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 12:18:52   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Nocturama

Mimogrede, vprašanje za mamice: kaj naredite ko vam tašče/mame/tete prinesejo oblačilca za otroka, ki so vam (in vašem partnerju) ful grda! (Npr. meni tašča prinaša hello kitty oblačila za malo, ki so mi za pobruhat ogabna.) Vzet je pač treba, ker se spodobi... kaj pa dalje? A otrokom to oblečete ko npr. veste da tašča pride na obisk, ali date te zadeve takoj stran, mogoče prodate / podarite? (Samo kaj če se tašča spomni enkrat na "tisti lepi rozasti hello kitty klobuček"? user posted image user posted image user posted image )


Nobeno oblačilo, ki ga je od kogar koli dobila mi ni bilo še za pobruhat ogabno....in vedno jih hčerka nosi, če ji le ni premajhno......itak pa tudi zdaj že kupim kako majco ali čeveljčke na hčerino željo, ki jih sama nikoli ne bi, hčerki je pa všeč (Tom in Jerry majica recimo, Jagodka sandali).......





Isto.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 12:21:11   
shakira
Če mi pa kakšna cota ne bi bila všeč, bi jo mela pa za doma. Čeprov ravno ne razumem kateri hello koitty klobuček je grd za pobrugat ogabnouser posted image

(odgovor članu shakira)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 12:26:00   
mateyka
Hello Kitty je pa ja fajn - meni pošlji, bomo mi nosili. tvoja tašča ma dober okus! user posted image user posted image

(odgovor članu shakira)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 12:31:47   
poli*
Za miklavža pred 3 leti nam je prinesla 3 slinčke iz kompleta 7 (monday-sunday). Ostale 4 pa je dala tadrugi vnučki. user posted image drugega kot smejat se pa itak ne morem user posted image

(odgovor članu shakira)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 12:38:00   
blemma
Moja tud obožuje Hello Kitty, še jaz imam majco in pižamo od Hello Kitty, tako da se tud jaz priporočam za kake ogabne stvari od tvoje tašče.user posted image user posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 12:56:59   
mateyka
in itak! mi kupujemo v smrkolinu trenirke in majce za peskovnik bilo kere firme ker naša princesa-pujsika je najbolj umazan otrok pod soncem, ko se neha igrat tam not.. kokr jaz preperem te cote (bogpomagaj), me prav briga a ma gor kitty, škorca, žabo ali lulajočo kamelo. samo na mamo dost majc in hlač za preoblečt. user posted image

moja tašča se včasih spozabi in ji kupi obleko - kar je problem, ker naša jih da gor za par minut da "pleše" (beri se vrti na mestu) in potem reče "mami dost, dej dol" - in dam obleko v omaro in nikoli več ven.. tko da mamo ene 2-3, sicer so ji malo velike, mogoče bo v enem letu bolj dovzetna za obleke in kiklice. bomo videli..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 27.7.2011 13:03:17 >

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 13:02:19   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: poli*
Za miklavža pred 3 leti nam je prinesla 3 slinčke iz kompleta 7 (monday-sunday). Ostale 4 pa je dala tadrugi vnučki. user posted image drugega kot smejat se pa itak ne morem user posted image


pa ne mi rečt da si "monday" samo ob ponedeljkih upala dat gor? user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 14:16:59   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Za miklavža pred 3 leti nam je prinesla 3 slinčke iz kompleta 7 (monday-sunday). Ostale 4 pa je dala tadrugi vnučki. user posted image drugega kot smejat se pa itak ne morem user posted image


Verjetno ne zna angleško......


(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 17:25:18   
Nocturama
Drage moje, o okusih se ne razpravlja. user posted image Če so mi hello kitty stvari za pobruhat ogabne (tako kot čipkaste rozaste oblekice in podobne reči), je to stvar okusa. Tašči sem poskušala povedati, da mi take stvari niso všeč, ampak je pogovor potekal približno takole:
- Sem kupila en leeeeepi klobuček za V. Aneda je leeeeepi?
- Joj hvala. Hm. Ni ravno po mojem okusu, ampak vseeno lepa hvala.
- Če pa je leeeeeepi.
- Ja, seveda, razumem da je vam lepi, ampak meni niti ni ravno...
- Ampak je pa leeeeeeepi.
- Dobro, vam je, ampak meni take stvari niso všeč.
- Če pa so leeeeepe...
Itd.
Kot vidim iz nekaterih komentarjev, bi takšne pogovore lahko v nedogled vodila tako s taščo kot z nekaterimi izmed vas. Če je njej nekaj "tak fajn leeeeeepo za punčke", meni se pa zaradi pocukranosti zdi za pobruhat, sem jaz "čudna". Dokler moja V. sama ne bo hotela nositi rozastih čipkastih oblekic, hello kitty variant in podobnih zadev v princeska-stilu, jih ji jaz ne bom oblačila, ker so meni osebno, kot tudi mojem partnerju, ogabne (poudarjam - stvar okusa!). Kot pravim - če pa bo čez en čas sama želela biti rozasta čipkasta princeska - ok, takrat ji bomo kupovali pocukrane stvari. Dokler pa nima svojega okusa, hja... bo pač oblečena po okusu staršev.

@kimsy
Hvala za ideje, od danes bodo nenadoma hello kitty stvari pogosto "v pranju". user posted image user posted image

@tiste, ki bi rade te grde pocukrane (preden se katera začne bunit: meni grde! meni pocukrane!) hellokitty zadeve od moje tašče
Moram prvo videt, če se bo tašča spomnila na njih, potem pa jih dobite. user posted image

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 19:19:43   
pelin
Dokler pa nima svojega okusa, hja... bo pač oblečena po okusu staršev.
IZVIRNO SPOROČILO: Nocturama

Hja...otroci imajo že kar od začetka nekako svoj okus ( že dojenčke bolj privlačijo določene barve, vzorčki, materiali..kot drugi), samo odvisno je koliko jim pustimo, da se po njem ravnajo.Je pa bistvo tega sprejemanja daril tudi neko spoštovanje do tistega , ki nas obdaruje...Darilo naj bi bilo za otroka, ki naj bi ga tudi prejel in ne za starše, ki ga zabašejo na dno omare, še preden si ga otrok dobro ogleda..Tudi pri nas je tašča za našo pupo, ker je bila pač prva vnučka, non stop nekaj kupovala...moram priznati, da imava glede tega kar podoben okus, pa tudi vedno je gledala na kvaliteto...Se je pa zgodilo tudi, da je bila kakšna stvar malo mimo za moj okus, vendar sem se poskušala zadržati, ker je bila pa naša škratica ravno nad tisto stvarjo ponavadi najbolj navdušena...Ko sem jo nekoč gledala kako se ponosno obrača pred ogledalom v eni sto na uro kičasto oblekci (najbolj so mi šli v nos neki ubitačni zlati gumbiuser posted image )in se ji svetijo oči, sem si pa mislila...naj gre v meglo še moj okus...tašča je v bistvu dosegla glavni cilj...otrok je bil navdušen... Skupaj z njim pa tašča, ki ji je darilo dala...Ob takih trenutkih sem tašči hvaležna, da misli na moje otroke, čeprav ji ne bi bilo treba...da zapravlja denar zanje, kar ji v končni fazi tudi ni treba, ter da se skupaj z njima veseli ob darilu...Poleg tega se že od začetka potrudim, da ko gremo k njej na obisk ( mi se vidimi nekako dvakrat na mesec)mulce oblečem v kakšno njeno cunjo, če se le da...

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 19:37:45   
pelin
aja...pudabla napisat kaj mi gre pri njej na živceuser posted image ...hja...mogoče to, ker se nikoli ne ponudi za varstvo...ali pa da frockov nikoli  ne povabi k sebi na počitnice....ali pa to, da se vedno pritožuje čez tasta ( sej je v resnici bolj težke sorte),  po drugi strani pa nč ne naredi, da bi ji bilo boljš...user posted image ...ali pa da mi na dolgo in široko razlaga recept jedi, čeprav ve, da jo jaz po istem receptu pripravljam že najmanj deset let...hja...pa sem tiho...ker mi ni težko, ker se čez čas lahko butnem v avto in odšibam domov...Pa je srečna ona in jazuser posted image ...lepo je imeti svoj kotiček...se imamo zaradi tega veliko raje...

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
27.7.2011 20:03:09   
picola1
Moja tašča je načeloma čist ok, čeprav ima svoje fore...(kdo jih pa nima) Zdej se npr. mali pazi pri njej do vstopa v vrtec (za kar sem ji ful hvaležna) in mali je par dni nazaj začel delat prve samostojne korake in sta itak ful navdušena...sam onadva gresta še mal dlje pa pravta, da je mali pr njiju šele dobrih 14 dni in že skor hod...pa kašljat je nehal odkar je pri njih, ker mu ona da vsako jutro kamilice z medom (ok, tukej je mogoče res kej na tem, zato hvala ji) in poredil se je tut, ker zdej je začel jest...Aja...pa spat je začel celo noč zato, ker mu ona daje tolk dobro hrano...Pa končno je iz te nape luknje ven prilezel (stanovanja) in vidi še mal drugi konec mesta (a mogoče onadva mislita, da sem bla 24/ v stanovanju z njim al kako?)...
In ne vem zdej, kako naj si to njuno (tast ima iste fore kot ona) govorjenje razlagam: kot hvalospev njima ali kot kritiko moje vzgoje in nege? Sej mogoče nč hudega ne mislita s tem, sam hočeta se pohvalt, kok jima gre fajn z njim, sam slišat pa ni glih tako in se moram prov kontrolirat na trenutke, da ostanem trezna in da zaupam vase kot mamo.
Aja...pa včasih mi preseda, ker mi skos teži, da naj ga ne dajem na tla zunaj...
Pa skos mi govori, da ena tamala je pa že pr enajstih mesecih shodila...v isti sapi mi hiti razlagat, kako je fajn hojca in stajica....da se je njun prvi vnuk tako nauču hodt...pa sem že povedala svoje mnenje, da nisem pristaš niti stajce (oz. nimam potrebe po njej), niti hojce (verjamem, da je škodljiva), ampak ona trajba svoje...

Ah...sej bo...



_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
28.7.2011 7:59:31   
diamantina
IZVIRNO SPOROČILO: Nocturama

Mimogrede, vprašanje za mamice: kaj naredite ko vam tašče/mame/tete prinesejo oblačilca za otroka, ki so vam (in vašem partnerju) ful grda! (Npr. meni tašča prinaša hello kitty oblačila za malo, ki so mi za pobruhat ogabna.) Vzet je pač treba, ker se spodobi... kaj pa dalje? A otrokom to oblečete ko npr. veste da tašča pride na obisk, ali date te zadeve takoj stran, mogoče prodate / podarite? (Samo kaj če se tašča spomni enkrat na "tisti lepi rozasti hello kitty klobuček"? user posted image user posted image user posted image )


Jaz oblečem, sicer pa do sedaj ni še nič tako "grdega" kupila. Če poznaš koga, ki nima denarja za oblačila in če imaš ti tako vsega polno rit, raje lepo podari tistemu, ki bo pa teh oblačil zelo vesel.

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
28.7.2011 8:26:25   
mateyka
diamantina user posted image podariš unim ki nimajo user posted image

ok, jaz sem ene stvari vrnila tašči. samo zato ker je kupila sitetično oblekco za novorojenko user posted image no, to je blo pa mal too much, sem povedala kaj je problem, pa je nesla zamenjat user posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
28.7.2011 12:16:26   
izalina
Nosturama kot kaže sta najini tašči zelo podobni. Za novo leto je svoji vnukinji kupila fantovski komplet (hlače + majčka)user posted image . Utemeljila je s tem, da so ji oblačila pač bila všeč in jih je zato kupila. Ampak ni mi pa jasno zakaj ni kupila tega kompleta eno številko večjega za vnukauser posted image , če so ji bila oblačila tako noro všeč.
Fantovskih oblačil imamo že tako dovolj (od dveh bratrancev) in glede na to, da je bilo darilo kupljeno njej, se mi zdi smiselno, da kupiš nekaj za punčke in ne za fantke.

Nama gre na živce, da kupujejo oblačila in to sva povedala že pred rojstvom. Večina se jih to striktno drži, tašča pač ne. Zato večinoma njenih oblačil pristane v škatli s premalimi oblačili in jih bo ponosil nekdo drug.

Moja babica mi vedno da denar in reče, naj ji nekaj kupim.....in ji vedno potem tudi pokažem kaj kupim. Z mojo mami pa gremo skupaj v trgovino in izberemo za oblečt, kadar ji želi kaj kupit.

Nevem ali je res tako težko upoštevat želje staršev. Ljudje smo si različni, z različnimi okusi in najlažje je, da se želje drugih upošteva in potem je nesporazumov manj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
28.7.2011 12:40:55   
liliana
Včasih so bila skromna darilca in veliko radosti,
danes so draga darila in nič radosti.

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
30.7.2011 17:04:23   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

diamantina user posted image podariš unim ki nimajo user posted image

ok, jaz sem ene stvari vrnila tašči. samo zato ker je kupila sitetično oblekco za novorojenko user posted image no, to je blo pa mal too much, sem povedala kaj je problem, pa je nesla zamenjat user posted image

uf, moja tašča ne bi nikol več spregovorila z mano, če bi to naredila user posted image user posted image če ona kaj kupi (slučajno kdaj, nimam problemov s tem, da bi preveč kupila user posted image ), potem pol ure razlaga, kako je to super truper zadeva ... enkrat je kupila eno trenirko, ki je takooooooooooooooo super, ima celo 60% bombaža ... sem se kar zgrozila, pa sem bila raje tiho. Se načeloma kar ok razumemo (jaz z njo boljše kot moj dragi s svojo mamo) in tudi zaradi tega sem včasih raje tiho user posted image ja, itak ima svoje fore, predvsem bi me blazno motilo to, da se mora cel svet vrtet okrog nje ... samo to bi me motilo, če bi živeli skupaj. Ker ne živimo skupaj, to samo opazim. Vidimo se parkrat mesečno, v nas se ne vtika, živi svoje življenje in tudi nam pusti, da živimo svoje (kar meni ful pomeni, sploh, ker moja mami ni taka, da bi sprejela, da ima kdo drugačen način in vrednote kot ona), tako da brez problema spregledam to, da je včasih ko en mali otrok user posted image
sicer pa opažam, da imate najhujše tašče tiste, ki živite v hišah svojih tašč (in tastov) user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?